II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp.

2015-11-21 OSTRÓW WLKP., ST LEWANDOWSKI - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA W PROGRAMIE!!!
Kategoria 16-18 lat OPEN Standard & 16-18 lat OPEN Latin została przeniesiona do Bloku III.
Zapraszamy!!!!!

BLOK 1, rejestracja 12:30-13:00, start: 14:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konowalczyk Jakub
Bęben Julia
Konowalczyk Jakub
Bęben Julia
Konowalczyk JakubBęben Julia7 (+1)171
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko6 (+1)162
3.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz7 (+1)173
4.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko4 (+1)144
5.Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 25
6.Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
AMOK - Leszno
Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
Henicz MiłoszRozmiarek MałgorzataAMOK - Leszno5 56
7.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań2 27
8.Nowak Mateusz
Nowak Wiktoria
RETRO - Kępno
Nowak Mateusz
Nowak Wiktoria
Nowak MateuszNowak WiktoriaRETRO - Kępno1 18

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź

 

BLOK 2, rejestracja 16:30-17:00, start: 18:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
2.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Opole2 (+1)122
3.Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA - Wrocław2 (+1)123
4.Kurza Jakub
Sapińska Iwona
DANCE TEAM - Wrocław
Kurza Jakub
Sapińska Iwona
Kurza JakubSapińska IwonaDANCE TEAM - Wrocław2 24
5.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole0 05
6.Spych Aleksander
Żegalski Alicja
SŁOŃCE - Poznań
Spych Aleksander
Żegalski Alicja
Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE - Poznań1 16
7.Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
Wojciechowski WojciechCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 07
8.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław6 6

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA - Wrocław13 (+1)1131
2.Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
Winkler MiłoszJankowska MagdalenaDANCE CENTER - Poznań11 (+1)1112
3.Danielewicz Mikołaj
Roszkowska Maria
DREAM - Poznań
Danielewicz Mikołaj
Roszkowska Maria
Danielewicz MikołajRoszkowska MariaDREAM - Poznań10 (+1)1103
4.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
KS DANCE MIX - Deszczno
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX - Deszczno3 (+1)134
5.Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań3 35
6.Makowski Jerzy
Gronowska Weronika
POLISH CLUB - Warszawa
Makowski Jerzy
Gronowska Weronika
Makowski JerzyGronowska WeronikaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 37
8.Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
KS DANCE MIX - Deszczno
Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
Kaczałko TomaszGromadzka SaraKS DANCE MIX - Deszczno7 78
9.Mędak Karol
Bigaj Weronika
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Bigaj Weronika
Mędak KarolBigaj WeronikaFINEZJA - Poznań3 39
10.Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
Wojciechowski WojciechCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 010

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa3 (+1)131
2.Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński KamilBrożek Marta Maria5 (+1)152
3.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa2 (+1)123
4.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA - Oława6 (+1)164
5.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna7 75
6.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań2 26
7.Pawlicki Mateusz
Seydlewicz Daria
DANCE CENTER - Poznań
Pawlicki Mateusz
Seydlewicz Daria
Pawlicki MateuszSeydlewicz DariaDANCE CENTER - Poznań0 07
8.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 08
9.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole7 7

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
Matykiewicz ZbyszkoPinkowska KatarzynaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)171
2.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole5 (+1)152
3.Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński KamilBrożek Marta Maria3 33
4.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 04
5.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA - Oława10 105
6.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole9 9

 

BLOK 3, start: 20:15

16-18 (Młodzież) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
ST LEWANDOWSKI - Wrocław
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI - Wrocław1
2.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław2
3.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole3
4.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław

16-18 (Młodzież) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CT WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH - Kalisz1
2.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław2
3.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław3
4.Spych Aleksander
Żegalski Alicja
SŁOŃCE - Poznań
Spych Aleksander
Żegalski Alicja
Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE - Poznań4
5.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
KS DANCE MIX - Deszczno
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX - Deszczno5
6.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław