OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC

2015-11-11 PROCHOWICE, IMPULS - Prochowice


Plik z wynikami
BLOK 1

BLOK I GODZ. 12.30, REJESTRACJA PAR 11.00-12.00


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T 12

H1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,S,C,Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra
2.Adamowicz Szymon
Horyńczuk Maja
TABOR - Jelenia Góra
Adamowicz Szymon
Horyńczuk Maja
Adamowicz SzymonHoryńczuk MajaTABOR - Jelenia Góra
3.Balcerski Piotr
Lechowicz Luiza
IMPULS - Prochowice
Balcerski Piotr
Lechowicz Luiza
Balcerski PiotrLechowicz LuizaIMPULS - Prochowice
4.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica
5.Kaszuba Marcel
Krzymowska Jagoda
TAKT - Legnica
Kaszuba Marcel
Krzymowska Jagoda
Kaszuba MarcelKrzymowska JagodaTAKT - Legnica
6.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice
7.Krupa Michał
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Krupa Michał
Melnarowicz Oliwia
Krupa MichałMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica
8.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR - Jelenia Góra
9.Melski Alan
Chowaniec Joanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Chowaniec Joanna
Melski AlanChowaniec JoannaTAKT - Legnica
10.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica
11.Szalc Kamil
Korus Oliwia
IMPULS - Prochowice
Szalc Kamil
Korus Oliwia
Szalc KamilKorus OliwiaIMPULS - Prochowice
12.Łęcki Jan
Stadnik Patrycja
IMPULS - Prochowice
Łęcki Jan
Stadnik Patrycja
Łęcki JanStadnik PatrycjaIMPULS - Prochowice

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T 7

H1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,Q,S,C
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chowaniec Bartosz
Radkiewicz Blanka
TAKT - Legnica
Chowaniec Bartosz
Radkiewicz Blanka
Chowaniec BartoszRadkiewicz BlankaTAKT - Legnica
2.Dobryniweski Mateusz
Nawracaj Natalia
IMPULS - Prochowice
Dobryniweski Mateusz
Nawracaj Natalia
Dobryniweski MateuszNawracaj NataliaIMPULS - Prochowice
3.Gulewicz Marcel
Gulewicz Zuzanna
IMPULS - Prochowice
Gulewicz Marcel
Gulewicz Zuzanna
Gulewicz MarcelGulewicz ZuzannaIMPULS - Prochowice
4.Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
IMPULS - Prochowice
Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
Gąsiorowski AdrianWitkowska MartynaIMPULS - Prochowice
5.Juda Kuba
Tyfel Gabriela
IMPULS - Prochowice
Juda Kuba
Tyfel Gabriela
Juda KubaTyfel GabrielaIMPULS - Prochowice
6.Krysa Dawid
Kiljańska Anastazja
IMPULS - Prochowice
Krysa Dawid
Kiljańska Anastazja
Krysa DawidKiljańska AnastazjaIMPULS - Prochowice
7.Żabczak Michał
Geleczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Żabczak Michał
Geleczyńska Oliwia
Żabczak MichałGeleczyńska OliwiaTAKT - Legnica

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konowalczyk Jakub
Bęben Julia
Konowalczyk Jakub
Bęben Julia
Konowalczyk JakubBęben Julia6 (+1)161
2.Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
AMOK - Leszno
Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
Henicz MiłoszRozmiarek MałgorzataAMOK - Leszno5 (+1)152
3.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź5 (+1)153
4.Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Rafał
Małek Alicja
Błaszak RafałMałek AlicjaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)114
5.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno5 55
6.Mosiejczuk Hubert
Wielgus Agata
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Wielgus Agata
Mosiejczuk HubertWielgus AgataASTRA - Szczecin4 46
7.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice4 47
8.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań2 28
9.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn1 19

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 2

BLOK II GODZ. 17.00, REJESTRACJA PAR 15.30–16.30


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Jakub
Klupa Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Chmiel Jakub
Klupa Natalia
Chmiel JakubKlupa NataliaDANCE CENTER - Poznań5 (+1)151
2.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn2 (+1)123
4.Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz FilipPoliszczuk Milena0 04
5.Stadnik Mateusz
Hanysz Kinga
IMPULS - Prochowice
Stadnik Mateusz
Hanysz Kinga
Stadnik MateuszHanysz KingaIMPULS - Prochowice1 15
6.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno2 26
7.Florczyk Jakub Antoni
Madeja Julia
IMPULS - Prochowice
Florczyk Jakub Antoni
Madeja Julia
Florczyk Jakub AntoniMadeja JuliaIMPULS - Prochowice1 1

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+1)161
2.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta7 (+1)172
3.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)173
4.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno2 (+1)124
5.Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
Jabłoński BartłomiejKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard4 45
6.Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
Górecki PawełPawlewska JoannaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06
7.Mistrzak Paweł
Pociejkin Adriana
TAKT - Legnica
Mistrzak Paweł
Pociejkin Adriana
Mistrzak PawełPociejkin AdrianaTAKT - Legnica1 17
8.Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
Raszyński MateuszAndrzejczak MartaFINEZJA - Poznań0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
Jabłoński BartłomiejKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)172
3.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta5 (+1)153
4.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)144
5.Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
Górecki PawełPawlewska JoannaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 05
6.Warzyc Mateusz
Tarnowska Tamara
ST NOVOMEX Opole
Warzyc Mateusz
Tarnowska Tamara
Warzyc MateuszTarnowska TamaraST NOVOMEX Opole1 16
7.Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
Raszyński MateuszAndrzejczak MartaFINEZJA - Poznań0 07
8.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno1 18

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA - Oława5 (+1)151
2.Orłowski Mateusz
Pych Izabela
TAKT - Legnica
Orłowski Mateusz
Pych Izabela
Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT - Legnica2 (+1)122
3.Mroczkowski Rafał
Mroczkowska Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Mroczkowski Rafał
Mroczkowska Katarzyna
Mroczkowski RafałMroczkowska KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław9 (+1)193
4.Powęska Mateusz
Głodzińska Sabina
IMPULS - Prochowice
Powęska Mateusz
Głodzińska Sabina
Powęska MateuszGłodzińska SabinaIMPULS - Prochowice3 (+1)134
5.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań3 (+1)135
6.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard1 16
7.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań2 27
8.Szkudlarek Jarosław
Zielonka Emilia
IMPULS - Prochowice
Szkudlarek Jarosław
Zielonka Emilia
Szkudlarek JarosławZielonka EmiliaIMPULS - Prochowice4 48
9.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno2 29
10.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 110
11.Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
Kozelan JakubStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań2 211

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)121
2.Konarzewski Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Pietrzykowska Natalia
Konarzewski JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA - Oława10 (+1)1103
4.Orłowski Mateusz
Pych Izabela
TAKT - Legnica
Orłowski Mateusz
Pych Izabela
Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT - Legnica3 (+1)134
5.Krzyżanowski Łukasz
Kozubal Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Krzyżanowski Łukasz
Kozubal Agnieszka
Krzyżanowski ŁukaszKozubal AgnieszkaIMPULS - Prochowice3 (+1)135
6.Szkudlarek Jarosław
Zielonka Emilia
IMPULS - Prochowice
Szkudlarek Jarosław
Zielonka Emilia
Szkudlarek JarosławZielonka EmiliaIMPULS - Prochowice4 46
7.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań7 77
8.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno1 18
9.Powęska Mateusz
Głodzińska Sabina
IMPULS - Prochowice
Powęska Mateusz
Głodzińska Sabina
Powęska MateuszGłodzińska SabinaIMPULS - Prochowice1 19
10.Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
Kozelan JakubStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań2 210
11.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 111

45+ (Senior 2) D+Open ST 4T 14

turniej dla par klas F, E, D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól1
2.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól2
3.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól3
4.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra4
5.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów5
6.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra6
7.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław7
8.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław7
9.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól9
10.Kapuściński Mieczysław
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kapuściński Mieczysław
Kozłowska Edyta
Kapuściński MieczysławKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra10
11.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra10
12.Serafin Piotr
Serafin Bożena
IMPULS - Prochowice
Serafin Piotr
Serafin Bożena
Serafin PiotrSerafin BożenaIMPULS - Prochowice12
13.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra13
14.Wolak Adam
Barciś Wioletta
FRASZKA - Kamienna Góra
Wolak Adam
Barciś Wioletta
Wolak AdamBarciś WiolettaFRASZKA - Kamienna Góra13

45+ (Senior 2) D+Open LA 4T 9

turniej dla par klas F, E, D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól1
2.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól2
3.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra3
4.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra4
5.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól5
6.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław6
7.Serafin Piotr
Serafin Bożena
IMPULS - Prochowice
Serafin Piotr
Serafin Bożena
Serafin PiotrSerafin BożenaIMPULS - Prochowice7
8.Wolak Adam
Barciś Wioletta
FRASZKA - Kamienna Góra
Wolak Adam
Barciś Wioletta
Wolak AdamBarciś WiolettaFRASZKA - Kamienna Góra8
9.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra8