Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!"

2015-12-19 Toruń, FAN - Toruń


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga zmiany w programie!
Wszystkie kategorie rozpoczynają turniej o godz.13.30 .
Rejestracja 12.45-13.15.
Próba parkietu 12.45 - 13.15

BLOK 1, rejestracja 12.45 - 13.15, próba parkietu 12:45-13:15, start: 13.30

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko4 (+1)141
2.Lewandowski Jakub
Ochocka Julia
Lewandowski Jakub
Ochocka Julia
Lewandowski JakubOchocka Julia1 (+1)112
3.Karaszewski Marek
Kisek Marika
Karaszewski Marek
Kisek Marika
Karaszewski MarekKisek Marika0 03
4.Kuczyński Antoni
Pniewska Maria
Kuczyński Antoni
Pniewska Maria
Kuczyński AntoniPniewska Maria0 04

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa4 (+1)142
3.Wajda Jakub
Machowska Maja
FAN - Toruń
Wajda Jakub
Machowska Maja
Wajda JakubMachowska MajaFAN - Toruń0 03
4.Gotowalski Jakub
Karmonik Jagoda
Gotowalski Jakub
Karmonik Jagoda
Gotowalski JakubKarmonik Jagoda0 04
5.Kwaśniak Kacper
Wiśniewska Amelia Zofia
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Kwaśniak Kacper
Wiśniewska Amelia Zofia
Kwaśniak KacperWiśniewska Amelia ZofiaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz0 05

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przeździk Sebastian
Zawadzińska Aleksandra
FAN - Toruń
Przeździk Sebastian
Zawadzińska Aleksandra
Przeździk SebastianZawadzińska AleksandraFAN - Toruń0 01
2.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 02

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymkowiak Dawid
Mikut Karolina
FAN - Toruń
Szymkowiak Dawid
Mikut Karolina
Szymkowiak DawidMikut KarolinaFAN - Toruń2 (+1)121
2.Morawicki Jakub
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Skulska Ilona
Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA - Wrocław D (+1)1D2
3.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra7 (+1)173
4.Chmiel Jakub
Klupa Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Chmiel Jakub
Klupa Natalia
Chmiel JakubKlupa NataliaDANCE CENTER - Poznań D (+1)1D4
5.Żebrowski Antoni
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Żebrowski Antoni
Białołęcka Katarzyna
Żebrowski AntoniBiałołęcka KatarzynaSTART - Płońsk4 45
6.Florkowski Bruno
Kołecka Natalia
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Florkowski Bruno
Kołecka Natalia
Florkowski BrunoKołecka NataliaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz0 06
7.Białka Mateusz
Pierzyńska Weronika
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Białka Mateusz
Pierzyńska Weronika
Białka MateuszPierzyńska WeronikaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz2 27
8.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria0 08
9.Mikołajczak Adrian
Wójcik Natalia
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Mikołajczak Adrian
Wójcik Natalia
Mikołajczak AdrianWójcik NataliaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz0 09
10.Kociołek Michał
Pytlewicz Klaudia
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Kociołek Michał
Pytlewicz Klaudia
Kociołek MichałPytlewicz KlaudiaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz0 010

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bosy Dominik Wojciech
Cichańska Marta
DANCE CENTER - Poznań
Bosy Dominik Wojciech
Cichańska Marta
Bosy Dominik WojciechCichańska MartaDANCE CENTER - Poznań4 (+1)141
2.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań4 (+1)142
3.Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 53
4.Strecker Bartosz
Fabisiak Daria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Strecker Bartosz
Fabisiak Daria
Strecker BartoszFabisiak DariaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 04
5.Gall Michał
Sosińska Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Gall Michał
Sosińska Agata
Gall MichałSosińska AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 05
6.Drążkowski Kamil
Jobczyńska Emilia
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drążkowski Kamil
Jobczyńska Emilia
Drążkowski KamilJobczyńska EmiliaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chabasiński Patryk
Kubalewska Agnieszka
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Chabasiński Patryk
Kubalewska Agnieszka
Chabasiński PatrykKubalewska AgnieszkaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz3 (+1)131
2.Dekowski Radosław
Jabłońska Oliwia
FAN - Toruń
Dekowski Radosław
Jabłońska Oliwia
Dekowski RadosławJabłońska OliwiaFAN - Toruń1 12
3.Wolak Piotr
Kociołek Julia
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Wolak Piotr
Kociołek Julia
Wolak PiotrKociołek JuliaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz1 13