Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "DŻET 2016" - Grand Prix Polski

2016-06-05 Miłocin / Rzeszów, DŻET - Rzeszów-Boguchwała


Plik z wynikami

UWAGA

Darmowe szkolenie dla wszystkich uczestników Grand Prix Polski ! - szczegóły na stronie turnieju "Informacje"

Uwagi :
1. organizatorzy proszą o umieszczenie za szybą samochodu kartki z napisem "Turniej Tańca" w celu ułatwienia pracy służbom porządkowym
2. godz. rozpoczęcia Bloku 2 - 12:30
3. Kat. 14-15 C przeniesiona do Bloku 2
4. w Bloku 3 - Kat. 14-15 GPP - rozpoczyna stylem STANDARD / Kat. DOROŚLI GPP - rozpoczyna stylem LATIN
5. Kat. DOROŚLI / GPP STANDARD - rejestracja do godz. 19:00 / próba parkietu w strojach
6. Nagrody finansowe dla par w Kat. GPP - DOROŚLI : 1 m-ce = 600 PLN / 2 m-ce = 400 PLN / 3 m-ce = 300 PLN / 4, 5, 6 m-ce = 200 PLN

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:15, próba parkietu 8:30-9:15, start: 9:30

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała D (+1)1D1
2.Kogut Maciej
Kozdra Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Kogut Maciej
Kozdra Natalia
Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE - Stalowa Wola6 (+1)162
3.Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
AKSEL - Rzeszów
Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL - Rzeszów D (+1)1D3
4.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)124
5.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)115
6.Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
GASIEK - Rzeszów
Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK - Rzeszów3 36
7.Bembenek Dominik
Pluta Magdalena
Bembenek Dominik
Pluta Magdalena
Bembenek DominikPluta Magdalena2 27
8.Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
Leszczyński PatrykWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin1 18
9.Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA - Tarnów1 19
10.Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
Wijas JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce1 110
11.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl2 211
12.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 212
13.Złamaniec Rafał
Świerk Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Świerk Wiktoria
Złamaniec RafałŚwierk WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 013

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała C (+1)1C1
2.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin8 (+1)182
3.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
GRACJA - Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaGRACJA - Krosno4 (+1)143
4.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin5 (+1)154
5.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów1 15
6.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka Zofia1 16
7.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno9 97
8.Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK - Kielce0 08
9.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
BLUE CLASSIC - Warszawa
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC - Warszawa2 (-1)-12

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
BLUE CLASSIC - Warszawa
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)151
2.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin7 (+1)172
3.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko Wiktoria C (+1)1C3
4.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów3 (+1)134
5.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
GRACJA - Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaGRACJA - Krosno6 65
6.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka Zofia0 06
7.Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK - Kielce1 17
8.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin0 08
9.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 29

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin4 (+1)141
2.Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
AKSEL - Rzeszów
Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)113
4.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów4 (+1)144
5.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł Lena4 (+1)145
6.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków0 06
7.Mazur Miłosz
Synoś Diana
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Synoś Diana
Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07
8.GRYTSENKO VLADYSLAV
PETRUK YELYZAVETA
"Rytm" Rowne
(Ukraina)
GRYTSENKO VLADYSLAV
PETRUK YELYZAVETA
GRYTSENKO VLADYSLAVPETRUK YELYZAVETA"Rytm" Rowne
(Ukraina)
8
9.Pisula Kacper
Pietrukaniec Paulina
GRACJA - Krosno
Pisula Kacper
Pietrukaniec Paulina
Pisula KacperPietrukaniec PaulinaGRACJA - Krosno2 28
10.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice2 210
11.Różanka Igor
Panek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Różanka Igor
Panek Aleksandra
Różanka IgorPanek AleksandraKLASA - Tarnów0 011
12.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 512

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin2 (+1)122
3.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice6 (+1)163
4.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów1 (+1)114
5.Mazur Miłosz
Synoś Diana
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Synoś Diana
Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)115
6.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków1 16
7.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł Lena4 47
8.GRYTSENKO VLADYSLAV
PETRUK YELYZAVETA
"Rytm" Rowne
(Ukraina)
GRYTSENKO VLADYSLAV
PETRUK YELYZAVETA
GRYTSENKO VLADYSLAVPETRUK YELYZAVETA"Rytm" Rowne
(Ukraina)
8
9.Różanka Igor
Panek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Różanka Igor
Panek Aleksandra
Różanka IgorPanek AleksandraKLASA - Tarnów1 18
10.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 710
11.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 011

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 11:30-12:15, start: 12:30

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 01135
2.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 02114
3.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0393
4.Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata0 0472
5.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka Julia2 2561
6.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno6 6650
7.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0739
8.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno2 2818
9.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów0 0917
10.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin0 01016
11.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin5 51115
12.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 01214
13.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 41312
14.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 01312
15.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko0 01511
16.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 11610

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 61138
2.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 82117
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno6 6396
4.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 0475
5.Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata0 0564
6.Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 0653
7.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko0 0742
8.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0821
9.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
BLUE CLASSIC - Warszawa
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC - Warszawa5 5920
10.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów0 01018
11.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka Julia2 21018
12.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno2 21217
13.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01316
14.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 01415
15.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 21514
16.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 01613
17.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin2 21712
18.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 21810
19.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin0 01810

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina8 (+1)181
2.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 (+1)172
3.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola3 33
4.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory3 34

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 (+1)191
2.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.10 (+1)1102
3.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów8 (+1)183
4.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola2 24
5.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.9 95
6.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena5 56
7.Cichoń Filip
Stachura Weronika
ELIDA - Mielec
Cichoń Filip
Stachura Weronika
Cichoń FilipStachura WeronikaELIDA - Mielec1 17

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 33

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław0 01150
2.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów3 32129
3.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza Maria0 03108
4.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra2 2487
5.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA0 0576
6.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa0 0665
7.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec13 13754
8.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość9 9832
9.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała13 13832
10.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom3 31031
11.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 01130
12.Kudra Michał
Pijar Beata
ZŁOTA PARA - Dębica
Kudra Michał
Pijar Beata
Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA - Dębica0 01229
13.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin8 81326
14.Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL - WARSZAWA2 21326
15.Repecki Michał
Gura Alicja
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Gura Alicja
Repecki MichałGura AlicjaMYKA - Zamość0 01326
16.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów0 01625
17.Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
Polak MikołajStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 41724
18.Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY - Jaworzno0 01823
19.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 11921
20.Kuliś Piotr
Sitak Joanna
ZORBA - Mykanów
Kuliś Piotr
Sitak Joanna
Kuliś PiotrSitak JoannaZORBA - Mykanów1 11921
21.Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów6 62119
22.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno0 02119
23.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 12318
24.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 42417
25.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław0 02515
26.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 62515
27.Pabis Maciej
Półka Nikola
ST CIEPŁY - Jaworzno
Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY - Jaworzno0 02713
28.Węklar Miłosz
Jurczak Anna
GRACJA - Krosno
Węklar Miłosz
Jurczak Anna
Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA - Krosno0 02713
29.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie6 62912
30.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila0 03011
31.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena0 03110
32.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova Polina
33.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 37

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01155
2.Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02134
3.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 03113
4.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 0492
5.Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
Kowalczyk KonradŁągiewka WiktoriaZORBA - Mykanów5 5581
6.Nowacki Adrian
Moskała Janina
POLISH CLUB - Warszawa
Nowacki Adrian
Moskała Janina
Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB - Warszawa0 0670
7.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów2 2759
8.Bator Filip
Podolska Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bator Filip
Podolska Alicja
Bator FilipPodolska AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 0838
9.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska0 0937
10.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 01036
11.Gryczka Adam
Rytkowska Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Gryczka Adam
Rytkowska Wiktoria
Gryczka AdamRytkowska WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec6 61135
12.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice2 21234
13.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena0 01332
14.Janas Dawid
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Koza Dominika
Janas DawidKoza DominikaSUKCES - Częstochowa4 41332
15.Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom11 111530
16.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów0 01530
17.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec3 31729
18.Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY - Jaworzno1 11828
19.Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka DawidBaniak Izabela1 11927
20.Suligowski Dawid
Molenda Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Suligowski Dawid
Molenda Julia
Suligowski DawidMolenda JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 02026
21.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno2 22125
22.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów2 22223
23.Węklar Miłosz
Jurczak Anna
GRACJA - Krosno
Węklar Miłosz
Jurczak Anna
Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA - Krosno0 02223
24.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom1 12422
25.Grzywaczewski Wiktor
Kosińska Maja
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Kosińska Maja
Grzywaczewski WiktorKosińska MajaSUKCES - Częstochowa0 02520
26.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno10 102520
27.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom2 22719
28.Repecki Michał
Gura Alicja
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Gura Alicja
Repecki MichałGura AlicjaMYKA - Zamość13 132818
29.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław0 02916
30.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia0 02916
31.Wielgosz Maciej
Kałuzińska Kaja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wielgosz Maciej
Kałuzińska Kaja
Wielgosz MaciejKałuzińska KajaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 03115
32.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory5 53214
33.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 23312
34.WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
SKT PASJA - Kraków
WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
WalatFTS PiotrKowalska JuliaSKT PASJA - Kraków5 53312
35.Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
Polak MikołajStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03511
36.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 13610
37.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 15:30-16:30, próba parkietu 16:30-17;15, start: 17:30

Kat. 14-15 GPP - rozpoczyna stylem STANDARD / Kat. DOROŚLI GPP - rozpoczyna stylem LATIN / Kat. DOROŚLI / GPP STANDARD - rejestracja do godz. 19:00 ( próba parkietu w strojach )


14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
IGLICA - Wrocław
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA - Wrocław0 01138
2.Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik BartoszNowak Natalia0 02117
3.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 2396
4.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik0 0475
5.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 1564
6.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów0 0653
7.Micał Kamil
Małek Faustyna
GASIEK - Rzeszów
Micał Kamil
Małek Faustyna
Micał KamilMałek FaustynaGASIEK - Rzeszów4 4742
8.Mazur Jakub
Bozacka Julia
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Bozacka Julia
Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL - Rzeszów0 0821
9.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 0920
10.Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 01019
11.Miśtal Szymon
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Lang Magdalena
Miśtal SzymonLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa0 01118
12.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin0 01217
13.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów0 01316
14.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 01415
15.Zawora Marcin
Cierpich Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Zawora Marcin
Cierpich Karolina
Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA - Dębica0 01514
16.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 71613
17.Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
Kosal Kamil
Struk Natalia
Kosal KamilStruk NataliaAXIS - Nowy Sącz0 01712
18.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola3 31811
19.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena0 01910

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
IGLICA - Wrocław
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA - Wrocław0 01140
2.Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO - Rybnik0 02119
3.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa0 0398
4.Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 0477
5.Górczak Kasper
Małczak Maja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Górczak Kasper
Małczak Maja
Górczak KasperMałczak MajaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 0566
6.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa0 0655
7.Miśtal Szymon
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Lang Magdalena
Miśtal SzymonLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa0 0744
8.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów0 0822
9.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.10 10822
10.Mielczarek Adrian
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mielczarek Adrian
Junak Weronika
Mielczarek AdrianJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 41021
11.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1 11120
12.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01219
13.Sudin Borys
Ornat Dominika
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sudin Borys
Ornat Dominika
Sudin BorysOrnat DominikaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 01318
14.Mazur Jakub
Bozacka Julia
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Bozacka Julia
Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL - Rzeszów0 01417
15.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 91516
16.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina0 01615
17.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin0 01714
18.Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
Kosal Kamil
Struk Natalia
Kosal KamilStruk NataliaAXIS - Nowy Sącz1 11813
19.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola2 21912
20.Zawora Marcin
Cierpich Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Zawora Marcin
Cierpich Karolina
Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA - Dębica0 02011
21.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów8 82110

16-18 (Młodzież) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec13 (+1)1131
2.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość9 (+1)192
3.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała13 (+1)1133
4.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin8 (+1)184
5.Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów6 (+1)165
6.Chuchro Szymon
Pijar Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Szymon
Pijar Karolina
Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA - Dębica9 96
7.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 17
8.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 68
9.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia8 89
10.Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga0 010
11.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska3 311

16-18 (Młodzież) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom11 (+1)1112
3.Gryczka Adam
Rytkowska Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Gryczka Adam
Rytkowska Wiktoria
Gryczka AdamRytkowska WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)163
4.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)114
5.Repecki Michał
Gura Alicja
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Gura Alicja
Repecki MichałGura AlicjaMYKA - Zamość13 (+1)1135
6.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno10 106
7.WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
SKT PASJA - Kraków
WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
WalatFTS PiotrKowalska JuliaSKT PASJA - Kraków5 57
8.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom2 28
9.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory5 59
10.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 210
11.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała-1 -111

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 28

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01147
2.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 02126
3.Zając Ariel
Zięba Monika Maja
SZOK - Gliwice
Zając Ariel
Zięba Monika Maja
Zając ArielZięba Monika MajaSZOK - Gliwice0 03105
4.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0484
5.Lemieszek Michał
Gola Dominika
LIDER - Lublin
Lemieszek Michał
Gola Dominika
Lemieszek MichałGola DominikaLIDER - Lublin-1 -1573
6.Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek MateuszMichalecka Beata0 0662
7.Litewka Michał
Matoga Justyna
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Matoga Justyna
Litewka MichałMatoga JustynaMERENGUE - Stalowa Wola0 0751
8.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 0830
9.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 0928
10.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze0 0928
11.OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
AKSEL - Rzeszów
OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
OrzechowskiAnglia FilipAngliaWołowiecAnglia GabrielaAngliaAKSEL - Rzeszów0 01127
12.Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 01226
13.Frach Dominik
Nabiałek Joanna
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach DominikNabiałek JoannaZORBA - Mykanów0 01325
14.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik9 91423
15.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 01423
16.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 41622
17.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków0 01721
18.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 51819
19.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin5 51819
20.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 02018
21.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 42117
22.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów0 02315
23.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów0 02413
24.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała11 112413
25.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 02612
26.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin2 22710
27.Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
Maciejewski PrzemysławTyl KatarzynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 02710
28.Wiatrowicz Marcin
Adamiak Zuzanna
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Adamiak Zuzanna
Wiatrowicz MarcinAdamiak ZuzannaMERENGUE - Stalowa Wola

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 44

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 01159
2.Jeleń Ernest
Khrycheva Anna
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Khrycheva Anna
Jeleń ErnestKhrycheva AnnaLIDER - Lublin0 02138
3.Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
Ostrowski MateuszDykman MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03117
4.Majda Michał
Krzysztoń Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Majda MichałKrzysztoń NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 0496
5.Milcarz Paweł
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Milcarz Paweł
Staniek Dominika
Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 1585
6.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 0674
7.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 1763
8.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 0842
9.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa0 0941
10.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów0 01040
11.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska SylwiaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 01139
12.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01238
13.Jabłoński Damian
Zakrzewska Izabela
LIDER - Lublin
Jabłoński Damian
Zakrzewska Izabela
Jabłoński DamianZakrzewska IzabelaLIDER - Lublin0 01337
14.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin0 01436
15.Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 01535
16.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 01634
17.Chernenko Sergey
Kierasińska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Chernenko Sergey
Kierasińska Wiktoria
Chernenko SergeyKierasińska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 11733
18.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław1 11832
19.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01930
20.Świniarski Marcin
Sobczak Aneta
Świniarski Marcin
Sobczak Aneta
Świniarski MarcinSobczak Aneta9 91930
21.Duda Robert
Gąsior Natalia
IDEA - Kraków
Duda Robert
Gąsior Natalia
Duda RobertGąsior NataliaIDEA - Kraków0 02127
22.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin0 02127
23.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice7 72127
24.Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO - Rybnik0 02426
25.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin0 02525
26.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 12623
27.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 32623
28.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 22821
29.Magierowicz Mateusz
Tadla Jolanta
IGLICA - Wrocław
Magierowicz Mateusz
Tadla Jolanta
Magierowicz MateuszTadla JolantaIGLICA - Wrocław0 02821
30.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 03020
31.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 03119
32.Frach Dominik
Nabiałek Joanna
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach DominikNabiałek JoannaZORBA - Mykanów2 23217
33.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 03217
34.Wójcik Patryk
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Patryk
Bil Paulina
Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin0 03416
35.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok4 43515
36.Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
MAGIC-DANCE - Lublin
Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
Maryniowski MaciejNiziołek KorneliaMAGIC-DANCE - Lublin1 13712
37.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA0 03712
38.Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
Maciejewski PrzemysławTyl KatarzynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 03911
39.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów0 04010
40.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków
41.Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
Lasota PiotrSzustkiewicz MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
42.Pawlak Kamil
Rafińska Klaudia
Pawlak Kamil
Rafińska Klaudia
Pawlak KamilRafińska Klaudia
43.Sługocki Michał
Karczewska Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sługocki Michał
Karczewska Joanna
Sługocki MichałKarczewska JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom
44.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin