XIII Mława Open

2015-10-04 MŁAWA,


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!

1. Rozpoczęcie I części - godz. 12.00.
2. Ostateczne zmiany w programie - prosimy o zapoznanie się.
3. Dodano kategorię Pow. 15 C ST.
4. Dodano kategorię Pow. 15 C LA.
5. W przypadku problemów z rejestracją zgłoszenia poprzez SMS: 502060209.

BLOK 1

Rejestracja i próba parkietu - godz. 11.00-11.30. Rozpoczęcie - godz. 12.00


14-15 (Junior 2) D ST 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń1 (+1)111
2.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok1 (+1)112
3.Baran Michał
Walczak Aleksandra
Baran Michał
Walczak Aleksandra
Baran MichałWalczak Aleksandra0 03
4.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock0 04

14-15 (Junior 2) D LA 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Walczak Aleksandra
Baran Michał
Walczak Aleksandra
Baran MichałWalczak Aleksandra1 (+1)111
2.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok1 (+1)112
3.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock0 03
4.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń0 04

14-15 (Junior 2) C ST 5T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia1 (+1)111
2.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa1 (+1)112
3.Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra1 (+1)113
4.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila1 (+1)114
5.Bernad Mateusz
Lesińska Agata
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Lesińska Agata
Bernad MateuszLesińska AgataWIKA - Olsztyn0 05
6.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska Monika0 06
7.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna0 07
8.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena0 08
9.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok0 09
10.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok0 010

14-15 (Junior 2) C LA 5T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia1 (+1)111
2.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
3.Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher ArturWelenc Katarzyna1 (+1)113
4.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia1 (+1)114
5.Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz DanielSzelągowska Aleksandra0 05
6.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska Monika0 06
7.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila0 07
8.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok0 08
9.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok0 09
10.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena0 010

16-18 (Młodzież) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sztankowski Jacek
Wysocka Milena
Sztankowski Jacek
Wysocka Milena
Sztankowski JacekWysocka Milena1 (+1)111
2.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek Julia1 (+1)112
3.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok0 03
4.Powązka Piotr
Reks Aleksandra
Powązka Piotr
Reks Aleksandra
Powązka PiotrReks Aleksandra0 04
5.Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
KADRYL - Białystok
Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL - Białystok0 05

16-18 (Młodzież) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia1 (+1)111
2.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek Julia1 (+1)112
3.Kowal Marcin
Ziętara Dominika
PROGRESS - Warszawa
Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS - Warszawa1 (+1)113
4.Gawryś Adrian
Szulim Julia
MAKO - Sulejówek
Gawryś Adrian
Szulim Julia
Gawryś AdrianSzulim JuliaMAKO - Sulejówek0 04
5.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok0 05
6.Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
Filipek RafałPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn0 06
7.Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
KADRYL - Białystok
Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL - Białystok0 07

 

BLOK 2

Rejestracja i próba parkietu - godz. 14.00-14.30. Rozpoczęcie - godz. 15.00


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepański Dawid
Giera Patrycja
START - Płońsk
Szczepański Dawid
Giera Patrycja
Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART - Płońsk1 (+1)111
2.Żelik Jakub
Wydurska Izabela
Żelik Jakub
Wydurska Izabela
Żelik JakubWydurska Izabela1 (+1)112
3.Diaków Paweł
Kostrzewa Natalia
WIKA - Olsztyn
Diaków Paweł
Kostrzewa Natalia
Diaków PawełKostrzewa NataliaWIKA - Olsztyn0 03
4.Pyrzyński Mateusz
Drwięga Katarzyna
Pyrzyński Mateusz
Drwięga Katarzyna
Pyrzyński MateuszDrwięga Katarzyna0 04

12-13 (Junior 1) D ST 5T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina

12-13 (Junior 1) D LA 5T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
Filipek RafałPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn0 01
2.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn0 02

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn

19+ (Powyżej 18) B ST PREMIUM 0

19+ (Powyżej 18) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
Spręga SewerynBobryk KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1 (+1)111
2.Wolski Wojciech
Wolska Karolina
ŁDK - Łódź
Wolski Wojciech
Wolska Karolina
Wolski WojciechWolska KarolinaŁDK - Łódź1 (+1)112
3.Piotrowski Patryk
Mazur Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Piotrowski Patryk
Mazur Anna
Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
4.Miszczuk Mateusz
Zgutczyńska Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
(Polska)
Miszczuk Mateusz
Zgutczyńska Karolina
Miszczuk Mateusz Zgutczyńska Karolina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
(Polska)

 

BLOK 3

Rejestracja i próba parkietu - godz. 16.00-16.30. Rozpoczęcie - godz. 17.00


16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Giglewicz Piotr
Grygo Anna
Giglewicz Piotr
Grygo Anna
Giglewicz PiotrGrygo Anna1 (+1)111
2.Bajll Artur
Rybarczyk Anna Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Bajll Artur
Rybarczyk Anna Maria
Bajll ArturRybarczyk Anna MariaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)112
3.Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
ISKRA - Praszka
Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
Grzebiela RafałOwczarek IzabelaISKRA - Praszka0 03
4.Holski Maciej
Żuber Roksana
POLISH CLUB - Warszawa
Holski Maciej
Żuber Roksana
Holski MaciejŻuber RoksanaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn0 05

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
PROGRESS - Warszawa
Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS - Warszawa1
2.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń3
3.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska Aurelia4
4.Żelik Jakub
Wydurska Izabela
Żelik Jakub
Wydurska Izabela
Żelik JakubWydurska Izabela5
5.Sąsiadek Kacper
Wałdoch Kinga
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
(Polska)
Sąsiadek Kacper
Wałdoch Kinga
Sąsiadek Kacper Wałdoch Kinga CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
(Polska)

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
PROGRESS - Warszawa
Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS - Warszawa1
2.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń3
3.Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
Siemianowski Mateusz
Woźniak Aleksandra
Siemianowski MateuszWoźniak Aleksandra4
4.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska Aurelia5
5.Żelik Jakub
Wydurska Izabela
Żelik Jakub
Wydurska Izabela
Żelik JakubWydurska Izabela6
6.Sąsiadek Kacper
Wałdoch Kinga
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
(Polska)
Sąsiadek Kacper
Wałdoch Kinga
Sąsiadek Kacper Wałdoch Kinga CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
(Polska)

14-15 (Junior 2) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
PROGRESS - Warszawa
Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
Zarzycki HubertKucharczyk MajaPROGRESS - Warszawa1
2.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa2
3.Matłoka Mateusz
Sadowska Natalia
Matłoka Mateusz
Sadowska Natalia
Matłoka MateuszSadowska Natalia

14-15 (Junior 2) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
PROGRESS - Warszawa
Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
Zarzycki HubertKucharczyk MajaPROGRESS - Warszawa1
2.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa2
3.Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher ArturWelenc Katarzyna3
4.Matłoka Mateusz
Sadowska Natalia
Matłoka Mateusz
Sadowska Natalia
Matłoka MateuszSadowska Natalia

16-18 (Młodzież) Open ST 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dębski Patryk
Domańska Patrycja
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Domańska Patrycja
Dębski PatrykDomańska PatrycjaJEDYNKA - Łódź1
2.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów2
3.Kowal Marcin
Ziętara Dominika
PROGRESS - Warszawa
Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS - Warszawa3
4.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek Julia5
5.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia6
6.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom7
7.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn8
8.Powązka Piotr
Reks Aleksandra
Powązka Piotr
Reks Aleksandra
Powązka PiotrReks Aleksandra

16-18 (Młodzież) Open LA 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kucina Wojciech
Kuląg Marta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Kuląg Marta
Kucina WojciechKuląg MartaCENTRUM TAŃCA - Radom1
2.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom2
3.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów3
4.Snochowski Wiktor
Tygielska Karolina
DUET - Warszawa
Snochowski Wiktor
Tygielska Karolina
Snochowski WiktorTygielska KarolinaDUET - Warszawa4
5.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek Julia5
6.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia6
7.Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
Filipek RafałPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn7
8.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn7