MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR z Turniejem Towarzyszącym

2015-11-21 Kluczbork, Hala "OSIR", ul. Mickiewicza 10,


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA GODZIN W I BLOKU:
Rejestracja: 9.30 – 10.15; Próba Parkietu: 9.30 – 10.15; Rozpoczęcie Turnieju: Godz. 10.30

BLOK 1

Blok I Turniej Towarzyszący g. 09:00


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)161
2.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa3 (+1)132
3.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa4 (+1)143
4.Domiański Michał
Kolińska Julia
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Domiański Michał
Kolińska Julia
Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle2 24
5.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa4 45
6.Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA - Łódź0 06
7.Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
DANCE CENTER Kluczbork
Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER Kluczbork0 07

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa4 (+1)141
2.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)162
3.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa4 (+1)143
4.Domiański Michał
Kolińska Julia
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Domiański Michał
Kolińska Julia
Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle1 14
5.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa2 25
6.Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA - Łódź0 06
7.Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
DANCE CENTER Kluczbork
Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER Kluczbork0 07

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki7 71
2.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów3 32

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów10 (+1)1101
2.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA Praszka2 (+1)122
3.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów1 13
4.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki1 14

 

BLOK 2

Blok II Turniej Towarzyszący g. 12:00


35+ (Senior 1) E ST 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
PIONIER - Kłobuck
Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
Wydmuch GrzegorzWydmuch KatarzynaPIONIER - Kłobuck1
2.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2
3.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska Agnieszka3
4.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
FANTAZJA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaFANTAZJA - Kraków

35+ (Senior 1) E LA 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1
2.Ziębiński Marek
Góral Sylwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziębiński Marek
Góral Sylwia
Ziębiński MarekGóral SylwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2
3.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
FANTAZJA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaFANTAZJA - Kraków

45+ (Senior 2) E ST 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1
2.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź2
3.Kapuściński Mieczysław
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kapuściński Mieczysław
Kozłowska Edyta
Kapuściński MieczysławKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra3
4.Kordos Mirosław
Kordos Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kordos Mirosław
Kordos Magdalena
Kordos MirosławKordos MagdalenaNOWY STYL - Bielsko-Biała4

45+ (Senior 2) E LA 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź1
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2

55+ (Senior 3) E ST 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice1
2.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków2
3.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaTABOR - Jelenia Góra3
4.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków4

55+ (Senior 3) E LA 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1
2.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków2
3.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków3
4.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice4
5.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaTABOR - Jelenia Góra5

 

BLOK 3

Blok III GPP Seniorzy D g. 14:30


25+ (Dorośli 2) D ST 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak Anna

25+ (Dorośli 2) D LA 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak Anna

35+ (Senior 1) D ST 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań1
2.Król Robert
Król Katarzyna
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle2
3.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3
4.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska Agnieszka4
5.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
FANTAZJA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaFANTAZJA - Kraków

35+ (Senior 1) D LA 4T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
TANGO - Gdynia
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
Jesionek TomaszZiemniak KatarzynaTANGO - Gdynia1
2.Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
PIONIER - Kłobuck
Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
Wydmuch GrzegorzWydmuch KatarzynaPIONIER - Kłobuck2
3.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań3
4.Król Robert
Król Katarzyna
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle4
5.Kazimirski Jan
Lus-Sałdyka Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Lus-Sałdyka Anna
Kazimirski JanLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5
6.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna6
7.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
FANTAZJA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaFANTAZJA - Kraków

45+ (Senior 2) D ST 4T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź1
2.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
SZOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraSZOK - Gliwice2
3.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz3
4.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów4
5.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław5
6.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław6
7.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź7
8.Kordos Mirosław
Kordos Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kordos Mirosław
Kordos Magdalena
Kordos MirosławKordos MagdalenaNOWY STYL - Bielsko-Biała8

45+ (Senior 2) D LA 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
SZOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraSZOK - Gliwice1
2.Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
SZOK - Gliwice
Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
Romanowski WitoldRomanowska GrażynaSZOK - Gliwice2
3.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź3
4.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź4
5.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław5

55+ (Senior 3) D ST 4T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ciopała Mariusz
Marek Urszula
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Marek Urszula
Ciopała MariuszMarek UrszulaRAGTIME - Kęty1
2.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków2
3.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice3
4.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków4
5.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
PIONIER - Kłobuck
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataPIONIER - Kłobuck5
6.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków6

55+ (Senior 3) D LA 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1
2.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
PIONIER - Kłobuck
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataPIONIER - Kłobuck2
3.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice3
4.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków4
5.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków5

 

BLOK 4, start: Gala Wieczorna g. 17:30

25+ (Dorośli 2) Open ST 0

25+ (Dorośli 2) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak Anna

35+ (Senior 1) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
KIEPURA - Sosnowiec
Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA - Sosnowiec1
2.Kolecki Marek
Gawlik Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kolecki Marek
Gawlik Ewa
Kolecki MarekGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2
3.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec3
4.Nowak Aleksander
Stec Marta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Nowak Aleksander
Stec Marta
Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz4
5.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań5
6.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań6
7.Król Robert
Król Katarzyna
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle7

35+ (Senior 1) Open LA 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań1
2.Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
ST LEWANDOWSKI Bernard
Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
Dańko PrzemysławRytwińska MałgorzataST LEWANDOWSKI Bernard2
3.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec3
4.Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
TANGO - Gdynia
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
Jesionek TomaszZiemniak KatarzynaTANGO - Gdynia4
5.Nowak Aleksander
Stec Marta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Nowak Aleksander
Stec Marta
Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz5
6.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań6
7.Kazimirski Jan
Lus-Sałdyka Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Lus-Sałdyka Anna
Kazimirski JanLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7

45+ (Senior 2) Open ST 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ponto Włodzimierz
Ponto Monika
ASTRA - Szczecin
Ponto Włodzimierz
Ponto Monika
Ponto WłodzimierzPonto MonikaASTRA - Szczecin1
2.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław2
3.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław3
4.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia4
5.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
SZOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraSZOK - Gliwice5
6.Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
FANTAZJA - Kraków
Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
Ociepa RajmundWilczyńska AnettaFANTAZJA - Kraków6
7.Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
SZOK - Gliwice
Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
Romanowski WitoldRomanowska GrażynaSZOK - Gliwice7
8.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz8
9.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów9

45+ (Senior 2) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia1
2.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław2
3.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
SZOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraSZOK - Gliwice3
4.Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
SZOK - Gliwice
Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
Romanowski WitoldRomanowska GrażynaSZOK - Gliwice4

55+ (Senior 3) Open ST 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Oruba Andrzej
Fedak Beata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Oruba Andrzej
Fedak Beata
Oruba AndrzejFedak BeataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1
2.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków2
3.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków3
4.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław4
5.Ciopała Mariusz
Marek Urszula
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Marek Urszula
Ciopała MariuszMarek UrszulaRAGTIME - Kęty5
6.Gregor Bogdan
Gregor Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Gregor Bogdan
Gregor Dorota
Gregor BogdanGregor DorotaGRACJA - Zielona Góra6
7.Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
ŁDK - Łódź
Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaŁDK - Łódź
8.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole

55+ (Senior 3) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków1
2.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków2
3.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole3
4.Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
ŁDK - Łódź
Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaŁDK - Łódź
5.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaTABOR - Jelenia Góra