X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICA

2015-12-13 KAMIENIEC WROCŁAWSKI,


Plik z wynikami
BLOK 1

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek Sandra1, 1 (+1)11, 11
2.Gruszecki Wojciech
Myćka Emilia
DANCE TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Myćka Emilia
Gruszecki WojciechMyćka EmiliaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)121
3.Kobędza Kamil
Bocianowska Barbara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kobędza Kamil
Bocianowska Barbara
Kobędza KamilBocianowska BarbaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
4.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki4 42
5.Kowalski Lukasz
Ratajszczak Marianna
AMOK - Leszno
Kowalski Lukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski LukaszRatajszczak MariannaAMOK - Leszno 2

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Tytus
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Nowak Tytus
Żaba Karolina
Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Pietras Kornel
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pietras Kornel
Patysiak Weronika
Pietras KornelPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
3.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko5 (+1)151
4.Cieciura Stanisław
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Cieciura Stanisław
Kokoszczyńska Lidia
Cieciura StanisławKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko2 (+1)122
5.Płatek Mateusz
Grudziecka Liwia
KIEPURA - Sosnowiec
Płatek Mateusz
Grudziecka Liwia
Płatek MateuszGrudziecka LiwiaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)132
6.Zdrojek Filip
Lis Zofia
RUDAN - Nowa Ruda
Zdrojek Filip
Lis Zofia
Zdrojek FilipLis ZofiaRUDAN - Nowa Ruda2 (+1)122
7.Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
PARADIS - Kłodzko
Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
Kwiatkowski KonradJugowiec WeronikaPARADIS - Kłodzko1 13
8.Wołosz Szymon
Rychlińska Weronika
PARADIS - Kłodzko
Wołosz Szymon
Rychlińska Weronika
Wołosz SzymonRychlińska WeronikaPARADIS - Kłodzko0 03

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno1
2.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik Emilia2
3.Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
Środecki AleksanderKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna3

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno1
2.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik Emilia2
3.Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
Środecki AleksanderKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna3

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko D (+1)1D1
2.Priemel Adrian
Gusta Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Priemel Adrian
Gusta Michalina
Priemel AdrianGusta MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 (+1)132
3.Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
Wróblewski MarekPiotrowska MajaIGLICA - Wrocław D (+1)1D3
4.Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)154
5.Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice4 (+1)145
6.Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
Żukowski WiktorSzawernoga NataliaDANCE TEAM - Wrocław D (+1)1D6
7.Bosy Dominik Wojciech
Cichańska Marta
DANCE CENTER - Poznań
Bosy Dominik Wojciech
Cichańska Marta
Bosy Dominik WojciechCichańska MartaDANCE CENTER - Poznań3 (+1)137
8.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno7 78
9.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice4 49
10.Spyra Dominik
Wojciuch Laura
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Wojciuch Laura
Spyra DominikWojciuch LauraWIR - Mysłowice3 310
11.Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
AMOK - Leszno
Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
Henicz MiłoszRozmiarek MałgorzataAMOK - Leszno6 611
12.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań3 311
13.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 013
14.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra1 114
15.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO Opole0 015
16.Jasięga Joachim
Gradowska Laura
Jasięga Joachim
Gradowska Laura
Jasięga JoachimGradowska Laura1 116
17.Łukianowski Kacper
Polak Joanna
RETRO - Kępno
Łukianowski Kacper
Polak Joanna
Łukianowski KacperPolak JoannaRETRO - Kępno2 217
18.Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
4STEP - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP - Wrocław-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda7 (+1)171
2.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole5 52
3.Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda DominikMigda Weronika10 103

 

BLOK 2

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drogosz Igor
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Drogosz Igor
Arczewska Zofia
Drogosz IgorArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko7 (+1)171
2.Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
Lenarczyk ŁukaszGoranczewska JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki6 (+1)162
3.Morawicki Jakub
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Skulska Ilona
Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA - Wrocław7 (+1)173
4.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik Emilia6 (+1)164
5.Gonera Teodor
Wałowska Mariola
DANCE TEAM - Wrocław
Gonera Teodor
Wałowska Mariola
Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM - Wrocław4 45
6.Chmiel Jakub
Klupa Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Chmiel Jakub
Klupa Natalia
Chmiel JakubKlupa NataliaDANCE CENTER - Poznań7 76
7.Nestorowski Miłosz
Majerowska Weronika
4STEP - Wrocław
Nestorowski Miłosz
Majerowska Weronika
Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika4STEP - Wrocław1 17
8.Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
Środecki AleksanderKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna3 38
9.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno2 29
10.Stadnik Mateusz
Hanysz Kinga
IMPULS - Prochowice
Stadnik Mateusz
Hanysz Kinga
Stadnik MateuszHanysz KingaIMPULS - Prochowice1 110
11.Szperka Tomasz
Lunk Laura
PROJEKT NM - Słubice
Szperka Tomasz
Lunk Laura
Szperka TomaszLunk LauraPROJEKT NM - Słubice0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa1
2.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa2
3.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin3
4.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna4
5.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole5
6.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna6

12-13 (Junior 1) Open LA 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa1
2.Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
KS DANCE MIX - Deszczno
Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
Myślicki DanielTąkiel LauraKS DANCE MIX - Deszczno2
3.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa3
4.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole4
5.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna5
6.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna6
7.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin7

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów2 (+1)121
2.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań5 (+1)152
3.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław7 (+1)173
4.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław3 (+1)134
5.Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
Smużyński DamianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko1 15
6.Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek MikołajPiechel Monika4 46
7.Kościński Kamil
Olszewska Maria
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kościński Kamil
Olszewska Maria
Kościński KamilOlszewska MariaSKTT ISKRA PWr- Wrocław3 37
8.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka Weronika0 08

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
Smużyński DamianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków D (+1)1D2
3.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)113
4.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław3 (+1)134
5.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań4 45
6.Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek MikołajPiechel Monika7 76
7.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka Weronika0 07
8.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław4 48
9.Kościński Kamil
Olszewska Maria
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kościński Kamil
Olszewska Maria
Kościński KamilOlszewska MariaSKTT ISKRA PWr- Wrocław3 38

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra C (+1)1C1
2.Korzępa Piotr
Oleksińska Aleksandra
PARADIS - Kłodzko
Korzępa Piotr
Oleksińska Aleksandra
Korzępa PiotrOleksińska AleksandraPARADIS - Kłodzko3 (+1)132
3.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań1 13
4.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra8 84
5.Mistrzak Paweł
Pociejkin Adriana
TAKT - Legnica
Mistrzak Paweł
Pociejkin Adriana
Mistrzak PawełPociejkin AdrianaTAKT - Legnica0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barański Michał
Piotrowska Dagmara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Barański Michał
Piotrowska Dagmara
Barański MichałPiotrowska DagmaraST JABCZYŃSKA - Wrocław4 (+1)141
2.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta C (+1)1C2
3.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)193
4.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 44
5.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań2 25
6.Szymczak Kamil
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymczak Kamil
Urban Greta
Szymczak KamilUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 16

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jagoda Maciej
Jaworska Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Jagoda Maciej
Jaworska Wiktoria
Jagoda MaciejJaworska WiktoriaAKTAN - Wrocław6 (+1)161
2.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów5 (+1)152
3.Barański Michał
Piotrowska Dagmara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Barański Michał
Piotrowska Dagmara
Barański MichałPiotrowska DagmaraST JABCZYŃSKA - Wrocław7 (+1)173
4.Orłowski Mateusz
Pych Izabela
TAKT - Legnica
Orłowski Mateusz
Pych Izabela
Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT - Legnica4 (+1)144
5.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 05
6.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta0 06
7.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań4 47
8.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 08

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER Kluczbork10 (+1)1101
2.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów8 (+1)182
3.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów4 (+1)143
4.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice3 (+1)134
5.Orłowski Mateusz
Pych Izabela
TAKT - Legnica
Orłowski Mateusz
Pych Izabela
Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT - Legnica4 45
6.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań9 96
7.Sulawa Piotr
Krysta Agnieszka
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Sulawa Piotr
Krysta Agnieszka
Sulawa PiotrKrysta AgnieszkaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 17
8.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 08

 

BLOK 3

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 7

H1 - Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego WA,Q,S.CCC
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Chmielnicki Mateusz
Lor Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Chmielnicki Mateusz
Lor Anna
Chmielnicki MateuszLor AnnaIMPRESS - Dzierżoniów
2.GĄSIOROWSKI ADRIAN
WIKTORSKA MARTYNA
IMPULS - Prochowice
GĄSIOROWSKI ADRIAN
WIKTORSKA MARTYNA
GĄSIOROWSKI ADRIANWIKTORSKA MARTYNAIMPULS - Prochowice
3.Herrera Jacob
Gęsior Kaja
INSPIRACJA - Wrocław
Herrera Jacob
Gęsior Kaja
Herrera JacobGęsior KajaINSPIRACJA - Wrocław
4.Masztalerz Dawid
Królikowska Małgorzata
INSPIRACJA - Wrocław
Masztalerz Dawid
Królikowska Małgorzata
Masztalerz DawidKrólikowska MałgorzataINSPIRACJA - Wrocław
5.Okulicz - Kozaryn Artur
Tomczak Małgorzata
INSPIRACJA - Wrocław
Okulicz - Kozaryn Artur
Tomczak Małgorzata
Okulicz - Kozaryn ArturTomczak MałgorzataINSPIRACJA - Wrocław
6.Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
IMPRESS - Dzierżoniów
Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
Płaczek KarolCiastowicz WeronikaIMPRESS - Dzierżoniów
7.Trzeciak Jakub
Zagrobelna Natalia
IMPRESS - Dzierżoniów
Trzeciak Jakub
Zagrobelna Natalia
Trzeciak JakubZagrobelna NataliaIMPRESS - Dzierżoniów

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 9

H1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,S,C,Pol
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów
2.Butalewicz Bartek
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartek
Nowak Anna
Butalewicz BartekNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów
3.Giżycki Michał
Szunert Magdalena
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Michał
Szunert Magdalena
Giżycki MichałSzunert MagdalenaIMPRESS - Dzierżoniów
4.KOBRYŃ PAWEŁ
IWASZKIEWICZ LENA
IMPRESS - Dzierżoniów
KOBRYŃ PAWEŁ
IWASZKIEWICZ LENA
KOBRYŃ PAWEŁIWASZKIEWICZ LENAIMPRESS - Dzierżoniów
5.PIĄTEK KAMIL
DUBIK WIKTORIA
STACCATO - Bystrzyca Kł.
PIĄTEK KAMIL
DUBIK WIKTORIA
PIĄTEK KAMILDUBIK WIKTORIASTACCATO - Bystrzyca Kł.
6.PRZEWORSKI MATEUSZ
PACHOWICZ WERONIKA
STACCATO - Bystrzyca Kł.
PRZEWORSKI MATEUSZ
PACHOWICZ WERONIKA
PRZEWORSKI MATEUSZPACHOWICZ WERONIKASTACCATO - Bystrzyca Kł.
7.RACZKOWSKI ADRIAN
RADLOWSKA WIKTORIA
STACCATO - Bystrzyca Kł.
RACZKOWSKI ADRIAN
RADLOWSKA WIKTORIA
RACZKOWSKI ADRIANRADLOWSKA WIKTORIASTACCATO - Bystrzyca Kł.
8.SZWAGRZYK WOJCIEHC
AURELIA ORZECHOWSKA
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
SZWAGRZYK WOJCIEHC
AURELIA ORZECHOWSKA
SZWAGRZYK WOJCIEHCAURELIA ORZECHOWSKAWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
9.Turczyński Igor
Malawska Laura
IMPRESS - Dzierżoniów
Turczyński Igor
Malawska Laura
Turczyński IgorMalawska LauraIMPRESS - Dzierżoniów

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C1
2.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna7 (+1)173
4.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów C (+1)1C4
5.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole4 45
6.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno1 16
7.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 17
8.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec7 77
9.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory7 79

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec C (+1)1C2
3.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna8 (+1)183
4.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C4
5.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole7 75
6.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna2 26
7.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory5 57
8.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 18
9.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno1 19

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaźmierczak Jakub
Grzelaczyk Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Kaźmierczak Jakub
Grzelaczyk Nikola
Kaźmierczak JakubGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM - Wrocław11 (+1)1111
2.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska Barbara3 (+1)132
3.Basak Mateusz
Kubatta Sandra
GEMAR - Wrocław
Basak Mateusz
Kubatta Sandra
Basak MateuszKubatta SandraGEMAR - Wrocław5 53
4.Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha JakubSzemiel Kinga1 14

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
Winkler MiłoszJankowska MagdalenaDANCE CENTER - Poznań A (+1)1A1
2.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa13 (+1)1132
3.Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik MichałStrochalska Klaudia1 (+1)113
4.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice4 44
5.Gruchlik Maciej
Radzik Paulina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gruchlik Maciej
Radzik Paulina
Gruchlik MaciejRadzik PaulinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 15
6.Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha JakubSzemiel Kinga1 16
7.Wesołowski Michał
Pastusińska Paulina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Pastusińska Paulina
Wesołowski MichałPastusińska PaulinaDANCE TEAM - Wrocław1 17

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik MichałStrochalska Klaudia

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska Barbara

45+ (Senior 2) D+Open ST 4T 9

Turniej dla par klasy F,E,D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów1
2.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól2
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław3
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław4
5.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra5
6.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław6
7.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól7
8.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław8
9.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól

45+ (Senior 2) D+Open LA 4T 6

Turniej dla par klasy F,E,D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól1
2.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra2
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław3
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław4
5.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól5
6.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław6