Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I

2015-11-28 Kalwaria Zebrzydowska k/Krakowa, PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA W PROGRAMIE

BLOK 1

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)151
2.Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
3.Ciscoń Jakub
Gadocha Martyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ciscoń Jakub
Gadocha Martyna
Ciscoń JakubGadocha MartynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 (+1)113
4.Wiercioch Konrad
Sroka Wiktoria
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Wiercioch Konrad
Sroka Wiktoria
Wiercioch KonradSroka WiktoriaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2 24
5.Ciernia Gerard
Śliwa Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ciernia Gerard
Śliwa Natalia
Ciernia GerardŚliwa NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 05
6.Płaza Maciej
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Płaza Maciej
Śnieżek Kinga
Płaza MaciejŚnieżek KingaGRACJA - Krosno1 16

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków7 (+1)171
2.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź7 (+1)172
3.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice2 (+1)123
4.Słomka Maciej
Gutowska Katarzyna
Słomka Maciej
Gutowska Katarzyna
Słomka MaciejGutowska Katarzyna1 (+1)114
5.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty1 15
6.Klimas Jakub
Grela Kamila
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Klimas Jakub
Grela Kamila
Klimas JakubGrela KamilaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 16
7.Kotul Hubert
Rojek Julia
STARDANCE - Kraków
Kotul Hubert
Rojek Julia
Kotul HubertRojek JuliaSTARDANCE - Kraków3 37
8.Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 48
9.Oleksy Lukasz Piotr
Włodarczyk Aleksandra
Oleksy Lukasz Piotr
Włodarczyk Aleksandra
Oleksy Lukasz PiotrWłodarczyk Aleksandra1 19
10.Wieczorek Jakub
Jamborska Gabriela
FANTAZJA - Kraków
Wieczorek Jakub
Jamborska Gabriela
Wieczorek JakubJamborska GabrielaFANTAZJA - Kraków1 110

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
STYL - Kraków
Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
Zaręba JakubSzarek OliwiaSTYL - Kraków4 (+1)141
2.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków1 (+1)112
3.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków7 (+1)173
4.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 54
5.Czopek Jan
Strączyńska Gabriela
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Czopek Jan
Strączyńska Gabriela
Czopek JanStrączyńska GabrielaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3 35
6.Dudek Kacper
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dudek Kacper
Martowicz Maja
Dudek KacperMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 36
7.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory6 (-1)-16

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice8 (+1)181
2.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków4 (+1)142
3.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik7 (+1)173
4.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków8 (+1)184
5.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków9 (+1)195
6.Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków2 26
7.Zieliński Dawid
Łokas Karolina
EVOLUTION - Kraków
Zieliński Dawid
Łokas Karolina
Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION - Kraków2 27
8.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom4 48
9.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME - Kęty0 09
10.Biela Ernest
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Zajda Dorota
Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK - Kraków1 110
11.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków1 111
12.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków3 312
13.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory5 (-1)-15

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków6 (+1)161
2.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków4 (+1)142
3.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME - Kęty3 (+1)133
4.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze C (+1)1C4
5.Zieliński Dawid
Łokas Karolina
EVOLUTION - Kraków
Zieliński Dawid
Łokas Karolina
Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION - Kraków2 (+1)125
6.Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków4 46
7.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice3 37
8.Banaszkiewicz Krzysztof
Orzechowska Sylwia Natalia
BAWINEK - Kraków
Banaszkiewicz Krzysztof
Orzechowska Sylwia Natalia
Banaszkiewicz KrzysztofOrzechowska Sylwia NataliaBAWINEK - Kraków7 78
9.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom6 69
10.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków6 610
11.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków0 011
12.Biela Ernest
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Zajda Dorota
Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK - Kraków1 112

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin1 (+1)111
2.Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
STYL - Kraków
Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSTYL - Kraków6 (+1)162
3.Kudra Michał
Pijar Beata
ZŁOTA PARA - Dębica
Kudra Michał
Pijar Beata
Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA - Dębica6 (+1)163
4.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna6 (+1)164
5.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków7 (+1)175
6.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków2 26
7.Kudziełko Patryk
Urban Anna
RAGTIME - Kęty
Kudziełko Patryk
Urban Anna
Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME - Kęty1 17
8.Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK - Kraków0 08
9.Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
Scąber AleksanderKula ZuzannaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 19
10.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 010
11.WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
WalatFTS PiotrKowalska Julia0 011

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza A (+1)1A1
2.Kmita Sebastian
Rej Patrycja
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Rej Patrycja
Kmita SebastianRej PatrycjaSTYL - Kraków12 (+1)1122
3.Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
Hejmej DamianDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2 (+1)123
4.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna11 (+1)1114
5.Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
GALA - Mielec
Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA - Mielec2 (+1)125
6.Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
Scąber AleksanderKula ZuzannaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 (+1)116
7.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 07
8.Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA - Kraków7 78
9.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory1 18
10.WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
WalatFTS PiotrKowalska Julia0 010
11.Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
Szafrański SebastianKlimas MarzenaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 111
12.Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
BAWINEK - Kraków
Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK - Kraków3 312
13.PuchałaFTS Mateusz
KsiążekFTS Izabela
PuchałaFTS Mateusz
KsiążekFTS Izabela
PuchałaFTS MateuszKsiążekFTS Izabela2 212
14.Kudziełko Patryk
Urban Anna
RAGTIME - Kęty
Kudziełko Patryk
Urban Anna
Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME - Kęty1 114

 

BLOK 2

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty1
2.Ryłko Michał
Więckowska Maja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ryłko Michał
Więckowska Maja
Ryłko MichałWięckowska MajaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty1
2.Ryłko Michał
Więckowska Maja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ryłko Michał
Więckowska Maja
Ryłko MichałWięckowska MajaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 (+1)181
2.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów8 (+1)182
3.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa5 (+1)153
4.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle4 44
5.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków2 25
6.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa4 46
7.Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance - Kraków1 17

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa6 (+1)161
2.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 (+1)182
3.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów9 (+1)193
4.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków1 14
5.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa4 45
6.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle2 26
7.Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance - Kraków2 27

16-18 (Młodzież) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Domiter_FTS Hubert
Wąsacz_FTS Karolina
Domiter_FTS Hubert
Wąsacz_FTS Karolina
Domiter_FTS HubertWąsacz_FTS Karolina1
2.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin2
3.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3

16-18 (Młodzież) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jałocha Szymon
Plinta Olga
Jałocha Szymon
Plinta Olga
Jałocha SzymonPlinta Olga1
2.Nowacki Adrian
Moskała Janina
POLISH CLUB - Warszawa
Nowacki Adrian
Moskała Janina
Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB - Warszawa2
3.Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
Szewczyk GrzegorzCichy MonikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3
4.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów4
5.Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
Scąber AleksanderKula ZuzannaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów5

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków5 (+1)151
2.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)142
3.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków8 (+1)183
4.Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Górniak KamilSzpila MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice7 (+1)174
5.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków2 (+1)125
6.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle1 16
7.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom2 27
8.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
STTS Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaSTTS Kraków2 27
9.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków5 59
10.Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
Szafrański SebastianKlimas MarzenaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów5 510
11.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik3 311

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków4 (+1)141
2.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza11 (+1)1112
3.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)173
4.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom11 (+1)1114
5.Pinkus Jakub
Doroz Klaudia
STYL - Kraków
Pinkus Jakub
Doroz Klaudia
Pinkus JakubDoroz KlaudiaSTYL - Kraków3 35
6.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków1 16
7.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków4 47
8.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
STTS Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaSTTS Kraków3 37
9.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle1 19
10.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin-1 (-1)-1-1

 

BLOK 3

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Oślizło Filip
Duda Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Oślizło Filip
Duda Wiktoria
Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)122
3.Raczek Kacper
Bysina Martyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Raczek Kacper
Bysina Martyna
Raczek KacperBysina MartynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3 (+1)133
4.Strózik Artur
Sioła Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Strózik Artur
Sioła Oliwia
Strózik ArturSioła OliwiaST FLASH DUO - Kraków2 24
5.Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
STARDANCE - Kraków
Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE - Kraków2 25
6.Mida Dawid
Mida Paulina
AXIS - Nowy Sącz
Mida Dawid
Mida Paulina
Mida DawidMida PaulinaAXIS - Nowy Sącz0 06
7.Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
STTS Kraków
Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS Kraków0 07
8.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków-1 (-1)-1-1
9.Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
Wijas JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce0 (-1)-10
10.Wojaczek Paweł
Kozioł Wiktoria
MIX - Rybnik
Wojaczek Paweł
Kozioł Wiktoria
Wojaczek PawełKozioł WiktoriaMIX - Rybnik-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów9 (+1)191
2.Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów8 (+1)182
3.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów8 (+1)183
4.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów9 (+1)194
5.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)165
6.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica9 (+1)196
7.Dudek Szymon
Samek Magdalena
STYL - Kraków
Dudek Szymon
Samek Magdalena
Dudek SzymonSamek MagdalenaSTYL - Kraków4 (+1)147
8.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory7 78
9.Roman Jakub
Dorycka Dominika
FANTAZJA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA - Kraków5 59
10.Smolarek Marcel
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME - Kęty2 210
11.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela1 111
12.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz1 111
13.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł Lena3 313
14.Braun Patryk
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Braun Patryk
Pyrdziak Katarzyna
Braun PatrykPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty1 114
15.Baron Jakub
Jakóbowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Jakóbowska Jolanta
Baron JakubJakóbowska JolantaRAGTIME - Kęty1 115
16.KmiecikFTS Jan
GluzińskaFTS Katarzyna
KmiecikFTS Jan
GluzińskaFTS Katarzyna
KmiecikFTS JanGluzińskaFTS Katarzyna-1 -116
17.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 117
18.Wanago Paweł
Balon Katarzyna
STYL - Kraków
Wanago Paweł
Balon Katarzyna
Wanago PawełBalon KatarzynaSTYL - Kraków0 018
19.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno6 619

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów C (+1)1C1
2.Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
SUKCES - Jaworzno
Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
Skórka JakubDziąbor EmiliaSUKCES - Jaworzno6 (+1)162
3.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela3 (+1)133
4.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz3 (+1)134
5.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
FANTAZJA - Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaFANTAZJA - Kraków C (+1)1C5
6.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów5 (+1)156
7.Dudek Szymon
Samek Magdalena
STYL - Kraków
Dudek Szymon
Samek Magdalena
Dudek SzymonSamek MagdalenaSTYL - Kraków3 (+1)137
8.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec6 68
9.KmiecikFTS Jan
GluzińskaFTS Katarzyna
KmiecikFTS Jan
GluzińskaFTS Katarzyna
KmiecikFTS JanGluzińskaFTS Katarzyna-1 -19
10.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory5 510
11.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł Lena3 311
12.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno8 811
13.Smolarek Marcel
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME - Kęty1 113
14.Braun Patryk
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Braun Patryk
Pyrdziak Katarzyna
Braun PatrykPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty2 214
15.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 114
16.Wanago Paweł
Balon Katarzyna
STYL - Kraków
Wanago Paweł
Balon Katarzyna
Wanago PawełBalon KatarzynaSTYL - Kraków0 016
17.Baron Jakub
Jakóbowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Jakóbowska Jolanta
Baron JakubJakóbowska JolantaRAGTIME - Kęty1 117
18.Roman Jakub
Dorycka Dominika
FANTAZJA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA - Kraków3 317
19.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica6 617

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)161
2.Mrowiec Adrian
Korzeniak Oliwia
Mrowiec Adrian
Korzeniak Oliwia
Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia4 (+1)142
3.Porębski Marek
Bielec Natalia
STYL - Kraków
Porębski Marek
Bielec Natalia
Porębski MarekBielec NataliaSTYL - Kraków3 (+1)133
4.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory3 (+1)134
5.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 15
6.Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek WojciechJałocha Wiktoria0 06
7.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry8 87
8.Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek JakubGas Weronika3 38
9.BełzFTS Nicolas
SłowiakFTS Adrianna
BełzFTS Nicolas
SłowiakFTS Adrianna
BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna3 39

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
Łężniak KarolLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów5 (+1)151
2.Cinal Kacper
Kuźma Agata
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME - Kęty11 (+1)1112
3.Ciszek Karol
Czarnik Weronika
CLASSIC Tuchów
Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC Tuchów8 (+1)183
4.Kurek Kamil
Rosik Paulina
EVOLUTION - Kraków
Kurek Kamil
Rosik Paulina
Kurek KamilRosik PaulinaEVOLUTION - Kraków6 (+1)164
5.Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek WojciechJałocha Wiktoria1 15
6.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 16
7.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 17
8.BełzFTS Nicolas
SłowiakFTS Adrianna
BełzFTS Nicolas
SłowiakFTS Adrianna
BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna3 38
9.Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek JakubGas Weronika1 19

16+ (Powyżej 15) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Nowak Filip
Wróblewska Sandra
Nowak Filip
Wróblewska Sandra
Nowak FilipWróblewska Sandra1
2.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry2
3.Macała Karol Józef
Fok Nathalia
STYL - Kraków
Macała Karol Józef
Fok Nathalia
Macała Karol JózefFok NathaliaSTYL - Kraków3
4.Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
Hejmej DamianDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów4
5.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna5
6.Kłobuch Michał
Barwiołek Klaudia
BAWINEK - Kraków
Kłobuch Michał
Barwiołek Klaudia
Kłobuch MichałBarwiołek KlaudiaBAWINEK - Kraków6

16+ (Powyżej 15) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa1
2.Uher Václav
Slouková Anna
TK Marendi
(Czechy)
Uher Václav
Slouková Anna
Uher VáclavSlouková AnnaTK Marendi
(Czechy)
3
3.Kozub Michal
Bogaczová Tereza
TK Marendi
(Czechy)
Kozub Michal
Bogaczová Tereza
Kozub MichalBogaczová TerezaTK Marendi
(Czechy)
4
4.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów5
5.Prágr Martin
Galanžárová Denisa
TK Marendi
(Czechy)
Prágr Martin
Galanžárová Denisa
Prágr MartinGalanžárová DenisaTK Marendi
(Czechy)
6.Tyllich Jan
Martynkova Monika
TK Marendi
(Czechy)
Tyllich Jan
Martynkova Monika
Tyllich JanMartynkova MonikaTK Marendi
(Czechy)

 

BLOK 4

12-13 (Junior 1) ST Grand Prix Polski 3

Grand Prix Polski
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Raczek Hubert
Kowalska Magdalena
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Raczek Hubert
Kowalska Magdalena
Raczek HubertKowalska MagdalenaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 01108
2.Gadocha Mateusz
Bała Weronika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha MateuszBała WeronikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 1290
3.Biedroń Tymoteusz
Magnuska Katarzyna
ArtDance - Kraków
Biedroń Tymoteusz
Magnuska Katarzyna
Biedroń TymoteuszMagnuska KatarzynaArtDance - Kraków0 0378

12-13 (Junior 1) LA Grand Prix Polski 3

Grand Prix Polski
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Raczek Hubert
Kowalska Magdalena
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Raczek Hubert
Kowalska Magdalena
Raczek HubertKowalska MagdalenaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 01108
2.Gadocha Mateusz
Bała Weronika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha MateuszBała WeronikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 1290
3.Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 0378

14-15 (Junior 2) B ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
Łężniak KarolLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1
2.Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka KacperBabiarz Aleksandra2
3.Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
Kruszyna WojciechWójcik OliviaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3

14-15 (Junior 2) B LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.1
2.Mrowiec Adrian
Korzeniak Oliwia
Mrowiec Adrian
Korzeniak Oliwia
Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia2
3.Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
Kruszyna WojciechWójcik OliviaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3
4.Hlawiczka Martin
Kolářová Nela
TK Marendi
(Czechy)
Hlawiczka Martin
Kolářová Nela
Hlawiczka MartinKolářová NelaTK Marendi
(Czechy)

16-20 (Młodzież starsza) ST Grand Prix Polski 8

Grand Prix Polski
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Domiter_FTS Hubert
Wąsacz_FTS Karolina
Domiter_FTS Hubert
Wąsacz_FTS Karolina
Domiter_FTS HubertWąsacz_FTS Karolina2 21162
2.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry6 62135
3.Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
Hejmej DamianDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 1499
4.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna1 1590
5.Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
STYL - Kraków
Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSTYL - Kraków6 6681
6.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 5772
7.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 1868
8.Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
Scąber AleksanderKula ZuzannaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów

16-20 (Młodzież starsza) LA Grand Prix Polski 17

Grand Prix Polski
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 01225
2.Klepacz Kacper
Szalast Oliwia
POLISH CLUB - Warszawa
Klepacz Kacper
Szalast Oliwia
Klepacz KacperSzalast OliwiaPOLISH CLUB - Warszawa0 02188
3.Kucina Wojciech
Kuląg Marta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Kuląg Marta
Kucina WojciechKuląg MartaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03163
4.Uher Václav
Slouková Anna
TK Marendi
(Czechy)
Uher Václav
Slouková Anna
Uher VáclavSlouková AnnaTK Marendi
(Czechy)
4
5.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05125
6.Jałocha Szymon
Plinta Olga
Jałocha Szymon
Plinta Olga
Jałocha SzymonPlinta Olga2 26113
7.Kozub Michal
Bogaczová Tereza
TK Marendi
(Czechy)
Kozub Michal
Bogaczová Tereza
Kozub MichalBogaczová TerezaTK Marendi
(Czechy)
7
8.Bil Jakub
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Bil Jakub
Łysik Agnieszka
Bil JakubŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa0 0894
9.Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
Szewczyk GrzegorzCichy MonikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 0894
10.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów0 01081
11.Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka DawidBaniak Izabela1 11175
12.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena4 41269
13.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 11363
14.Stelmachowski Adam
Księżarczyk Donata
STYL - Kraków
Stelmachowski Adam
Księżarczyk Donata
Stelmachowski AdamKsiężarczyk DonataSTYL - Kraków0 01363
15.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 11556
16.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia9 91650
17.Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
Scąber AleksanderKula ZuzannaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 11750