Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015

2015-10-25 Rędziny k/Częstochowy, ZORBA - Mykanów


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana czasu z letniego na zimowy następuje w ostatni weekend miesiąca października czyli w nocy z soboty 24.10 na niedzielę 25.10 przestawiamy zegarki na godzinę do tyłu, czyli śpimy godzinę dłużej.

PRZYPOMINAMY ZGŁOSZENIA TYLKO DO ŚRODY do GODZINY 24.00 - NASTĘPNIE BAZA ZAMYKANA JEST AUTOMATYCZNIE - ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH NIE BĘDZIEMY PRZEDŁUŻAĆ TERMINU ZGŁOSZEŃ. Warunki zgłoszeń w regulaminie

PLAN GODZINOWY ULEGŁ NIECO ZMIANIE został dopasowany do ilości zgłoszonych par w poszczególnych kategoriach. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

BLOK 1

8.45-9.30 Rejestracja par, 9.00-9.45 próba parkietu, 10.00-11.00 Turniej


Do 7 (Dzieci najmłodsze) F KOMB 6T PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze5 (+1)151
2.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik4 (+1)142
3.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno4 43
4.Ziętal Szymon
Jaśkaniec Anna
PIONIER - Kłobuck
Ziętal Szymon
Jaśkaniec Anna
Ziętal SzymonJaśkaniec AnnaPIONIER - Kłobuck0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze5 (+1)151
2.Ziętal Szymon
Jaśkaniec Anna
PIONIER - Kłobuck
Ziętal Szymon
Jaśkaniec Anna
Ziętal SzymonJaśkaniec AnnaPIONIER - Kłobuck1 (+1)112
3.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik2 23
4.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno3 34

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)151
2.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)142
3.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry6 (+1)163
4.Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
Kużdżał DominikRyk KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec4 44
5.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 05
6.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów3 36
7.Szczęśniak Dorian
Gała Wiktoria
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Szczęśniak Dorian
Gała Wiktoria
Szczęśniak DorianGała WiktoriaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 07

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 (+1)181
2.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)112
3.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)143
4.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów7 74
5.Haska Wojciech
Król Karolina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Haska Wojciech
Król Karolina
Haska WojciechKról KarolinaST CIEPŁY - Jaworzno1 15
6.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów1 16
7.Szczęśniak Dorian
Gała Wiktoria
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Szczęśniak Dorian
Gała Wiktoria
Szczęśniak DorianGała WiktoriaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 07

 

BLOK 2

10.30-11.15 Rejestracja par,11.00-11.30 próba parkietu,11.45-13.00 Turniej


8-9 (Juvenile 1) E KOMB 6T 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)131
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa4 (+1)142
3.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa1 (+1)113
4.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno1 14
5.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 05
6.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa3 36

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa1 (+1)111
2.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)132
3.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)123
4.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno1 14
5.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa2 25
6.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa1 16

16+ (Powyżej 15) F KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory3 (+1)131
2.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice5 (+1)152
3.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze7 73
4.Mazur Krzysztof
Wójcik Agnieszka
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Krzysztof
Wójcik Agnieszka
Mazur KrzysztofWójcik AgnieszkaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 14
5.Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak ŁukaszWolańska KatarzynaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze8 (+1)181
2.Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak ŁukaszWolańska KatarzynaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 02
3.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice3 33

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 7

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno1
2.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno2
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno3
4.Ligus Norbert
Brol Maja
ZORBA - Mykanów
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol MajaZORBA - Mykanów4
5.Droś Igor
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Dąbrowska Julia
Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5
6.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6
7.Samorek Nataniel
Karoń Iga
ZORBA - Mykanów
Samorek Nataniel
Karoń Iga
Samorek NatanielKaroń IgaZORBA - Mykanów7

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 8

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno1
2.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno2
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno3
4.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4
5.Ligus Norbert
Brol Maja
ZORBA - Mykanów
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol MajaZORBA - Mykanów5
6.Droś Igor
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Dąbrowska Julia
Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6
7.Samorek Nataniel
Karoń Iga
ZORBA - Mykanów
Samorek Nataniel
Karoń Iga
Samorek NatanielKaroń IgaZORBA - Mykanów7
8.Dziereń Kamil
Szpunar Anna
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Szpunar Anna
Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA - Sosnowiec8

 

BLOK 3

12.00-13.15 Rejestracja par, 13.00-13.30 Próba parkietu, 13.45-15.45 Turniej


8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 4

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1
2.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec2
3.Pudełko Dominik
Osiewalska Kaja
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Pudełko Dominik
Osiewalska Kaja
Pudełko DominikOsiewalska KajaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice3
4.Bieliński Marcin
Słaboń Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Bieliński Marcin
Słaboń Weronika
Bieliński MarcinSłaboń WeronikaKIEPURA - Sosnowiec4

12-13 (Junior 1) Open ST 10

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1
2.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów2
3.Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
Marszałek KacperGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów3
4.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów4
5.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.5
6.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa6
7.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7
8.Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE - Wodzisław Śl.8
9.Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
Szymański KarolAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów9
10.Gajdera Dawid
Sitko Edyta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Gajdera Dawid
Sitko Edyta
Gajdera DawidSitko EdytaLORDANCE - Wodzisław Śl.

12-13 (Junior 1) Open LA 7

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa1
2.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.2
3.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów3
4.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów4
5.Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
Marszałek KacperGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów5
6.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6
7.Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
Szymański KarolAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów7

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze10 (+1)1101
2.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów9 (+1)192
3.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik1 (+1)113
4.Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Górniak KamilSzpila MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice5 (+1)154
5.Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
FLAMENCO - Siemianowice
Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO - Siemianowice1 15
6.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 36
7.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów2 27
8.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 08
9.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze1 19
10.Zięba Mateusz
Kulig Karolina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Zięba Mateusz
Kulig Karolina
Zięba MateuszKulig KarolinaST CIEPŁY - Jaworzno1 110

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nabiałczyk Bartosz
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Środa Wiktoria
Nabiałczyk BartoszŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)111
2.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)172
3.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry9 (+1)193
4.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze B (+1)1B4
5.Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena
ZORBA - Mykanów
Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena
Szmulka ŁukaszPiątek MagdalenaZORBA - Mykanów4 (+1)145
6.Gryboś Bartosz
Stolarska Ivetta
KIEPURA - Sosnowiec
Gryboś Bartosz
Stolarska Ivetta
Gryboś BartoszStolarska IvettaKIEPURA - Sosnowiec0 06
7.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów3 37
8.Droś Adrian
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Adrian
Kaliściak Natalia
Droś AdrianKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 78
9.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze1 19
10.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 210
11.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik0 011
12.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów1 112

 

BLOK 4

15.45-16.45 Rejestracja pary i próba parkietu 17.00-21.00 Turniej


16-18 (Młodzież) Open ST 18

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Frach Dominik
Nabiałek Joanna
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach DominikNabiałek JoannaZORBA - Mykanów1
2.Loppe Dominik
Wójcicka Julka
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Wójcicka Julka
Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA - Sosnowiec2
3.Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
ZORBA - Mykanów
Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak MateuszBorecka IzabelaZORBA - Mykanów3
4.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik4
5.Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
ZORBA - Mykanów
Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
Kolczarek MikołajKała IgaZORBA - Mykanów5
6.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice6
7.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów7
8.Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY - Jaworzno8
9.Kuliś Piotr
Sitak Joanna
ZORBA - Mykanów
Kuliś Piotr
Sitak Joanna
Kuliś PiotrSitak JoannaZORBA - Mykanów8
10.Pabis Maciej
Półka Nikola
ST CIEPŁY - Jaworzno
Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY - Jaworzno10
11.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów11
12.Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
Mandryk MiłoszSzymczyk DominikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa12
13.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów13
14.Gryczka Adam
Lenarczyk Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Gryczka Adam
Lenarczyk Oliwia
Gryczka AdamLenarczyk OliwiaKIEPURA - Sosnowiec14
15.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno14
16.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała14
17.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów17
18.Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów

16-18 (Młodzież) Open LA 13

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
ZORBA - Mykanów
Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak MateuszBorecka IzabelaZORBA - Mykanów1
2.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry2
3.Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
Kowalczyk KonradŁągiewka WiktoriaZORBA - Mykanów3
4.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów4
5.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów5
6.Pabis Maciej
Półka Nikola
ST CIEPŁY - Jaworzno
Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY - Jaworzno6
7.Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
SZOK - Gliwice
Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
Gavva LukaIzdebska ZuzannaSZOK - Gliwice7
8.Bator Filip
Dederko Magdalena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bator Filip
Dederko Magdalena
Bator FilipDederko MagdalenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8
9.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice8
10.Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY - Jaworzno10
11.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów11
12.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza12
13.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów13

14-15 (Junior 2) Open ST 8

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory1
2.Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
Pawłowski KacperMartyniec AnastazjaSUKCES - Jaworzno2
3.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała3
4.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4
5.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik5
6.Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
Kowalski MiłoszSadziak WiktoriaZORBA - Mykanów6
7.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów7
8.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów8

14-15 (Junior 2) Open LA 11

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
Pawłowski KacperMartyniec AnastazjaSUKCES - Jaworzno1
2.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa2
3.Grzywaczewski Wiktor
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Nicpoń Marcelina
Grzywaczewski WiktorNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa3
4.Mielczarek Adrian
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mielczarek Adrian
Junak Weronika
Mielczarek AdrianJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4
5.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.5
6.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.6
7.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry7
8.Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
Kowalski MiłoszSadziak WiktoriaZORBA - Mykanów8
9.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów9
10.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów10
11.Tułak Konrad
Kawa Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Tułak Konrad
Kawa Julia
Tułak KonradKawa JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

19+ (Powyżej 18) Open ST 10

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zając Ariel
Zięba Monika
SZOK - Gliwice
Zając Ariel
Zięba Monika
Zając ArielZięba MonikaSZOK - Gliwice1
2.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze2
3.Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
Stękała PawełKwaśny DanutaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3
4.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów4
5.Lozinszek Aleksander
Błażek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Błażek Barbara
Lozinszek AleksanderBłażek BarbaraWIR - Mysłowice5
6.Kula Remigiusz
Dudek Aleksandra
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kula Remigiusz
Dudek Aleksandra
Kula RemigiuszDudek AleksandraMARENGO - Dąbrowa Górnicza6
7.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7
8.Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena
ZORBA - Mykanów
Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena
Szmulka ŁukaszPiątek MagdalenaZORBA - Mykanów8
9.Lechowski Mateusz
Popczyk Kamila
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lechowski Mateusz
Popczyk Kamila
Lechowski MateuszPopczyk KamilaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
10.Rządkowski Kamil
Markiewicz Paulina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Rządkowski Kamil
Markiewicz Paulina
Rządkowski KamilMarkiewicz PaulinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

19+ (Powyżej 18) Open LA 12

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Fedko Adam
Fedko Joanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Fedko Adam
Fedko Joanna
Fedko AdamFedko JoannaMISTRAL - Tarnowskie Góry1
2.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry2
3.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów3
4.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry4
5.Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim Kinga5
6.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice6
7.Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
ZORBA - Mykanów
Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA - Mykanów7
8.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów8
9.Polewski Kamil
Jankowska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Jankowska Marta
Polewski KamilJankowska MartaZORBA - Mykanów9
10.Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
IMPULS - Chorzów
Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS - Chorzów9
11.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry11
12.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów