Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C

2015-11-07 ŁOMIANKI, Zarząd OM PTT, Image Wyszków


Plik z wynikami

UWAGA

Zgłoszenia tylko do środy godz 24.00 (od 1 listopada rejestracja par nie będzie przedłużana do piatku!)

BLOK 1

Rozpoczęcie: 16.00; rejestracja 15.00-15.30


14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia11 (+1)1111
2.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa7 (+1)172
3.Bernad Mateusz
Lesińska Agata
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Lesińska Agata
Bernad MateuszLesińska AgataWIKA - Olsztyn4 (+1)143
4.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena6 (+1)164
5.Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
STEP DANCE - Koluszki
Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE - Koluszki0 05
6.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska Monika1 16
7.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila9 97
8.Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra2 28
9.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok1 19
10.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna0 (-1)-10

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia10 (+1)1101
2.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia9 (+1)192
3.Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher ArturWelenc Katarzyna7 (+1)173
4.Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
STEP DANCE - Koluszki
Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)114
5.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+1)145
6.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila7 76
7.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska Monika0 07
8.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena5 58
9.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok2 28
10.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin4 410
11.Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra0 010
12.Bernad Mateusz
Lesińska Agata
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Lesińska Agata
Bernad MateuszLesińska AgataWIKA - Olsztyn1 112

 

BLOK 2

Rozpoczęcie: 19.00; rejestracja 17.30-18.00


14-15 (Junior 2) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.1
2.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.2
3.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa3
4.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia4
5.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł Daria5
6.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna