Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski

2016-03-19 Rędziny k/Częstochowy, ZORBA - Mykanów


Plik z wynikami

UWAGA

W CELU USPRAWNIENIA PRZEBIEGU TURNIEJU ZOSTAŁY ZMIENIONE GODZINY REJESTRACJI ORAZ POSZCZEGÓLNYCH BLOKÓW.

BLOK 1, rejestracja 8.00-9.00, próba parkietu 8.00-9.00, start: 9.30 (bez zmian) zakończenie ok 12.15

BLOK 2 część 1, rejestracja 11.00-11.45, próba parkietu po zakończeniu bloku poprzedniego, start: 12.45 (12-13 GPP, 14-15 D) Koniec około 14.30

BLOK 2 część 2,rejestracja 13.00-13.45, próba parkietu po zakończeniu poprzedniej części, start około: 14.45 ; koniec ok 17.45
(14-15 C, 16-18 GPP)

BLOK 3, część 1 rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu po zakończeniu poprzedniej części, start około: 18.00 zakończenie ok 19.45 (GPP 14-15 ST, GPP Dorośli STANDARD)

BLOK 3, część 2 rejestracja 18.00-19.00, próba parkietu po zakończeniu , start około: 20.00 zakończenie ok 22.30
(GPP 14-15 LA, GPP Dorośli LATIN)


Z uwagi na dużą ilość zgłoszonych par prosimy o zapoznanie się ze zmianami programu. Program Turnieju będzie wyświetlany na bieżąco na HALI.
NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ.

Serdecznie zapraszamy.

BLOK 1, rejestracja 8.00-9.00, próba parkietu 8.30-9.15, start: 9.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Wierzbicka Kinga
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Wierzbicka Kinga
Jakubik NatanielWierzbicka KingaAKCENT - Będzin2, 2 (+1)12, 21
2.Kisiela Tomasz
Wilk Julia
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Kisiela Tomasz
Wilk Julia
Kisiela TomaszWilk JuliaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1 (+1)111
3.Ciura Franciszek
Kapuśniak Natalia
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Kapuśniak Natalia
Ciura FranciszekKapuśniak NataliaA+S - Częstochowa1, 1 1, 12
4.Tomaszny Michał
Murawska Marta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomaszny Michał
Murawska Marta
Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE - Wodzisław Śl.0, 0 (-1)-10, 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała1, 1 (+1)11, 11
2.Kielan Marcel
Skrzypczyk Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Skrzypczyk Karolina
Kielan MarcelSkrzypczyk KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
3.Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
ZORBA - Mykanów
Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
Misiak JakubDobrzańska OtyliaZORBA - Mykanów1, 1 (+1)11, 11
4.Oracz Fabian
Gosińska Kinga
ZORBA - Mykanów
Oracz Fabian
Gosińska Kinga
Oracz FabianGosińska KingaZORBA - Mykanów1, 1 (+1)11, 11
5.Sobczyk Wiktor
Miśtal Julia
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Miśtal Julia
Sobczyk WiktorMiśtal JuliaSUKCES - Częstochowa1 (+1)111
6.Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
ZORBA - Mykanów
Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA - Mykanów1, 1 (+1)11, 11
7.Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
Urbański KrzysztofMielus MartynaETIUDA - Radomsko1 (+1)111
8.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Mykanów
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Mykanów1, 1 (+1)11, 11
9.Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała0, 0 0, 02
10.Korgól Jakub
Witkowska Maja
ZORBA - Mykanów
Korgól Jakub
Witkowska Maja
Korgól JakubWitkowska MajaZORBA - Mykanów0, 0 0, 02
11.Kuban Igor
Nabiałczyk Nikol
ZORBA - Mykanów
Kuban Igor
Nabiałczyk Nikol
Kuban IgorNabiałczyk NikolZORBA - Mykanów0, 0 0, 02
12.Pszenica Antoni
Możdżeń Maja
ZORBA - Mykanów
Pszenica Antoni
Możdżeń Maja
Pszenica AntoniMożdżeń MajaZORBA - Mykanów0, 0 0, 02
13.Reng Mikołaj
Kałużko Ida
BALLARE - Częstochowa
Reng Mikołaj
Kałużko Ida
Reng MikołajKałużko IdaBALLARE - Częstochowa0, 0 0, 02
14.Sier Amadeusz
Marek Nadia
RYTM - Żory
Sier Amadeusz
Marek Nadia
Sier AmadeuszMarek NadiaRYTM - Żory2, 2 2, 22
15.Sudoł Kuba
Sokolińska Noemi
ZORBA - Mykanów
Sudoł Kuba
Sokolińska Noemi
Sudoł KubaSokolińska NoemiZORBA - Mykanów0, 0 0, 02
16.Włoch Oskar
Kochanowska Aleksandra
DANCE CENTER - Kluczbork
Włoch Oskar
Kochanowska Aleksandra
Włoch OskarKochanowska AleksandraDANCE CENTER - Kluczbork1, 1 1, 12

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Widlarz Seweryn
Zając Anna
SUKCES - Jaworzno
Widlarz Seweryn
Zając Anna
Widlarz SewerynZając AnnaSUKCES - Jaworzno6 (+1)161
2.Kuczera Kamil
Galos Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Kuczera Kamil
Galos Oliwia
Kuczera KamilGalos OliwiaSUKCES - Jaworzno6 (+1)162
3.Drogosz Igor
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Drogosz Igor
Arczewska Zofia
Drogosz IgorArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko D (+1)1D3
4.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO - Opole2 (+1)124
5.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 15
6.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka5 56
7.Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
Lenarczyk ŁukaszGoranczewska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 67
8.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 08
9.Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka KrzysztofGendarz Natalia4 49
10.Miśta Mateusz
Łabuda Patrycja
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Miśta Mateusz
Łabuda Patrycja
Miśta MateuszŁabuda PatrycjaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 010

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała Emilia B (+1)1B1
2.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)172
3.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)143
4.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory6 (+1)164
5.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów9 (+1)195
6.Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
FLAMENCO - Siemianowice
Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO - Siemianowice1 16
7.Jagoda Maciej
Jaworska Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Jagoda Maciej
Jaworska Wiktoria
Jagoda MaciejJaworska WiktoriaAKTAN - Wrocław7 77
8.Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
ZORBA - Mykanów
Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA - Mykanów4 48
9.Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
Kycia MateuszMaćkała Paulina6 69
10.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry11 1110
11.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice7 711
12.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 112
13.Zięba Mateusz
Kulig Karolina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Zięba Mateusz
Kulig Karolina
Zięba MateuszKulig KarolinaST CIEPŁY - Jaworzno1 113

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze2 (+1)121
2.Jadczak Jakub
Biskup Roksana
ZORBA - Mykanów
Jadczak Jakub
Biskup Roksana
Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA - Mykanów1 (+1)112
3.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów9 (+1)193
4.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów10 104
5.Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
ZORBA - Mykanów
Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
Szmulka ŁukaszPiątek Magdalena MariaZORBA - Mykanów4 45
6.Sulawa Piotr
Krysta Agnieszka
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Sulawa Piotr
Krysta Agnieszka
Sulawa PiotrKrysta AgnieszkaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 16
7.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 17

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów5 (+1)151
2.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów8 (+1)182
3.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)163
4.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO - Opole4 (+1)144
5.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)175
6.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów0 06
7.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec2 27
8.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała2 28
9.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów0 09
10.Będkowski Dawid
Danisz Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Będkowski Dawid
Danisz Julia
Będkowski DawidDanisz JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 010
11.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 011

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów9 (+1)191
2.Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)162
3.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA11 (+1)1113
4.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów A (+1)1A4
5.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów3 (+1)135
6.Polewski Kamil
Mirczewska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski KamilMirczewska MartaZORBA - Mykanów9 (+1)196
7.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno1 (+1)117
8.Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL - WARSZAWA1 (+1)118
9.Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA - Kraków9 99
10.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 110
11.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory4 411
12.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice1 112
13.Nabiałczyk Bartosz
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Środa Wiktoria
Nabiałczyk BartoszŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 013
14.Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
Kycia MateuszMaćkała Paulina3 314
15.Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
IMPULS - Chorzów
Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS - Chorzów4 414
16.Zięba Mateusz
Kulig Karolina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Zięba Mateusz
Kulig Karolina
Zięba MateuszKulig KarolinaST CIEPŁY - Jaworzno0 014
17.Kot Szymon
Dudys Anna
IMPULS - Chorzów
Kot Szymon
Dudys Anna
Kot SzymonDudys AnnaIMPULS - Chorzów0 017
18.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec1 118
19.Skórski Marcel
Krupa Angelika
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skórski Marcel
Krupa Angelika
Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 819
20.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory2 220
21.Będkowski Dawid
Danisz Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Będkowski Dawid
Danisz Julia
Będkowski DawidDanisz JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 021

 

BLOK 2

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)181
2.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA8 (+1)182
3.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa9 (+1)193
4.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)124
5.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria5 (+1)155
6.Tur Seweryn
Chyła Aleksandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Tur Seweryn
Chyła Aleksandra
Tur SewerynChyła AleksandraMERENGUE - Stalowa Wola C (+1)1C6
7.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 37
8.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory7 78
9.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory0 09
10.Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 010
11.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina2 211
12.Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
Szymański KarolAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów1 112
13.Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek MarcelRoszak Julia2 213
14.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 014
15.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 015
16.Mateja Igor
Porębska Agnieszka
FORUM - Zabrze
Mateja Igor
Porębska Agnieszka
Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM - Zabrze0 016

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria C (+1)1C1
2.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)172
3.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa C (+1)1C3
4.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)174
5.Tur Seweryn
Chyła Aleksandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Tur Seweryn
Chyła Aleksandra
Tur SewerynChyła AleksandraMERENGUE - Stalowa Wola9 (+1)195
6.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION - Kraków5 (+1)156
7.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 37
8.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory5 58
9.Roman Jakub
Dorycka Dominika
FANTAZJA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA - Kraków8 89
10.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec4 410
11.Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 011
12.Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
Szymański KarolAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów1 112
13.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 013
14.Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek MarcelRoszak Julia1 114
15.Mateja Igor
Porębska Agnieszka
FORUM - Zabrze
Mateja Igor
Porębska Agnieszka
Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM - Zabrze0 015

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.11 (+1)1111
2.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów2 (+1)122
3.Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel GrzegorzSarnowska Zofia8 (+1)183
4.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)144
5.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów4 (+1)145
6.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec8 (+1)186
7.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin2 27
8.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 38
9.Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
Marszałek KacperGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów7 79
10.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 010
11.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola1 110
12.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 112
13.Mohana Adam
Siwko Marcelina
ETIUDA - Radomsko
Mohana Adam
Siwko Marcelina
Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA - Radomsko6 612
14.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaAKCENT - Będzin1 112
15.Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE - Wodzisław Śl.-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza B (+1)1B1
2.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik11 (+1)1112
3.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów4 (+1)143
4.Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
Marszałek KacperGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów2 (+1)124
5.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda11 (+1)1115
6.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów2 (+1)126
7.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)137
8.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów2 (+1)127
9.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin1 19
10.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory2 29
11.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole5 511
12.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaAKCENT - Będzin1 112
13.Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
START - Płońsk
Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART - Płońsk4 413
14.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec4 413
15.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 115
16.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola0 016
17.Mohana Adam
Siwko Marcelina
ETIUDA - Radomsko
Mohana Adam
Siwko Marcelina
Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA - Radomsko8 817

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01131
2.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów0 02110
3.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 0389
4.Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 0468
5.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0557
6.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno6 6646
7.Droś Igor
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Dąbrowska Julia
Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 4735
8.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 4814
9.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko0 0913
10.Michalski Dawid
Stempka Sara
IMPULS - Chorzów
Michalski Dawid
Stempka Sara
Michalski DawidStempka SaraIMPULS - Chorzów1 11012
11.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno-1 -11111
12.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 11210

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01129
2.Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 02108
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno6 6387
4.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 8466
5.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 4555
6.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów0 0644
7.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 2733
8.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko0 0812
9.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0911
10.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno0 01010

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 28

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova Polina0 01147
2.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów3 32126
3.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka Anna0 03105
4.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA4 4484
5.Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL - WARSZAWA1 1573
6.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza Maria0 0662
7.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok9 9751
8.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 0830
9.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 1929
10.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 01027
11.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław0 01027
12.Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY - Jaworzno0 01224
13.Kuliś Piotr
Sitak Joanna
ZORBA - Mykanów
Kuliś Piotr
Sitak Joanna
Kuliś PiotrSitak JoannaZORBA - Mykanów1 11224
14.Loppe Dominik
Wójcicka Julka
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Wójcicka Julka
Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA - Sosnowiec1 11224
15.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno0 01523
16.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów0 01622
17.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów8 81721
18.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów5 51820
19.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 71919
20.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec6 62018
21.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
JABCZYŃSCY - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaJABCZYŃSCY - Wrocław10 102117
22.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa0 02216
23.Rosiński Igor
Rosińska Izabela
MAKO - Sulejówek
Rosiński Igor
Rosińska Izabela
Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO - Sulejówek10 102315
24.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 12414
25.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów0 02513
26.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila0 02612
27.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 02711
28.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów9 92810

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 01142
2.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 02121
3.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry9 93100
4.Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
Kowalczyk KonradŁągiewka WiktoriaZORBA - Mykanów5 5479
5.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów2 2568
6.Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka DawidBaniak Izabela1 1657
7.Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom6 6746
8.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata0 0823
9.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice2 2823
10.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 1823
11.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 01121
12.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
JABCZYŃSCY - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaJABCZYŃSCY - Wrocław4 41121
13.Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY - Jaworzno1 11320
14.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów9 91419
15.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów3 31518
16.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA11 111617
17.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów2 21716
18.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory2 21815
19.Paszek Wojciech
Gwóźdź Paulina
IMPULS - Chorzów
Paszek Wojciech
Gwóźdź Paulina
Paszek WojciechGwóźdź PaulinaIMPULS - Chorzów0 01914
20.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno9 92012
21.Nabiałczyk Bartosz
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Środa Wiktoria
Nabiałczyk BartoszŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02012
22.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory4 42211
23.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów9 92310

 

BLOK 3

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
IGLICA - Wrocław
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA - Wrocław0 01141
2.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa0 02120
3.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 0399
4.Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik BartoszNowak Natalia0 0478
5.Mazur Jakub
Bozacka Julia
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Bozacka Julia
Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL - Rzeszów0 0567
6.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.11 11656
7.Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak ErnestTydda Martyna0 0745
8.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik0 0824
9.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 2923
10.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice0 01022
11.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł Daria0 01121
12.Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE - Warszawa0 01220
13.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 01319
14.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 01418
15.Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 01517
16.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01616
17.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów2 21715
18.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole0 01814
19.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda0 01913
20.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin2 22012
21.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów4 42111
22.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria5 52210
23.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 28

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa0 01146
2.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
IGLICA - Wrocław
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA - Wrocław0 02125
3.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa0 03104
4.Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO - Rybnik0 0483
5.Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 0572
6.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 0661
7.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 0750
8.Mielczarek Adrian
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mielczarek Adrian
Junak Weronika
Mielczarek AdrianJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 4829
9.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1 1928
10.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01025
11.Mazur Jakub
Bozacka Julia
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Bozacka Julia
Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL - Rzeszów0 01025
12.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.6 61025
13.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01324
14.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice1 11423
15.Kycia Jakub
Knychas Zuzanna
Kycia Jakub
Knychas Zuzanna
Kycia JakubKnychas Zuzanna1 11522
16.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 01621
17.Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel GrzegorzSarnowska Zofia0 01719
18.Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
Kowalski MiłoszSadziak WiktoriaZORBA - Mykanów0 01719
19.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów4 41918
20.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin5 52016
21.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 02016
22.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda11 112215
23.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów2 22314
24.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł Daria0 02413
25.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria0 02512
26.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin1 12611
27.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów2 22710
28.Kucab Dominik
Jarmuła Izabella
IDEA - Kraków
Kucab Dominik
Jarmuła Izabella
Kucab DominikJarmuła IzabellaIDEA - Kraków

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 28

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01146
2.Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
DANCECLUB - Szczecin
Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB - Szczecin0 02125
3.Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist MarcinBień Julia0 03104
4.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 0483
5.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0572
6.Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek MateuszMichalecka Beata0 0661
7.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 0750
8.Frach Dominik
Nabiałek Joanna
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach DominikNabiałek JoannaZORBA - Mykanów0 0829
9.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 0928
10.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze0 01027
11.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 01126
12.Litewka Michał
Matoga Justyna
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Matoga Justyna
Litewka MichałMatoga JustynaMERENGUE - Stalowa Wola0 01224
13.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław0 01224
14.Dębski Patryk
Domańska Patrycja
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Domańska Patrycja
Dębski PatrykDomańska PatrycjaJEDYNKA - Łódź0 01423
15.Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
ZORBA - Mykanów
Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
Kolczarek MikołajKała IgaZORBA - Mykanów0 01522
16.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków3 31621
17.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 01719
18.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA1 11719
19.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów0 01918
20.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 22016
21.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków3 32016
22.Chomik Przemysław
Wąs Ewelina
IGLICA - Wrocław
Chomik Przemysław
Wąs Ewelina
Chomik PrzemysławWąs EwelinaIGLICA - Wrocław2 22215
23.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok2 22313
24.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 52313
25.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 22512
26.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 12611
27.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 52710
28.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO - Opole

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 50

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 01166
2.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 12145
3.Malkov Roman
Malik Ewa
MASTER DANCE - Gliwice
Malkov Roman
Malik Ewa
Malkov RomanMalik EwaMASTER DANCE - Gliwice0 03124
4.Milcarz Paweł
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Milcarz Paweł
Staniek Dominika
Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14103
5.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 0592
6.Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
Ostrowski MateuszDykman MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0681
7.Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 0769
8.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 0769
9.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów0 0948
10.Dreling Adrian
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Dreling Adrian
Wawrzusiszyn Agata
Dreling AdrianWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 01047
11.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 01146
12.Jarosz Andrzej
Bogdanowicz Aleksandra
POLISH CLUB - Warszawa
Jarosz Andrzej
Bogdanowicz Aleksandra
Jarosz AndrzejBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB - Warszawa0 01245
13.Hołod Aleksander
Kogut Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Hołod Aleksander
Kogut Magdalena
Hołod AleksanderKogut MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa-1 -11343
14.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków2 21343
15.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa0 01542
16.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01641
17.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska SylwiaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 01740
18.Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
Lasota PiotrSzustkiewicz MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa-2 -21839
19.Górski Patryk
Hubicka Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Górski Patryk
Hubicka Anna
Górski PatrykHubicka AnnaPOLISH CLUB - Warszawa0 01937
20.Główka Tomasz
Mycek Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Główka Tomasz
Mycek Aleksandra
Główka TomaszMycek AleksandraIGLICA - Wrocław1 11937
21.Michalak Dawid
Kaspruk Myroslava
ZAMEK - Lublin
Michalak Dawid
Kaspruk Myroslava
Michalak DawidKaspruk MyroslavaZAMEK - Lublin0 02136
22.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław0 02235
23.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 02334
24.Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO - Rybnik0 02433
25.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin0 02531
26.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 22531
27.Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
POLISH CLUB - Warszawa
Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB - Warszawa-1 -12730
28.Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 02829
29.Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski RafałStępień Katarzyna-1 -12928
30.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin7 73027
31.Zdziech Przemysław
Wojciechowska Ewelina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Wojciechowska Ewelina
Zdziech PrzemysławWojciechowska EwelinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03126
32.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice6 63225
33.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław0 03324
34.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław6 63422
35.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów0 03422
36.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków1 13621
37.Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
ZORBA - Mykanów
Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA - Mykanów1 13720
38.Chosta Bartłomiej
Leszczyńska Daria
RONDO - Rybnik
Chosta Bartłomiej
Leszczyńska Daria
Chosta BartłomiejLeszczyńska DariaRONDO - Rybnik0 03818
39.Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
POLISH CLUB - Warszawa
Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaPOLISH CLUB - Warszawa0 03818
40.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków1 14016
41.Śliwowski Kamil
Plichta Patrycja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Śliwowski Kamil
Plichta Patrycja
Śliwowski KamilPlichta PatrycjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14016
42.Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
IMPULS - Chorzów
Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS - Chorzów4 44215
43.Polewski Kamil
Mirczewska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski KamilMirczewska MartaZORBA - Mykanów9 94313
44.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 04313
45.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 14511
46.Kot Szymon
Dudys Anna
IMPULS - Chorzów
Kot Szymon
Dudys Anna
Kot SzymonDudys AnnaIMPULS - Chorzów0 04511
47.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 04710
48.Duda Robert
Chwastowska Joanna
IDEA - Kraków
Duda Robert
Chwastowska Joanna
Duda RobertChwastowska JoannaIDEA - Kraków
49.Gatnar Jiri
Sygiet Marta
ATHINA - Oława
Gatnar Jiri
Sygiet Marta
Gatnar JiriSygiet MartaATHINA - Oława
50.Prágr Martin
Galanžárová Denisa
TK Marendi
(Czechy)
Prágr Martin
Galanžárová Denisa
Prágr MartinGalanžárová DenisaTK Marendi
(Czechy)