OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów

2015-10-18 WARSZAWA,


Plik z wynikami

UWAGA

Rejestrację on-line przedłużamy do piątku 16.10 do godz 16.00
UWAGA
ZMIANY W GODZINACH ROZPOCZECIA BLOKÓW.

BLOK 1

Godz. 13.30; rejestracja 12.00-13.00


14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa9 (+1)191
2.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków8 (+1)182
3.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa1 (+1)113
4.Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława1 14
5.Koścień Bartosz
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Koza Dominika
Koścień BartoszKoza DominikaSUKCES - Częstochowa1 15
6.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa6 66
7.Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
START - Płońsk
Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART - Płońsk1 17

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia8 (+1)181
2.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)132
3.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa7 (+1)173
4.Kochut Kamil
Krupa Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Kochut Kamil
Krupa Marta
Kochut KamilKrupa MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 14
5.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków6 65
6.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 06
7.Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
START - Płońsk
Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART - Płońsk1 17

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przybyszewski Michał
Michalska Zuzanna
START - Płońsk
Przybyszewski Michał
Michalska Zuzanna
Przybyszewski MichałMichalska ZuzannaSTART - Płońsk5 (+1)151
2.Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE - Warszawa3 32
3.Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE - Warszawa4 (+1)141
2.Przybyszewski Michał
Michalska Zuzanna
START - Płońsk
Przybyszewski Michał
Michalska Zuzanna
Przybyszewski MichałMichalska ZuzannaSTART - Płońsk4 42
3.Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boguski Piotr
Boguska Ewa
RIVIERA Warszawa
Boguski Piotr
Boguska Ewa
Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA Warszawa2 (+1)121
2.Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
FANTAZJA - Kraków
Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
Jasiński PawełModzelewska AnetaFANTAZJA - Kraków2 22
3.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn1 13

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cygan Patryk
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cygan Patryk
Młynarczyk Weronika
Cygan PatrykMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)111
2.Szuba Michał
Albrechczyńska Martyna
RIVIERA Warszawa
Szuba Michał
Albrechczyńska Martyna
Szuba MichałAlbrechczyńska MartynaRIVIERA Warszawa8 (+1)182
3.Boguski Piotr
Boguska Ewa
RIVIERA Warszawa
Boguski Piotr
Boguska Ewa
Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA Warszawa0 03
4.Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
FANTAZJA - Kraków
Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
Jasiński PawełModzelewska AnetaFANTAZJA - Kraków1 14
5.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn1 15

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Romanowski Mateusz
Niedźwiecka Karolina
DUET - Warszawa
Romanowski Mateusz
Niedźwiecka Karolina
Romanowski MateuszNiedźwiecka KarolinaDUET - Warszawa3 (+1)131
2.Sztankowski Jacek
Wysocka Milena
Sztankowski Jacek
Wysocka Milena
Sztankowski JacekWysocka Milena13 (+1)1132
3.Szarliński Maciej
Żytko Aneta
RIVIERA Warszawa
Szarliński Maciej
Żytko Aneta
Szarliński MaciejŻytko AnetaRIVIERA Warszawa9 93
4.Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
Mandryk MiłoszSzymczyk DominikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 14
5.Powązka Piotr
Reks Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Powązka Piotr
Reks Aleksandra
Powązka PiotrReks AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława1 15

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)111
2.Piotrowski Patryk
Mazur Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Piotrowski Patryk
Mazur Anna
Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)152
3.Wolski Wojciech
Wolska Karolina
ŁDK - Łódź
Wolski Wojciech
Wolska Karolina
Wolski WojciechWolska KarolinaŁDK - Łódź5 53
4.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
RIVIERA Warszawa
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaRIVIERA Warszawa0 04
5.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05

 

BLOK 2

Godz. 15.30 rejestracja i proba parkietu 14.45-15.15


8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk0 02
3.Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 03

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kietliński Jakub
Gruszczyńska Adrianna
RIVIERA Warszawa
Kietliński Jakub
Gruszczyńska Adrianna
Kietliński JakubGruszczyńska AdriannaRIVIERA Warszawa1 (+1)111
2.Rejmer Bartłomiej
Zgorzelak Kornelia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rejmer Bartłomiej
Zgorzelak Kornelia
Rejmer BartłomiejZgorzelak KorneliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02
3.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa0 03

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska Marta3 (+1)131
2.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa6 (+1)162
3.Szczepański Dawid
Giera Patrycja
START - Płońsk
Szczepański Dawid
Giera Patrycja
Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART - Płońsk3 (+1)133
4.Wardak Marcin
Wardak Natalia
ZAMEK - Lublin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaZAMEK - Lublin2 24
5.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna3 35
6.Pyrzyński Mateusz
Drwięga Katarzyna
IMAGE - Wyszków
Pyrzyński Mateusz
Drwięga Katarzyna
Pyrzyński MateuszDrwięga KatarzynaIMAGE - Wyszków0 06

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk2 (+1)121
2.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST - Ostrowiec Św.6 (+1)162
3.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+1)133
4.Pietryszyk Mikołaj
Stawowska Kamila
FENIKS - Białystok
Pietryszyk Mikołaj
Stawowska Kamila
Pietryszyk MikołajStawowska KamilaFENIKS - Białystok1 14
5.Okoń Filip
Sobiesiak Dominika
RIVIERA Warszawa
Okoń Filip
Sobiesiak Dominika
Okoń FilipSobiesiak DominikaRIVIERA Warszawa1 15
6.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa1 16
7.Buczyński Filip
Janczewska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Buczyński Filip
Janczewska Julia
Buczyński FilipJanczewska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 17

12-13 (Junior 1) D LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa2 (+1)121
2.Buczyński Filip
Janczewska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Buczyński Filip
Janczewska Julia
Buczyński FilipJanczewska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)142
3.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST - Ostrowiec Św.6 (+1)163
4.Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin6 64
5.Pietryszyk Mikołaj
Stawowska Kamila
FENIKS - Białystok
Pietryszyk Mikołaj
Stawowska Kamila
Pietryszyk MikołajStawowska KamilaFENIKS - Białystok1 15
6.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa1 16
7.Okoń Filip
Sobiesiak Dominika
RIVIERA Warszawa
Okoń Filip
Sobiesiak Dominika
Okoń FilipSobiesiak DominikaRIVIERA Warszawa1 17

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 3

Godz 18.00 Rejestracja i proba parkietu 16.30-17.30


8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska Aurelia1
2.Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa2

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm1
2.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra2
3.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk3
4.Pacan Kajetan
Szor Angelika
MAKO - Sulejówek
Pacan Kajetan
Szor Angelika
Pacan KajetanSzor AngelikaMAKO - Sulejówek4
5.Łowicki Damian
Kozikowska Paulina
WIKA - Olsztyn
Łowicki Damian
Kozikowska Paulina
Łowicki DamianKozikowska PaulinaWIKA - Olsztyn5

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1
2.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm2
3.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk3
4.Pacan Kajetan
Szor Angelika
MAKO - Sulejówek
Pacan Kajetan
Szor Angelika
Pacan KajetanSzor AngelikaMAKO - Sulejówek4
5.Łowicki Damian
Kozikowska Paulina
WIKA - Olsztyn
Łowicki Damian
Kozikowska Paulina
Łowicki DamianKozikowska PaulinaWIKA - Olsztyn5

12-13 (Junior 1) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa1
2.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok2
3.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa3
4.Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
ELITE DANCE - Warszawa
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraELITE DANCE - Warszawa4
5.Serkowski Mikołaj Filip
Ornat Dominika
RIVIERA Warszawa
Serkowski Mikołaj Filip
Ornat Dominika
Serkowski Mikołaj FilipOrnat DominikaRIVIERA Warszawa5
6.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek Aneta6

12-13 (Junior 1) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa1
2.Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
ELITE DANCE - Warszawa
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraELITE DANCE - Warszawa2
3.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok3
4.Serkowski Mikołaj Filip
Ornat Dominika
RIVIERA Warszawa
Serkowski Mikołaj Filip
Ornat Dominika
Serkowski Mikołaj FilipOrnat DominikaRIVIERA Warszawa4
5.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek Aneta5

14-15 (Junior 2) Open ST 0

14-15 (Junior 2) Open LA 0

19+ (Powyżej 18) A ST PREMIUM 0

19+ (Powyżej 18) A LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce10 (+1)1101
2.Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
DUET - Warszawa
Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
Lizurej TomaszGizler KamilaDUET - Warszawa11 112
3.Bil Jakub
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Bil Jakub
Łysik Agnieszka
Bil JakubŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa0 03