"Leszno Cup'2015" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej

2015-10-18 LESZNO, AMOK - Leszno


Plik z wynikami

UWAGA

Rejestracja par przedłużona do soboty 17.10.2015 r.
W przypadku problemów z CBD PTT istnieje możliwość zgłaszania par telefonicznie lub mailowo.
Adresy i numery telefonów w Regulaminie .

BLOK 1

Rozpoczęcie 10:00 (2 parkiety)


Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 3

2 parkiety
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartlewicz Oliwier
Janowska Martyna
AMOK
Bartlewicz Oliwier
Janowska Martyna
Bartlewicz OliwierJanowska MartynaAMOK
2.Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
FINEZJA - Poznań
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA - Poznań
3.Kaczmarek Bartosz
Pawlikiewicz Oliwia
AMOK
Kaczmarek Bartosz
Pawlikiewicz Oliwia
Kaczmarek BartoszPawlikiewicz OliwiaAMOK

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

2 parkiety
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tkacz Jan
Paleska Olga
SŁOŃCE - Poznań
Tkacz Jan
Paleska Olga
Tkacz JanPaleska OlgaSŁOŃCE - Poznań3 (+1)131
2.Gościniak Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Gościniak Jan
Zawiślak Aleksandra
Gościniak JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno
3.Zieliński Jan
Jóźwiak Alicja
AMOK
Zieliński Jan
Jóźwiak Alicja
Zieliński JanJóźwiak AlicjaAMOK

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

2 parkiety
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyl Wojciech
Domagała Amelia
AMOK Leszno
Cyl Wojciech
Domagała Amelia
Cyl WojciechDomagała AmeliaAMOK Leszno
2.Galon Jakub
Stróżycka Julia
AMOK Leszno
Galon Jakub
Stróżycka Julia
Galon JakubStróżycka JuliaAMOK Leszno
3.Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
AMOK Leszno
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaAMOK Leszno
4.Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
MARGO - Leszno
Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
Niedzielski KacperMajchrzak KlaudiaMARGO - Leszno

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

2 parkiety
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno
2.Gała Stanisław
Kaźmierczak Nikola
AMOK Leszno
Gała Stanisław
Kaźmierczak Nikola
Gała StanisławKaźmierczak NikolaAMOK Leszno
3.Lachera Jakub
Bednarz Aleksandra
AMOK Leszno
Lachera Jakub
Bednarz Aleksandra
Lachera JakubBednarz AleksandraAMOK Leszno

12-13 (Junior 1) D ST 5T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno

12-13 (Junior 1) D LA 5T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno1 11

14-15 (Junior 2) D ST 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły5 (+1)151
2.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria3 (+1)132
3.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno1 13
4.Kliński Filip
Przybylska Maja
DANCE CENTER - Poznań
Kliński Filip
Przybylska Maja
Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER - Poznań0 04

14-15 (Junior 2) D LA 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły5 (+1)151
2.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria3 (+1)132
3.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno1 13
4.Kliński Filip
Przybylska Maja
DANCE CENTER - Poznań
Kliński Filip
Przybylska Maja
Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER - Poznań0 04

16+ (Powyżej 15) A ST 5T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn

16+ (Powyżej 15) A LA 5T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CT WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH - Kalisz14 (+1)1141
2.Błaszczyk Wojciech
Mycek Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk Wojciech
Mycek Aleksandra
Błaszczyk WojciechMycek AleksandraIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina1 (+1)113
4.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław10 104
5.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań2 25
6.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 16
7.Koźlak Szymon
Kiersnowska Maria
DZIUPLA - Poznań
Koźlak Szymon
Kiersnowska Maria
Koźlak SzymonKiersnowska MariaDZIUPLA - Poznań0 07

 

BLOK 2

Rozpoczęcie 13:30 (2 parkiety)


12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

2 parkiety
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konowalczyk Jakub
Bęben Julia
Konowalczyk Jakub
Bęben Julia
Konowalczyk JakubBęben Julia4 (+1)141
2.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz5 (+1)152
3.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno4 (+1)143
4.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań2 (+1)124
5.Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
AMOK - Leszno
Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
Henicz MiłoszRozmiarek MałgorzataAMOK - Leszno4 45
6.Priemel Adrian
Gusta Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Priemel Adrian
Gusta Michalina
Priemel AdrianGusta MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 26
7.Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
Wróblewski MarekPiotrowska MajaIGLICA - Wrocław1 17
8.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn1 18
9.Plackowski Jakub
Wawrzyniak Adrianna
Plackowski Jakub
Wawrzyniak Adrianna
Plackowski JakubWawrzyniak Adrianna0 09
10.Piotrowski Błażej
Juchnowicz Helena
AMOK - Leszno
Piotrowski Błażej
Juchnowicz Helena
Piotrowski BłażejJuchnowicz HelenaAMOK - Leszno1 110

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

2 parkiety
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mańka Kajetan
Ceglarek Zuzanna
AMOK - Leszno
Mańka Kajetan
Ceglarek Zuzanna
Mańka KajetanCeglarek ZuzannaAMOK - Leszno

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

2 parkiety
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
RIVIERA Warszawa
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA Warszawa4 (+1)141
2.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+1)162
3.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno4 (+1)143
4.Sowijak Tomasz
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Sowijak Tomasz
Biegała Julia
Sowijak TomaszBiegała JuliaMARGO - Leszno1 14
5.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska Julia0 05
6.Słomka Łukasz
Ladra Patrycja
AMOK - Leszno
Słomka Łukasz
Ladra Patrycja
Słomka ŁukaszLadra PatrycjaAMOK - Leszno1 16

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

2 parkiety
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań1 (+1)111
2.Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
SZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin
Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
Dereszewski AdamWitkowiak KamilaSZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin7 (+1)172
3.Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
Wilusz DominikSadzka NataliaDANCE CENTER - Poznań3 (+1)133
4.Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek MikołajPiechel Monika3 34
5.Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
Dyka AdrianPawłowska JoannaFILEMON - Szamotuły2 25
6.Wackowski Bartosz
Rybarczyk Luiza
DANCE CENTER - Poznań
Wackowski Bartosz
Rybarczyk Luiza
Wackowski BartoszRybarczyk LuizaDANCE CENTER - Poznań0 06
7.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice3 37

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

2 parkiety
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
Dyka AdrianPawłowska JoannaFILEMON - Szamotuły3 (+1)131
2.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań1 (+1)112
3.Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
SZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin
Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
Dereszewski AdamWitkowiak KamilaSZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin7 (+1)173
4.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice3 34
5.Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek MikołajPiechel Monika3 35
6.Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
Wilusz DominikSadzka NataliaDANCE CENTER - Poznań2 26
7.Wackowski Bartosz
Rybarczyk Luiza
DANCE CENTER - Poznań
Wackowski Bartosz
Rybarczyk Luiza
Wackowski BartoszRybarczyk LuizaDANCE CENTER - Poznań0 07

16+ (Powyżej 15) D ST 5T PREMIUM 5

1 parkiet
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piskulak Patryk
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Piskulak Patryk
Kaput Natalia
Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA - Szczecin9 (+1)191
2.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta6 (+1)162
3.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno1 13
4.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice7 74
5.Adamczak Szymon
Miga Jagoda
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Miga Jagoda
Adamczak SzymonMiga JagodaFILEMON - Szamotuły0 05

16+ (Powyżej 15) D LA 5T PREMIUM 5

1 parkiet
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice8 (+1)181
2.Piskulak Patryk
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Piskulak Patryk
Kaput Natalia
Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA - Szczecin9 (+1)192
3.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta4 43
4.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno1 14
5.Adamczak Szymon
Miga Jagoda
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Miga Jagoda
Adamczak SzymonMiga JagodaFILEMON - Szamotuły0 05

16-20 (Młodzież starsza) ST Grand Prix Polski 7

GPP - 1 parkiet
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kleist Marcin
Bień Julia
Klub Sportowy Polski Taniec
Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec0 01162
2.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
ST LEWANDOWSKI - Wrocław
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI - Wrocław0 02135
3.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 03117
4.Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów10 10499
5.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin1 1590
6.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 0681
7.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 5772

16-20 (Młodzież starsza) LA Grand Prix Polski 16

GPP - 1 parkiet
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 01225
2.Kucina Wojciech
Kuląg Marta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Kuląg Marta
Kucina WojciechKuląg MartaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02188
3.Klepacz Kacper
Szalast Oliwia
POLISH CLUB - Warszawa
Klepacz Kacper
Szalast Oliwia
Klepacz KacperSzalast OliwiaPOLISH CLUB - Warszawa0 03163
4.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CT WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH - Kalisz14 144138
5.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław0 05125
6.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina1 16113
7.Kosiński Albert
Róg Sandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosiński Albert
Róg Sandra
Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 07100
8.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin3 3894
9.Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
MAKO - Sulejówek
Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaMAKO - Sulejówek0 0894
10.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 31081
11.Pietryjas Daniel
Szarkowicz Sonia
WIR - Mysłowice
Pietryjas Daniel
Szarkowicz Sonia
Pietryjas DanielSzarkowicz SoniaWIR - Mysłowice0 01081
12.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska Barbara3 31269
13.Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań3 31363
14.Koźlak Szymon
Kiersnowska Maria
DZIUPLA - Poznań
Koźlak Szymon
Kiersnowska Maria
Koźlak SzymonKiersnowska MariaDZIUPLA - Poznań0 01456
15.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 11556
16.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 31650

 

BLOK 3

Rozpoczęcie godz. 17.00


16+ (Powyżej 15) C ST 5T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartman Aleksander
Sas Aurelia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Sas Aurelia
Bartman AleksanderSas AureliaASTRA - Szczecin B (+1)1B1
2.Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński KamilBrożek Marta Maria2 (+1)122
3.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)153
4.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno2 (+1)124
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 15
6.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA - Oława4 46
7.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań2 27
8.Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
Kozelan JakubStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań1 18
9.Bąkowski Adam Franciszek
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Bąkowski Adam Franciszek
Ladra Roksana
Bąkowski Adam FranciszekLadra RoksanaAMOK - Leszno1 19

16+ (Powyżej 15) C LA 5T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań6 (+1)161
2.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA - Oława9 (+1)192
3.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno1 (+1)113
4.Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński KamilBrożek Marta Maria3 34
5.Bąkowski Adam Franciszek
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Bąkowski Adam Franciszek
Ladra Roksana
Bąkowski Adam FranciszekLadra RoksanaAMOK - Leszno1 15
6.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 16
7.Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
Kozelan JakubStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań1 17

16+ (Powyżej 15) B ST 5T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów5 (+1)151
2.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław9 (+1)192
3.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina1 (+1)113
4.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha JakubSzemiel Kinga1 15
6.Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
Winkler MiłoszJankowska MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 06

16+ (Powyżej 15) B LA 5T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska Barbara3 (+1)132
3.Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
Winkler MiłoszJankowska MagdalenaDANCE CENTER - Poznań9 (+1)193
4.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław10 (+1)1104
5.Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań3 (+1)135
6.Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
IMPULS - Chorzów
Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS - Chorzów4 46
7.Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław2 27
8.Bartman Aleksander
Sas Aurelia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Sas Aurelia
Bartman AleksanderSas AureliaASTRA - Szczecin1 18
9.Mędak Karol
Bigaj Weronika
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Bigaj Weronika
Mędak KarolBigaj WeronikaFINEZJA - Poznań3 39
10.Biały Tomasz
Szafran Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Biały Tomasz
Szafran Weronika
Biały TomaszSzafran WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 610
11.Drozd Damian
Sokołowska Monika
SŁOŃCE - Poznań
Drozd Damian
Sokołowska Monika
Drozd DamianSokołowska MonikaSŁOŃCE - Poznań1 110
12.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 312

19+ (Powyżej 18) ST Grand Prix Polski 9

GPP
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
DANCECLUB - Szczecin
Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB - Szczecin0 01198
2.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 02165
3.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze8 83143
4.Kleist Marcin
Bień Julia
Klub Sportowy Polski Taniec
Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec0 04121
5.Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
Kolesnik RostislavWawrzynowicz KingaDANCE TEAM - Wrocław0 05110
6.Narajewski Jakub
Skorupa Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Narajewski Jakub
Skorupa Katarzyna
Narajewski JakubSkorupa KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław0 0699
7.Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
Słowikowski ŁukaszKaczmarek KingaASTRA - Szczecin-1 -1788
8.Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
Żmijewski DominikWalkiewicz MarzenaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2 2883
9.Lemieszek Michał
Gola Dominika
LIDER - Lublin
Lemieszek Michał
Gola Dominika
Lemieszek MichałGola DominikaLIDER - Lublin-1 (-1)-1-1

19+ (Powyżej 18) LA Grand Prix Polski 21

GPP
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gatnar Jiri
Sygiet Marta
ATHINA - Oława
Gatnar Jiri
Sygiet Marta
Gatnar JiriSygiet MartaATHINA - Oława0 01243
2.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 02203
3.Fedko Adam
Fedko Joanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Fedko Adam
Fedko Joanna
Fedko AdamFedko JoannaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 03176
4.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 04149
5.Tesly Yan Yulian
Zaniewska Klaudia
POLISH CLUB - Warszawa
Tesly Yan Yulian
Zaniewska Klaudia
Tesly Yan YulianZaniewska KlaudiaPOLISH CLUB - Warszawa1 15135
6.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 07108
7.Matecki Adam
Sosińska Anna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Sosińska Anna
Matecki AdamSosińska AnnaSŁOŃCE - Poznań0 08101
8.Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim Kinga0 0995
9.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław10 101088
10.Kosiński Albert
Róg Sandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosiński Albert
Róg Sandra
Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01181
11.Dudarewicz Adam
Mazurek Iga
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Dudarewicz Adam
Mazurek Iga
Dudarewicz AdamMazurek IgaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 01274
12.Błaszczyk Wojciech
Mycek Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk Wojciech
Mycek Aleksandra
Błaszczyk WojciechMycek AleksandraIGLICA - Wrocław1 11368
13.Niedzielski Tomasz
Tymiak Andżelika
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Niedzielski Tomasz
Tymiak Andżelika
Niedzielski TomaszTymiak AndżelikaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław0 01461
14.Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 01561
15.Nowak Patryk
Wanot Adrianna
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Wanot Adrianna
Nowak PatrykWanot AdriannaSŁOŃCE - Poznań0 01654
16.Koźlak Szymon
Kiersnowska Maria
DZIUPLA - Poznań
Koźlak Szymon
Kiersnowska Maria
Koźlak SzymonKiersnowska MariaDZIUPLA - Poznań0 01754
17.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań2 21754
18.Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
Lasota PiotrSzustkiewicz MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa-2 (-1)-1-2
19.Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
Słowikowski ŁukaszKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 (-1)-10
20.Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
ST NOVOMEX Opole
Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski RafałStępień KatarzynaST NOVOMEX Opole-1 (-1)-1-1
21.Prágr Martin
Galanžárová Denisa
TK Marendi
(Czechy)
Prágr Martin
Galanžárová Denisa
Prágr MartinGalanžárová DenisaTK Marendi
(Czechy)

35+ (Senior 1) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
ST LEWANDOWSKI Bernard
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Bernard
2.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
3.Lichocki Tomasz
Lichocka Joanna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Lichocki Tomasz
Lichocka Joanna
Lichocki TomaszLichocka JoannaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
4.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Klub Sportowy Polski Taniec
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec
5.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól

35+ (Senior 1) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań
2.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
ST LEWANDOWSKI Bernard
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Bernard
3.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
LATINA - Wolsztyn
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaLATINA - Wolsztyn
4.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
5.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Klub Sportowy Polski Taniec
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec
6.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól