Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej

2015-11-21 Dąbrowa Tarnowska k/Tarnowa, STARDANCE - Kraków


Plik z wynikami
BLOK 1

Rejestracja 8:00Rozpoczęcie 9:00


8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Plebanek Michał
Mróz Oliwia
STARDANCE - Kraków
Plebanek Michał
Mróz Oliwia
Plebanek MichałMróz OliwiaSTARDANCE - Kraków1
2.Ciscoń Jakub
Gadocha Martyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ciscoń Jakub
Gadocha Martyna
Ciscoń JakubGadocha MartynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2
3.Wiercioch Konrad
Sroka Wiktoria
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Wiercioch Konrad
Sroka Wiktoria
Wiercioch KonradSroka WiktoriaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3
4.Ciernia Gerard
Śliwa Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ciernia Gerard
Śliwa Natalia
Ciernia GerardŚliwa NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów4

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawak Hubert
Marecik Natalia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Wawak Hubert
Marecik Natalia
Wawak HubertMarecik NataliaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka5 (+1)151
2.Mruk Arkadiusz
Szczerba Aniela
STARDANCE - Kraków
Mruk Arkadiusz
Szczerba Aniela
Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE - Kraków2 (+1)122
3.Chruściel Mateusz
Batko Martyna
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Batko Martyna
Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA - Tarnów1 (+1)113
4.Wróbel Wiktor
Brzegowy Zofia
KLASA - Tarnów
Wróbel Wiktor
Brzegowy Zofia
Wróbel WiktorBrzegowy ZofiaKLASA - Tarnów1 (+1)114
5.Ślipko Michał
Grabowska Emilia
ST FLASH DUO - Kraków
Ślipko Michał
Grabowska Emilia
Ślipko MichałGrabowska EmiliaST FLASH DUO - Kraków0 05
6.Idzior Sebastian
Stojowska Justyna
KLASA - Tarnów
Idzior Sebastian
Stojowska Justyna
Idzior SebastianStojowska JustynaKLASA - Tarnów0 06
7.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków0 07
8.Michalski Maciej
Słupek Aleksandra
LATINO - Żabno
Michalski Maciej
Słupek Aleksandra
Michalski MaciejSłupek AleksandraLATINO - Żabno0 08

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Widlarz Seweryn
Zając Anna
SUKCES - Jaworzno
Widlarz Seweryn
Zając Anna
Widlarz SewerynZając AnnaSUKCES - Jaworzno5 (+1)151
2.Wojtusik Mikołaj
Siwek Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Siwek Aleksandra
Wojtusik MikołajSiwek AleksandraFANTAZJA - Kraków4 (+1)142
3.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
STARDANCE - Kraków
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE - Kraków4 43
4.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków3 34

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
AKSEL - Rzeszów
Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
3.Raczek Kacper
Bysina Martyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Raczek Kacper
Bysina Martyna
Raczek KacperBysina MartynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2 (+1)123
4.Strózik Artur
Sioła Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Strózik Artur
Sioła Oliwia
Strózik ArturSioła OliwiaST FLASH DUO - Kraków2 (+1)124
5.Jankowski Kamil
Czerwińska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Jankowski Kamil
Czerwińska Aleksandra
Jankowski KamilCzerwińska AleksandraZAMEK - Lublin1 15
6.Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
STARDANCE - Kraków
Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE - Kraków2 26
7.Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
STTS Kraków
Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS Kraków0 07
8.Kłosowski Tomasz
Kramarz Zuzanna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Kramarz Zuzanna
Kłosowski TomaszKramarz ZuzannaST CIEPŁY - Jaworzno0 07
9.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg3 39

 

BLOK 2

Rejestracja 11:00Rozpoczęcie 12:00


10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
PROGRESS - Warszawa
Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS - Warszawa1
2.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów2
3.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra3
4.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
STARDANCE - Kraków
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE - Kraków
5.Ryznar Marcin
Lechwar Julia
PODKARPACIE - Jasło
Ryznar Marcin
Lechwar Julia
Ryznar MarcinLechwar JuliaPODKARPACIE - Jasło

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów1
2.Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
PROGRESS - Warszawa
Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS - Warszawa2
3.Widlarz Seweryn
Zając Anna
SUKCES - Jaworzno
Widlarz Seweryn
Zając Anna
Widlarz SewerynZając AnnaSUKCES - Jaworzno3
4.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra4
5.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
STARDANCE - Kraków
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE - Kraków
6.Ryznar Marcin
Lechwar Julia
PODKARPACIE - Jasło
Ryznar Marcin
Lechwar Julia
Ryznar MarcinLechwar JuliaPODKARPACIE - Jasło

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)151
2.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
IMPULS - Biłgoraj
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS - Biłgoraj6 (+1)162
3.Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl3 33
4.Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 14

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciszek Karol
Czarnik Weronika
CLASSIC Tuchów
Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC Tuchów7 (+1)171
2.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin5 (+1)152
3.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
IMPULS - Biłgoraj
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS - Biłgoraj9 (+1)193
4.Cinal Kacper
Kuźma Agata
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME - Kęty10 (+1)1104
5.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 15
6.Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 16
7.Brej Adrian
Mitoraj Karolina
PODKARPACIE - Jasło
Brej Adrian
Mitoraj Karolina
Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE - Jasło7 77
8.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
PERFECT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT - Będzin1 18

 

BLOK 3

Rejestracja 14:00Rozpoczęcie 15:00


12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów7 (+1)171
2.Kotul Hubert
Rojek Julia
STARDANCE - Kraków
Kotul Hubert
Rojek Julia
Kotul HubertRojek JuliaSTARDANCE - Kraków3 (+1)132
3.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków6 (+1)163
4.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno2 24
5.Różanka Igor
Panek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Różanka Igor
Panek Aleksandra
Różanka IgorPanek AleksandraKLASA - Tarnów3 35
6.Ryz Michał
Dybała - Chmaj Wiktoria
ST FLASH DUO - Kraków
Ryz Michał
Dybała - Chmaj Wiktoria
Ryz MichałDybała - Chmaj WiktoriaST FLASH DUO - Kraków1 16

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas DominikKaczówka KarolinaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka8 (+1)181
2.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno C (+1)1C2
3.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów7 (+1)173
4.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno5 (+1)154
5.Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg SzymonGłodzik Justyna1 (+1)115
6.Gęśla Jakub
Buniowska Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Buniowska Aleksandra
Gęśla JakubBuniowska AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 16
7.Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 97
8.Roman Jakub
Dorycka Dominika
FANTAZJA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA - Kraków5 57
9.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 19
10.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka1 110
11.Rojowiec Krzysztof
Pawełek Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Rojowiec Krzysztof
Pawełek Gabriela
Rojowiec KrzysztofPawełek GabrielaGASIEK - Rzeszów0 011
12.Krzyszczuk Jakub
Mastaj Patrycja
PODKARPACIE - Jasło
Krzyszczuk Jakub
Mastaj Patrycja
Krzyszczuk JakubMastaj PatrycjaPODKARPACIE - Jasło0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
SUKCES - Jaworzno
Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
Skórka JakubDziąbor EmiliaSUKCES - Jaworzno5 (+1)151
2.Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas DominikKaczówka KarolinaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka8 (+1)182
3.Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl C (+1)1C3
4.Roman Jakub
Dorycka Dominika
FANTAZJA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA - Kraków3 (+1)134
5.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno9 (+1)195
6.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 16
7.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów4 47
8.Gęśla Jakub
Buniowska Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Buniowska Aleksandra
Gęśla JakubBuniowska AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 18
9.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka2 29
10.Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg SzymonGłodzik Justyna1 19
11.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno1 111
12.Rojowiec Krzysztof
Pawełek Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Rojowiec Krzysztof
Pawełek Gabriela
Rojowiec KrzysztofPawełek GabrielaGASIEK - Rzeszów0 012
13.Krzyszczuk Jakub
Mastaj Patrycja
PODKARPACIE - Jasło
Krzyszczuk Jakub
Mastaj Patrycja
Krzyszczuk JakubMastaj PatrycjaPODKARPACIE - Jasło0 (-1)-10

14-15 (Junior 2) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra1
2.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2
3.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała3
4.Cinal Kacper
Kuźma Agata
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME - Kęty4
5.Brej Adrian
Mitoraj Karolina
PODKARPACIE - Jasło
Brej Adrian
Mitoraj Karolina
Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE - Jasło

14-15 (Junior 2) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra1
2.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.2
3.Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl3
4.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4
5.Brej Adrian
Mitoraj Karolina
PODKARPACIE - Jasło
Brej Adrian
Mitoraj Karolina
Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE - Jasło

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków6 (+1)161
2.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków5 52
3.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków
2.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków

 

BLOK 4

Rejestracja 17:00Rozpoczęcie 18:00


16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)161
2.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków7 (+1)172
3.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków7 73
4.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków1 14
5.Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
STYL - Kraków
Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSTYL - Kraków1 15

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)151
2.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków6 (+1)162
3.Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
GALA - Mielec
Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA - Mielec1 13
4.Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
STYL - Kraków
Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSTYL - Kraków1 14

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków7 (+1)171
2.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków5 52
3.Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 23

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków4 (+1)141
2.Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)132
3.Droś Adrian
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Adrian
Kaliściak Natalia
Droś AdrianKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 73
4.Ziajka Kamil
Stasz Patrycja
GRACJA - Krosno
Ziajka Kamil
Stasz Patrycja
Ziajka KamilStasz PatrycjaGRACJA - Krosno3 34
5.Grzybowski Marek
Dębowska Barbara Joanna
BAWINEK - Kraków
Grzybowski Marek
Dębowska Barbara Joanna
Grzybowski MarekDębowska Barbara JoannaBAWINEK - Kraków1 15

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna4 (+1)141
2.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków5 (+1)152
3.Węklar Miłosz
Jurczak Anna
GRACJA - Krosno
Węklar Miłosz
Jurczak Anna
Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA - Krosno11 (+1)1113
4.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena0 04
5.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25
6.Ziajka Kamil
Stasz Patrycja
GRACJA - Krosno
Ziajka Kamil
Stasz Patrycja
Ziajka KamilStasz PatrycjaGRACJA - Krosno2 26

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena4 (+1)141
2.Kmita Sebastian
Rej Patrycja
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Rej Patrycja
Kmita SebastianRej PatrycjaSTYL - Kraków10 (+1)1102
3.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna9 (+1)193
4.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia8 (+1)184
5.Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza13 (+1)1135
6.Węklar Miłosz
Jurczak Anna
GRACJA - Krosno
Węklar Miłosz
Jurczak Anna
Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA - Krosno10 106
7.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia9 97
8.Kasza Konrad
Skiba Wiktoria Sandra
GALA - Mielec
Kasza Konrad
Skiba Wiktoria Sandra
Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA - Mielec1 18
9.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków3 39
10.Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
BAWINEK - Kraków
Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK - Kraków3 310
11.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 211
12.Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 112
13.Orczyk Michał
Kardaś Aleksandra
KLASA - Tarnów
Orczyk Michał
Kardaś Aleksandra
Orczyk MichałKardaś AleksandraKLASA - Tarnów0 013

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)121
2.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia1 12
3.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków0 03