VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów

2016-01-31 Tuchów, CLASSIC Tuchów


Plik z wynikami

UWAGA

Rejestracja przedłużona do piątku do godz. 12.00

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 9:00, próba parkietu 8:15 - 9:00, start: 9:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antas Jakub
Żygłowicz Magdalena
PODKARPACIE - Jasło
Antas Jakub
Żygłowicz Magdalena
Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE - Jasło1, 1 (+1)11, 11
2.Kowal Jakub
Kubal-Marzec Julia
AKSEL - Rzeszów
Kowal Jakub
Kubal-Marzec Julia
Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 11
3.Kula Gabriel
Rajchel Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Kula Gabriel
Rajchel Julia
Kula GabrielRajchel JuliaZŁOTA PARA - Dębica1 (+1)111
4.Muras Szymon
Ogiba Martyna
GALA - Mielec
Muras Szymon
Ogiba Martyna
Muras SzymonOgiba MartynaGALA - Mielec1, 1 (+1)11, 11
5.Schenk Filip
Nowotarska Dominika
KLASA - Tarnów
Schenk Filip
Nowotarska Dominika
Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA - Tarnów1 (+1)111
6.Wróbel Jakub
Bała Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Wróbel Jakub
Bała Izabela
Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA - Dębica2 (+1)121
7.Fluda Kacper
Ujda Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Fluda Kacper
Ujda Gabriela
Fluda KacperUjda GabrielaAKSEL - Rzeszów0, 0 0, 02
8.Jezo Jakub
Drozd Maria
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Drozd Maria
Jezo JakubDrozd MariaGRACJA - Krosno2 22
9.Krasoń Karol Kamil
Piróg Oliwia
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol Kamil
Piróg Oliwia
Krasoń Karol KamilPiróg OliwiaZŁOTA PARA - Dębica0 02
10.Stanisz Dominc
Kluz Emily
PODKARPACIE - Jasło
Stanisz Dominc
Kluz Emily
Stanisz DomincKluz EmilyPODKARPACIE - Jasło0, 0 0, 02
11.Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA - Mielec0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Miłkoś Bartłomiej
Barszcz Łucja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Barszcz Łucja
Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA - Tarnów1 (+1)111
3.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
4.Sitarz Karol
Popiel Martyna
GRACJA - Krosno
Sitarz Karol
Popiel Martyna
Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA - Krosno3 (+1)131
5.Klimek Maksymilian
Płachta Aniela
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Płachta Aniela
Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)112
6.Kuźniar Igor
Gaweł Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Kuźniar Igor
Gaweł Zuzanna
Kuźniar IgorGaweł ZuzannaGASIEK - Rzeszów1 (+1)112
7.Tofilski Marcin
Michałek Julia
STARDANCE - Kraków
Tofilski Marcin
Michałek Julia
Tofilski MarcinMichałek JuliaSTARDANCE - Kraków4 (+1)142
8.Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
Zmarzły OskarWięcek Kinga1 (+1)112
9.Bazylak Mikołaj
Krempa Natalia
Bazylak Mikołaj
Krempa Natalia
Bazylak MikołajKrempa Natalia4 43
10.Bukowski Michał
Guzek Natalia
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Guzek Natalia
Bukowski MichałGuzek NataliaGRACJA - Krosno0 03
11.Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek Anna2 23
12.Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec BartoszNiewola Wiktoria0 03
13.Mróz Oliwier
Jacher Oliwia
Mróz Oliwier
Jacher Oliwia
Mróz OliwierJacher Oliwia0 03
14.Niedbała Kacper
Piskor Aleksandra
Niedbała Kacper
Piskor Aleksandra
Niedbała KacperPiskor Aleksandra1 13

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E1
2.Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)142
3.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)153
4.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+1)134
5.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko Gabriela1 (+1)115
6.Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
Wijas JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce4 (+1)146
7.Złamaniec Rafał
Świerk Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Świerk Wiktoria
Złamaniec RafałŚwierk WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Put Maciej
Tobjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Put Maciej
Tobjasz Wiktoria
Put MaciejTobjasz WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków0 08
9.Łabuda Piotr
Serafin Julia
AXIS - Nowy Sącz
Łabuda Piotr
Serafin Julia
Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS - Nowy Sącz0 08
10.Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA - Tarnów0 010
11.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg3 311
12.Tomaszewski Patryk
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomaszewski Patryk
Sułkowska Julia
Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1 112
13.Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
STTS Kraków
Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS Kraków0 013
14.Mida Dawid
Mida Paulina
AXIS - Nowy Sącz
Mida Dawid
Mida Paulina
Mida DawidMida PaulinaAXIS - Nowy Sącz0 014

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara Oliwia4 (+1)141
2.Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK - Kielce1 (+1)112
3.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń Kamila1 (+1)113
4.Spyra Dominik
Wojciuch Laura
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Wojciuch Laura
Spyra DominikWojciuch LauraWIR - Mysłowice3 34
5.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka4 45
6.Socha Adam
Dudek Wiktoria
GRACJA - Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaGRACJA - Krosno1 16
7.Janczy Kacper
Ślęp Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Ślęp Emilia
Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
AKSEL - Rzeszów
Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL - Rzeszów0 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)111
2.Muller Michał
Kubica Katarzyna
KIEPURA - Sosnowiec
Muller Michał
Kubica Katarzyna
Muller MichałKubica KatarzynaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)112
3.Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska Julia7 (+1)173
4.Buszek Aleksander
Buszek Anna
ZŁOTA PARA - Dębica
Buszek Aleksander
Buszek Anna
Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA - Dębica2 (+1)124
5.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)155
6.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
GRACJA - Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaGRACJA - Krosno2 26
7.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz1 17
8.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów0 08
9.Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS - Nowy Sącz1 19
10.Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski MateuszŻaba Weronika1 110
11.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów4 411
12.Jasiński Karol
Kulpa Domninika
ADEEM Nowy Sącz
Jasiński Karol
Kulpa Domninika
Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM Nowy Sącz0 011

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)111
2.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz5 (+1)152
3.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
GRACJA - Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaGRACJA - Krosno3 (+1)133
4.Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska Julia7 (+1)174
5.Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS - Nowy Sącz2 (+1)125
6.Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski MateuszŻaba Weronika1 16
7.Jasiński Karol
Kulpa Domninika
ADEEM Nowy Sącz
Jasiński Karol
Kulpa Domninika
Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM Nowy Sącz0 07
8.Buszek Aleksander
Buszek Anna
ZŁOTA PARA - Dębica
Buszek Aleksander
Buszek Anna
Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA - Dębica1 18
9.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów8 88
10.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 28
11.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów0 011

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków5 (+1)151
2.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)132
3.Nośko Mateusz
Jacek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Nośko Mateusz
Jacek Martyna
Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec5 (+1)154
5.Różanka Igor
Panek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Różanka Igor
Panek Aleksandra
Różanka IgorPanek AleksandraKLASA - Tarnów5 55
6.Baczyński Dawid
Baczyńska Daria
AXIS - Nowy Sącz
Baczyński Dawid
Baczyńska Daria
Baczyński DawidBaczyńska DariaAXIS - Nowy Sącz1 16
7.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek Gabriela0 07
8.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice2 28

 

BLOK 2, rejestracja 12:00 - 13:00, próba parkietu 12:15 - 13:00, start: 13:30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grata Nikodem
Pelc Nikola
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Pelc Nikola
Grata NikodemPelc NikolaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 11
2.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 11
3.Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA - Tarnów1 (+1)111
4.Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów1 (+1)111
5.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica2 (+1)121
6.Aszklar Kacper
Mleczak Anna
GRACJA - Krosno
Aszklar Kacper
Mleczak Anna
Aszklar KacperMleczak AnnaGRACJA - Krosno1 12
7.Baran Wiktor
Mola Kaja
GRACJA - Krosno
Baran Wiktor
Mola Kaja
Baran WiktorMola KajaGRACJA - Krosno0 02
8.Myjak Adam
Heske Nikola
GALA - Mielec
Myjak Adam
Heske Nikola
Myjak AdamHeske NikolaGALA - Mielec0, 0 0, 02
9.Ochab Gracjan Piotr
Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ochab Gracjan Piotr
Cieniek Aleksandra
Ochab Gracjan PiotrCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów0, 0 0, 02
10.Wais Kamil
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
Wais Kamil
Zakrzewska Aleksandra
Wais KamilZakrzewska AleksandraGRACJA - Krosno0 02

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)121
2.Wróbel Wiktor
Brzegowy Zofia
KLASA - Tarnów
Wróbel Wiktor
Brzegowy Zofia
Wróbel WiktorBrzegowy ZofiaKLASA - Tarnów2 (+1)122
3.Zydroń Szymon
Popiołek Julia
KLASA - Tarnów
Zydroń Szymon
Popiołek Julia
Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA - Tarnów2 (+1)123
4.Chruściel Mateusz
Batko Martyna
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Batko Martyna
Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA - Tarnów2 (+1)124
5.Mruk Arkadiusz
Szczerba Aniela
STARDANCE - Kraków
Mruk Arkadiusz
Szczerba Aniela
Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE - Kraków4 (+1)145
6.Idzior Sebastian
Stojowska Justyna
KLASA - Tarnów
Idzior Sebastian
Stojowska Justyna
Idzior SebastianStojowska JustynaKLASA - Tarnów0 06
7.Skóra Dawid
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Skóra Dawid
Machała Maja
Skóra DawidMachała MajaELIDA - Mielec1 17
8.Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA - Mielec0 08
9.Mida Dominik
Franus Emilia
AXIS - Nowy Sącz
Mida Dominik
Franus Emilia
Mida DominikFranus EmiliaAXIS - Nowy Sącz0 09
10.Stącel Jakub
Jemioła Antonina Mira
AKSEL - Rzeszów
Stącel Jakub
Jemioła Antonina Mira
Stącel JakubJemioła Antonina MiraAKSEL - Rzeszów2 210
11.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków-1 -111

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów1
2.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków2

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków1
2.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów2

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Roman Jakub
Dorycka Dominika
FANTAZJA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA - Kraków6 (+1)161
2.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec8 (+1)182
3.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa6 (+1)163
4.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA - Dębica3 (+1)134
5.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno9 (+1)195
6.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina1 16
7.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola5 57
8.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 08
9.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 010
11.Mazur Miłosz
Synoś Diana
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Synoś Diana
Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 010
12.Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa PawełNiziołek Natalia2 212
13.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 112

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 (+1)191
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa6 (+1)162
3.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina8 (+1)183
4.Roman Jakub
Dorycka Dominika
FANTAZJA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA - Kraków4 (+1)144
5.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola7 (+1)175
6.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów6 (+1)166
7.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica6 67
8.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 08
9.Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa PawełNiziołek Natalia2 29
10.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno1 110
11.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów0 011
12.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 111
13.Mazur Miłosz
Synoś Diana
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Synoś Diana
Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 013
14.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 014

 

BLOK 3, rejestracja 16:00 - 17:00, próba parkietu 16:15 - 17:00, start: 17:30

14-15 (Junior 2) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Micał Kamil
Krystek Kinga
GASIEK - Rzeszów
Micał Kamil
Krystek Kinga
Micał KamilKrystek KingaGASIEK - Rzeszów1
2.Sobol Sergiusz
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Sobol Sergiusz
Meń Julia
Sobol SergiuszMeń JuliaKLASA - Tarnów2
3.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów3
4.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów4

14-15 (Junior 2) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Micał Kamil
Krystek Kinga
GASIEK - Rzeszów
Micał Kamil
Krystek Kinga
Micał KamilKrystek KingaGASIEK - Rzeszów1
2.Sobol Sergiusz
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Sobol Sergiusz
Meń Julia
Sobol SergiuszMeń JuliaKLASA - Tarnów2
3.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów3
4.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów4

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
Zdebski MichałZdebska AgnieszkaSEMPRE - Kraków C (+1)1C1
2.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów5 (+1)152
3.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom C (+1)1C3
4.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska Jolanta2 (+1)124
5.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)165
6.Chorzępa Wiktor
Bać Anna
GASIEK - Rzeszów
Chorzępa Wiktor
Bać Anna
Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK - Rzeszów0 06
7.Schultz Michał
Olejnik Sara
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Olejnik Sara
Schultz MichałOlejnik SaraA+S - Częstochowa1 17
8.Sebzda Sławomir
Madera Helena
Sebzda Sławomir
Madera Helena
Sebzda SławomirMadera Helena2 27
9.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków0 09
10.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom2 210
11.Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
SEMPRE - Kraków
Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE - Kraków0 011
12.Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
KLASA - Tarnów
Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
Skrzypek GabrielKras SylwiaKLASA - Tarnów1 112
13.Jungiewicz Michał
Murat Marta
STTS Kraków
Jungiewicz Michał
Murat Marta
Jungiewicz MichałMurat MartaSTTS Kraków1 113

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm3 (+1)131
2.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)172
3.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom9 (+1)193
4.Schultz Michał
Olejnik Sara
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Olejnik Sara
Schultz MichałOlejnik SaraA+S - Częstochowa3 (+1)134
5.Sebzda Sławomir
Madera Helena
Sebzda Sławomir
Madera Helena
Sebzda SławomirMadera Helena2 25
6.Chorzępa Wiktor
Bać Anna
GASIEK - Rzeszów
Chorzępa Wiktor
Bać Anna
Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK - Rzeszów0 06
7.Jungiewicz Michał
Murat Marta
STTS Kraków
Jungiewicz Michał
Murat Marta
Jungiewicz MichałMurat MartaSTTS Kraków1 17
8.Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
KLASA - Tarnów
Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
Skrzypek GabrielKras SylwiaKLASA - Tarnów1 18
9.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom7 79

16-18 (Młodzież) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm3 (+1)131
2.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów6 (+1)162
3.Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA - Tarnów1 (+1)113
4.Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga9 (+1)194
5.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry11 115
6.Datoń Jakub
Bieda Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Datoń Jakub
Bieda Gabriela
Datoń JakubBieda GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków0 06
7.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków5 57
8.Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK - Rzeszów1 18

16-18 (Młodzież) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów5 (+1)151
2.Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA - Tarnów1 (+1)112
3.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów1 (+1)113
4.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków4 44
5.Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK - Rzeszów1 15
6.Brej Adrian
Mitoraj Karolina
PODKARPACIE - Jasło
Brej Adrian
Mitoraj Karolina
Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE - Jasło8 86

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia3 (+1)131
2.Kudra Michał
Pijar Beata
ZŁOTA PARA - Dębica
Kudra Michał
Pijar Beata
Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA - Dębica8 (+1)182
3.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)133
4.Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma Agata2 (+1)124
5.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25
6.Wojtas Jan
Baran Paulina
AXIS - Nowy Sącz
Wojtas Jan
Baran Paulina
Wojtas JanBaran PaulinaAXIS - Nowy Sącz0 06
7.Jucha Jakub
Falda Karina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Jucha Jakub
Falda Karina
Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 17
8.Brej Adrian
Mitoraj Karolina
PODKARPACIE - Jasło
Brej Adrian
Mitoraj Karolina
Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE - Jasło0 08

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia10 (+1)1101
2.Jucha Jakub
Falda Karina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Jucha Jakub
Falda Karina
Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)122
3.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 23
4.Wojtas Jan
Baran Paulina
AXIS - Nowy Sącz
Wojtas Jan
Baran Paulina
Wojtas JanBaran PaulinaAXIS - Nowy Sącz1 14