VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza

2015-12-12 Hala Widowiskowo-Sportowa "CENTRUM" Aleja Róż 3, MARENGO - Dąbrowa Górnicza


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.30 - 9.30, próba parkietu 8.30 - 9.30, start: 9.,30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+1)131
2.Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
PERFECT - Będzin
Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT - Będzin1 (+1)112
3.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin2 (+1)123
4.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)124
5.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków1 15
6.Dziereń Kamil
Szpunar Anna
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Szpunar Anna
Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA - Sosnowiec2 26
7.Put Maciej
Tobjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Put Maciej
Tobjasz Wiktoria
Put MaciejTobjasz WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków0 07
8.Ślipko Michał
Grabowska Emilia
ST FLASH DUO - Kraków
Ślipko Michał
Grabowska Emilia
Ślipko MichałGrabowska EmiliaST FLASH DUO - Kraków0 08
9.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 09
10.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków-1 -110

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)161
2.Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
3.Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS - Chorzów4 (+1)143
4.Mazur Grzegorz
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Morawska Nicole
Mazur GrzegorzMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)144
5.Spyra Dominik
Wojciuch Laura
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Wojciuch Laura
Spyra DominikWojciuch LauraWIR - Mysłowice2 (+1)125
6.Kuchta Mariusz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kuchta Mariusz
Kołosowska Julia
Kuchta MariuszKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 16
7.Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK - Kielce0 07
8.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice4 48
9.Wacławek Mateusz
Madeja Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Madeja Agnieszka
Wacławek MateuszMadeja AgnieszkaIMPULS - Chorzów1 19
10.Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice3 310
11.Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
FORUM - Zabrze
Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM - Zabrze1 111

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)121
2.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)162
3.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków D (+1)1D3
4.Jędrycha Damian
Drabczyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Drabczyk Karolina
Jędrycha DamianDrabczyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 34
5.Wielogórski Adam
Drab Paulina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wielogórski Adam
Drab Paulina
Wielogórski AdamDrab PaulinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 25
6.Kubik Maciej
Królik Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Królik Aleksandra
Kubik MaciejKrólik AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 16

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa6 (+1)161
2.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno2 (+1)122
3.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory0 03
4.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa4 44
5.Dolecki Jakub
Chadysz Zuzanna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Dolecki Jakub
Chadysz Zuzanna
Dolecki JakubChadysz ZuzannaCLASSIC DANCESPORT Warszawa-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa7 (+1)171
2.Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
3.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)133
4.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno1 14
5.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław9 95
6.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa2 26
7.Dolecki Jakub
Chadysz Zuzanna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Dolecki Jakub
Chadysz Zuzanna
Dolecki JakubChadysz ZuzannaCLASSIC DANCESPORT Warszawa-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 12.00 - 13.00, próba parkietu 12.00 - 13.00, start: 13.00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)191
2.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów9 (+1)192
3.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec C (+1)1C3
4.Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas DominikKaczówka Karolina C (+1)1C4
5.Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)165
6.Dudek Szymon
Samek Magdalena
STYL - Kraków
Dudek Szymon
Samek Magdalena
Dudek SzymonSamek MagdalenaSTYL - Kraków6 (+1)166
7.Goły Filip
Jędrzejczyk Justyna
PIONIER - Kłobuck
Goły Filip
Jędrzejczyk Justyna
Goły FilipJędrzejczyk JustynaPIONIER - Kłobuck5 57
8.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec7 78
9.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST - Ostrowiec Św.9 98
10.Smolarek Marcel
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME - Kęty2 210
11.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory7 711
12.Wanago Paweł
Balon Katarzyna
STYL - Kraków
Wanago Paweł
Balon Katarzyna
Wanago PawełBalon KatarzynaSTYL - Kraków0 011
13.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela1 113
14.Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg SzymonGłodzik Justyna1 114
15.Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 015

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
SUKCES - Jaworzno
Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
Skórka JakubDziąbor EmiliaSUKCES - Jaworzno C (+1)1C1
2.Dudek Szymon
Samek Magdalena
STYL - Kraków
Dudek Szymon
Samek Magdalena
Dudek SzymonSamek MagdalenaSTYL - Kraków5 (+1)152
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)193
4.Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA - Sosnowiec8 (+1)184
5.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela5 (+1)155
6.Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas DominikKaczówka Karolina C (+1)1C6
7.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec9 97
8.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory5 58
9.Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg SzymonGłodzik Justyna1 19
10.Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 010
11.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
PERFECT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT - Będzin0 011
12.Smolarek Marcel
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME - Kęty1 112
13.Goły Filip
Jędrzejczyk Justyna
PIONIER - Kłobuck
Goły Filip
Jędrzejczyk Justyna
Goły FilipJędrzejczyk JustynaPIONIER - Kłobuck5 513
14.Wanago Paweł
Balon Katarzyna
STYL - Kraków
Wanago Paweł
Balon Katarzyna
Wanago PawełBalon KatarzynaSTYL - Kraków0 014

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry11 (+1)1111
2.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław9 (+1)192
3.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec7 (+1)173
4.Porębski Marek
Bielec Natalia
STYL - Kraków
Porębski Marek
Bielec Natalia
Porębski MarekBielec NataliaSTYL - Kraków3 (+1)134
5.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 25
6.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 16
7.Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
Kużdżał DominikRyk KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec4 47
8.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory4 47

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław B (+1)1B1
2.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza10 (+1)1102
3.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole5 (+1)153
4.Ciszek Karol
Czarnik Weronika
CLASSIC Tuchów
Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC Tuchów11 (+1)1114
5.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 15
6.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec4 46
7.Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec1 17
8.Czajkowski Daniel
Hanulak Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Hanulak Alicja
Czajkowski DanielHanulak AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 48
9.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 09

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków7 (+1)171
2.Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
BAWINEK - Kraków
Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK - Kraków2 (+1)122
3.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze D (+1)1D3
4.Safin Kamil
Baran Patrycja
SEMPRE - Kraków
Safin Kamil
Baran Patrycja
Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE - Kraków1 14
5.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 05
6.Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
FORUM - Zabrze
Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM - Zabrze0 06
7.Pendzich Alan
Hassa Karolina
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Pendzich Alan
Hassa Karolina
Pendzich AlanHassa KarolinaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle2 27

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków4 (+1)141
2.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik4 (+1)142
3.Pendzich Alan
Hassa Karolina
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Pendzich Alan
Hassa Karolina
Pendzich AlanHassa KarolinaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle4 (+1)143
4.Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
BAWINEK - Kraków
Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK - Kraków1 (+1)114
5.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze5 55
6.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz2 26
7.Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
FORUM - Zabrze
Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM - Zabrze0 07
8.Safin Kamil
Baran Patrycja
SEMPRE - Kraków
Safin Kamil
Baran Patrycja
Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE - Kraków1 18
9.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 09

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piórkowski Przemysław
Kostańczuk Katarzyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piórkowski Przemysław
Kostańczuk Katarzyna
Piórkowski PrzemysławKostańczuk KatarzynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)111
2.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa5 (+1)152
3.Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Górniak KamilSzpila MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice9 (+1)193
4.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)134
5.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice7 (+1)175
6.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków2 26
7.Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław5 57
8.Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
RAGTIME - Kęty
Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME - Kęty8 88
9.Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
Otfinowski PiotrRembilas Anna MariaBAWINEK - Kraków4 49
10.Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 310
11.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 011
12.Szczęśniak Piotr
Szczęśniak Marzena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Szczęśniak Piotr
Szczęśniak Marzena
Szczęśniak PiotrSzczęśniak MarzenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 012

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szynal Paweł
Sych Ewa
IMPULS - Chorzów
Szynal Paweł
Sych Ewa
Szynal PawełSych EwaIMPULS - Chorzów7 (+1)171
2.Piórkowski Przemysław
Kostańczuk Katarzyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piórkowski Przemysław
Kostańczuk Katarzyna
Piórkowski PrzemysławKostańczuk KatarzynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków2 (+1)123
4.Droś Adrian
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Adrian
Kaliściak Natalia
Droś AdrianKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 (+1)184
5.Kudra Michał
Pijar Beata
ZŁOTA PARA - Dębica
Kudra Michał
Pijar Beata
Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA - Dębica5 55
6.Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
STYL - Kraków
Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSTYL - Kraków1 16
7.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 07
8.Chabowski Bartosz
Trząska Patrycja
KIEPURA - Sosnowiec
Chabowski Bartosz
Trząska Patrycja
Chabowski BartoszTrząska PatrycjaKIEPURA - Sosnowiec0 08

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)111
2.Musioł Szymon
Żero Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Żero Natalia
Musioł SzymonŻero NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)112
3.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze2 23
4.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 04

 

BLOK 3, rejestracja 16.00 - 17.00, próba parkietu 16.00 - 17.00, start: 17.00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Raczek Kacper
Bysina Martyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Raczek Kacper
Bysina Martyna
Raczek KacperBysina MartynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów5 (+1)151
2.Oślizło Filip
Duda Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Oślizło Filip
Duda Wiktoria
Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)142
3.Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
Wijas JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce3 (+1)133
4.Szynal Daniel
Lipka Diana
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Lipka Diana
Szynal DanielLipka DianaPERFECT - Będzin1 14
5.Strózik Artur
Sioła Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Strózik Artur
Sioła Oliwia
Strózik ArturSioła OliwiaST FLASH DUO - Kraków2 25
6.Wojna Kacper
Gomoluch Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wojna Kacper
Gomoluch Natalia
Wojna KacperGomoluch NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Brudny Błażej
Chlebik Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Brudny Błażej
Chlebik Zofia
Brudny BłażejChlebik ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 07

14-15 (Junior 2) Open ST 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory1
2.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa2
3.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik3
4.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4
5.Grzywaczewski Wiktor
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Nicpoń Marcelina
Grzywaczewski WiktorNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa5
6.Sami Gerard
Szczypka Natalia
Sami Gerard
Szczypka Natalia
Sami GerardSzczypka Natalia6
7.Miśtal Szymon
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Lang Magdalena
Miśtal SzymonLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa7
8.Mielczarek Adrian
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mielczarek Adrian
Junak Weronika
Mielczarek AdrianJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8

14-15 (Junior 2) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa1
2.Mielczarek Adrian
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mielczarek Adrian
Junak Weronika
Mielczarek AdrianJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2
3.Koścień Bartosz
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Koza Dominika
Koścień BartoszKoza DominikaSUKCES - Częstochowa3
4.Grzywaczewski Wiktor
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Nicpoń Marcelina
Grzywaczewski WiktorNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa4
5.Tułak Konrad
Kawa Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Tułak Konrad
Kawa Julia
Tułak KonradKawa JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin A (+1)1A1
2.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała10 (+1)1102
3.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów7 (+1)173
4.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna9 (+1)194
5.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)165
6.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów6 (+1)166
7.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków9 (+1)197
8.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa8 (+1)188
9.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze1 19
10.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 110
11.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 010
12.Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
Mandryk MiłoszSzymczyk DominikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 112
13.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Opole3 313
14.Kudra Michał
Pijar Beata
ZŁOTA PARA - Dębica
Kudra Michał
Pijar Beata
Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA - Dębica7 713
15.Palenta Szymon
Wrótniak Anna
FLAMENCO - Siemianowice
Palenta Szymon
Wrótniak Anna
Palenta SzymonWrótniak AnnaFLAMENCO - Siemianowice1 115
16.Szynal Paweł
Sych Ewa
IMPULS - Chorzów
Szynal Paweł
Sych Ewa
Szynal PawełSych EwaIMPULS - Chorzów0 016
17.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno0 017
18.Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
RAGTIME - Kęty
Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME - Kęty1 118
19.Janas Dawid
Roznowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Roznowska Julia
Janas DawidRoznowska JuliaSUKCES - Częstochowa0 019
20.Kowal Albert
Kaniowska Magdalena
FLAMENCO - Siemianowice
Kowal Albert
Kaniowska Magdalena
Kowal AlbertKaniowska MagdalenaFLAMENCO - Siemianowice1 120
21.Nabiałczyk Bartosz
Jurek Marta
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Jurek Marta
Nabiałczyk BartoszJurek MartaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 120

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna A (+1)1A1
2.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów7 (+1)172
3.Fogel Mateusz
Lewandowska Paulina
IMPULS - Chorzów
Fogel Mateusz
Lewandowska Paulina
Fogel MateuszLewandowska PaulinaIMPULS - Chorzów7 (+1)173
4.Nawrat Artur
Więcław Monika
TK Marendi
(Czechy)
Nawrat Artur
Więcław Monika
Nawrat ArturWięcław MonikaTK Marendi
(Czechy)
4
5.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory1 (+1)115
6.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory2 (+1)126
7.Gruchlik Maciej
Radzik Paulina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gruchlik Maciej
Radzik Paulina
Gruchlik MaciejRadzik PaulinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 17
8.Janas Dawid
Roznowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Roznowska Julia
Janas DawidRoznowska JuliaSUKCES - Częstochowa1 17
9.Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
IMPULS - Chorzów
Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS - Chorzów4 49
10.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 010
11.Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław2 211
12.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice1 112
13.Będkowski Dawid
Danisz Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Będkowski Dawid
Danisz Julia
Będkowski DawidDanisz JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 013
14.Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
RAGTIME - Kęty
Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME - Kęty1 114

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domiter_FTS Hubert
Wąsacz_FTS Karolina
Domiter_FTS Hubert
Wąsacz_FTS Karolina
Domiter_FTS HubertWąsacz_FTS Karolina3 (+1)131
2.Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
ZORBA - Mykanów
Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
Kolczarek MikołajKała IgaZORBA - Mykanów S (+1)1S2
3.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik8 (+1)183
4.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)144
5.Krasnowski Jakub
Kaczmarzyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Krasnowski Jakub
Kaczmarzyk Karolina
Krasnowski JakubKaczmarzyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza11 115
6.Loppe Dominik
Wójcicka Julka
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Wójcicka Julka
Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA - Sosnowiec1 16
7.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 17
8.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 08
9.Głąb Konrad
Morga Paulina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Głąb Konrad
Morga Paulina
Głąb KonradMorga PaulinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 29
10.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów0 010
11.Kula Remigiusz
Dudek Aleksandra
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kula Remigiusz
Dudek Aleksandra
Kula RemigiuszDudek AleksandraMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (-1)-12

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
Kowalczyk KonradŁągiewka WiktoriaZORBA - Mykanów5 (+1)151
2.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów1 (+1)112
3.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)123
4.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice6 64
5.Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 06
7.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice2 27
8.Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
AKSEL - Rzeszów
Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
Martoń BartoszBielenda JustynaAKSEL - Rzeszów2 (-1)-12