Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży

2015-12-06 Tarnów,


Plik z wynikami

UWAGA

Senior 2 open w bloku 4 , tylko klasy E, D, C w obu stylach

BLOK 1, rejestracja 8.15, próba parkietu 8.15, start: 9.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów
Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
Dybaś DominikWężowicz WiktoriaEMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów 1
2.Boda Kamil
Pańczyk Natalia
EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda KamilPańczyk NataliaEMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów 2
3.Mróz Oliwier
Jacher Oliwia
EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów
Mróz Oliwier
Jacher Oliwia
Mróz OliwierJacher OliwiaEMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów 2

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E1
2.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)142
3.Tomaszewski Patryk
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomaszewski Patryk
Sułkowska Julia
Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
4.Mruk Arkadiusz
Szczerba Aniela
STARDANCE - Kraków
Mruk Arkadiusz
Szczerba Aniela
Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE - Kraków3 (+1)134
5.Świątek Bartosz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Świątek Bartosz
Czub Weronika
Świątek BartoszCzub WeronikaGRACJA - Krosno E (+1)1E5
6.Dziereń Kamil
Szpunar Anna
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Szpunar Anna
Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA - Sosnowiec2 26
7.Chruściel Mateusz
Batko Martyna
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Batko Martyna
Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA - Tarnów1 17
8.Konczewski Kacper
Kokocińska Amelia
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Kokocińska Amelia
Konczewski KacperKokocińska AmeliaGASIEK - Rzeszów0 08
9.Zydroń Szymon
Popiołek Julia
KLASA - Tarnów
Zydroń Szymon
Popiołek Julia
Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA - Tarnów1 18
10.Wróbel Wiktor
Brzegowy Zofia
KLASA - Tarnów
Wróbel Wiktor
Brzegowy Zofia
Wróbel WiktorBrzegowy ZofiaKLASA - Tarnów1 110
11.Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA - Tarnów0 011
12.Rzeźnik Cezary
Mielak Paulina
KLASA - Tarnów
Rzeźnik Cezary
Mielak Paulina
Rzeźnik CezaryMielak PaulinaKLASA - Tarnów0 012

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko Gabriela

 

BLOK 2, rejestracja 11.15, próba parkietu 11.30, start: 12.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów
Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
Zmarzły OskarWięcek KingaEMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów 1
2.Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów
Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec BartoszNiewola WiktoriaEMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów 2

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów0 02
3.Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski MateuszŻaba Weronika1 13

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów0 02
3.Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski MateuszŻaba Weronika1 13

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.8 (+1)181
2.Zaucha Szymon
Czaja Weronika
Zaucha Szymon
Czaja Weronika
Zaucha SzymonCzaja Weronika0 02
3.Porębski Marek
Bielec Natalia
STYL - Kraków
Porębski Marek
Bielec Natalia
Porębski MarekBielec NataliaSTYL - Kraków3 3

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
Łężniak KarolLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów6 (+1)161
2.Ciszek Karol
Czarnik Weronika
CLASSIC Tuchów
Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC Tuchów10 (+1)1102
3.Brej Adrian
Mitoraj Karolina
PODKARPACIE - Jasło
Brej Adrian
Mitoraj Karolina
Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE - Jasło7 73
4.Kurek Kamil
Rosik Paulina
EVOLUTION - Kraków
Kurek Kamil
Rosik Paulina
Kurek KamilRosik PaulinaEVOLUTION - Kraków6 64

14-15 (Junior 2) B ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Hawryluk Marcin
Pitera Gabriela
GRACJA - Krosno
Hawryluk Marcin
Pitera Gabriela
Hawryluk MarcinPitera GabrielaGRACJA - Krosno1
2.Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka KacperBabiarz Aleksandra2
3.Brej Adrian
Mitoraj Karolina
PODKARPACIE - Jasło
Brej Adrian
Mitoraj Karolina
Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE - Jasło3

14-15 (Junior 2) B LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.1
2.Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA - Sosnowiec2
3.Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka KacperBabiarz Aleksandra3
4.Koścień Bartosz
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Koza Dominika
Koścień BartoszKoza DominikaSUKCES - Częstochowa4
5.Hawryluk Marcin
Pitera Gabriela
GRACJA - Krosno
Hawryluk Marcin
Pitera Gabriela
Hawryluk MarcinPitera GabrielaGRACJA - Krosno5

 

BLOK 3, rejestracja 14.15, próba parkietu 14.30, start: 15.30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów C (+1)1C1
2.Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów9 (+1)192
3.Dudek Szymon
Samek Magdalena
STYL - Kraków
Dudek Szymon
Samek Magdalena
Dudek SzymonSamek MagdalenaSTYL - Kraków5 (+1)153
4.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno7 (+1)174
5.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 05
6.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł Lena3 36
7.Buszek Aleksander
Buszek Anna
ZŁOTA PARA - Dębica
Buszek Aleksander
Buszek Anna
Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA - Dębica1 17
8.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela1 18
9.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz1 18

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
SUKCES - Jaworzno
Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
Skórka JakubDziąbor EmiliaSUKCES - Jaworzno9 (+1)191
2.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela4 (+1)142
3.Dudek Szymon
Samek Magdalena
STYL - Kraków
Dudek Szymon
Samek Magdalena
Dudek SzymonSamek MagdalenaSTYL - Kraków4 (+1)143
4.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz4 (+1)144
5.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów5 55
6.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 06
7.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł Lena3 37
8.Buszek Aleksander
Buszek Anna
ZŁOTA PARA - Dębica
Buszek Aleksander
Buszek Anna
Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA - Dębica1 18
9.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno1 19

14-15 (Junior 2) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra1
2.Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka KacperBabiarz Aleksandra2

14-15 (Junior 2) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra1
2.Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
Pawłowski KacperMartyniec AnastazjaSUKCES - Jaworzno2
3.Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka KacperBabiarz Aleksandra3

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
SEMPRE - Kraków
Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE - Kraków3 (+1)131
2.Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
BAWINEK - Kraków
Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK - Kraków1 (+1)112
3.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków D (+1)1D3
4.Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
ELIDA - Mielec
Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA - Mielec4 44
5.Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
Szyrszeń DominikKoch AleksandraSOKÓŁ - Myślenice5 55
6.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 06

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
SEMPRE - Kraków
Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE - Kraków1 (+1)111
2.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków3 (+1)132
3.Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
ELIDA - Mielec
Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA - Mielec5 (+1)153
4.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków5 54
5.Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
BAWINEK - Kraków
Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK - Kraków0 05
6.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków7 76
7.Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
Szyrszeń DominikKoch AleksandraSOKÓŁ - Myślenice5 57

 

BLOK 4, rejestracja 16.45, próba parkietu 17.00, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice C (+1)1C1
2.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków9 (+1)192
3.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków C (+1)1C3
4.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik9 (+1)194
5.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME - Kęty1 15
6.Chorzępa Wiktor
Bać Anna
GASIEK - Rzeszów
Chorzępa Wiktor
Bać Anna
Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK - Rzeszów0 06
7.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków1 17
8.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków3 38

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME - Kęty5 (+1)151
2.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków7 (+1)172
3.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków3 33
4.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice3 34

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna8 (+1)181
2.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
GRACJA - Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaGRACJA - Krosno2 (+1)122
3.Kudra Michał
Pijar Beata
ZŁOTA PARA - Dębica
Kudra Michał
Pijar Beata
Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA - Dębica7 (+1)173
4.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia2 (+1)124
5.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków8 (+1)185
6.Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK - Kraków0 06
7.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków2 27
8.Dobrowolski Dominik
Urman Monika
AKSEL - Rzeszów
Dobrowolski Dominik
Urman Monika
Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL - Rzeszów5 58
9.Karliński Kamil
Grempka Anna
EVOLUTION - Kraków
Karliński Kamil
Grempka Anna
Karliński KamilGrempka AnnaEVOLUTION - Kraków0 09
10.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 110
11.Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
Scąber AleksanderKula ZuzannaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 111
12.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena0 012
13.Chuchro Szymon
Pijar Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Szymon
Pijar Karolina
Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA - Dębica1 112

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena A (+1)1A1
2.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice4 (+1)142
3.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna13 (+1)1133
4.Doniec Paweł
Marzec Izabela
STYL - Kraków
Doniec Paweł
Marzec Izabela
Doniec PawełMarzec IzabelaSTYL - Kraków9 (+1)194
5.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna0 05
6.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia9 96
7.Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
Scąber AleksanderKula ZuzannaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 17
8.WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
WalatFTS PiotrKowalska Julia0 08
9.Wojtas Jan
Baran Paulina
AXIS - Nowy Sącz
Wojtas Jan
Baran Paulina
Wojtas JanBaran PaulinaAXIS - Nowy Sącz1 19
10.Karliński Kamil
Grempka Anna
EVOLUTION - Kraków
Karliński Kamil
Grempka Anna
Karliński KamilGrempka AnnaEVOLUTION - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna2 (+1)121
2.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)132
3.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków3 33
4.Góral Dawid
Budzik Aneta
Góral Dawid
Budzik Aneta
Góral DawidBudzik Aneta0 04

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)111
2.Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
AKSEL - Rzeszów
Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
Martoń BartoszBielenda JustynaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka DawidBaniak Izabela1 13
4.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków1 14
5.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 15

45+ (Senior 2) E ST 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa - Tarnów1
2.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraSzT eMiKa - Tarnów2
3.Pacura Bogusław
Pacura Marta
SzT eMiKa - Tarnów
Pacura Bogusław
Pacura Marta
Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa - Tarnów3

45+ (Senior 2) E LA 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraSzT eMiKa - Tarnów1
2.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa - Tarnów2
3.Pacura Bogusław
Pacura Marta
SzT eMiKa - Tarnów
Pacura Bogusław
Pacura Marta
Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa - Tarnów3

45+ (Senior 2) Open ST 2

klasy E, D, C
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa - Tarnów1
2.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów2

45+ (Senior 2) Open LA 2

klasy E, D, C
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa - Tarnów1
2.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów2