XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE

2015-11-14 NOWA RUDA - SŁUPIEC, RUDAN - Nowa Ruda


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANY W PROGRAMIE!!!

Z powodu braku zgłoszeń do turnieju usunięto z programu: pow.15E, pow.15D, 14-15C,14-15open, pow.15A standard

TURNIEJ ROZPOCZYNAMY o godz.13.00!!!

Kategorie bloku I: 10-11E, 12-13E, 14-15D przeniesione do II bloku. REJESTRACJA do godz.12.30.

KATEGORIE 8-9H i 10-11H zatańczą w BLOKU III .REJESTACJA do godz.16.30.

BLOK 1

 

BLOK 2

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)121
2.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik Emilia3 (+1)132
3.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaDANCE TEAM - Wrocław4 43
4.Chmiel Jakub
Klupa Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Chmiel Jakub
Klupa Natalia
Chmiel JakubKlupa NataliaDANCE CENTER - Poznań5 54

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
Wróblewski MarekPiotrowska MajaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
Żukowski WiktorSzawernoga NataliaDANCE TEAM - Wrocław5 52
3.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra1 1

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 (+1)113
4.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna5 54
5.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała Oliwia5 55
6.Parasiewicz Michał
Żelazko Zuzanna
Parasiewicz Michał
Żelazko Zuzanna
Parasiewicz MichałŻelazko Zuzanna1 16

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna6 (+1)161
2.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała Oliwia6 (+1)162
3.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra5 54
5.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 15
6.Parasiewicz Michał
Żelazko Zuzanna
Parasiewicz Michał
Żelazko Zuzanna
Parasiewicz MichałŻelazko Zuzanna1 16

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marczak Paweł
Rolik Oliwia
AMETYST - Lubań
Marczak Paweł
Rolik Oliwia
Marczak PawełRolik OliwiaAMETYST - Lubań3 (+1)131
2.Hołda Jan
Podsiadło Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Hołda Jan
Podsiadło Anna
Hołda JanPodsiadło AnnaINSPIRACJA - Wrocław1 12
3.Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
Białokryty SzymonSztogryn ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice-1 -13

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław8 (+1)181
2.Kloska Paweł
Wróbel Laura
RETRO - Kępno
Kloska Paweł
Wróbel Laura
Kloska PawełWróbel LauraRETRO - Kępno8 (+1)182
3.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra7 73
4.Kloska Piotr
Holka Katarzyna
RETRO - Kępno
Kloska Piotr
Holka Katarzyna
Kloska PiotrHolka KatarzynaRETRO - Kępno4 44

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław8 (+1)181
2.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Kloska Paweł
Wróbel Laura
RETRO - Kępno
Kloska Paweł
Wróbel Laura
Kloska PawełWróbel LauraRETRO - Kępno7 73
4.Kloska Piotr
Holka Katarzyna
RETRO - Kępno
Kloska Piotr
Holka Katarzyna
Kloska PiotrHolka KatarzynaRETRO - Kępno3 34

 

BLOK 3

8-9 (Juvenile 1) H ST 4T 25

H1 -Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,S,C,Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Falkowski Igor
Kamuda Nikola
A+S - Częstochowa
Falkowski Igor
Kamuda Nikola
Falkowski IgorKamuda NikolaA+S - Częstochowa
2.Antosik Bartosz
Filip Zuzanna
RUDAN - Nowa Ruda
Antosik Bartosz
Filip Zuzanna
Antosik BartoszFilip ZuzannaRUDAN - Nowa Ruda
3.Baran Kamil
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Kamil
Górka Oliwia
Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
4.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów
5.Butalewicz Bartek
Iwaszkiewicz Lena
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartek
Iwaszkiewicz Lena
Butalewicz BartekIwaszkiewicz LenaIMPRESS - Dzierżoniów
6.Garbiak Łukasz
Kramarz Julia
RUDAN - Nowa Ruda
Garbiak Łukasz
Kramarz Julia
Garbiak ŁukaszKramarz JuliaRUDAN - Nowa Ruda
7.Giżycki Michał
Szunert Magda
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Michał
Szunert Magda
Giżycki MichałSzunert MagdaIMPRESS - Dzierżoniów
8.Isalski Adrian
Barnacka Aleksandra
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Isalski Adrian
Barnacka Aleksandra
Isalski AdrianBarnacka AleksandraSTACCATO - Bystrzyca Kł.
9.Jakubowski Krystian
Bilińska Zuzanna
RUDAN - Nowa Ruda
Jakubowski Krystian
Bilińska Zuzanna
Jakubowski KrystianBilińska ZuzannaRUDAN - Nowa Ruda
10.Karpiński Kacper
Kowalska Martyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Karpiński Kacper
Kowalska Martyna
Karpiński KacperKowalska MartynaIMPRESS - Dzierżoniów
11.Kobryń Paweł
Karpińska Ola
IMPRESS - Dzierżoniów
Kobryń Paweł
Karpińska Ola
Kobryń PawełKarpińska OlaIMPRESS - Dzierżoniów
12.Kotus Andrzej
Idzi Nadia
IMPRESS - Dzierżoniów
Kotus Andrzej
Idzi Nadia
Kotus AndrzejIdzi NadiaIMPRESS - Dzierżoniów
13.Miklasiewicz Mateusz
Sołtysiak Marysia
IMPRESS - Dzierżoniów
Miklasiewicz Mateusz
Sołtysiak Marysia
Miklasiewicz MateuszSołtysiak MarysiaIMPRESS - Dzierżoniów
14.Mocek Radomir
Antosik Emilia
RUDAN - Nowa Ruda
Mocek Radomir
Antosik Emilia
Mocek RadomirAntosik EmiliaRUDAN - Nowa Ruda
15.Noga Mateusz
Gawlas Julia
RUDAN - Nowa Ruda
Noga Mateusz
Gawlas Julia
Noga MateuszGawlas JuliaRUDAN - Nowa Ruda
16.Przeworski Mateusz
Pachowicz Weronika
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Przeworski Mateusz
Pachowicz Weronika
Przeworski MateuszPachowicz WeronikaSTACCATO - Bystrzyca Kł.
17.Raczkowski Adrian
Radłowska Wiktoria
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Raczkowski Adrian
Radłowska Wiktoria
Raczkowski AdrianRadłowska WiktoriaSTACCATO - Bystrzyca Kł.
18.Radłowski Kacper
Urbańczyk Julia
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Radłowski Kacper
Urbańczyk Julia
Radłowski KacperUrbańczyk JuliaSTACCATO - Bystrzyca Kł.
19.Sowa Aleksander
Pokorska Oliwia
HAVANA - Wałbrzych
Sowa Aleksander
Pokorska Oliwia
Sowa AleksanderPokorska OliwiaHAVANA - Wałbrzych
20.Trzósło Tomasz
Hekiert Marta
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Trzósło Tomasz
Hekiert Marta
Trzósło TomaszHekiert MartaSTACCATO - Bystrzyca Kł.
21.Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS - Dzierżoniów
22.Wolska Maja
Malawska Laura
IMPRESS - Dzierżoniów
Wolska Maja
Malawska Laura
Wolska MajaMalawska LauraIMPRESS - Dzierżoniów
23.Zubowicz Bartłomiej
Rogóż Antonia
PARADIS - Kłodzko
Zubowicz Bartłomiej
Rogóż Antonia
Zubowicz BartłomiejRogóż AntoniaPARADIS - Kłodzko
24.Zyber Paweł
Saj Marta
IMPRESS - Dzierżoniów
Zyber Paweł
Saj Marta
Zyber PawełSaj MartaIMPRESS - Dzierżoniów
25.Zyber Piotr
Nowak Ania
IMPRESS - Dzierżoniów
Zyber Piotr
Nowak Ania
Zyber PiotrNowak AniaIMPRESS - Dzierżoniów

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T 7

H1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,Q,S,C
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chmielnicki Mateusz
Lor Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Chmielnicki Mateusz
Lor Anna
Chmielnicki MateuszLor AnnaIMPRESS - Dzierżoniów
2.Górski Karol
Armańska Emilia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Górski Karol
Armańska Emilia
Górski KarolArmańska EmiliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
3.Krakowski Leonard
Batóg Kaja
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Krakowski Leonard
Batóg Kaja
Krakowski LeonardBatóg KajaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
4.Popik Michał
Hut Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Popik Michał
Hut Julia
Popik MichałHut JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
5.Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
IMPRESS - Dzierżoniów
Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
Płaczek KarolCiastowicz WeronikaIMPRESS - Dzierżoniów
6.Sienkiewicz Emil
Scelina Maja
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Sienkiewicz Emil
Scelina Maja
Sienkiewicz EmilScelina MajaSTACCATO - Bystrzyca Kł.
7.Szkotak Wiktoria
Raczkowska Aleksandra
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Szkotak Wiktoria
Raczkowska Aleksandra
Szkotak WiktoriaRaczkowska AleksandraSTACCATO - Bystrzyca Kł.

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 5T 5

G1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,Q,S,C,J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Cichy Szymon
Rogóż Kornelia
Cichy Szymon
Rogóż Kornelia
Cichy SzymonRogóż Kornelia
2.Nogajczyk Kamil
Jankowska Julia
IGLICA - Wrocław
Nogajczyk Kamil
Jankowska Julia
Nogajczyk KamilJankowska JuliaIGLICA - Wrocław
3.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
ATHINA - Oława
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA - Oława
4.Samuel Miłosz
Waraczewska Maja
Samuel Miłosz
Waraczewska Maja
Samuel MiłoszWaraczewska Maja
5.Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
Wrześniewski Krzysztof KacperŚliwka Julia

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 5T 3

G1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,Q,S,C,J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Cichy Mateusz
Witek Małgorzata
Cichy Mateusz
Witek Małgorzata
Cichy MateuszWitek Małgorzata
2.Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
Kwiatkowski KonradJugowiec Weronika
3.Zdrojek Filip
Lis Zofia
RUDAN - Nowa Ruda
Zdrojek Filip
Lis Zofia
Zdrojek FilipLis ZofiaRUDAN - Nowa Ruda

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroczkowski Rafał
Mroczkowska Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Mroczkowski Rafał
Mroczkowska Katarzyna
Mroczkowski RafałMroczkowska KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław10 (+1)1101
2.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna7 (+1)172
3.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA - Oława5 53
4.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk Kinga0 04
5.Piotrowski Wojciech
Dumańska Julia
Piotrowski Wojciech
Dumańska Julia
Piotrowski WojciechDumańska Julia3 35

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA - Oława10 101
2.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk Kinga0 02

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina2 (+1)121
2.Łukasik Bartłomiej
Polak Monika
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Łukasik Bartłomiej
Polak Monika
Łukasik BartłomiejPolak MonikaST JABCZYŃSKA - Wrocław2 22
3.Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha JakubSzemiel Kinga1 13
4.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 1
5.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska Barbara1 1

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
Kramski MateuszJabłońska JuliaGRACJA - Zielona Góra11 (+1)1111
2.Piotrowski Wojciech
Dumańska Julia
Piotrowski Wojciech
Dumańska Julia
Piotrowski WojciechDumańska Julia1 12
3.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 33
4.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 1

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina
2.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław