FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski Senior

2015-12-13 Warszawa, AD ASTRA


Plik z wynikami
BLOK 1

25+ (Dorośli 2) ST 4T Grand Prix Senior 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak Anna
2.Pizoń Jakub
Stachowska Patrycja
Pizoń Jakub
Stachowska Patrycja
Pizoń JakubStachowska Patrycja

25+ (Dorośli 2) LA 4T Grand Prix Senior 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak Anna
2.Pizoń Jakub
Stachowska Patrycja
Pizoń Jakub
Stachowska Patrycja
Pizoń JakubStachowska Patrycja
3.Sprawka Łukasz
Olszewska Anna
okręg mazowiecki
(Polska)
Sprawka Łukasz
Olszewska Anna
Sprawka ŁukaszOlszewska Annaokręg mazowiecki
(Polska)
4.Włoczewski Piotr
Dąbrowska Hanna
CT BLANKA WINIARSKA -
(Poznań)
Włoczewski Piotr
Dąbrowska Hanna
Włoczewski PiotrDąbrowska HannaCT BLANKA WINIARSKA -
(Poznań)

35+ (Senior 1) ST 4T Grand Prix Senior 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska Agnieszka
2.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna
3.Król Robert
Król Katarzyna
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle
4.Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik KarolLaurowska Anna
5.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
6.Słupecki Krzysztof
Słupecka Agnieszka
CT BLANKA WINIARSKA -
(Poznań)
Słupecki Krzysztof
Słupecka Agnieszka
Słupecki KrzysztofSłupecka AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA -
(Poznań)

35+ (Senior 1) LA 4T Grand Prix Senior 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna
2.Król Robert
Król Katarzyna
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle
3.Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
Nietubyć StanisławGoszyk AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik KarolLaurowska Anna
5.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
6.Ziębiński Marek
Góral Sylwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziębiński Marek
Góral Sylwia
Ziębiński MarekGóral SylwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Słupecki Krzysztof
Słupecka Agnieszka
CT BLANKA WINIARSKA -
(Poznań)
Słupecki Krzysztof
Słupecka Agnieszka
Słupecki KrzysztofSłupecka AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA -
(Poznań)

45+ (Senior 2) ST 4T Grand Prix Senior 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź
3.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
SZOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraSZOK - Gliwice
4.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź
5.Wasilewski Marek
Wasilewska Krystyna
Wasilewski Marek
Wasilewska Krystyna
Wasilewski MarekWasilewska Krystyna
6.Zaborowski Roman
Kubalska Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaborowski Roman
Kubalska Agata
Zaborowski RomanKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

45+ (Senior 2) LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź

55+ (Senior 3) ST 4T Grand Prix Senior 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole
2.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
PIONIER - Kłobuck
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataPIONIER - Kłobuck
3.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków

55+ (Senior 3) LA 4T Grand Prix Senior 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole
2.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
PIONIER - Kłobuck
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataPIONIER - Kłobuck
3.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona

 

BLOK 2

25+ (Dorośli 2) ST Grand Prix Senior 0

25+ (Dorośli 2) LA Grand Prix Senior 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak Anna
2.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów
3.Pizoń Jakub
Stachowska Patrycja
Pizoń Jakub
Stachowska Patrycja
Pizoń JakubStachowska Patrycja
4.Sprawka Łukasz
Olszewska Anna
okręg mazowiecki
(Polska)
Sprawka Łukasz
Olszewska Anna
Sprawka ŁukaszOlszewska Annaokręg mazowiecki
(Polska)
5.Włoczewski Piotr
Dąbrowska Hanna
CT BLANKA WINIARSKA -
(Poznań)
Włoczewski Piotr
Dąbrowska Hanna
Włoczewski PiotrDąbrowska HannaCT BLANKA WINIARSKA -
(Poznań)

35+ (Senior 1) ST Grand Prix Senior 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
KIEPURA - Sosnowiec
Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA - Sosnowiec
2.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec
3.Kolecki Marek
Gawlik Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kolecki Marek
Gawlik Ewa
Kolecki MarekGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Król Robert
Król Katarzyna
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle
5.Nowak Aleksander
Stec Marta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Nowak Aleksander
Stec Marta
Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
6.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
7.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań

35+ (Senior 1) LA Grand Prix Senior 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań
2.Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
ST LEWANDOWSKI Bernard
Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
Dańko PrzemysławRytwińska MałgorzataST LEWANDOWSKI Bernard
3.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec
4.Nowak Aleksander
Stec Marta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Nowak Aleksander
Stec Marta
Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
5.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
6.Łabno Jakub
Dubowska Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Łabno Jakub
Dubowska Małgorzata
Łabno JakubDubowska MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań

45+ (Senior 2) ST Grand Prix Senior 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław
2.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia
4.Misztal Piotr
Misztal Monika
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Misztal Piotr
Misztal Monika
Misztal PiotrMisztal MonikaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
5.Ponto Włodzimierz
Ponto Monika
ASTRA - Szczecin
Ponto Włodzimierz
Ponto Monika
Ponto WłodzimierzPonto MonikaASTRA - Szczecin
6.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Klub Sportowy Polski Taniec
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec
7.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
ELITE DANCE - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaELITE DANCE - Warszawa
8.Suszczewski Adam
Król Elżbieta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Suszczewski Adam
Król Elżbieta
Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK - Jelenia Góra
9.Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
10.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.
11.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław
12.Zaborowski Roman
Kubalska Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaborowski Roman
Kubalska Agata
Zaborowski RomanKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

45+ (Senior 2) LA Grand Prix Senior 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław
2.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
3.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia
5.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Klub Sportowy Polski Taniec
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec
6.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
SZOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraSZOK - Gliwice
7.Suszczewski Adam
Król Elżbieta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Suszczewski Adam
Król Elżbieta
Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK - Jelenia Góra
8.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.

55+ (Senior 3) ST Grand Prix Senior 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
ŁDK - Łódź
Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaŁDK - Łódź
2.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole
3.Linek Krzysztof
Linek Małgorzata
MYKA - Zamość
Linek Krzysztof
Linek Małgorzata
Linek KrzysztofLinek MałgorzataMYKA - Zamość
4.Oruba Andrzej
Fedak Beata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Oruba Andrzej
Fedak Beata
Oruba AndrzejFedak BeataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków

55+ (Senior 3) LA Grand Prix Senior 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
ŁDK - Łódź
Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaŁDK - Łódź
2.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole
3.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków

 

BLOK 3

14-15 (Junior 2) ST Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 01225
2.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra0 02188
3.Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
PROGRESS - Warszawa
Zarzycki Hubert
Kucharczyk Maja
Zarzycki HubertKucharczyk MajaPROGRESS - Warszawa10 103163
4.Repecki Michał
Gura Alicja
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Gura Alicja
Repecki MichałGura AlicjaMYKA - Zamość5 54138
5.Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE - Warszawa0 05125
6.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 06113
7.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 07100

16-18 (Młodzież) LA Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 01297
2.Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
ZORBA - Mykanów
Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak MateuszBorecka IzabelaZORBA - Mykanów10 102248
3.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03215
4.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CT WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH - Kalisz0 04182
5.Kucina Wojciech
Kuląg Marta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Kuląg Marta
Kucina WojciechKuląg MartaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05165
6.Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
Suligowski DawidPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06149
7.Nowak Wiktor
Kamińska Sara
LIDER - Lublin
Nowak Wiktor
Kamińska Sara
Nowak WiktorKamińska SaraLIDER - Lublin7 77132
8.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław0 08124
9.Nowacki Adrian
Moskała Janina
POLISH CLUB - Warszawa
Nowacki Adrian
Moskała Janina
Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB - Warszawa0 09116
10.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin10 1010107
11.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra Zuzanna4 41199
12.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena0 01291

16-20 (Młodzież starsza) LA Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 01297
2.Klepacz Kacper
Szalast Oliwia
POLISH CLUB - Warszawa
Klepacz Kacper
Szalast Oliwia
Klepacz KacperSzalast OliwiaPOLISH CLUB - Warszawa0 02248
3.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 03215
4.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów0 04182
5.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów0 05165
6.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów0 06149
7.Kucina Wojciech
Kuląg Marta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Kuląg Marta
Kucina WojciechKuląg MartaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07132
8.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CT WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH - Kalisz0 08124
9.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław0 09116
10.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 110107
11.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom
12.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin

19+ (Powyżej 18) ST Grand Prix Polski 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 01360
2.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 02300
3.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów-1 -13260
4.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 04220
5.Kleist Marcin
Bień Julia
Klub Sportowy Polski Taniec
Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec0 05200
6.Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
Kolesnik RostislavWawrzynowicz KingaDANCE TEAM - Wrocław0 06180
7.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze0 07160
8.Zając Ariel
Zięba Monika
SZOK - Gliwice
Zając Ariel
Zięba Monika
Zając ArielZięba MonikaSZOK - Gliwice0 07160
9.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 09140
10.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaAKSEL - Rzeszów0 010130
11.Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE - Warszawa0 011120
12.Narajewski Jakub
Skorupa Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Narajewski Jakub
Skorupa Katarzyna
Narajewski JakubSkorupa KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław0 012110
13.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin3 313100
14.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 01490
15.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA0 01590
16.Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
Żmijewski DominikWalkiewicz MarzenaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2 21680
17.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 51780
18.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów
19.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa