Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Pierwszy krok"

2015-11-15 WARSZAWA,


Plik z wynikami

UWAGA

Zgodnie z przepisami rejestracja zostanie zamknięta WE ŚRODĘ. Bardzo przepraszam za błąd w regulaminie
UWAGA
ZMIANY W PROGRAMIE.

BLOK 1

Rejestracja: 09.00-10.00; rozpoczecie: 10.30


Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 1

WA,WW,CCC, Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.King Tymoteusz
Schab Marta
EMOTION - GÓRA KALWARIA
King Tymoteusz
Schab Marta
King TymoteuszSchab MartaEMOTION - GÓRA KALWARIA

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

WA,WW,CCC, Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwicki Aleksander
Wrzesińska Karolina
EMOTION - GÓRA KALWARIA
Jóźwicki Aleksander
Wrzesińska Karolina
Jóźwicki AleksanderWrzesińska KarolinaEMOTION - GÓRA KALWARIA 2
2.Janaszek Wiktor
Rychlicka Zuzanna
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Janaszek Wiktor
Rychlicka Zuzanna
Janaszek WiktorRychlicka ZuzannaCREATIVE DANCE - Kobyłka
3.Mularczyk Filip
Kacprzak Patrycja
EMOTION - GÓRA KALWARIA
Mularczyk Filip
Kacprzak Patrycja
Mularczyk FilipKacprzak PatrycjaEMOTION - GÓRA KALWARIA 5
4.Pohl Stanisław
Romaniuk Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pohl Stanisław
Romaniuk Julia
Pohl StanisławRomaniuk JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5.Szewczyk Jakub
Guvercin Serena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szewczyk Jakub
Guvercin Serena
Szewczyk JakubGuvercin SerenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 1

WA,WW,CCC, Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słomski Maksymilian
Nowak Zofia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Nowak Zofia
Słomski MaksymilianNowak ZofiaEMOTION - Góra Kalwaria

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa1 11
2.Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

WA, WW, CCC, JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andrzejczak Michał
Zubczyńska Amelia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Andrzejczak Michał
Zubczyńska Amelia
Andrzejczak MichałZubczyńska AmeliaCREATIVE DANCE - Kobyłka
2.Boguszewski Adrian
Rachwał Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Boguszewski Adrian
Rachwał Julia
Boguszewski AdrianRachwał JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka
3.Grabski Kuba
Kosowska Kamila
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Grabski Kuba
Kosowska Kamila
Grabski KubaKosowska KamilaCREATIVE DANCE - Kobyłka 5
4.Królikowski Sebastian
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski Sebastian
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski SebastianKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5.Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
EMOTION - GÓRA KALWARIA
Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION - GÓRA KALWARIA

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa2 (+1)121
2.Kietliński Jakub
Gruszczyńska Adrianna
RIVIERA Warszawa
Kietliński Jakub
Gruszczyńska Adrianna
Kietliński JakubGruszczyńska AdriannaRIVIERA Warszawa2 (+1)122
3.Kaniewski Grzegorz
Raszkowska Dominika
FAST-STEP Warszawa
Kaniewski Grzegorz
Raszkowska Dominika
Kaniewski GrzegorzRaszkowska DominikaFAST-STEP Warszawa1 13
4.Schab Łukasz
Wierzchowska Kinga
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Wierzchowska Kinga
Schab ŁukaszWierzchowska KingaEMOTION - Góra Kalwaria0 04

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa D (+1)1D1
2.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska Marta4 42
3.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria0 03

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

WA, WW, CCC, JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCREATIVE DANCE - Kobyłka
2.Smith Oliver
Marchewka Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith OliverMarchewka IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka
3.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - WARSZAWA
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - WARSZAWA

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa0 01
2.Kondrakiewicz Marcel
Skottak Marta
FAST-STEP Warszawa
Kondrakiewicz Marcel
Skottak Marta
Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP Warszawa0 02

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek Aneta