Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015

2015-10-24 Rędziny k/Częstochowy, ZORBA - Mykanów


Plik z wynikami

UWAGA

PRZYPOMINAMY ZGŁOSZENIA TYLKO DO ŚRODY do GODZINY 24.00 - NASTĘPNIE BAZA ZAMYKANA JEST AUTOMATYCZNIE - ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH NIE BĘDZIEMY PRZEDŁUŻAĆ TERMINU ZGŁOSZEŃ. Warunki zgłoszeń w regulaminie

PLAN GODZINOWY ULEGŁ NIECO ZMIANIE został dopasowany do ilości zgłoszonych par w poszczególnych kategoriach. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI.

Zgodnie z informacją z Zarządu Okręgu dwie kategorie Senior zostaną połączone:
-Senior 1 + Senior 2 ST
-Senior 1 + Senior 2 LA
-Senior 3 zostanie rozegrane osobno bez łączenia z inną kategorią.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

BLOK 1

8.30-9.00 Rejestracja par i próba parkietu, 9.30-11.00 Turniej


10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)141
2.Dziereń Kamil
Szpunar Anna
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Szpunar Anna
Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)112
3.Król Karol
Nuckowska Dominika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Król Karol
Nuckowska Dominika
Król KarolNuckowska DominikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 03
4.Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
A+S - Częstochowa
Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
Staroszczyk JulianKrupińska WeronikaA+S - Częstochowa3 34
5.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Widlarz Seweryn
Zając Anna
SUKCES - Jaworzno
Widlarz Seweryn
Zając Anna
Widlarz SewerynZając AnnaSUKCES - Jaworzno3 (+1)131
2.Kuczera Kamil
Galos Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Kuczera Kamil
Galos Oliwia
Kuczera KamilGalos OliwiaSUKCES - Jaworzno4 (+1)142
3.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 23
4.Samorek Nataniel
Karoń Iga
ZORBA - Mykanów
Samorek Nataniel
Karoń Iga
Samorek NatanielKaroń IgaZORBA - Mykanów2 24
5.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (-1)-16

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oślizło Filip
Duda Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Oślizło Filip
Duda Wiktoria
Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)111
2.Kłosowski Tomasz
Kramarz Zuzanna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Kramarz Zuzanna
Kłosowski TomaszKramarz ZuzannaST CIEPŁY - Jaworzno0 02
3.Brudny Błażej
Chlebik Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Brudny Błażej
Chlebik Zofia
Brudny BłażejChlebik ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa C (+1)1C1
2.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów5 (+1)152
3.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)133
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)144
5.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory6 65
6.Goły Filip
Jędrzejczyk Justyna
PIONIER - Kłobuck
Goły Filip
Jędrzejczyk Justyna
Goły FilipJędrzejczyk JustynaPIONIER - Kłobuck5 56
7.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec5 57
8.Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
Szymański KarolAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów1 17
9.Mateja Igor
Porębska Agnieszka
FORUM - Zabrze
Mateja Igor
Porębska Agnieszka
Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM - Zabrze0 09

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
SUKCES - Jaworzno
Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
Skórka JakubDziąbor EmiliaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)152
3.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)153
4.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa C (+1)1C4
5.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)135
6.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów2 26
7.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory5 57
8.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 18
9.Goły Filip
Jędrzejczyk Justyna
PIONIER - Kłobuck
Goły Filip
Jędrzejczyk Justyna
Goły FilipJędrzejczyk JustynaPIONIER - Kłobuck5 59
10.Mateja Igor
Porębska Agnieszka
FORUM - Zabrze
Mateja Igor
Porębska Agnieszka
Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM - Zabrze0 010
11.Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
Szymański KarolAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów1 111

 

BLOK 2

10.00-10.45 Rejestracja par 11.00-11.30 próba parkietu, 11.30-13.00 Turniej


12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Grzegorz
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Morawska Nicole
Mazur GrzegorzMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)121
2.Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)142
3.Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)113
4.Lizura Jakub
Wziątek Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lizura Jakub
Wziątek Wiktoria
Lizura JakubWziątek WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)124
5.Kuchta Mariusz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kuchta Mariusz
Kołosowska Julia
Kuchta MariuszKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 15
6.Spyra Dominik
Wojciuch Laura
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Wojciuch Laura
Spyra DominikWojciuch LauraWIR - Mysłowice0 06
7.Nowakowski Kamil
Motyka Zuzanna
A+S - Częstochowa
Nowakowski Kamil
Motyka Zuzanna
Nowakowski KamilMotyka ZuzannaA+S - Częstochowa2 27
8.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa1 18
9.Tomaszewski Fabian
Bąkowska Anna
RYTM - Żory
Tomaszewski Fabian
Bąkowska Anna
Tomaszewski FabianBąkowska AnnaRYTM - Żory1 19

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaszuba Dawid
Warchoł Aleksandra
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Warchoł Aleksandra
Kaszuba DawidWarchoł AleksandraST CIEPŁY - Jaworzno1 (+1)111
2.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 02
3.Musioł Szymon
Żero Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Żero Natalia
Musioł SzymonŻero NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalik Damian
Gwiazdowicz Olga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalik Damian
Gwiazdowicz Olga
Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Wielogórski Adam
Drab Paulina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wielogórski Adam
Drab Paulina
Wielogórski AdamDrab PaulinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122
3.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory6 (+1)163
4.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)154
5.Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM - Zabrze1 15
6.Kubik Maciej
Królik Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Królik Aleksandra
Kubik MaciejKrólik AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 16
7.Manusch Mikołaj
Szpor Maria
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Szpor Maria
Manusch MikołajSzpor MariaFORUM - Zabrze1 17
8.Wrzyciel Jakub
Kucia Karolina
FORUM - Zabrze
Wrzyciel Jakub
Kucia Karolina
Wrzyciel JakubKucia KarolinaFORUM - Zabrze0 08
9.Muzia Radosław
Rozmus Aleksandra
FORUM - Zabrze
Muzia Radosław
Rozmus Aleksandra
Muzia RadosławRozmus AleksandraFORUM - Zabrze1 19

10-11 (Juvenile 2) D ST 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno1
2.Droś Igor
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Dąbrowska Julia
Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2
3.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno3
4.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4

10-11 (Juvenile 2) D LA 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno1
2.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno2
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3
4.Droś Igor
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Dąbrowska Julia
Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4

 

BLOK 3

12.30-13.15 Rejestracja par, 13.00-13.30 Próba parkietu, 13.45-16.45 Turniej


16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa A (+1)1A1
2.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów5 (+1)152
3.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów3 (+1)133
4.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno6 (+1)164
5.Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY - Jaworzno9 (+1)195
6.Gryczka Adam
Lenarczyk Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Gryczka Adam
Lenarczyk Oliwia
Gryczka AdamLenarczyk OliwiaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)116
7.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów5 57
8.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 48
9.Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
Mandryk MiłoszSzymczyk DominikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 19
10.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec2 210
11.Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena
ZORBA - Mykanów
Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena
Szmulka ŁukaszPiątek MagdalenaZORBA - Mykanów3 311
12.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze0 012
13.Nabiałczyk Bartosz
Jurek Marta
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Jurek Marta
Nabiałczyk BartoszJurek MartaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 113
14.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 013
15.Droś Adrian
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Adrian
Kaliściak Natalia
Droś AdrianKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 115
16.Kowal Albert
Kaniowska Magdalena
FLAMENCO - Siemianowice
Kowal Albert
Kaniowska Magdalena
Kowal AlbertKaniowska MagdalenaFLAMENCO - Siemianowice1 115
17.Śliwa Paweł
Nykiel Weronika
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Śliwa Paweł
Nykiel Weronika
Śliwa PawełNykiel WeronikaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów12 (+1)1121
2.Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
SZOK - Gliwice
Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
Gavva LukaIzdebska ZuzannaSZOK - Gliwice1 (+1)112
3.Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza10 (+1)1103
4.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno7 (+1)174
5.Fogel Mateusz
Lewandowska Paulina
IMPULS - Chorzów
Fogel Mateusz
Lewandowska Paulina
Fogel MateuszLewandowska PaulinaIMPULS - Chorzów5 (+1)155
6.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów4 (+1)146
7.Polewski Kamil
Jankowska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Jankowska Marta
Polewski KamilJankowska MartaZORBA - Mykanów4 (+1)147
8.Wilczyński Jakub
Szczudło Monika
IMPULS - Chorzów
Wilczyński Jakub
Szczudło Monika
Wilczyński JakubSzczudło MonikaIMPULS - Chorzów1 (+1)117
9.Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
IMPULS - Chorzów
Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS - Chorzów4 49
10.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory1 110
11.Paszek Wojciech
Gwóźdź Paulina
IMPULS - Chorzów
Paszek Wojciech
Gwóźdź Paulina
Paszek WojciechGwóźdź PaulinaIMPULS - Chorzów0 011
12.Gruchlik Maciej
Radzik Paulina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gruchlik Maciej
Radzik Paulina
Gruchlik MaciejRadzik PaulinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 112
13.Kula Remigiusz
Dudek Aleksandra
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kula Remigiusz
Dudek Aleksandra
Kula RemigiuszDudek AleksandraMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 112
14.Góra Mateusz
Maślanka Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Góra Mateusz
Maślanka Julia
Góra MateuszMaślanka JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 014
15.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów1 115
16.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 216
17.Sieraczyński Łukasz
Jokiel Maja
IMPULS - Chorzów
Sieraczyński Łukasz
Jokiel Maja
Sieraczyński ŁukaszJokiel MajaIMPULS - Chorzów1 116
18.Karczewicz Adrian
Bilska Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Bilska Natalia
Karczewicz AdrianBilska NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 218
19.Lozinszek Aleksander
Błażek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Błażek Barbara
Lozinszek AleksanderBłażek BarbaraWIR - Mysłowice1 118
20.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 018
21.Fryc Tomasz
Blasa Karolina
IMPULS - Chorzów
Fryc Tomasz
Blasa Karolina
Fryc TomaszBlasa KarolinaIMPULS - Chorzów1 121

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów14 (+1)1141
2.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik3 (+1)132
3.Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
ZORBA - Mykanów
Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
Kolczarek MikołajKała IgaZORBA - Mykanów15 (+1)1153
4.Lechowski Mateusz
Popczyk Kamila
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lechowski Mateusz
Popczyk Kamila
Lechowski MateuszPopczyk KamilaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)124
5.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 15
6.Loppe Dominik
Wójcicka Julka
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Wójcicka Julka
Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA - Sosnowiec1 16
7.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 57
8.Rządkowski Kamil
Markiewicz Paulina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Rządkowski Kamil
Markiewicz Paulina
Rządkowski KamilMarkiewicz PaulinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 47
9.Kuliś Piotr
Sitak Joanna
ZORBA - Mykanów
Kuliś Piotr
Sitak Joanna
Kuliś PiotrSitak JoannaZORBA - Mykanów1 19

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów8 (+1)181
2.Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
ZORBA - Mykanów
Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak MateuszBorecka IzabelaZORBA - Mykanów10 (+1)1102
3.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice6 (+1)163
4.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice2 (+1)124
5.Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY - Jaworzno1 15
6.Bator Filip
Dederko Magdalena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bator Filip
Dederko Magdalena
Bator FilipDederko MagdalenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 16
7.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 17
8.Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
ZORBA - Mykanów
Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA - Mykanów1 18

 

BLOK 4

16.00-17.00 Rejestracja par, 16.45-17.15 Próba parkietu, 17.30-20.30 Turniej


12-13 (Junior 1) C ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gajdera Dawid
Sitko Edyta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Gajdera Dawid
Sitko Edyta
Gajdera DawidSitko EdytaLORDANCE - Wodzisław Śl.1
2.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów2
3.Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
Marszałek KacperGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów3
4.Michalski Dawid
Stempka Sara
IMPULS - Chorzów
Michalski Dawid
Stempka Sara
Michalski DawidStempka SaraIMPULS - Chorzów4
5.Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE - Wodzisław Śl.5

12-13 (Junior 1) C LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
Marszałek KacperGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów1
2.Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE - Wodzisław Śl.2
3.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów3

14-15 (Junior 2) B ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1
2.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała2
3.Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
Kowalski MiłoszSadziak WiktoriaZORBA - Mykanów3
4.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów4

14-15 (Junior 2) B LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa1
2.Grzywaczewski Wiktor
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Nicpoń Marcelina
Grzywaczewski WiktorNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa2
3.Mielczarek Adrian
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mielczarek Adrian
Junak Weronika
Mielczarek AdrianJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3
4.Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA - Sosnowiec4
5.Tułak Konrad
Kawa Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Tułak Konrad
Kawa Julia
Tułak KonradKawa JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5
6.Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
Kowalski MiłoszSadziak WiktoriaZORBA - Mykanów6

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 12

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Frach Dominik
Nabiałek Joanna
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach DominikNabiałek JoannaZORBA - Mykanów1
2.Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
ZORBA - Mykanów
Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak MateuszBorecka IzabelaZORBA - Mykanów2
3.Kula Remigiusz
Dudek Aleksandra
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kula Remigiusz
Dudek Aleksandra
Kula RemigiuszDudek AleksandraMARENGO - Dąbrowa Górnicza3
4.Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
ZORBA - Mykanów
Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
Kolczarek MikołajKała IgaZORBA - Mykanów4
5.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5
6.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6
7.Lechowski Mateusz
Popczyk Kamila
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lechowski Mateusz
Popczyk Kamila
Lechowski MateuszPopczyk KamilaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7
8.Kuliś Piotr
Sitak Joanna
ZORBA - Mykanów
Kuliś Piotr
Sitak Joanna
Kuliś PiotrSitak JoannaZORBA - Mykanów8
9.Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
Mandryk MiłoszSzymczyk DominikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9
10.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała10
11.Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów
12.Śliwa Paweł
Nykiel Weronika
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Śliwa Paweł
Nykiel Weronika
Śliwa PawełNykiel WeronikaNOWY STYL - Bielsko-Biała

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 10

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów1
2.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów2
3.Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
ZORBA - Mykanów
Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak MateuszBorecka IzabelaZORBA - Mykanów3
4.Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
Kowalczyk KonradŁągiewka WiktoriaZORBA - Mykanów4
5.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry5
6.Gołąb Artur
Jureczko Marta
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Gołąb Artur
Jureczko Marta
Gołąb ArturJureczko MartaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice6
7.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów7
8.Pietryjas Daniel
Szarkowicz Sonia
WIR - Mysłowice
Pietryjas Daniel
Szarkowicz Sonia
Pietryjas DanielSzarkowicz SoniaWIR - Mysłowice8
9.Bator Filip
Dederko Magdalena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bator Filip
Dederko Magdalena
Bator FilipDederko MagdalenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9
10.Fogel Mateusz
Lewandowska Paulina
IMPULS - Chorzów
Fogel Mateusz
Lewandowska Paulina
Fogel MateuszLewandowska PaulinaIMPULS - Chorzów10

35+ (Senior 1) Open ST 3

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
KIEPURA - Sosnowiec
Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA - Sosnowiec
2.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec
3.Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
PIONIER - Kłobuck
Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
Wydmuch GrzegorzWydmuch KatarzynaPIONIER - Kłobuck

35+ (Senior 1) Open LA 2

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec
2.Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
PIONIER - Kłobuck
Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
Wydmuch GrzegorzWydmuch KatarzynaPIONIER - Kłobuck

45+ (Senior 2) Open ST 1

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
SZOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraSZOK - Gliwice

45+ (Senior 2) Open LA 1

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
SZOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraSZOK - Gliwice

55+ (Senior 3) Open ST 3

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice
2.Rosiek Marian
Rosiek Janina
WIR - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaWIR - Mysłowice
3.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
PIONIER - Kłobuck
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataPIONIER - Kłobuck

55+ (Senior 3) Open LA 2

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rosiek Marian
Rosiek Janina
WIR - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaWIR - Mysłowice
2.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
PIONIER - Kłobuck
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataPIONIER - Kłobuck