MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWY

2015-11-28 OŁAWA, ATHINA - Oława


Plik z wynikami
BLOK 1

ROZPOCZĘCIE Godz. 10.00, REJESTRACJA Godz.8.30 - 9.30


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T 16

H1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,S,C,Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Endel-Ragis Antoni
Hawalewicz Maja
DANCE TEAM - Wrocław
Endel-Ragis Antoni
Hawalewicz Maja
Endel-Ragis AntoniHawalewicz MajaDANCE TEAM - Wrocław15
2.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra
3.ADAM MĄCZYŃSKI
POLA GÓRAL
CIEŚLAK - Jelenia Góra
ADAM MĄCZYŃSKI
POLA GÓRAL
ADAM MĄCZYŃSKI POLA GÓRAL CIEŚLAK - Jelenia Góra1
4.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław1
5.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Wrocław
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Wrocław1
6.FILIP CHEN
MAGDALENA KRZYWICKA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
FILIP CHEN
MAGDALENA KRZYWICKA
FILIP CHEN MAGDALENA KRZYWICKA CIEŚLAK - Jelenia Góra1
7.KAMIL BARAN
OLIWIA GÓRKA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
KAMIL BARAN
OLIWIA GÓRKA
KAMIL BARAN OLIWIA GÓRKA CIEŚLAK - Jelenia Góra1
8.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR - Jelenia Góra1
9.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica1
10.Łukianowski Michał
Michalczyk Milena
INSPIRACJA - Wrocław
Łukianowski Michał
Michalczyk Milena
Łukianowski MichałMichalczyk MilenaINSPIRACJA - Wrocław1
11.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica10
12.IGOR ZAGULSKI
JULIA URUSKA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
IGOR ZAGULSKI
JULIA URUSKA
IGOR ZAGULSKI JULIA URUSKA CIEŚLAK - Jelenia Góra12
13.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice14
14.Krupa Michał
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Krupa Michał
Melnarowicz Oliwia
Krupa MichałMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica10
15.Melski Alan
Chowaniec Joanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Chowaniec Joanna
Melski AlanChowaniec JoannaTAKT - Legnica13
16.Popów Bartosz
Marchewka Julia
ATHINA - Oława
Popów Bartosz
Marchewka Julia
Popów BartoszMarchewka JuliaATHINA - Oława9

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 5T 6

G1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,Q,S,C,J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
ATHINA - Oława
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA - Oława1
2.Góralski Szymon
Ładkowska Maja
ATHINA - Oława
Góralski Szymon
Ładkowska Maja
Góralski SzymonŁadkowska MajaATHINA - Oława2
3.Cichy Szymon
Rogóż Kornelia
PARADIS - Kłodzko
Cichy Szymon
Rogóż Kornelia
Cichy SzymonRogóż KorneliaPARADIS - Kłodzko6
4.Nogajczyk Kamil
Jankowska Julia
IGLICA - Wrocław
Nogajczyk Kamil
Jankowska Julia
Nogajczyk KamilJankowska JuliaIGLICA - Wrocław5
5.Samuel Miłosz
Waraczewska Maja
PARADIS - Kłodzko
Samuel Miłosz
Waraczewska Maja
Samuel MiłoszWaraczewska MajaPARADIS - Kłodzko4
6.Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
PARADIS - Kłodzko
Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
Wrześniewski Krzysztof KacperŚliwka JuliaPARADIS - Kłodzko3

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T 3

H1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,Q,S,C
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Myćka Emilia
DANCE TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Myćka Emilia
Gruszecki WojciechMyćka EmiliaDANCE TEAM - Wrocław1
2.Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
Chowaniec BartoszGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica1
3.ERYK COLDMAN
MONIKA WOJCIECHOWSKA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
ERYK COLDMAN
MONIKA WOJCIECHOWSKA
ERYK COLDMAN MONIKA WOJCIECHOWSKA CIEŚLAK - Jelenia Góra1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 5T 3

G1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,Q,S,C,J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
PARADIS - Kłodzko
Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
Kwiatkowski KonradJugowiec WeronikaPARADIS - Kłodzko1
2.Zdrojek Filip
Lis Zofia
RUDAN - Nowa Ruda
Zdrojek Filip
Lis Zofia
Zdrojek FilipLis ZofiaRUDAN - Nowa Ruda2
3.Cichy Mateusz
Witek Małgorzata
PARADIS - Kłodzko
Cichy Mateusz
Witek Małgorzata
Cichy MateuszWitek MałgorzataPARADIS - Kłodzko3

12-13 (Junior 1) G KOMB 5T 0

G1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,Q,S,C,J

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 7

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik Emilia4 (+1)141
2.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)142
3.Morawicki Jakub
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Skulska Ilona
Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA - Wrocław5 (+1)153
4.Gonera Teodor
Wałowska Mariola
DANCE TEAM - Wrocław
Gonera Teodor
Wałowska Mariola
Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM - Wrocław4 44
5.Nestorowski Miłosz
Majerowska Weronika
4STEP - Wrocław
Nestorowski Miłosz
Majerowska Weronika
Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika4STEP - Wrocław1 15
6.Stadnik Mateusz
Hanysz Kinga
IMPULS - Prochowice
Stadnik Mateusz
Hanysz Kinga
Stadnik MateuszHanysz KingaIMPULS - Prochowice1 16
7.Zabłocki Gracjan
Środa Katarzyna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zabłocki Gracjan
Środa Katarzyna
Zabłocki GracjanŚroda KatarzynaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 07

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 (+1)152
3.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna6 (+1)163
4.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 14
5.Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
Kubasik SzymonKosikowska AlicjaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 05
6.Parasiewicz Michał
Żelazko Zuzanna
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Parasiewicz Michał
Żelazko Zuzanna
Parasiewicz MichałŻelazko ZuzannaSTACCATO - Bystrzyca Kł.1 16

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna7 (+1)171
2.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna2 (+1)123
4.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 44
5.Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
Kubasik SzymonKosikowska AlicjaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 05
6.Parasiewicz Michał
Żelazko Zuzanna
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Parasiewicz Michał
Żelazko Zuzanna
Parasiewicz MichałŻelazko ZuzannaSTACCATO - Bystrzyca Kł.1 16

 

BLOK 2

ROZPOCZĘCIE Godz. 12.30, REJESTRACJA Godz.11.00 - 12.00


14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frączak Wojciech
Dytko Paulina
DANCE TEAM - Wrocław
Frączak Wojciech
Dytko Paulina
Frączak WojciechDytko PaulinaDANCE TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
ATHINA - Oława
Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA - Oława1 (+1)112
3.Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)133
4.Stołecki Mateusz
Kuśnierzewska Izabela
AMETYST - Lubań
Stołecki Mateusz
Kuśnierzewska Izabela
Stołecki MateuszKuśnierzewska IzabelaAMETYST - Lubań4 (+1)144
5.Hofbauer Mikołaj
Ragan Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Ragan Julia
Hofbauer MikołajRagan JuliaINSPIRACJA - Wrocław1 15
6.Hołda Jan
Podsiadło Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Hołda Jan
Podsiadło Anna
Hołda JanPodsiadło AnnaINSPIRACJA - Wrocław1 16
7.Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
Białokryty SzymonSztogryn ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 07
8.Marczak Paweł
Rolik Oliwia
AMETYST - Lubań
Marczak Paweł
Rolik Oliwia
Marczak PawełRolik OliwiaAMETYST - Lubań3 38

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barański Michał
Piotrowska Dagmara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Barański Michał
Piotrowska Dagmara
Barański MichałPiotrowska DagmaraST JABCZYŃSKA - Wrocław5 (+1)151
2.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA - Oława7 (+1)172
3.Mroczkowski Rafał
Mroczkowska Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Mroczkowski Rafał
Mroczkowska Katarzyna
Mroczkowski RafałMroczkowska KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław B (+1)1B3
4.Orłowski Mateusz
Pych Izabela
TAKT - Legnica
Orłowski Mateusz
Pych Izabela
Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT - Legnica3 (+1)134
5.Knopik Karol
Ozga Natalia
ATHINA - Oława
Knopik Karol
Ozga Natalia
Knopik KarolOzga NataliaATHINA - Oława2 25
6.Piotrowski Wojciech
Dumańska Julia
Piotrowski Wojciech
Dumańska Julia
Piotrowski WojciechDumańska Julia3 36
7.Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
Łabiński WojciechZielazek AnnaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław1 17
8.Pałka Rafał
Laska Natalia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Rafał
Laska Natalia
Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 38
9.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 09

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Orłowski Mateusz
Pych Izabela
TAKT - Legnica
Orłowski Mateusz
Pych Izabela
Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT - Legnica4 (+1)141
2.Pałka Rafał
Laska Natalia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Rafał
Laska Natalia
Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)132
3.Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA - Wrocław2 (+1)123
4.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 04
5.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA - Oława10 105
6.Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
ATHINA - Oława
Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
Październik MateuszBernardi PatrycjaATHINA - Oława1 16

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 6

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław1
2.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław2
3.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra3
4.Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
Dawidowicz IreneuszMłynarska JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra4
5.Morawicki Jakub
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Skulska Ilona
Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA - Wrocław5
6.Charyszyn Kacper
Pławska Julia
AMETYST - Lubań
Charyszyn Kacper
Pławska Julia
Charyszyn KacperPławska JuliaAMETYST - Lubań6

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 7

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław1
2.Morawicki Jakub
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Skulska Ilona
Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA - Wrocław2
3.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław3
4.Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
Dawidowicz IreneuszMłynarska JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra4
5.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra5
6.Charyszyn Kacper
Pławska Julia
AMETYST - Lubań
Charyszyn Kacper
Pławska Julia
Charyszyn KacperPławska JuliaAMETYST - Lubań6
7.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik Emilia7

12-13 (Junior 1) Open ST 3

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław1
2.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna2
3.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna3

12-13 (Junior 1) Open LA 3

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1
2.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna2
3.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna3

16-18 (Młodzież) Open ST 11

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław1
2.Niemczyk Maksymilian
Javurek Nicola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Niemczyk Maksymilian
Javurek Nicola
Niemczyk MaksymilianJavurek NicolaCIEŚLAK - Jelenia Góra2
3.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław3
4.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław4
5.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska Barbara5
6.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
ST LEWANDOWSKI - Wrocław
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI - Wrocław6
7.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław7
8.Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra8
9.Drozd Jakub
Polańska Ewelina
ATHINA - Oława
Drozd Jakub
Polańska Ewelina
Drozd JakubPolańska EwelinaATHINA - Oława9
10.Grzelak Karol
Kulesa Magda
DANCE TEAM - Wrocław
Grzelak Karol
Kulesa Magda
Grzelak KarolKulesa MagdaDANCE TEAM - Wrocław10
11.Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha JakubSzemiel Kinga10

16-18 (Młodzież) Open LA 8

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska Barbara1
2.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław2
3.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław3
4.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław4
5.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław5
6.Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław6
7.Bolek Michał
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Bolek Michał
Mykicka Aleksandra
Bolek MichałMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław7
8.Piotrowski Wojciech
Dumańska Julia
Piotrowski Wojciech
Dumańska Julia
Piotrowski WojciechDumańska Julia8

 

BLOK 3

ROZPOCZĘCIE Godz. 15.00, REJESTRACJA Godz.13.30 - 14.30


12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
Wróblewski MarekPiotrowska MajaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
2.Bernardi Mateusz
Kucharska Justyna
ATHINA - Oława
Bernardi Mateusz
Kucharska Justyna
Bernardi MateuszKucharska JustynaATHINA - Oława1 (+1)112
3.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra1 13
4.Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
4STEP - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP - Wrocław0 04

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław9 (+1)191
2.Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
ATHINA - Oława
Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
Pustelnik PrzemysławProracka LauraATHINA - Oława1 (+1)112
3.Kukuła Kacper
Hołub Gabriela
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kukuła Kacper
Hołub Gabriela
Kukuła KacperHołub GabrielaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 13
4.Mickiewicz Daniel
Błaszczyk Jagoda
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Daniel
Błaszczyk Jagoda
Mickiewicz DanielBłaszczyk JagodaAMETYST - Lubań0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
ATHINA - Oława
Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
Pustelnik PrzemysławProracka LauraATHINA - Oława1 (+1)111
2.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław9 (+1)192
3.Kukuła Kacper
Hołub Gabriela
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kukuła Kacper
Hołub Gabriela
Kukuła KacperHołub GabrielaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 23
4.Mickiewicz Daniel
Błaszczyk Jagoda
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Daniel
Błaszczyk Jagoda
Mickiewicz DanielBłaszczyk JagodaAMETYST - Lubań0 04

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław8 (+1)181
2.Młodzieniak Denis
Krzak Aleksandra
PARADIS - Kłodzko
Młodzieniak Denis
Krzak Aleksandra
Młodzieniak DenisKrzak AleksandraPARADIS - Kłodzko0 02
3.Staniszewski Dawid
Bień Hanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Staniszewski Dawid
Bień Hanna
Staniszewski DawidBień HannaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 13

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław9 (+1)191
2.Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda DominikMigda Weronika9 92
3.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda6 63

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 5

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.FILIP CHEN
MAGDALENA KRZYWICKA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
FILIP CHEN
MAGDALENA KRZYWICKA
FILIP CHEN MAGDALENA KRZYWICKA CIEŚLAK - Jelenia Góra1
2.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra2
3.Soból Szymon
Trojak Marta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Soból Szymon
Trojak Marta
Soból SzymonTrojak MartaCIEŚLAK - Jelenia Góra3
4.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
ATHINA - Oława
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA - Oława4
5.Góralski Szymon
Ładkowska Maja
ATHINA - Oława
Góralski Szymon
Ładkowska Maja
Góralski SzymonŁadkowska MajaATHINA - Oława5

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 5

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra1
2.Kaźmierczak Jakub
Grzelaczyk Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Kaźmierczak Jakub
Grzelaczyk Nikola
Kaźmierczak JakubGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM - Wrocław2
3.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław3
4.Drozd Jakub
Polańska Ewelina
ATHINA - Oława
Drozd Jakub
Polańska Ewelina
Drozd JakubPolańska EwelinaATHINA - Oława4
5.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
ST LEWANDOWSKI - Wrocław
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI - Wrocław

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 6

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina1
2.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław2
3.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra3
4.Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
Łabiński WojciechZielazek AnnaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław4
5.Wesołowski Michał
Pastusińska Paulina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Pastusińska Paulina
Wesołowski MichałPastusińska PaulinaDANCE TEAM - Wrocław5
6.Hawro Michał
Knopik Kinga
IGLICA - Wrocław
Hawro Michał
Knopik Kinga
Hawro MichałKnopik KingaIGLICA - Wrocław6

35+ (Senior 1) Open ST 0

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

35+ (Senior 1) Open LA 0

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

 

BLOK 4

ROZPOCZĘCIE Godz. 17.30, REJESTRACJA Godz.16.00 - 17.00


16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Dawid
Guettner Klara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Guettner Klara
Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA - Wrocław1 (+1)111
2.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław1 (+1)112
3.Kościński Kamil
Olszewska Maria
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kościński Kamil
Olszewska Maria
Kościński KamilOlszewska MariaSKTT ISKRA PWr- Wrocław3 33
4.Jastrzębski Jakub
Kozak Agata
TAKT - Legnica
Jastrzębski Jakub
Kozak Agata
Jastrzębski JakubKozak AgataTAKT - Legnica1 14

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław1 (+1)111
2.Kowalewski Dawid
Guettner Klara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Guettner Klara
Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA - Wrocław1 (+1)112
3.Kościński Kamil
Olszewska Maria
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kościński Kamil
Olszewska Maria
Kościński KamilOlszewska MariaSKTT ISKRA PWr- Wrocław3 33
4.Jastrzębski Jakub
Kozak Agata
TAKT - Legnica
Jastrzębski Jakub
Kozak Agata
Jastrzębski JakubKozak AgataTAKT - Legnica1 14

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra8 (+1)181
2.Korzępa Piotr
Oleksińska Aleksandra
PARADIS - Kłodzko
Korzępa Piotr
Oleksińska Aleksandra
Korzępa PiotrOleksińska AleksandraPARADIS - Kłodzko1 12
3.Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
Górecki PawełPawlewska JoannaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03
4.Mistrzak Paweł
Pociejkin Adriana
TAKT - Legnica
Mistrzak Paweł
Pociejkin Adriana
Mistrzak PawełPociejkin AdrianaTAKT - Legnica0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barański Michał
Piotrowska Dagmara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Barański Michał
Piotrowska Dagmara
Barański MichałPiotrowska DagmaraST JABCZYŃSKA - Wrocław2 (+1)121
2.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 42
3.Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
Górecki PawełPawlewska JoannaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03

14-15 (Junior 2) Open ST 6

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław1
2.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław2
3.Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
ATHINA - Oława
Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA - Oława3
4.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław4
5.Kakakis Nikodem
Napora Magdalena
IGLICA - Wrocław
Kakakis Nikodem
Napora Magdalena
Kakakis NikodemNapora MagdalenaIGLICA - Wrocław5
6.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda6

14-15 (Junior 2) Open LA 9

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław1
2.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
IGLICA - Wrocław
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA - Wrocław2
3.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław3
4.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław4
5.Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
ATHINA - Oława
Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA - Oława5
6.Kakakis Nikodem
Napora Magdalena
IGLICA - Wrocław
Kakakis Nikodem
Napora Magdalena
Kakakis NikodemNapora MagdalenaIGLICA - Wrocław6
7.Kycia Jakub
Knychas Zuzanna
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kycia Jakub
Knychas Zuzanna
Kycia JakubKnychas ZuzannaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław7
8.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław8
9.Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda DominikMigda Weronika9

19+ (Powyżej 18) Open ST 7

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
Kolesnik RostislavWawrzynowicz KingaDANCE TEAM - Wrocław1
2.Narajewski Jakub
Skorupa Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Narajewski Jakub
Skorupa Katarzyna
Narajewski JakubSkorupa KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław2
3.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław3
4.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław4
5.Stańczyk Jakub
Marszałek Magdalena
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Stańczyk Jakub
Marszałek Magdalena
Stańczyk JakubMarszałek MagdalenaST JABCZYŃSKA - Wrocław5
6.Kurza Jakub
Sapińska Iwona
DANCE TEAM - Wrocław
Kurza Jakub
Sapińska Iwona
Kurza JakubSapińska IwonaDANCE TEAM - Wrocław6
7.Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA - Wrocław7

19+ (Powyżej 18) Open LA 7

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gatnar Jiri
Sygiet Marta
ATHINA - Oława
Gatnar Jiri
Sygiet Marta
Gatnar JiriSygiet MartaATHINA - Oława1
2.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina2
3.Łukasik Bartłomiej
Polak Monika
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Łukasik Bartłomiej
Polak Monika
Łukasik BartłomiejPolak MonikaST JABCZYŃSKA - Wrocław3
4.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław4
5.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław5
6.Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA - Wrocław6
7.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław7

45+ (Senior 2) Open ST 7

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Suszczewski Adam
Król Elżbieta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Suszczewski Adam
Król Elżbieta
Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK - Jelenia Góra1
2.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław2
3.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław3
4.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów4
5.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław5
6.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław6
7.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra7

45+ (Senior 2) Open LA 4

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Suszczewski Adam
Król Elżbieta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Suszczewski Adam
Król Elżbieta
Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK - Jelenia Góra1
2.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław2
3.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra3
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław4