Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy Milejów

2015-11-29 Łańcuchów k/Milejowa, LIDER - Lublin


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 10.00 - 10.30, próba parkietu 10.30 - 11.00, start: 11.00

Puchar Okręgu Lubelskiego


8-9 (Juvenile 1) E KOMB 6T 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)111
2.Wójcik Hubert
Małys Magda
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Małys Magda
Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE - Lublin0 02
3.Reut Dominik
Rusinek Patrycja
BALANS - Lublin
Reut Dominik
Rusinek Patrycja
Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS - Lublin0 03

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wardak Marcin
Wardak Natalia
ZAMEK - Lublin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaZAMEK - Lublin4 (+1)141
2.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm5 (+1)152
3.Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
MAGIC-DANCE - Lublin
Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
Leszczyński PatrykWaszyńska NataliaMAGIC-DANCE - Lublin1 13
4.Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
TAKT - Chełm
Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT - Chełm1 14
5.Błaszko Łukasz
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Błaszko Łukasz
Koziej Patrycja
Błaszko ŁukaszKoziej PatrycjaTAKT - Chełm1 15

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn JakubŁukasik Izabela5 (+1)151
2.Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
Kiszka MikołajPituch Pola1 12
3.Gałat Jakub
Hawrył Wiktoria
BALANS - Lublin
Gałat Jakub
Hawrył Wiktoria
Gałat JakubHawrył WiktoriaBALANS - Lublin0 03

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin5 (+1)151
2.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm4 42
3.Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
TAKT - Chełm
Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
Kędzierawski JanPietrykowska MagdalenaTAKT - Chełm1 13
4.Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 1

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin D (+1)1D1
2.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość D (+1)1D2
3.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość2 (+1)123
4.Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
CHOCHLIK - Lubartów
Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK - Lubartów3 34
5.Stawicki Emil
Przybylska Wiktoria
TAKT - Chełm
Stawicki Emil
Przybylska Wiktoria
Stawicki EmilPrzybylska WiktoriaTAKT - Chełm0 05
6.Babiej Krzysztof
Petelska - Gruba Agata
TAKT - Chełm
Babiej Krzysztof
Petelska - Gruba Agata
Babiej KrzysztofPetelska - Gruba AgataTAKT - Chełm1 16
7.Dziewa Miłosz
Adamczyk Monika
TAKT - Chełm
Dziewa Miłosz
Adamczyk Monika
Dziewa MiłoszAdamczyk MonikaTAKT - Chełm0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość9 (+1)191
2.Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
RYTM - Chełm
Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM - Chełm1 12
3.Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM - Chełm6 63

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość8 (+1)181
2.Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM - Chełm6 62
3.Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
RYTM - Chełm
Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM - Chełm1 13

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
IMPULS - Biłgoraj
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS - Biłgoraj7 (+1)171
2.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość3 (+1)132
3.Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER - Lublin2 23
4.Podleśny Jakub
Mieczkowska Noemi
ZAMEK - Lublin
Podleśny Jakub
Mieczkowska Noemi
Podleśny JakubMieczkowska NoemiZAMEK - Lublin0 04

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość4 (+1)141
2.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin9 (+1)192
3.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
IMPULS - Biłgoraj
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS - Biłgoraj11 (+1)1113
4.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin5 54
5.Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER - Lublin0 05
6.Podleśny Jakub
Mieczkowska Noemi
ZAMEK - Lublin
Podleśny Jakub
Mieczkowska Noemi
Podleśny JakubMieczkowska NoemiZAMEK - Lublin0 06

 

BLOK 2, rejestracja 13.00 - 13.30, próba parkietu 13.30 - 14.00, start: 14.00

Puchar Okręgu Lubelskiego


14-15 (Junior 2) B ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Repecki Michał
Gura Alicja
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Gura Alicja
Repecki MichałGura AlicjaMYKA - Zamość1
2.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin2
3.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie3

14-15 (Junior 2) B LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Repecki Michał
Gura Alicja
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Gura Alicja
Repecki MichałGura AlicjaMYKA - Zamość

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tudrujek Marcin
Jędrasik Julia
Tudrujek Marcin
Jędrasik Julia
Tudrujek MarcinJędrasik Julia1 (+1)111
2.Starczewski Mikołaj
Maziarz Weronika
RYTM - Chełm
Starczewski Mikołaj
Maziarz Weronika
Starczewski MikołajMaziarz WeronikaRYTM - Chełm3 (+1)132
3.Hejna Konrad
Lisiecka Katarzyna
RYTM - Chełm
Hejna Konrad
Lisiecka Katarzyna
Hejna KonradLisiecka KatarzynaRYTM - Chełm1 13
4.Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki KonradKapica Marcelina1 14

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Starczewski Mikołaj
Maziarz Weronika
RYTM - Chełm
Starczewski Mikołaj
Maziarz Weronika
Starczewski MikołajMaziarz WeronikaRYTM - Chełm3 (+1)131
2.Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki KonradKapica Marcelina3 (+1)132
3.Tudrujek Marcin
Jędrasik Julia
Tudrujek Marcin
Jędrasik Julia
Tudrujek MarcinJędrasik Julia0 03
4.Hejna Konrad
Lisiecka Katarzyna
RYTM - Chełm
Hejna Konrad
Lisiecka Katarzyna
Hejna KonradLisiecka KatarzynaRYTM - Chełm0 04

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Paweł
Łokińska Julia
TAKT - Chełm
Woźniak Paweł
Łokińska Julia
Woźniak PawełŁokińska JuliaTAKT - Chełm2 (+1)121
2.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin6 62
3.Dobosz Jakub
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
Dobosz Jakub
Siatka Kamila
Dobosz JakubSiatka KamilaRYTM - Chełm4 43

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin12 (+1)1121
2.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość2 22
3.Dobosz Jakub
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
Dobosz Jakub
Siatka Kamila
Dobosz JakubSiatka KamilaRYTM - Chełm1 13

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin13 (+1)1131
2.Wójcik Patryk
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Patryk
Bil Paulina
Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin8 (+1)182
3.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin1 13
4.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość1 14

 

BLOK 3, rejestracja 16.00 - 16.30, próba parkietu 16.00 - 16.30, start: 17.00

Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego


8-9 (Juvenile 1) KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu lubelski 0

10-11 (Juvenile 2) ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubelski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin0 01
2.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm3 32
3.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 03

10-11 (Juvenile 2) LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubelski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin0 01
2.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm3 32
3.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 03

12-13 (Junior 1) ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin5 51
2.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice2 22
3.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin1 13
4.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm2 24

12-13 (Junior 1) LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin7 71
2.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin2 22
3.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 03

14-15 (Junior 2) ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Repecki Michał
Gura Alicja
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Gura Alicja
Repecki MichałGura AlicjaMYKA - Zamość5 51
2.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice0 02
3.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin0 03
4.Oberda Jakub
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Oberda Jakub
Tracz Oliwia
Oberda JakubTracz OliwiaMYKA - Zamość0 04
5.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie2 25
6.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 06
7.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość3 37

14-15 (Junior 2) LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01
2.Oberda Jakub
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Oberda Jakub
Tracz Oliwia
Oberda JakubTracz OliwiaMYKA - Zamość7 72
3.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.5 53
4.Repecki Michał
Gura Alicja
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Gura Alicja
Repecki MichałGura AlicjaMYKA - Zamość7 74
5.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 05
6.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin9 96
7.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość4 47

16-18 (Młodzież) ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj0 01
2.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin12 122
3.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość2 23
4.Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM - Chełm2 24

16-18 (Młodzież) LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 01
2.Nowak Wiktor
Kamińska Sara
LIDER - Lublin
Nowak Wiktor
Kamińska Sara
Nowak WiktorKamińska SaraLIDER - Lublin7 72
3.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin13 133
4.Dumanskyi Danylo
Kierasińska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Dumanskyi Danylo
Kierasińska Wiktoria
Dumanskyi DanyloKierasińska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 14

19+ (Powyżej 18) ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin5 51

19+ (Powyżej 18) LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosiński Albert
Róg Sandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosiński Albert
Róg Sandra
Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01
2.Jabłoński Damian
Zakrzewska Izabela
LIDER - Lublin
Jabłoński Damian
Zakrzewska Izabela
Jabłoński DamianZakrzewska IzabelaLIDER - Lublin0 02
3.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin5 53
4.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 04
5.Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
MAGIC-DANCE - Lublin
Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
Maryniowski MaciejNiziołek KorneliaMAGIC-DANCE - Lublin1 15
6.Wójcik Patryk
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Patryk
Bil Paulina
Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin8 86
7.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin1 17
8.Jeleń Ernest
Khrycheva Anna
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Khrycheva Anna
Jeleń ErnestKhrycheva AnnaLIDER - Lublin