Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

2015-11-28 Olesno, RÓŻA Olesno


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!!

Pary kategorii pow.19 lat ST i LA MISTRZOSTW OKRĘGU

TAŃCZĄ NA CZWARTYM BLOKU

START godz. 18:00 (rejestracja 16:00-17:00)

BLOK 1, rejestracja 08:00-09:00, próba parkietu 08:30-09:30, start: 10:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frydel Adam
Kwiek Paulina
MAESTRO Opole
Frydel Adam
Kwiek Paulina
Frydel AdamKwiek PaulinaMAESTRO Opole3 (+1)131
2.Kobędza Kamil
Bocianowska Barbara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kobędza Kamil
Bocianowska Barbara
Kobędza KamilBocianowska BarbaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
3.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki3 32
4.Broniszewski Marcel
Gurdziołek Anita
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Broniszewski Marcel
Gurdziołek Anita
Broniszewski MarcelGurdziołek AnitaST DOBROWOLSCY - Częstochowa-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)161
2.Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
Lenarczyk ŁukaszGoranczewska JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki4 42
3.Mach Dawid
Lewandowska Weronika
MAESTRO Opole
Mach Dawid
Lewandowska Weronika
Mach DawidLewandowska WeronikaMAESTRO Opole0 03

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno1 (+1)111
2.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA Olesno1 (+1)111
3.Kraft Patryk
Kierat Sylwia
RÓŻA Olesno
Kraft Patryk
Kierat Sylwia
Kraft PatrykKierat SylwiaRÓŻA Olesno0 02

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko5 (+1)151
2.Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)132
3.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko7 (+1)173
4.Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice3 (+1)134
5.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice4 45
6.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO Opole0 06
7.Zgodzaj Jonasz
Wodzisławska Kinga
BALLARE - Częstochowa
Zgodzaj Jonasz
Wodzisławska Kinga
Zgodzaj JonaszWodzisławska KingaBALLARE - Częstochowa1 17
8.Sieczka Michał
Krupa Helena
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Sieczka Michał
Krupa Helena
Sieczka MichałKrupa HelenaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki1 18

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów3 3

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole9 (+1)191
2.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów6 (+1)162
3.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów2 23
4.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole5 54
5.Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER Kluczbork8 85

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław11 (+1)1111
2.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Opole3 (+1)132
3.Łazuga Krzysztof
Mieczyńska Paulina
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Łazuga Krzysztof
Mieczyńska Paulina
Łazuga KrzysztofMieczyńska PaulinaST JABCZYŃSKA - Wrocław0 03
4.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław11 111
2.Piechota Dominik
Stronczek Hanna
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Piechota Dominik
Stronczek Hanna
Piechota DominikStronczek HannaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki3 32

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 11:30-12:30, start: 13:30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Falkowski Igor
Kamuda Nikola
A+S - Częstochowa
Falkowski Igor
Kamuda Nikola
Falkowski IgorKamuda NikolaA+S - Częstochowa5 (+1)151
2.Otto Adam
Pawełczak Paulina
MAESTRO Opole
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO Opole Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
3.Michalczyk Sebastian
Podolska Katarzyna
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Podolska Katarzyna
Michalczyk SebastianPodolska KatarzynaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki2 22
4.Sydor Kacper
Sowietzka Zuzanna
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Sydor Kacper
Sowietzka Zuzanna
Sydor KacperSowietzka ZuzannaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki3 32

8-9 (Juvenile 1) E KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaniak Szymon
Kaniak Emma
RÓŻA Olesno
Kaniak Szymon
Kaniak Emma
Kaniak SzymonKaniak EmmaRÓŻA Olesno

10-11 (Juvenile 2) ST 4T Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
Lenarczyk ŁukaszGoranczewska JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki

10-11 (Juvenile 2) LA 4T Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
Lenarczyk ŁukaszGoranczewska JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki

12-13 (Junior 1) ST Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szozda Maciej
Gulka Klaudia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Gulka Klaudia
Szozda MaciejGulka KlaudiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki4 41
2.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole2 22

12-13 (Junior 1) LA Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole5 51
2.Szozda Maciej
Gulka Klaudia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Gulka Klaudia
Szozda MaciejGulka KlaudiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki0 02

14-15 (Junior 2) ST Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik BartoszNowak Natalia0 01
2.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki7 72
3.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 03

14-15 (Junior 2) LA Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole4 41
2.Wrześniak Jakub
Nylec Weronika
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Wrześniak Jakub
Nylec Weronika
Wrześniak JakubNylec WeronikaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki2 22
3.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA Praszka2 23
4.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki1 14

16-20 (Młodzież starsza) ST Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Opole3 31
2.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole6 62

16-20 (Młodzież starsza) LA Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-15:00, próba parkietu 14:30-15:30, start: 16:00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik7 (+1)171
2.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów11 (+1)1112
3.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole4 43
4.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA Praszka2 24
5.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki1 15

16-18 (Młodzież) ST Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole0 01
2.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole6 62

16-18 (Młodzież) LA Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole9 91
2.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole5 52

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 16:30-17:30, start: 18:00

35+ (Senior 1) ST Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Król Robert
Król Katarzyna
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle0 01
2.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole0 02

35+ (Senior 1) LA Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Król Robert
Król Katarzyna
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle0 01
2.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole0 02
3.Krzywdziński Zbigniew
Krzywdzińska Bożena
ST NOVOMEX Opole
Krzywdziński Zbigniew
Krzywdzińska Bożena
Krzywdziński ZbigniewKrzywdzińska BożenaST NOVOMEX Opole

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0

19+ (Powyżej 18) ST Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlaczyk Michał
Słotwińska Adrianna
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Pawlaczyk Michał
Słotwińska Adrianna
Pawlaczyk MichałSłotwińska AdriannaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle0 01
2.Piechota Dominik
Stronczek Hanna
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Piechota Dominik
Stronczek Hanna
Piechota DominikStronczek HannaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki0 02
3.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Opole3 33

19+ (Powyżej 18) LA Mistrzostwa Okręgu opolski PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
ST NOVOMEX Opole
Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski RafałStępień KatarzynaST NOVOMEX Opole-1 -11
2.Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
ISKRA Praszka
Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
Grzebiela RafałOwczarek IzabelaISKRA Praszka6 62
3.Piechota Dominik
Stronczek Hanna
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Piechota Dominik
Stronczek Hanna
Piechota DominikStronczek HannaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki3 33