OTTT - Puchar XX-lecia UKS Hubal Białystok

2015-11-21 Białystok, KADRYL - Białystok


Plik z wynikami

UWAGA

Kategoria 8-9 lat G przeniesiona do II Bloku, kategoria 10-11 lat E przeniesiona do III Bloku. Turniej rozpocznie się o godzinie 12.30.

BLOK 1

Rejestracja 9.00-10.00. Rozpoczęcie 10.30


8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
KADRYL - Białystok
Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL - Białystok1 (+1)111
2.Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
KADRYL - Białystok
Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL - Białystok1 (+1)112
3.Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
KADRYL - Białystok
Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
Birycki GabrielGiba Aleksandra DariaKADRYL - Białystok0 04
4.Gliński Adam
Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Gliński Adam
Tarasewicz Natalia
Gliński AdamTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok0 07
5.Krasowski Jakub Jan
Okrągła Eliza
KADRYL - Białystok
Krasowski Jakub Jan
Okrągła Eliza
Krasowski Jakub JanOkrągła ElizaKADRYL - Białystok0 06
6.Okrągły Jakub
Zimnoch Kornelia
KADRYL - Białystok
Okrągły Jakub
Zimnoch Kornelia
Okrągły JakubZimnoch KorneliaKADRYL - Białystok0 09
7.Sikorski Adam
Burbyga Jewheniia
KADRYL - Białystok
Sikorski Adam
Burbyga Jewheniia
Sikorski AdamBurbyga JewheniiaKADRYL - Białystok0 07
8.Stefanowicz Kacper
Stepaniuk Zofia
KADRYL - Białystok
Stefanowicz Kacper
Stepaniuk Zofia
Stefanowicz KacperStepaniuk ZofiaKADRYL - Białystok0 05
9.Zawistowski Filip
Gawryluk Natalia
KADRYL - Białystok
Zawistowski Filip
Gawryluk Natalia
Zawistowski FilipGawryluk NataliaKADRYL - Białystok0 03

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
Horosz PawełZaczkowska Weronika5 (+1)151
2.Tworkowski Kewin
Misiewicz Emilia
KADRYL - Białystok
Tworkowski Kewin
Misiewicz Emilia
Tworkowski KewinMisiewicz EmiliaKADRYL - Białystok2 (+1)122
3.Lipski Michał Jerzy
Goryś Julia
KADRYL - Białystok
Lipski Michał Jerzy
Goryś Julia
Lipski Michał JerzyGoryś JuliaKADRYL - Białystok1 13
4.Szklarowicz Kamil
Smaka Maja
Szklarowicz Kamil
Smaka Maja
Szklarowicz KamilSmaka Maja0 04

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

 

BLOK 2

Rejestracja 11.00-12.00. Rozpoczęcie 12.30


14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok5 51
2.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok7 72
3.Rakowicz Gabriel
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Rakowicz Gabriel
Sliżewska Ewa
Rakowicz GabrielSliżewska EwaKADRYL - Białystok0 03

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok7 71
2.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok5 52
3.Rakowicz Gabriel
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Rakowicz Gabriel
Sliżewska Ewa
Rakowicz GabrielSliżewska EwaKADRYL - Białystok0 03

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa9 (+1)191
2.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków10 (+1)1102
3.Halicki Michał
Ziembińska Julia
KADRYL - Białystok
Halicki Michał
Ziembińska Julia
Halicki MichałZiembińska JuliaKADRYL - Białystok3 (+1)133
4.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina3 (+1)134
5.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków6 65
6.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
FENIKS - Białystok
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS - Białystok2 26
7.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok1 17
8.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok2 28

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher ArturWelenc KatarzynaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława9 (+1)191
2.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina5 (+1)152
3.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok4 (+1)143
4.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok3 (+1)134
5.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa10 105
6.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków7 76
7.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
FENIKS - Białystok
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS - Białystok2 27
8.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków5 58

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska Monika3 31
2.Ołdziej Dawid
Grabowska Paulina
Ołdziej Dawid
Grabowska Paulina
Ołdziej DawidGrabowska Paulina1 12

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska Monika4 (+1)141
2.Ołdziej Dawid
Grabowska Paulina
Ołdziej Dawid
Grabowska Paulina
Ołdziej DawidGrabowska Paulina1 12
3.Kuligowski Piotr
Wyminko Zuzanna
PRESTIGE - Mońki
Kuligowski Piotr
Wyminko Zuzanna
Kuligowski PiotrWyminko ZuzannaPRESTIGE - Mońki1 13

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 3

Rejestracja 16.30-17.30. Rozpoczęcie 18.00


10-11 (Juvenile 2) D ST 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) D LA 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Honczar Łukasz
Popiołek Alicja
FENIKS - Białystok
Honczar Łukasz
Popiołek Alicja
Honczar ŁukaszPopiołek AlicjaFENIKS - Białystok6 (+1)161
2.Suchowolec Kamil
Borowik Ewa
KADRYL - Białystok
Suchowolec Kamil
Borowik Ewa
Suchowolec KamilBorowik EwaKADRYL - Białystok6 (+1)162
3.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok1 (+1)113
4.Zaprzalka Jakub
Łapińska Milena
KADRYL - Białystok
Zaprzalka Jakub
Łapińska Milena
Zaprzalka JakubŁapińska MilenaKADRYL - Białystok0 04
5.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok3 35
6.Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
KADRYL - Białystok
Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL - Białystok1 16
7.Bagilcz Jakub
Mularczyk Julia
FENIKS - Białystok
Bagilcz Jakub
Mularczyk Julia
Bagilcz JakubMularczyk JuliaFENIKS - Białystok2 2

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
Spręga SewerynBobryk KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk A (+1)1A1
2.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA3 (+1)132
3.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok5 53
4.Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
KADRYL - Białystok
Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL - Białystok1 14

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok
2.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław14 (+1)1141
2.Giglewicz Piotr
Grygo Anna
Giglewicz Piotr
Grygo Anna
Giglewicz PiotrGrygo Anna15 (+1)1152
3.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce13 (+1)1133
4.Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
DUET - Warszawa
Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
Lizurej TomaszGizler KamilaDUET - Warszawa15 154
5.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok4 45
6.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok1 16