Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM)

2015-12-06 POLESIE K/ PŁOŃSKA, ZOM PTT


Plik z wynikami

UWAGA

Uległy zmianie zmianie godziny rozpoczęcia Bloku 1 i 3.

Trenerzy par uczestniczących w Mistrzostwach Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT mają wstęp wolny wyłącznie w przypadku zgłoszenia swojego przybycia na adres mailowy: paweldep@kozminski.edu.pl do dnia 4.12.2015 r.

BLOK 1, rejestracja 8.00-9.00, start: 9.30

10-11 (Juvenile 2) ST 4T Mistrzostwa Okręgu mazowiecki 12

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
PROGRESS - Warszawa
Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS - Warszawa1 11
2.Zaborowski Mikołaj
Rodo Zofia
DUET - Warszawa
Zaborowski Mikołaj
Rodo Zofia
Zaborowski MikołajRodo ZofiaDUET - Warszawa0 02
3.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek0 03
4.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa5 54
5.Szczepaniak Kamil
Bruśnicka Julia
PROGRESS - Warszawa
Szczepaniak Kamil
Bruśnicka Julia
Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaPROGRESS - Warszawa 5
6.Tygielski Radosław Kajetan
Kmiecik Wiktoria
DUET - Warszawa
Tygielski Radosław Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Tygielski Radosław KajetanKmiecik WiktoriaDUET - Warszawa0 06
7.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra3 37
8.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 17
9.Zinkiewicz Maciej
Okoń Maja
RIVIERA Warszawa
Zinkiewicz Maciej
Okoń Maja
Zinkiewicz MaciejOkoń MajaRIVIERA Warszawa2 29
10.Kowalski Stanisław
Jarzyńska Anna
PROGRESS - Warszawa
Kowalski Stanisław
Jarzyńska Anna
Kowalski StanisławJarzyńska AnnaPROGRESS - Warszawa 10
11.Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława0 011
12.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska Marta

10-11 (Juvenile 2) LA 4T Mistrzostwa Okręgu mazowiecki 12

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaborowski Mikołaj
Rodo Zofia
DUET - Warszawa
Zaborowski Mikołaj
Rodo Zofia
Zaborowski MikołajRodo ZofiaDUET - Warszawa0 01
2.Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
PROGRESS - Warszawa
Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS - Warszawa1 12
3.Zinkiewicz Maciej
Okoń Maja
RIVIERA Warszawa
Zinkiewicz Maciej
Okoń Maja
Zinkiewicz MaciejOkoń MajaRIVIERA Warszawa2 23
4.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa5 54
5.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 15
6.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra3 36
7.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek0 07
8.Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława0 07
9.Tygielski Radosław Kajetan
Kmiecik Wiktoria
DUET - Warszawa
Tygielski Radosław Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Tygielski Radosław KajetanKmiecik WiktoriaDUET - Warszawa0 07
10.Szczepaniak Kamil
Bruśnicka Julia
PROGRESS - Warszawa
Szczepaniak Kamil
Bruśnicka Julia
Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaPROGRESS - Warszawa 10
11.Kowalski Stanisław
Jarzyńska Anna
PROGRESS - Warszawa
Kowalski Stanisław
Jarzyńska Anna
Kowalski StanisławJarzyńska AnnaPROGRESS - Warszawa 11
12.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska Marta

12-13 (Junior 1) ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki 8

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
PROGRESS - Warszawa
Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski KacperKowal MałgorzataPROGRESS - Warszawa0 01
2.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 02
3.Regeńczuk Sebastian
Zawadzka Oliwia
PROGRESS - Warszawa
Regeńczuk Sebastian
Zawadzka Oliwia
Regeńczuk SebastianZawadzka OliwiaPROGRESS - Warszawa0 03
4.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk5 54
5.Lichota Michał
Jedlikowska Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Lichota Michał
Jedlikowska Julia
Lichota MichałJedlikowska JuliaTWIST - Ostrowiec Św.1 15
6.Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
ELITE DANCE - Warszawa
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraELITE DANCE - Warszawa0 06
7.Zembrzuski Krzysztof
Adamiec Sandra
PROGRESS - Warszawa
Zembrzuski Krzysztof
Adamiec Sandra
Zembrzuski KrzysztofAdamiec SandraPROGRESS - Warszawa0 07
8.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek Aneta1 18

12-13 (Junior 1) LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki 8

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 81
2.Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
PROGRESS - Warszawa
Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski KacperKowal MałgorzataPROGRESS - Warszawa0 02
3.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa6 63
4.Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
ELITE DANCE - Warszawa
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraELITE DANCE - Warszawa0 04
5.Lichota Michał
Jedlikowska Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Lichota Michał
Jedlikowska Julia
Lichota MichałJedlikowska JuliaTWIST - Ostrowiec Św.2 25
6.Zembrzuski Krzysztof
Adamiec Sandra
PROGRESS - Warszawa
Zembrzuski Krzysztof
Adamiec Sandra
Zembrzuski KrzysztofAdamiec SandraPROGRESS - Warszawa0 06
7.Regeńczuk Sebastian
Zawadzka Oliwia
PROGRESS - Warszawa
Regeńczuk Sebastian
Zawadzka Oliwia
Regeńczuk SebastianZawadzka OliwiaPROGRESS - Warszawa0 07
8.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek Aneta1 18

16-18 (Młodzież) ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki 7

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowal Marcin
Ziętara Dominika
PROGRESS - Warszawa
Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS - Warszawa0 01
2.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom3 32
3.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA1 13
4.Snochowski Wiktor
Tygielska Karolina
DUET - Warszawa
Snochowski Wiktor
Tygielska Karolina
Snochowski WiktorTygielska KarolinaDUET - Warszawa4 44
5.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa1 15
6.Grabowski Wojciech
Denarska Julia
MAKO - Sulejówek
Grabowski Wojciech
Denarska Julia
Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO - Sulejówek1 16
7.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra Zuzanna1 17

16-18 (Młodzież) LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki 9

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucina Wojciech
Kuląg Marta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Kuląg Marta
Kucina WojciechKuląg MartaCENTRUM TAŃCA - Radom0 01
2.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02
3.Snochowski Wiktor
Tygielska Karolina
DUET - Warszawa
Snochowski Wiktor
Tygielska Karolina
Snochowski WiktorTygielska KarolinaDUET - Warszawa2 23
4.Nowacki Adrian
Moskała Janina
POLISH CLUB - Warszawa
Nowacki Adrian
Moskała Janina
Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława12 125
6.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra Zuzanna3 36
7.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA6 67
8.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa11 118
9.Grabowski Wojciech
Denarska Julia
MAKO - Sulejówek
Grabowski Wojciech
Denarska Julia
Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO - Sulejówek1 19

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE - Warszawa

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
RIVIERA Warszawa
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA Warszawa2 (+1)121
2.Baran Michał
Walczak Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Baran Michał
Walczak Aleksandra
Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława5 (+1)152
3.Wolf Łukasz
Stachera Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Łukasz
Stachera Weronika
Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL - WARSZAWA1 (+1)113
4.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom2 24
5.Gajtkowski Karol
Durnakowska Iwona
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Gajtkowski Karol
Durnakowska Iwona
Gajtkowski KarolDurnakowska IwonaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2 25
6.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock0 06

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
RIVIERA Warszawa
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA Warszawa2 (+1)121
2.Baran Michał
Walczak Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Baran Michał
Walczak Aleksandra
Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława5 (+1)152
3.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)163
4.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock0 04
5.Gajtkowski Karol
Durnakowska Iwona
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Gajtkowski Karol
Durnakowska Iwona
Gajtkowski KarolDurnakowska IwonaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2 25
6.Wolf Łukasz
Stachera Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Łukasz
Stachera Weronika
Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL - WARSZAWA-1 -16

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE - Warszawa5 (+1)151
2.Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 12
3.Gmochowski Mateusz
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Gmochowski Mateusz
Biesiekierska Karolina
Gmochowski MateuszBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gmochowski Mateusz
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Gmochowski Mateusz
Biesiekierska Karolina
Gmochowski MateuszBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE - Warszawa

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Wawrzusiszyn Dominik
Jurkiewicz Weronika
IMPET - Warszawa
Wawrzusiszyn Dominik
Jurkiewicz Weronika
Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz WeronikaIMPET - Warszawa2 (+1)122
3.Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
IMPET - Warszawa
Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET - Warszawa1 13
4.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom4 44

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm2 (+1)122
3.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)183
4.Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
IMPET - Warszawa
Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET - Warszawa2 24
5.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL - WARSZAWA7 75
6.Swend Krzysztof
Dunin Malwina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Swend Krzysztof
Dunin Malwina
Swend KrzysztofDunin MalwinaCENTRUM TAŃCA - Radom1 16
7.Wawrzusiszyn Dominik
Jurkiewicz Weronika
IMPET - Warszawa
Wawrzusiszyn Dominik
Jurkiewicz Weronika
Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz WeronikaIMPET - Warszawa1 17

 

BLOK 2, rejestracja 13:00-13:30, start: 14:00

14-15 (Junior 2) ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki 8

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
PROGRESS - Warszawa
Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
Zarzycki HubertKucharczyk MajaPROGRESS - Warszawa10 101
2.Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE - Warszawa0 03
3.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 04
4.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 05
5.Góra Jakub
Ziębora Kinga
TWIST - Ostrowiec Św.
Góra Jakub
Ziębora Kinga
Góra JakubZiębora KingaTWIST - Ostrowiec Św.1 16
6.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków11 117
7.Senderek Piotr
Kutera Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Senderek Piotr
Kutera Julia
Senderek PiotrKutera JuliaTWIST - Ostrowiec Św.2 28
8.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków7 79

14-15 (Junior 2) LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki 7

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
PROGRESS - Warszawa
Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
Zarzycki HubertKucharczyk MajaPROGRESS - Warszawa0 01
2.Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom5 52
3.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa0 04
4.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia0 05
5.Góra Jakub
Ziębora Kinga
TWIST - Ostrowiec Św.
Góra Jakub
Ziębora Kinga
Góra JakubZiębora KingaTWIST - Ostrowiec Św.3 36
6.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 07
7.Senderek Piotr
Kutera Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Senderek Piotr
Kutera Julia
Senderek PiotrKutera JuliaTWIST - Ostrowiec Św.1 18

16-20 (Młodzież starsza) ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki 1

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
MAKO - Sulejówek
Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaMAKO - Sulejówek0 01

16-20 (Młodzież starsza) LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki 1

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
MAKO - Sulejówek
Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaMAKO - Sulejówek0 01

8-9 (Juvenile 1) E KOMB 6T PREMIUM 3

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pacan Antoni
Tarach Karina
PROGRESS - Warszawa
Pacan Antoni
Tarach Karina
Pacan AntoniTarach KarinaPROGRESS - Warszawa4 (+1)141
2.Ciesielski Mateusz
Bronisławska Aleksandra
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Ciesielski Mateusz
Bronisławska Aleksandra
Ciesielski MateuszBronisławska AleksandraDANCE ACADEMY - Bydgoszcz0 02
3.Nowicki Marcel
Lipińska Maja
START - Płońsk
Nowicki Marcel
Lipińska Maja
Nowicki MarcelLipińska MajaSTART - Płońsk0 03

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 8

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO - Sulejówek1 (+1)111
2.Żebrowski Antoni
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Żebrowski Antoni
Białołęcka Katarzyna
Żebrowski AntoniBiałołęcka KatarzynaSTART - Płońsk4 (+1)142
3.Szczepański Dawid
Giera Patrycja
START - Płońsk
Szczepański Dawid
Giera Patrycja
Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART - Płońsk6 (+1)163
4.Żelik Jakub
Wydurska Izabela
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Żelik Jakub
Wydurska Izabela
Żelik JakubWydurska IzabelaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława2 24
5.Białka Mateusz
Pierzyńska Weronika
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Białka Mateusz
Pierzyńska Weronika
Białka MateuszPierzyńska WeronikaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz2 25
6.Diaków Paweł
Kostrzewa Natalia
WIKA - Olsztyn
Diaków Paweł
Kostrzewa Natalia
Diaków PawełKostrzewa NataliaWIKA - Olsztyn1 16
7.Pyrzyński Mateusz
Drwięga Katarzyna
IMAGE - Wyszków
Pyrzyński Mateusz
Drwięga Katarzyna
Pyrzyński MateuszDrwięga KatarzynaIMAGE - Wyszków0 0
8.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska Marta3 (-1)-13

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Affre Julian
Preś Ewelina
DUET - Warszawa
Affre Julian
Preś Ewelina
Affre JulianPreś EwelinaDUET - Warszawa4 (+1)141
2.Janczarek Karol
Nowicka Wiktoria Maria
START - Płońsk
Janczarek Karol
Nowicka Wiktoria Maria
Janczarek KarolNowicka Wiktoria MariaSTART - Płońsk1 12
3.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek Aneta1 13

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk6 (+1)161
2.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa1 12
3.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa5 5

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa
2.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa

 

BLOK 3, rejestracja 16:00-17.00, start: 18:00

8-9 (Juvenile 1) KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu mazowiecki 5

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska Aurelia
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
CHA CHA - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaCHA CHA - Kielce
3.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk
4.Nowicki Marcel
Lipińska Maja
START - Płońsk
Nowicki Marcel
Lipińska Maja
Nowicki MarcelLipińska MajaSTART - Płońsk
5.Pacan Antoni
Tarach Karina
PROGRESS - Warszawa
Pacan Antoni
Tarach Karina
Pacan AntoniTarach KarinaPROGRESS - Warszawa

19+ (Powyżej 18) ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki 3

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 12
3.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

19+ (Powyżej 18) LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki 11

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Milcarz Paweł
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Milcarz Paweł
Staniek Dominika
Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11
2.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Jarosz Andrzej
Bogdanowicz Aleksandra
POLISH CLUB - Warszawa
Jarosz Andrzej
Bogdanowicz Aleksandra
Jarosz AndrzejBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Dreling Adrian
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Dreling Adrian
Wawrzusiszyn Agata
Dreling AdrianWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Górski Patryk
Hubicka Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Górski Patryk
Hubicka Anna
Górski PatrykHubicka AnnaPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska Sylwia0 07
8.Filipowski Mateusz
Pietrzyk Sylwia
POLISH CLUB - Warszawa
Filipowski Mateusz
Pietrzyk Sylwia
Filipowski MateuszPietrzyk SylwiaPOLISH CLUB - Warszawa0 08
9.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 18
10.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce15 1510
11.Dreling Mateusz
Gawłowska Enrika
POLISH CLUB - Warszawa
Dreling Mateusz
Gawłowska Enrika
Dreling MateuszGawłowska EnrikaPOLISH CLUB - Warszawa

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków B (+1)1B1
2.Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława5 (+1)152
3.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa B (+1)1B3
4.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa4 44
5.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
FENIKS - Białystok
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS - Białystok2 25
6.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina4 46
7.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków7 77

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
START - Płońsk
Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART - Płońsk3 (+1)131
2.Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher ArturWelenc KatarzynaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława B (+1)1B2
3.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa1 (+1)113
4.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków7 74
5.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina7 75
6.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
FENIKS - Białystok
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS - Białystok2 26
7.Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława0 07

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa5 (+1)151
2.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa4 (+1)142
3.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń1 (+1)113
4.Grygoruk Paweł
Krot Natalia
KADRYL - Białystok
Grygoruk Paweł
Krot Natalia
Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL - Białystok2 (+1)124
5.Wikieł Paweł
Lipiec Marta
MAKO - Sulejówek
Wikieł Paweł
Lipiec Marta
Wikieł PawełLipiec MartaMAKO - Sulejówek0 05
6.Krawczyk Paweł
Stachera Wiktoria
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Stachera Wiktoria
Krawczyk PawełStachera WiktoriaBRASIL - WARSZAWA0 06
7.Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
RIVIERA Warszawa
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA Warszawa2 27
8.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom2 28
9.Szczepański Mateusz
Michałowska Katarzyna
MAKO - Sulejówek
Szczepański Mateusz
Michałowska Katarzyna
Szczepański MateuszMichałowska KatarzynaMAKO - Sulejówek0 08

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)181
2.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa1 (+1)112
3.Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
Matykiewicz ZbyszkoPinkowska KatarzynaBRASIL - WARSZAWA9 (+1)193
4.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom B (+1)1B4
5.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 05
6.Rosiński Hubert
Sobolewska Karolina
SHOW TIME - Płock
Rosiński Hubert
Sobolewska Karolina
Rosiński HubertSobolewska KarolinaSHOW TIME - Płock1 16
7.Waśniewski Jakub
Szumacher Patrycja
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Waśniewski Jakub
Szumacher Patrycja
Waśniewski JakubSzumacher PatrycjaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława4 47
8.Krawczyk Paweł
Stachera Wiktoria
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Stachera Wiktoria
Krawczyk PawełStachera WiktoriaBRASIL - WARSZAWA0 08
9.Szczepański Mateusz
Michałowska Katarzyna
MAKO - Sulejówek
Szczepański Mateusz
Michałowska Katarzyna
Szczepański MateuszMichałowska KatarzynaMAKO - Sulejówek0 09

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL - WARSZAWA2 (+1)121
2.Rosiński Igor
Rosińska Izabela
MAKO - Sulejówek
Rosiński Igor
Rosińska Izabela
Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO - Sulejówek10 (+1)1102
3.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok5 (+1)153
4.Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
PROGRESS - Warszawa
Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS - Warszawa7 (+1)174
5.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok1 15
6.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok2 26
7.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra Zuzanna1 17
8.Grabowski Wojciech
Denarska Julia
MAKO - Sulejówek
Grabowski Wojciech
Denarska Julia
Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO - Sulejówek1 18

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława13 (+1)1131
2.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra Zuzanna4 (+1)142
3.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa12 (+1)1123
4.Kowal Marcin
Ziętara Dominika
PROGRESS - Warszawa
Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS - Warszawa8 (+1)184
5.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA6 65
6.Piotrowski Patryk
Mazur Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Piotrowski Patryk
Mazur Anna
Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 66
7.Rosiak Przemysław
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Rosiak Przemysław
Antos Natalia
Rosiak PrzemysławAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA0 07
8.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok6 68
9.Grabowski Wojciech
Denarska Julia
MAKO - Sulejówek
Grabowski Wojciech
Denarska Julia
Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO - Sulejówek1 19
10.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka Katarzyna0 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cacko Łukasz
Kosmalska Aneta
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Cacko Łukasz
Kosmalska Aneta
Cacko ŁukaszKosmalska AnetaCORTE TOP DANCE - Warszawa1 (+1)111
2.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce S (+1)1S2
3.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok4 43
4.Filipowski Mateusz
Pietrzyk Sylwia
POLISH CLUB - Warszawa
Filipowski Mateusz
Pietrzyk Sylwia
Filipowski MateuszPietrzyk SylwiaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 05