FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo

2015-12-05 BABOSZEWO K/ PŁOŃSKA, ZOM PTT


Plik z wynikami

UWAGA

Uległy zmianie zmianie godziny rozpoczęcia Bloku 1 i 2.

BLOK 1, rejestracja 10:00-10:30, start: 11:00

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna5 (+1)151
2.Żebrowski Antoni
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Żebrowski Antoni
Białołęcka Katarzyna
Żebrowski AntoniBiałołęcka KatarzynaSTART - Płońsk3 (+1)132
3.Szczepański Dawid
Giera Patrycja
START - Płońsk
Szczepański Dawid
Giera Patrycja
Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART - Płońsk5 53
4.Pyrzyński Mateusz
Drwięga Katarzyna
IMAGE - Wyszków
Pyrzyński Mateusz
Drwięga Katarzyna
Pyrzyński MateuszDrwięga KatarzynaIMAGE - Wyszków0 04
5.Żelik Jakub
Wydurska Izabela
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Żelik Jakub
Wydurska Izabela
Żelik JakubWydurska IzabelaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława2 25
6.Szymkowiak Dawid
Mikut Karolina
FAN - Toruń
Szymkowiak Dawid
Mikut Karolina
Szymkowiak DawidMikut KarolinaFAN - Toruń0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk5 (+1)151
2.Gineika Simonas
Aleksejunaite Liepa
SVAJA
(Litwa)
Gineika Simonas
Aleksejunaite Liepa
Gineika SimonasAleksejunaite LiepaSVAJA
(Litwa)
2
3.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa1 13
4.Masevicius Ugnius
Daseviciute Rugile
Svaja
(Litwa)
Masevicius Ugnius
Daseviciute Rugile
Masevicius UgniusDaseviciute RugileSvaja
(Litwa)

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa6 (+1)161
2.Gineika Simonas
Aleksejunaite Liepa
SVAJA
(Litwa)
Gineika Simonas
Aleksejunaite Liepa
Gineika SimonasAleksejunaite LiepaSVAJA
(Litwa)
2
3.Masevicius Ugnius
Daseviciute Rugile
Svaja
(Litwa)
Masevicius Ugnius
Daseviciute Rugile
Masevicius UgniusDaseviciute RugileSvaja
(Litwa)

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przybyszewski Michał
Michalska Zuzanna
START - Płońsk
Przybyszewski Michał
Michalska Zuzanna
Przybyszewski MichałMichalska ZuzannaSTART - Płońsk6 (+1)161
2.Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE - Warszawa4 (+1)142
3.Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13
4.Gmochowski Mateusz
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Gmochowski Mateusz
Biesiekierska Karolina
Gmochowski MateuszBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przybyszewski Michał
Michalska Zuzanna
START - Płońsk
Przybyszewski Michał
Michalska Zuzanna
Przybyszewski MichałMichalska ZuzannaSTART - Płońsk5 (+1)151
2.Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE - Warszawa4 42
3.Gmochowski Mateusz
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Gmochowski Mateusz
Biesiekierska Karolina
Gmochowski MateuszBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puzinovas Neimedas
Kuklieriute Kristina
SVAJA
(Litwa)
Puzinovas Neimedas
Kuklieriute Kristina
Puzinovas NeimedasKuklieriute KristinaSVAJA
(Litwa)
1
2.Szyszka Jacek
Kania Maria
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Szyszka Jacek
Kania Maria
Szyszka JacekKania MariaCORTE TOP DANCE - Warszawa3 (+1)132
3.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL - WARSZAWA C (+1)1C3
4.Olender Mateusz
Michalska Emilia
Olender Mateusz
Michalska Emilia
Olender MateuszMichalska Emilia5 54
5.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom4 45
6.Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
IMPET - Warszawa
Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET - Warszawa1 16
7.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
IMAGE - Wyszków
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE - Wyszków0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puzinovas Neimedas
Kuklieriute Kristina
SVAJA
(Litwa)
Puzinovas Neimedas
Kuklieriute Kristina
Puzinovas NeimedasKuklieriute KristinaSVAJA
(Litwa)
1
2.Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
IMPET - Warszawa
Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET - Warszawa2 (+1)122
3.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)173
4.Szyszka Jacek
Kania Maria
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Szyszka Jacek
Kania Maria
Szyszka JacekKania MariaCORTE TOP DANCE - Warszawa2 24
5.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL - WARSZAWA7 75
6.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
IMAGE - Wyszków
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE - Wyszków0 06

 

BLOK 2, rejestracja 13:00-13:30, start: 14:00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krasnekovas Lukas
Cikanaviciute Daniele
Svaja
(Litwa)
Krasnekovas Lukas
Cikanaviciute Daniele
Krasnekovas LukasCikanaviciute DanieleSvaja
(Litwa)
1
2.Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE - Warszawa4 (+1)142
3.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA0 03
4.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk0 04

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernad Mateusz
Lesińska Agata
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Lesińska Agata
Bernad MateuszLesińska AgataWIKA - Olsztyn6 (+1)161
2.Siskauskas Aidas
Stasiukynaite Migle
Svaja
(Litwa)
Siskauskas Aidas
Stasiukynaite Migle
Siskauskas AidasStasiukynaite MigleSvaja
(Litwa)
2
3.Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława4 (+1)143
4.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa4 (+1)144
5.Krisciunas Gustas
Loveikyte Migle
Svaja
(Litwa)
Krisciunas Gustas
Loveikyte Migle
Krisciunas GustasLoveikyte MigleSvaja
(Litwa)
5
6.Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
STEP DANCE - Koluszki
Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE - Koluszki0 06
7.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa11 117
8.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków11 118
9.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków7 79
10.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina4 410
11.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok1 111
12.Bielevicius Saulius
Mankauskaite Simona
SVAJA
(Litwa)
Bielevicius Saulius
Mankauskaite Simona
Bielevicius SauliusMankauskaite SimonaSVAJA
(Litwa)
12

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina7 (+1)171
2.Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
START - Płońsk
Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART - Płońsk2 (+1)122
3.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok4 (+1)143
4.Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher ArturWelenc KatarzynaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława11 (+1)1114
5.Siskauskas Aidas
Stasiukynaite Migle
Svaja
(Litwa)
Siskauskas Aidas
Stasiukynaite Migle
Siskauskas AidasStasiukynaite MigleSvaja
(Litwa)
5
6.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 06
7.Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
STEP DANCE - Koluszki
Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE - Koluszki1 17
8.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków7 78
9.Bielevicius Saulius
Mankauskaite Simona
SVAJA
(Litwa)
Bielevicius Saulius
Mankauskaite Simona
Bielevicius SauliusMankauskaite SimonaSVAJA
(Litwa)
9
10.Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława0 010
11.Krisciunas Gustas
Loveikyte Migle
Svaja
(Litwa)
Krisciunas Gustas
Loveikyte Migle
Krisciunas GustasLoveikyte MigleSvaja
(Litwa)
11

12-13 (Junior 1) ST Grand Prix Polski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 01126
2.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 22105
3.Gineika Simonas
Aleksejunaite Liepa
SVAJA
(Litwa)
Gineika Simonas
Aleksejunaite Liepa
Gineika SimonasAleksejunaite LiepaSVAJA
(Litwa)
3
4.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
SWING - Łomianki
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaSWING - Łomianki0 0477
5.Masevicius Ugnius
Daseviciute Rugile
Svaja
(Litwa)
Masevicius Ugnius
Daseviciute Rugile
Masevicius UgniusDaseviciute RugileSvaja
(Litwa)

12-13 (Junior 1) LA Grand Prix Polski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 81126
2.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1 12105
3.Gineika Simonas
Aleksejunaite Liepa
SVAJA
(Litwa)
Gineika Simonas
Aleksejunaite Liepa
Gineika SimonasAleksejunaite LiepaSVAJA
(Litwa)
3
4.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
SWING - Łomianki
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaSWING - Łomianki0 0477
5.Masevicius Ugnius
Daseviciute Rugile
Svaja
(Litwa)
Masevicius Ugnius
Daseviciute Rugile
Masevicius UgniusDaseviciute RugileSvaja
(Litwa)

16-18 (Młodzież) ST Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok8 81108
2.Puzinovas Neimedas
Kuklieriute Kristina
SVAJA
(Litwa)
Puzinovas Neimedas
Kuklieriute Kristina
Puzinovas NeimedasKuklieriute KristinaSVAJA
(Litwa)
2

16-18 (Młodzież) LA Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Nowacki Adrian
Moskała Janina
POLISH CLUB - Warszawa
Nowacki Adrian
Moskała Janina
Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB - Warszawa0 01108
2.Puzinovas Neimedas
Kuklieriute Kristina
SVAJA
(Litwa)
Puzinovas Neimedas
Kuklieriute Kristina
Puzinovas NeimedasKuklieriute KristinaSVAJA
(Litwa)
2

 

BLOK 3, rejestracja 15.30-16:15, start: 17:00

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosiński Igor
Rosińska Izabela
MAKO - Sulejówek
Rosiński Igor
Rosińska Izabela
Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO - Sulejówek9 (+1)191
2.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława7 (+1)172
3.Zaprzalka Jakub
Łapińska Milena
KADRYL - Białystok
Zaprzalka Jakub
Łapińska Milena
Zaprzalka JakubŁapińska MilenaKADRYL - Białystok0 03
4.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok1 14
5.Pulczyński Michał
Gawlik Daria
JEDYNKA - Łódź
Pulczyński Michał
Gawlik Daria
Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA - Łódź1 1

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława12 (+1)1121
2.Kowal Marcin
Ziętara Dominika
PROGRESS - Warszawa
Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS - Warszawa7 (+1)172
3.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa11 (+1)1113
4.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA6 64
5.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka Katarzyna0 05
6.Rosiak Przemysław
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Rosiak Przemysław
Antos Natalia
Rosiak PrzemysławAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA0 06

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok9 (+1)191
2.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 12
3.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 5

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Giglewicz Piotr
Grygo Anna
Giglewicz Piotr
Grygo Anna
Giglewicz PiotrGrygo Anna S (+1)1S1
2.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce15 (+1)1152
3.Filipowski Mateusz
Pietrzyk Sylwia
POLISH CLUB - Warszawa
Filipowski Mateusz
Pietrzyk Sylwia
Filipowski MateuszPietrzyk SylwiaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 04
5.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 1

14-15 (Junior 2) ST Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 01180
2.Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
PROGRESS - Warszawa
Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
Zarzycki HubertKucharczyk MajaPROGRESS - Warszawa10 102150
3.Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE - Warszawa0 03130
4.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 04110
5.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 05100
6.Siskauskas Aidas
Stasiukynaite Migle
Svaja
(Litwa)
Siskauskas Aidas
Stasiukynaite Migle
Siskauskas AidasStasiukynaite MigleSvaja
(Litwa)
6
7.Bielevicius Saulius
Mankauskaite Simona
SVAJA
(Litwa)
Bielevicius Saulius
Mankauskaite Simona
Bielevicius SauliusMankauskaite SimonaSVAJA
(Litwa)
7
8.Krisciunas Gustas
Loveikyte Migle
Svaja
(Litwa)
Krisciunas Gustas
Loveikyte Migle
Krisciunas GustasLoveikyte MigleSvaja
(Litwa)
8
9.Krasnekovas Lukas
Cikanaviciute Daniele
Svaja
(Litwa)
Krasnekovas Lukas
Cikanaviciute Daniele
Krasnekovas LukasCikanaviciute DanieleSvaja
(Litwa)
9

14-15 (Junior 2) LA Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
Pawłowski KacperMartyniec AnastazjaSUKCES - Jaworzno0 01162
2.Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
PROGRESS - Warszawa
Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
Zarzycki HubertKucharczyk MajaPROGRESS - Warszawa0 02135
3.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa0 03117
4.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia0 0499
5.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 0590
6.Siskauskas Aidas
Stasiukynaite Migle
Svaja
(Litwa)
Siskauskas Aidas
Stasiukynaite Migle
Siskauskas AidasStasiukynaite MigleSvaja
(Litwa)
6
7.Bielevicius Saulius
Mankauskaite Simona
SVAJA
(Litwa)
Bielevicius Saulius
Mankauskaite Simona
Bielevicius SauliusMankauskaite SimonaSVAJA
(Litwa)
7
8.Krisciunas Gustas
Loveikyte Migle
Svaja
(Litwa)
Krisciunas Gustas
Loveikyte Migle
Krisciunas GustasLoveikyte MigleSvaja
(Litwa)
7
9.Krasnekovas Lukas
Cikanaviciute Daniele
Svaja
(Litwa)
Krasnekovas Lukas
Cikanaviciute Daniele
Krasnekovas LukasCikanaviciute DanieleSvaja
(Litwa)
9

19+ (Powyżej 18) ST Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Zając Ariel
Zięba Monika
SZOK - Gliwice
Zając Ariel
Zięba Monika
Zając ArielZięba MonikaSZOK - Gliwice0 01162
2.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 02135
3.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03117
4.Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
Żmijewski DominikWalkiewicz MarzenaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2 2499
5.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 1590
6.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn
7.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin

19+ (Powyżej 18) LA Grand Prix Polski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Fedko Adam
Fedko Joanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Fedko Adam
Fedko Joanna
Fedko AdamFedko JoannaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01225
2.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa0 02188
3.Milcarz Paweł
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Milcarz Paweł
Staniek Dominika
Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13163
4.Jarosz Andrzej
Bogdanowicz Aleksandra
POLISH CLUB - Warszawa
Jarosz Andrzej
Bogdanowicz Aleksandra
Jarosz AndrzejBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB - Warszawa0 04138
5.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 05125
6.Kuroczko Kamil
Vlckova Marketa
POLISH CLUB - Warszawa
Kuroczko Kamil
Vlckova Marketa
Kuroczko KamilVlckova MarketaPOLISH CLUB - Warszawa0 06113
7.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 07100
8.Dreling Adrian
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Dreling Adrian
Wawrzusiszyn Agata
Dreling AdrianWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 0894
9.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin0 0988
10.Górski Patryk
Hubicka Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Górski Patryk
Hubicka Anna
Górski PatrykHubicka AnnaPOLISH CLUB - Warszawa0 01081
11.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska Sylwia0 01175
12.Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim Kinga0 01269
13.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11363
14.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok4 41456
15.Puzinovas Neimedas
Kuklieriute Kristina
Svaja
(Litwa)
Puzinovas Neimedas
Kuklieriute Kristina
Puzinovas NeimedasKuklieriute KristinaSvaja
(Litwa)
15
16.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn
17.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin