OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTT

2015-11-28 Stargard Szczeciński, ASTRA - Szczecin


Plik z wynikami
BLOK 1

Turniej Pemium: Start 10:00, Rejestracja 9:00 - 9:30


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin D (+1)1D1
2.Słowik Szymon
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Derlatka Amelia
Słowik SzymonDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn3 (+1)133
4.Chmiel Jakub
Klupa Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Chmiel Jakub
Klupa Natalia
Chmiel JakubKlupa NataliaDANCE CENTER - Poznań6 (+1)164
5.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 05
6.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin2 26
7.Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
Środecki AleksanderKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna2 27
8.Czurak Piotr
Stenka Paulina
ALFA-ASTRA - Stargard
Czurak Piotr
Stenka Paulina
Czurak PiotrStenka PaulinaALFA-ASTRA - Stargard0 08
9.Białka Mateusz
Pierzyńska Weronika
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Białka Mateusz
Pierzyńska Weronika
Białka MateuszPierzyńska WeronikaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz2 29
10.Pękała Damian
Mamczak Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Pękała Damian
Mamczak Zuzanna
Pękała DamianMamczak ZuzannaELITE DANCE - Szczecin0 010

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleszak Hubert
Radoń Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Radoń Anna
Oleszak HubertRadoń AnnaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)111
2.Konowalczyk Jakub
Bęben Julia
Konowalczyk Jakub
Bęben Julia
Konowalczyk JakubBęben Julia D (+1)1D2
3.Szczepaniak Mikołaj
Kutzner Nikola
LATINA - Wolsztyn
Szczepaniak Mikołaj
Kutzner Nikola
Szczepaniak MikołajKutzner NikolaLATINA - Wolsztyn3 (+1)133
4.Mosiejczuk Hubert
Wielgus Agata
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Wielgus Agata
Mosiejczuk HubertWielgus AgataASTRA - Szczecin5 (+1)154
5.Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA - Szczecin D (+1)1D5
6.Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard1 16
7.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin1 17
8.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 08
9.Zawicki Hubert
Bitner Martyna
ELITE DANCE - Szczecin
Zawicki Hubert
Bitner Martyna
Zawicki HubertBitner MartynaELITE DANCE - Szczecin0 09
10.Łajca Dawid
Nawrocka Jagoda
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Łajca Dawid
Nawrocka Jagoda
Łajca DawidNawrocka JagodaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 410
11.Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Rafał
Małek Alicja
Błaszak RafałMałek AlicjaALFA-ASTRA - Stargard1 111
12.Jaworek Bartosz
Jaworek Alicja
ELITE DANCE - Szczecin
Jaworek Bartosz
Jaworek Alicja
Jaworek BartoszJaworek AlicjaELITE DANCE - Szczecin1 112
13.Staszek Damian
Gogiel Nikola
ELITE DANCE - Szczecin
Staszek Damian
Gogiel Nikola
Staszek DamianGogiel NikolaELITE DANCE - Szczecin0 013
14.Kowalczuk Maurycy
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Kowalczuk Maurycy
Skiba Maja
Kowalczuk MaurycySkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard-1 (-1)-1-1
15.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań4 (+1)141
2.Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek MikołajPiechel Monika4 (+1)142
3.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin0 03
4.Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
Leszczyński WitoldKaczperska AnitaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 74

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin1 (+1)111
2.Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek MikołajPiechel Monika6 (+1)162
3.Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
Leszczyński WitoldKaczperska AnitaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 73
4.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań4 44

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły7 (+1)171
2.Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
Podolak DorianKarczewska-May ViktoriaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)183
4.Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)124
5.Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
Chudzia MichałSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard3 35
6.Kamusiński Jakub
Heda Patrycja
ASTRA - Szczecin
Kamusiński Jakub
Heda Patrycja
Kamusiński JakubHeda PatrycjaASTRA - Szczecin0 06
7.Starski Kacper
Świąder Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Świąder Aleksandra
Starski KacperŚwiąder AleksandraALFA-ASTRA - Stargard2 27
8.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria3 38
9.Koźba Michał
Trojanowska Anna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Trojanowska Anna
Koźba MichałTrojanowska AnnaASTRA - Szczecin1 19
10.Kliński Filip
Przybylska Maja
DANCE CENTER - Poznań
Kliński Filip
Przybylska Maja
Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER - Poznań0 010

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Starski Kacper
Świąder Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Świąder Aleksandra
Starski KacperŚwiąder AleksandraALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły7 (+1)172
3.Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
Podolak DorianKarczewska-May ViktoriaASTRA - Szczecin3 (+1)133
4.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)174
5.Koźba Michał
Trojanowska Anna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Trojanowska Anna
Koźba MichałTrojanowska AnnaASTRA - Szczecin1 15
6.Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA - Stargard1 16
7.Kliński Filip
Przybylska Maja
DANCE CENTER - Poznań
Kliński Filip
Przybylska Maja
Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER - Poznań0 07
8.Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
Chudzia MichałSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard3 38
9.Kamusiński Jakub
Heda Patrycja
ASTRA - Szczecin
Kamusiński Jakub
Heda Patrycja
Kamusiński JakubHeda PatrycjaASTRA - Szczecin0 09
10.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria4 49

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132
3.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin5 (+1)154
5.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin7 75
6.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin0 06
7.Wysocki Jakub
Różycka Martyna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Różycka Martyna
Wysocki JakubRóżycka MartynaLATINA - Wolsztyn0 07
8.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin0 08
9.Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
LATINA - Wolsztyn
Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
Sobański FilipSieradzan JaśminaLATINA - Wolsztyn1 19
10.Ochrymiuk Tymoteusz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Ochrymiuk Tymoteusz
Bożejowska Dominika
Ochrymiuk TymoteuszBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin1 110
11.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn0 (-1)-10

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin1 (+1)111
2.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin7 (+1)173
4.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin8 (+1)184
5.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin3 (+1)135
6.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin0 06
7.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard2 27
8.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin1 18
9.Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
LATINA - Wolsztyn
Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
Sobański FilipSieradzan JaśminaLATINA - Wolsztyn1 19
10.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin0 010
11.Ochrymiuk Tymoteusz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Ochrymiuk Tymoteusz
Bożejowska Dominika
Ochrymiuk TymoteuszBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin2 211
12.Wysocki Jakub
Różycka Martyna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Różycka Martyna
Wysocki JakubRóżycka MartynaLATINA - Wolsztyn0 011
13.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn0 (-1)-10

 

BLOK 2

Turniej Pemium: Start 13:30, Rejestracja 12:30 - 13:00


12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn5 (+1)152
3.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Tarnowski Michał
Tyjewska Julia Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Tyjewska Julia Magdalena
Tarnowski MichałTyjewska Julia MagdalenaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)134
5.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)155
6.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
ELITE DANCE - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
Piszczorowicz DawidMajewska MartaELITE DANCE - Szczecin5 57
8.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin2 28
9.Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
Grabowski PatrykSobiech WeronikaASTRA - Szczecin5 59
10.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 010
11.Markowski Tomasz
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Markowski Tomasz
Krzywicka Magdalena
Markowski TomaszKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin2 211

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Tarnowski Michał
Tyjewska Julia Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Tyjewska Julia Magdalena
Tarnowski MichałTyjewska Julia MagdalenaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)152
3.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin2 (+1)124
5.Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
Grabowski PatrykSobiech WeronikaASTRA - Szczecin6 (+1)165
6.Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn4 46
7.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin0 07
8.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra4 48
9.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra1 19
10.Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
ELITE DANCE - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
Piszczorowicz DawidMajewska MartaELITE DANCE - Szczecin5 59
11.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin1 111
12.Markowski Tomasz
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Markowski Tomasz
Krzywicka Magdalena
Markowski TomaszKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin2 212

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
Otorowski Adam
Antonów Karolina
Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Piskulak Patryk
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Piskulak Patryk
Kaput Natalia
Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA - Szczecin C (+1)1C2
3.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta8 (+1)183
4.Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
Jabłoński BartłomiejKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)154
5.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra7 75
6.Zięba Jakub
Kraszewska Monika
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Kraszewska Monika
Zięba JakubKraszewska MonikaALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Adamczak Szymon
Miga Jagoda
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Miga Jagoda
Adamczak SzymonMiga JagodaFILEMON - Szamotuły0 07
8.Drabko Benjamin
Matysiak Sara
ASTRA - Szczecin
Drabko Benjamin
Matysiak Sara
Drabko BenjaminMatysiak SaraASTRA - Szczecin1 18

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piskulak Patryk
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Piskulak Patryk
Kaput Natalia
Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA - Szczecin C (+1)1C1
2.Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
Otorowski Adam
Antonów Karolina
Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
Jabłoński BartłomiejKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)153
4.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta7 (+1)174
5.Drabko Benjamin
Matysiak Sara
ASTRA - Szczecin
Drabko Benjamin
Matysiak Sara
Drabko BenjaminMatysiak SaraASTRA - Szczecin1 15
6.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra7 76
7.Adamczak Szymon
Miga Jagoda
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Miga Jagoda
Adamczak SzymonMiga JagodaFILEMON - Szamotuły0 07
8.Zięba Jakub
Kraszewska Monika
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Kraszewska Monika
Zięba JakubKraszewska MonikaALFA-ASTRA - Stargard0 08

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markowiak Jakub
Kałuża Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markowiak Jakub
Kałuża Anna
Markowiak JakubKałuża AnnaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)121
2.Piechota Konrad
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Mysiorek Julia
Piechota KonradMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)123
4.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna7 74
5.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań2 25
6.Przybył Tobiasz
Przybył Oliwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Przybył Tobiasz
Przybył Oliwia
Przybył TobiaszPrzybył OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 16

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132
3.Toczko Patryk
Rot Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Toczko Patryk
Rot Agata
Toczko PatrykRot AgataALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)143
4.Kot Radosław
Rybicka Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kot Radosław
Rybicka Hanna
Kot RadosławRybicka HannaALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Przybył Tobiasz
Przybył Oliwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Przybył Tobiasz
Przybył Oliwia
Przybył TobiaszPrzybył OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 15
6.Piechota Konrad
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Mysiorek Julia
Piechota KonradMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Konarzewski Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Pietrzykowska Natalia
Konarzewski JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard2 27

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. D (+1)1D1
2.Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin4 43
4.Chwiałkowski Filip
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Pułka Marta
Chwiałkowski FilipPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard1 14
5.Pinecki Patryk
Pinecka Klaudia
LATINA - Wolsztyn
Pinecki Patryk
Pinecka Klaudia
Pinecki PatrykPinecka KlaudiaLATINA - Wolsztyn1 15

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
ASTRA - Szczecin
Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
Duszyński JakubSłomczyńska KajaASTRA - Szczecin9 (+1)191
2.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra12 (+1)1122
3.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)124
5.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin7 75
6.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin6 67
8.Bartman Aleksander
Sas Aurelia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Sas Aurelia
Bartman AleksanderSas AureliaASTRA - Szczecin0 08
9.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
ELITE DANCE - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaELITE DANCE - Szczecin1 19
10.Toczko Patryk
Rot Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Toczko Patryk
Rot Agata
Toczko PatrykRot AgataALFA-ASTRA - Stargard1 110

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin10 (+1)1102
3.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
KS DANCE MIX - Deszczno
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX - Deszczno4 (+1)143
4.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)134
5.Bartman Aleksander
Sas Aurelia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Sas Aurelia
Bartman AleksanderSas AureliaASTRA - Szczecin2 (+1)125
6.Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
Kramski MateuszJabłońska JuliaGRACJA - Zielona Góra11 116
7.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
ASTRA - Szczecin
Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
Duszyński JakubSłomczyńska KajaASTRA - Szczecin2 28
9.Uller Mateusz
Zawadzka Ewelina
DANCECLUB - Szczecin
Uller Mateusz
Zawadzka Ewelina
Uller MateuszZawadzka EwelinaDANCECLUB - Szczecin0 08
10.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 110
11.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 311
12.Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
KS DANCE MIX - Deszczno
Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
Kaczałko TomaszGromadzka SaraKS DANCE MIX - Deszczno7 712

 

BLOK 3

Otwarte Mistrzostwa Okręgu: Start 16:30, Rejestracja 15:30 - 16:00


10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin1
2.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin2
3.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra3
4.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin4
5.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn5
6.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin6
7.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin7
8.Słowik Szymon
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Derlatka Amelia
Słowik SzymonDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard7
9.Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
Dziduch GrzegorzKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin9
10.Czurak Piotr
Stenka Paulina
ALFA-ASTRA - Stargard
Czurak Piotr
Stenka Paulina
Czurak PiotrStenka PaulinaALFA-ASTRA - Stargard10

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin1
2.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra2
3.Słowik Szymon
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Derlatka Amelia
Słowik SzymonDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard3
4.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn4
5.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin5
6.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin6
7.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin7
8.Czurak Piotr
Stenka Paulina
ALFA-ASTRA - Stargard
Czurak Piotr
Stenka Paulina
Czurak PiotrStenka PaulinaALFA-ASTRA - Stargard8
9.Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
Dziduch GrzegorzKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin8

14-15 (Junior 2) Open ST 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn1
2.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra2
3.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin3
4.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin4
5.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin5
6.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin6
7.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin7
8.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin8
9.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin9
10.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard10
11.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin11
12.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin11
13.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin13
14.Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA - Stargard14
15.Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
LATINA - Wolsztyn
Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
Sobański FilipSieradzan JaśminaLATINA - Wolsztyn15
16.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn

14-15 (Junior 2) Open LA 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin1
2.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra2
3.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna3
4.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin4
5.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin5
6.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin6
7.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin7
8.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin8
9.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard9
10.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin10
11.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin11
12.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin12
13.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin13
14.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin13
15.Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
LATINA - Wolsztyn
Sobański Filip
Sieradzan Jaśmina
Sobański FilipSieradzan JaśminaLATINA - Wolsztyn15
16.Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA - Stargard16
17.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kleist Marcin
Bień Julia
Klub Sportowy Polski Taniec
Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec1
2.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn2
3.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin3
4.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin4
5.Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
ASTRA - Szczecin
Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
Duszyński JakubSłomczyńska KajaASTRA - Szczecin5
6.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin6
7.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin7

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin1
2.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin2
3.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin3
4.Danielewicz Mikołaj
Roszkowska Maria
DREAM - Poznań
Danielewicz Mikołaj
Roszkowska Maria
Danielewicz MikołajRoszkowska MariaDREAM - Poznań4
5.Konarzewski Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Pietrzykowska Natalia
Konarzewski JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard5
6.Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
ASTRA - Szczecin
Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
Duszyński JakubSłomczyńska KajaASTRA - Szczecin

35+ (Senior 1) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań1
2.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin2

35+ (Senior 1) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
LATINA - Wolsztyn
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaLATINA - Wolsztyn1
2.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin2

 

BLOK 4

Otwarte Mistrzostwa Okręgu: Start 19:00, Rejestracja 18:00 - 18:30


12-13 (Junior 1) Open ST 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra1
2.Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
Szpakowicz RobertRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2
3.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin3
4.Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn4
5.Świątek Wiktor
Jankowska Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Świątek Wiktor
Jankowska Natalia
Świątek WiktorJankowska NataliaDANCE CENTER - Poznań5
6.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin6
7.Oleszak Hubert
Radoń Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Radoń Anna
Oleszak HubertRadoń AnnaALFA-ASTRA - Stargard7
8.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin8
9.Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
Grabowski PatrykSobiech WeronikaASTRA - Szczecin9
10.Tarnowski Michał
Tyjewska Julia Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Tyjewska Julia Magdalena
Tarnowski MichałTyjewska Julia MagdalenaDANCECLUB - Szczecin10
11.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin11

12-13 (Junior 1) Open LA 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
KS DANCE MIX - Deszczno
Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
Myślicki DanielTąkiel LauraKS DANCE MIX - Deszczno1
2.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin2
3.Świątek Wiktor
Jankowska Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Świątek Wiktor
Jankowska Natalia
Świątek WiktorJankowska NataliaDANCE CENTER - Poznań3
4.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra4
5.Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
Szpakowicz RobertRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra5
6.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin6
7.Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
Grabowski PatrykSobiech WeronikaASTRA - Szczecin7
8.Tarnowski Michał
Tyjewska Julia Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Tyjewska Julia Magdalena
Tarnowski MichałTyjewska Julia MagdalenaDANCECLUB - Szczecin8
9.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin9
10.Oleszak Hubert
Radoń Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Radoń Anna
Oleszak HubertRadoń AnnaALFA-ASTRA - Stargard10
11.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin11

16-18 (Młodzież) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn1
2.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin2
3.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
ELITE DANCE - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaELITE DANCE - Szczecin3
4.Bartman Aleksander
Sas Aurelia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Sas Aurelia
Bartman AleksanderSas AureliaASTRA - Szczecin4
5.Spych Aleksander
Żegalski Alicja
SŁOŃCE - Poznań
Spych Aleksander
Żegalski Alicja
Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE - Poznań5
6.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard6
7.Markowiak Jakub
Kałuża Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markowiak Jakub
Kałuża Anna
Markowiak JakubKałuża AnnaALFA-ASTRA - Stargard7

16-18 (Młodzież) Open LA 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin1
2.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin2
3.Bartman Aleksander
Sas Aurelia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Sas Aurelia
Bartman AleksanderSas AureliaASTRA - Szczecin3
4.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
KS DANCE MIX - Deszczno
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX - Deszczno4
5.Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań5
6.Spych Aleksander
Żegalski Alicja
SŁOŃCE - Poznań
Spych Aleksander
Żegalski Alicja
Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE - Poznań6
7.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard7

19+ (Powyżej 18) Open ST 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
DANCECLUB - Szczecin
Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB - Szczecin1
2.Kleist Marcin
Bień Julia
Klub Sportowy Polski Taniec
Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec2
3.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra3
4.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin4
5.Starzyński Piotr
Janicka Kamila
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Starzyński Piotr
Janicka Kamila
Starzyński PiotrJanicka KamilaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5
6.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin6
7.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań7
8.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin8
9.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin9
10.Piechota Konrad
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Mysiorek Julia
Piechota KonradMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard10
11.Toczko Patryk
Rot Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Toczko Patryk
Rot Agata
Toczko PatrykRot AgataALFA-ASTRA - Stargard11
12.Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
ASTRA - Szczecin
Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
Duszyński JakubSłomczyńska KajaASTRA - Szczecin

19+ (Powyżej 18) Open LA 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra1
2.Matecki Adam
Sosińska Anna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Sosińska Anna
Matecki AdamSosińska AnnaSŁOŃCE - Poznań2
3.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin3
4.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin4
5.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań5
6.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin6
7.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin7
8.Danielewicz Mikołaj
Roszkowska Maria
DREAM - Poznań
Danielewicz Mikołaj
Roszkowska Maria
Danielewicz MikołajRoszkowska MariaDREAM - Poznań8
9.Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
ASTRA - Szczecin
Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
Duszyński JakubSłomczyńska KajaASTRA - Szczecin

45+ (Senior 2) Open ST 0

45+ (Senior 2) Open LA 0