GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT

2015-12-05 Drzonków, GRACJA - Zielona Góra


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.30 - 9.00, próba parkietu 8.45, start: 9.30

możliwe dwa parkiety


8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grynfelder Kamil
Świetlicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Grynfelder Kamil
Świetlicka Julia
Grynfelder KamilŚwietlicka JuliaGRACJA - Zielona Góra

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Możdżeń Dominik
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Majchrowicz Ewa
Możdżeń DominikMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Waśniewski Beniamin
Kuźnik Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Waśniewski Beniamin
Kuźnik Dorota
Waśniewski BeniaminKuźnik DorotaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Radzik Konrad
Gąsiorowska Maria
GRACJA - Zielona Góra
Radzik Konrad
Gąsiorowska Maria
Radzik KonradGąsiorowska MariaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Brzozowski Grzegorz
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Mąkowska Oliwia
Brzozowski GrzegorzMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra0 07

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Jakub
Klupa Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Chmiel Jakub
Klupa Natalia
Chmiel JakubKlupa NataliaDANCE CENTER - Poznań7 (+1)171
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn4 (+1)142
3.Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
Środecki AleksanderKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)133
4.Słowik Szymon
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Derlatka Amelia
Słowik SzymonDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)124
5.Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
Lewandowski GracjanOrzechowska KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)115
6.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 06
7.Stadnik Mateusz
Hanysz Kinga
IMPULS - Prochowice
Stadnik Mateusz
Hanysz Kinga
Stadnik MateuszHanysz KingaIMPULS - Prochowice1 17
8.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz FilipPoliszczuk Milena0 08
10.Szymczak Łukasz
Filipów Małgorzata
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymczak Łukasz
Filipów Małgorzata
Szymczak ŁukaszFilipów MałgorzataKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 010
11.Szperka Tomasz
Lunk Laura
PROJEKT NM - Słubice
Szperka Tomasz
Lunk Laura
Szperka TomaszLunk LauraPROJEKT NM - Słubice1 111
12.Fila Wojciech
Kolanowska Pola
PROJEKT NM - Słubice
Fila Wojciech
Kolanowska Pola
Fila WojciechKolanowska PolaPROJEKT NM - Słubice1 112
13.Pękała Damian
Mamczak Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Pękała Damian
Mamczak Zuzanna
Pękała DamianMamczak ZuzannaELITE DANCE - Szczecin-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleszak Hubert
Radoń Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Radoń Anna
Oleszak HubertRadoń AnnaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)121
2.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań3 (+1)132
3.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno6 (+1)163
4.Szczepaniak Mikołaj
Kutzner Nikola
LATINA - Wolsztyn
Szczepaniak Mikołaj
Kutzner Nikola
Szczepaniak MikołajKutzner NikolaLATINA - Wolsztyn4 (+1)144
5.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)115
6.Mosiejczuk Hubert
Wielgus Agata
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Wielgus Agata
Mosiejczuk HubertWielgus AgataASTRA - Szczecin5 56
7.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 07
8.Plackowski Jakub
Wawrzyniak Adrianna
Plackowski Jakub
Wawrzyniak Adrianna
Plackowski JakubWawrzyniak Adrianna0 08
9.Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Rafał
Małek Alicja
Błaszak RafałMałek AlicjaALFA-ASTRA - Stargard1 19
10.Staszek Damian
Gogiel Nikola
ELITE DANCE - Szczecin
Staszek Damian
Gogiel Nikola
Staszek DamianGogiel NikolaELITE DANCE - Szczecin0 010
11.Miś Bartosz
Czopko Milena
Miś Bartosz
Czopko Milena
Miś BartoszCzopko Milena1 111
12.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 012

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11-30, próba parkietu 11.30, start: 12.00

możliwe dwa parkiety


10-11 (Juvenile 2) ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin0 02
3.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn4 44
5.Tomaszewski Patryk
Konieczna Aleksandra
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Tomaszewski Patryk
Konieczna Aleksandra
Tomaszewski PatrykKonieczna AleksandraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 05
6.Słowik Szymon
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Derlatka Amelia
Słowik SzymonDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard2 26
7.Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
Środecki AleksanderKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna3 37
8.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 08
9.Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
Lewandowski GracjanOrzechowska KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 19

10-11 (Juvenile 2) LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubuski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin0 03
4.Tomaszewski Patryk
Konieczna Aleksandra
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Tomaszewski Patryk
Konieczna Aleksandra
Tomaszewski PatrykKonieczna AleksandraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 04
5.Słowik Szymon
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Derlatka Amelia
Słowik SzymonDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard2 25
6.Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
Środecki AleksanderKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna3 36
7.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn4 47
8.Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
Lewandowski GracjanOrzechowska KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 18
9.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 09

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn6 (+1)161
2.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)172
3.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
Grabowski PatrykSobiech WeronikaASTRA - Szczecin6 (+1)164
5.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno1 16
7.Rusak Piotr
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Rusak Piotr
Gałka Sylwia
Rusak PiotrGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 37
8.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra5 58
9.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 09
10.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaDREAM - Poznań1 110

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
Grabowski PatrykSobiech WeronikaASTRA - Szczecin7 (+1)173
4.Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn5 (+1)154
5.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno1 15
6.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin2 27
8.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaDREAM - Poznań1 18
9.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra4 48
10.Rusak Piotr
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Rusak Piotr
Gałka Sylwia
Rusak PiotrGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 310

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frączak Wojciech
Dytko Paulina
DANCE TEAM - Wrocław
Frączak Wojciech
Dytko Paulina
Frączak WojciechDytko PaulinaDANCE TEAM - Wrocław7 (+1)171
2.Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno D (+1)1D3
4.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin4 44
5.Sowijak Tomasz
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Sowijak Tomasz
Biegała Julia
Sowijak TomaszBiegała JuliaMARGO - Leszno1 15
6.Pinecki Patryk
Pinecka Klaudia
LATINA - Wolsztyn
Pinecki Patryk
Pinecka Klaudia
Pinecki PatrykPinecka KlaudiaLATINA - Wolsztyn1 16
7.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska Julia0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)191
2.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły8 (+1)182
3.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)193
4.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno2 (+1)124
5.Kliński Filip
Przybylska Maja
DANCE CENTER - Poznań
Kliński Filip
Przybylska Maja
Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER - Poznań0 05
6.Starski Kacper
Świąder Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Świąder Aleksandra
Starski KacperŚwiąder AleksandraALFA-ASTRA - Stargard2 26
7.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria3 37
8.Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
Wiśniewski FilipPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 09
10.Kowalczykowski Jakub
Gabrysz Zuzanna
FANTOM - Głogów
Kowalczykowski Jakub
Gabrysz Zuzanna
Kowalczykowski JakubGabrysz ZuzannaFANTOM - Głogów1 110

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno2 (+1)121
2.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)192
3.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły8 (+1)183
4.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria5 (+1)154
5.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra7 75
6.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 06
7.Starski Kacper
Świąder Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Świąder Aleksandra
Starski KacperŚwiąder AleksandraALFA-ASTRA - Stargard3 37
8.Kliński Filip
Przybylska Maja
DANCE CENTER - Poznań
Kliński Filip
Przybylska Maja
Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER - Poznań0 08
9.Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
Wiśniewski FilipPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
Otorowski Adam
Antonów Karolina
Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
Jabłoński BartłomiejKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)162
3.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta9 (+1)193
4.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)184
5.Wolny Michał
Wieczorek Daria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wolny Michał
Wieczorek Daria
Wolny MichałWieczorek DariaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 65
6.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań1 16
7.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno2 27
8.Borkiewicz Jakub
Borkiewicz Marta
LATINA - Wolsztyn
Borkiewicz Jakub
Borkiewicz Marta
Borkiewicz JakubBorkiewicz MartaLATINA - Wolsztyn1 18

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
Otorowski Adam
Antonów Karolina
Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
Jabłoński BartłomiejKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)162
3.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)183
4.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta8 (+1)184
5.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań1 15
6.Szymczak Kamil
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymczak Kamil
Urban Greta
Szymczak KamilUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 16
7.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno1 17
8.Wolny Michał
Wieczorek Daria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wolny Michał
Wieczorek Daria
Wolny MichałWieczorek DariaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 68

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-14.30, próba parkietu 14.15, start: 15.00

12-13 (Junior 1) ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra4 41
2.Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
Szpakowicz RobertRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra7 73
4.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra4 44
5.Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
Grabowski PatrykSobiech WeronikaASTRA - Szczecin6 65
6.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra5 56
7.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 08

12-13 (Junior 1) LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
KS DANCE MIX - Deszczno
Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
Myślicki DanielTąkiel LauraKS DANCE MIX - Deszczno0 01
2.Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
Szpakowicz RobertRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra3 32
3.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra2 23
4.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra7 74
5.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra3 35
6.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin2 26
7.Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
Grabowski PatrykSobiech WeronikaASTRA - Szczecin7 77
8.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra4 48
9.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra1 19

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin1 (+1)112
3.Orwat Konrad
Halat Anna
GRACJA - Zielona Góra
Orwat Konrad
Halat Anna
Orwat KonradHalat AnnaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)183
4.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin3 (+1)134
5.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin7 75
6.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn0 06
7.Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel GrzegorzSarnowska Zofia5 57
8.Wysocki Jakub
Różycka Martyna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Różycka Martyna
Wysocki JakubRóżycka MartynaLATINA - Wolsztyn0 08
9.Ochrymiuk Tymoteusz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Ochrymiuk Tymoteusz
Bożejowska Dominika
Ochrymiuk TymoteuszBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin1 19

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda DominikMigda Weronika10 (+1)1102
3.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin9 (+1)194
5.Ochrymiuk Tymoteusz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Ochrymiuk Tymoteusz
Bożejowska Dominika
Ochrymiuk TymoteuszBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin2 25
6.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin0 06
7.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn0 07
8.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin7 77
9.Wysocki Jakub
Różycka Martyna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Różycka Martyna
Wysocki JakubRóżycka MartynaLATINA - Wolsztyn0 09

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+1)181
2.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno3 (+1)132
3.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno2 (+1)123
4.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań4 44
5.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań2 25
6.Przybył Tobiasz
Przybył Oliwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Przybył Tobiasz
Przybył Oliwia
Przybył TobiaszPrzybył OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 16
7.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 07
8.Piskulak Patryk
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Piskulak Patryk
Kaput Natalia
Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA - Szczecin-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice1 (+1)112
3.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań9 (+1)193
4.Konarzewski Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Pietrzykowska Natalia
Konarzewski JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard2 24
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 15
6.Przybył Tobiasz
Przybył Oliwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Przybył Tobiasz
Przybył Oliwia
Przybył TobiaszPrzybył OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 16
7.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno1 17
8.Piskulak Patryk
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Piskulak Patryk
Kaput Natalia
Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA - Szczecin-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra13 (+1)1131
2.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław13 (+1)1133
4.Zawistowski Kamil
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Zawistowski Kamil
Bunikowska Julia
Zawistowski KamilBunikowska JuliaMARGO - Leszno5 (+1)154
5.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 25
6.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin7 76
7.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra0 08

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław13 (+1)1132
3.Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
Kramski MateuszJabłońska JuliaGRACJA - Zielona Góra13 (+1)1133
4.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
KS DANCE MIX - Deszczno
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX - Deszczno5 (+1)154
5.Biały Tomasz
Szafran Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Biały Tomasz
Szafran Weronika
Biały TomaszSzafran WeronikaSŁOŃCE - Poznań7 (+1)175
6.Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań3 36
7.Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
KS DANCE MIX - Deszczno
Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
Kaczałko TomaszGromadzka SaraKS DANCE MIX - Deszczno7 77
8.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra3 38
9.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 19
10.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 110
11.Zawistowski Kamil
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Zawistowski Kamil
Bunikowska Julia
Zawistowski KamilBunikowska JuliaMARGO - Leszno1 110
12.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 312

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, próba parkietu 17.15, start: 18.00

14-15 (Junior 2) ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin0 02
3.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 33
4.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin3 34
5.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin1 15
6.Orwat Konrad
Halat Anna
GRACJA - Zielona Góra
Orwat Konrad
Halat Anna
Orwat KonradHalat AnnaGRACJA - Zielona Góra8 86

14-15 (Junior 2) LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 33
4.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin2 24
5.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin9 95
6.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin0 06
7.Orwat Konrad
Halat Anna
GRACJA - Zielona Góra
Orwat Konrad
Halat Anna
Orwat KonradHalat AnnaGRACJA - Zielona Góra0 07

19+ (Powyżej 18) ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Starzyński Piotr
Janicka Kamila
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Starzyński Piotr
Janicka Kamila
Starzyński PiotrJanicka KamilaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 02
3.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra5 53

19+ (Powyżej 18) LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Dudarewicz Adam
Mazurek Iga
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Dudarewicz Adam
Mazurek Iga
Dudarewicz AdamMazurek IgaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 02
3.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra2 23
4.Stoksik Sebastian
Libera Kinga
GRACJA - Zielona Góra
Stoksik Sebastian
Libera Kinga
Stoksik SebastianLibera KingaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin

25+ (Dorośli 2) H ST 3T 5

HOBBY START
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól1
2.Hałuszczak Mariusz
Błaszczak Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Hałuszczak Mariusz
Błaszczak Agnieszka
Hałuszczak MariuszBłaszczak AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra2
3.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra4
4.Dudek Mariusz
Dudek Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Dudek Mariusz
Dudek Małgorzata
Dudek MariuszDudek MałgorzataGRACJA - Zielona Góra3
5.Mękalski Janusz
Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszMękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra5

25+ (Dorośli 2) H LA 3T 4

HOBBY START
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dudek Mariusz
Dudek Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Dudek Mariusz
Dudek Małgorzata
Dudek MariuszDudek MałgorzataGRACJA - Zielona Góra1
2.Hałuszczak Mariusz
Błaszczak Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Hałuszczak Mariusz
Błaszczak Agnieszka
Hałuszczak MariuszBłaszczak AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra2
3.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra4
4.Mękalski Janusz
Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszMękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra3

35+ (Senior 1 + Senior 2) E ST 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Lichocki Tomasz
Lichocka Joanna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Lichocki Tomasz
Lichocka Joanna
Lichocki TomaszLichocka JoannaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra1
2.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól2
3.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra3
4.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra4

35+ (Senior 1 + Senior 2) E LA 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól1
2.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin2
3.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra3
4.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól4
5.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra5

45+ (Senior 2 + Senior 3) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól1
2.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin2
3.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra3
4.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4
5.Gregor Bogdan
Gregor Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Gregor Bogdan
Gregor Dorota
Gregor BogdanGregor DorotaGRACJA - Zielona Góra5
6.Nowak Jan
Hasik Zofia
LATINA - Wolsztyn
Nowak Jan
Hasik Zofia
Nowak JanHasik ZofiaLATINA - Wolsztyn