Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego

2015-11-21 Zespół Szkół nr 6 w Białymstoku, KADRYL - Białystok


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 13.30 - 14.30, próba parkietu 14.15 - 14.45, start: 15.00

8-9 (Juvenile 1) KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu podlaski 5

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
KADRYL - Białystok
Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL - Białystok1 11
2.Stefanowicz Kacper
Stepaniuk Zofia
KADRYL - Białystok
Stefanowicz Kacper
Stepaniuk Zofia
Stefanowicz KacperStepaniuk ZofiaKADRYL - Białystok0 02
3.Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
KADRYL - Białystok
Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL - Białystok1 13
4.Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
KADRYL - Białystok
Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
Birycki GabrielGiba Aleksandra DariaKADRYL - Białystok0 04
5.Krasowski Jakub Jan
Okrągła Eliza
KADRYL - Białystok
Krasowski Jakub Jan
Okrągła Eliza
Krasowski Jakub JanOkrągła ElizaKADRYL - Białystok0 05

10-11 (Juvenile 2) ST 4T Mistrzostwa Okręgu podlaski 4

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
Horosz PawełZaczkowska Weronika4 41
2.Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL - Białystok0 02
3.Tworkowski Kewin
Misiewicz Emilia
KADRYL - Białystok
Tworkowski Kewin
Misiewicz Emilia
Tworkowski KewinMisiewicz EmiliaKADRYL - Białystok1 13
4.Lipski Michał Jerzy
Goryś Julia
KADRYL - Białystok
Lipski Michał Jerzy
Goryś Julia
Lipski Michał JerzyGoryś JuliaKADRYL - Białystok1 14

10-11 (Juvenile 2) LA 4T Mistrzostwa Okręgu podlaski 4

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL - Białystok0 01
2.Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
Horosz PawełZaczkowska Weronika4 42
3.Lipski Michał Jerzy
Goryś Julia
KADRYL - Białystok
Lipski Michał Jerzy
Goryś Julia
Lipski Michał JerzyGoryś JuliaKADRYL - Białystok1 13
4.Tworkowski Kewin
Misiewicz Emilia
KADRYL - Białystok
Tworkowski Kewin
Misiewicz Emilia
Tworkowski KewinMisiewicz EmiliaKADRYL - Białystok1 14

12-13 (Junior 1) ST Mistrzostwa Okręgu podlaski 2

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok1 11
2.Pietryszyk Mikołaj
Stawowska Kamila
FENIKS - Białystok
Pietryszyk Mikołaj
Stawowska Kamila
Pietryszyk MikołajStawowska KamilaFENIKS - Białystok1 12

12-13 (Junior 1) LA Mistrzostwa Okręgu podlaski 2

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok1 11
2.Pietryszyk Mikołaj
Stawowska Kamila
FENIKS - Białystok
Pietryszyk Mikołaj
Stawowska Kamila
Pietryszyk MikołajStawowska KamilaFENIKS - Białystok1 12

14-15 (Junior 2) ST Mistrzostwa Okręgu podlaski 5

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina3 31
2.Halicki Michał
Ziembińska Julia
KADRYL - Białystok
Halicki Michał
Ziembińska Julia
Halicki MichałZiembińska JuliaKADRYL - Białystok3 32
3.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
FENIKS - Białystok
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS - Białystok2 23
4.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok1 14
5.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok2 25

14-15 (Junior 2) LA Mistrzostwa Okręgu podlaski 5

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Halicki Michał
Ziembińska Julia
KADRYL - Białystok
Halicki Michał
Ziembińska Julia
Halicki MichałZiembińska JuliaKADRYL - Białystok1 11
2.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok3 32
3.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina5 53
4.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok4 44
5.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
FENIKS - Białystok
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS - Białystok2 25

16-18 (Młodzież) ST Mistrzostwa Okręgu podlaski 4

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok8 81
2.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok3 32
3.Bagilcz Jakub
Mularczyk Julia
FENIKS - Białystok
Bagilcz Jakub
Mularczyk Julia
Bagilcz JakubMularczyk JuliaFENIKS - Białystok2 23
4.Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
KADRYL - Białystok
Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL - Białystok1 14

16-18 (Młodzież) LA Mistrzostwa Okręgu podlaski 3

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok1 11
2.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok5 52
3.Kuchta Jakub
Wojszel Aleksandra
FENIKS - Białystok
Kuchta Jakub
Wojszel Aleksandra
Kuchta JakubWojszel AleksandraFENIKS - Białystok

19+ (Powyżej 18) ST Mistrzostwa Okręgu podlaski 7

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borzym Hubert
Modzelewska Hanna
FENIKS - Białystok
Borzym Hubert
Modzelewska Hanna
Borzym HubertModzelewska HannaFENIKS - Białystok0 01
2.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok2 22
3.Honczar Łukasz
Popiołek Alicja
FENIKS - Białystok
Honczar Łukasz
Popiołek Alicja
Honczar ŁukaszPopiołek AlicjaFENIKS - Białystok5 53
4.Suchowolec Kamil
Borowik Ewa
KADRYL - Białystok
Suchowolec Kamil
Borowik Ewa
Suchowolec KamilBorowik EwaKADRYL - Białystok5 54
5.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok2 25
6.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 06
7.Grygoruk Paweł
Krot Natalia
KADRYL - Białystok
Grygoruk Paweł
Krot Natalia
Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL - Białystok0 07

19+ (Powyżej 18) LA Mistrzostwa Okręgu podlaski 2

Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok4 41
2.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 02