VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015

2015-10-11 Siennica Różana k. Krasnegostawu, RYTM - Chełm


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!!!!!!!
Rejestracja przedłużona do piątku, do godz.16.00.

BLOK 1

Rejestracja 10.45-11.30 próba parkietu 11.15-11.45 rozpoczęcie 12.00


8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.ROZHKOV Ruslan
SELIVERSTOVA Anastasiya
ESTET ? LVIV
(Ukraina)
ROZHKOV Ruslan
SELIVERSTOVA Anastasiya
ROZHKOV Ruslan SELIVERSTOVA Anastasiya ESTET ? LVIV
(Ukraina)
2.Spolitak Maksym
Muzh Solomiya
ESTET LVIV
(Ukraina)
Spolitak Maksym
Muzh Solomiya
Spolitak Maksym Muzh Solomiya ESTET LVIV
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn JakubŁukasik Izabela3 (+1)131
2.Jankowski Kamil
Czerwińska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Jankowski Kamil
Czerwińska Aleksandra
Jankowski KamilCzerwińska AleksandraZAMEK - Lublin1 12
3.Wichuła Hubert
Kuś Oliwia
Wichuła Hubert
Kuś Oliwia
Wichuła HubertKuś Oliwia0 03

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borsuk Łukasz
Adamczyk Oliwia
Borsuk Łukasz
Adamczyk Oliwia
Borsuk ŁukaszAdamczyk Oliwia0 01
2.Kuś Jakub
Świca Aleksandra
Kuś Jakub
Świca Aleksandra
Kuś JakubŚwica Aleksandra0 02
3.Piekarz Bartłomiej
Kapica Dominika
Piekarz Bartłomiej
Kapica Dominika
Piekarz BartłomiejKapica Dominika0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hejna Konrad
Lisiecka Katarzyna
RYTM - Chełm
Hejna Konrad
Lisiecka Katarzyna
Hejna KonradLisiecka KatarzynaRYTM - Chełm1 (+1)111
2.Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki KonradKapica Marcelina1 12
3.Smolukh Roman
Kosohova Silvana
Bravo LVIV
(Ukraina)
Smolukh Roman
Kosohova Silvana
Smolukh Roman Kosohova Silvana Bravo LVIV
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki KonradKapica Marcelina2 (+1)121
2.Hejna Konrad
Lisiecka Katarzyna
RYTM - Chełm
Hejna Konrad
Lisiecka Katarzyna
Hejna KonradLisiecka KatarzynaRYTM - Chełm0 02
3.Smolukh Roman
Kosohova Silvana
Bravo LVIV
(Ukraina)
Smolukh Roman
Kosohova Silvana
Smolukh Roman Kosohova Silvana Bravo LVIV
(Ukraina)

 

BLOK 2

Rejestracja 13.45-14.30 próba parkietu 14.15-14.45 rozpoczęcie 15.00


12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
CHOCHLIK - Lubartów
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK - Lubartów3 33
2.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa1 14
3.PAVLYK Bohdan
HULA Oksana
ESTET LVIV
(Ukraina)
PAVLYK Bohdan
HULA Oksana
PAVLYK Bohdan HULA Oksana ESTET LVIV
(Ukraina)
4.SYMONENKO Yuriy
KOZAKEVYCH Roksolana
ESTET LVIV
(Ukraina)
SYMONENKO Yuriy
KOZAKEVYCH Roksolana
SYMONENKO Yuriy KOZAKEVYCH Roksolana ESTET LVIV
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin5 (+1)152
2.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
CHOCHLIK - Lubartów
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK - Lubartów3 33
3.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa1 14
4.PAVLYK Bohdan
HULA Oksana
ESTET LVIV
(Ukraina)
PAVLYK Bohdan
HULA Oksana
PAVLYK Bohdan HULA Oksana ESTET LVIV
(Ukraina)
5.SYMONENKO Yuriy
KOZAKEVYCH Roksolana
ESTET LVIV
(Ukraina)
SYMONENKO Yuriy
KOZAKEVYCH Roksolana
SYMONENKO Yuriy KOZAKEVYCH Roksolana ESTET LVIV
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
RIVIERA Warszawa
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA Warszawa2 (+1)121
2.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin5 (+1)152
3.Kretowicz Damian
Sabarańska Dagmara
RYTM - Chełm
Kretowicz Damian
Sabarańska Dagmara
Kretowicz DamianSabarańska DagmaraRYTM - Chełm2 (+1)123
4.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość5 54
5.Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
CHOCHLIK - Lubartów
Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK - Lubartów1 15
6.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość1 16
7.Mazurek Daniel
Liwak Zofia
MYKA - Zamość
Mazurek Daniel
Liwak Zofia
Mazurek DanielLiwak ZofiaMYKA - Zamość1 17

14-15 (Junior 2) D ST 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM - Chełm6 (+1)161
2.Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
RYTM - Chełm
Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM - Chełm1 12
3.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość6 63

14-15 (Junior 2) D LA 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM - Chełm6 (+1)161
2.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość6 62
3.Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
RYTM - Chełm
Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM - Chełm1 13

14-15 (Junior 2) C ST 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER - Lublin2 (+1)121
2.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa6 62
3.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
IMPULS - Biłgoraj
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS - Biłgoraj5 53

14-15 (Junior 2) C LA 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin6 (+1)161
2.Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER - Lublin1 12
3.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
IMPULS - Biłgoraj
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS - Biłgoraj7 73

 

BLOK 3

Rejestracja 16.45-17.30 próba parkietu 17.15-17.45 rozpoczęcie 18.00


14-15 (Junior 2) Open ST 5T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie2 22
2.Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM - Chełm6 65
3.Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
RYTM - Chełm
Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM - Chełm1 16
4.Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER - Lublin1 (-1)-11
5.DMYTRIV Vladyslav
ROZHKOVA Viktoriya
ESTET LVIV
(Ukraina)
DMYTRIV Vladyslav
ROZHKOVA Viktoriya
DMYTRIV Vladyslav ROZHKOVA Viktoriya ESTET LVIV
(Ukraina)
6.Svoren Vladyslav
Mytko Marta
ESTET LVIV
(Ukraina)
Svoren Vladyslav
Mytko Marta
Svoren Vladyslav Mytko Marta ESTET LVIV
(Ukraina)
7.YARISH Svyatoslav
MARTYN Roksolana
ESTET LVIV
(Ukraina)
YARISH Svyatoslav
MARTYN Roksolana
YARISH Svyatoslav MARTYN Roksolana ESTET LVIV
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open LA 5T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oberda Jakub
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Oberda Jakub
Tracz Oliwia
Oberda JakubTracz OliwiaMYKA - Zamość7 71
2.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa0 04
3.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin6 65
4.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 16
5.Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM - Chełm6 67
6.Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
RYTM - Chełm
Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM - Chełm1 18
7.Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER - Lublin0 (-1)-10
8.DMYTRIV Vladyslav
ROZHKOVA Viktoriya
ESTET LVIV
(Ukraina)
DMYTRIV Vladyslav
ROZHKOVA Viktoriya
DMYTRIV Vladyslav ROZHKOVA Viktoriya ESTET LVIV
(Ukraina)
9.Svoren Vladyslav
Mytko Marta
ESTET LVIV
(Ukraina)
Svoren Vladyslav
Mytko Marta
Svoren Vladyslav Mytko Marta ESTET LVIV
(Ukraina)
10.YARISH Svyatoslav
MARTYN Roksolana
ESTET LVIV
(Ukraina)
YARISH Svyatoslav
MARTYN Roksolana
YARISH Svyatoslav MARTYN Roksolana ESTET LVIV
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) D ST 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM - Chełm2 (+1)121
2.Hałaj Seweryn
Dybała Aleksandra
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Dybała Aleksandra
Hałaj SewerynDybała AleksandraRYTM - Chełm2 (+1)122
3.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom3 33
4.Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
GALA - Mielec
Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA - Mielec1 14

16+ (Powyżej 15) D LA 5T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hałaj Seweryn
Dybała Aleksandra
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Dybała Aleksandra
Hałaj SewerynDybała AleksandraRYTM - Chełm2 (+1)121
2.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)152
3.Machnio Damian
Sułkowska Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Sułkowska Weronika
Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom1 13
4.Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM - Chełm1 14
5.Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
GALA - Mielec
Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA - Mielec1 15

16+ (Powyżej 15) C ST 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)121
2.Koguciuk Marcin
Kołtun Karolina
RYTM - Chełm
Koguciuk Marcin
Kołtun Karolina
Koguciuk MarcinKołtun KarolinaRYTM - Chełm7 72
3.Karaś Karol
Gołębiowska Magdalena
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Karaś Karol
Gołębiowska Magdalena
Karaś KarolGołębiowska MagdalenaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 03

16+ (Powyżej 15) C LA 5T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szuba Michał
Albrechczyńska Martyna
RIVIERA Warszawa
Szuba Michał
Albrechczyńska Martyna
Szuba MichałAlbrechczyńska MartynaRIVIERA Warszawa7 (+1)171
2.Dobosz Jakub
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
Dobosz Jakub
Siatka Kamila
Dobosz JakubSiatka KamilaRYTM - Chełm4 (+1)142
3.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom5 53
4.Karaś Karol
Gołębiowska Magdalena
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Karaś Karol
Gołębiowska Magdalena
Karaś KarolGołębiowska MagdalenaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 04
5.Koguciuk Marcin
Kołtun Karolina
RYTM - Chełm
Koguciuk Marcin
Kołtun Karolina
Koguciuk MarcinKołtun KarolinaRYTM - Chełm0 05

16+ (Powyżej 15) B ST 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin10 (+1)1101
2.Dobosz Jakub
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
Dobosz Jakub
Siatka Kamila
Dobosz JakubSiatka KamilaRYTM - Chełm1 12
3.Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
GASIEK - Rzeszów
Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK - Rzeszów3 33
4.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość1 (-1)-11

16+ (Powyżej 15) B LA 5T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin10 (+1)1101
2.Wójcik Patryk
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Patryk
Bil Paulina
Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin5 (+1)152
3.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów11 (+1)1113
4.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin1 (+1)114
5.Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM - Chełm1 15
6.Jarmuł Krystian
Orkiszewska Aleksandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Jarmuł Krystian
Orkiszewska Aleksandra
Jarmuł KrystianOrkiszewska AleksandraMERENGUE - Stalowa Wola2 26
7.Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
GASIEK - Rzeszów
Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK - Rzeszów1 17
8.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość1 18

16+ (Powyżej 15) A ST 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE - Warszawa6 (+1)161
2.Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM - Chełm1 (+1)112
3.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin4 43
4.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 54

16+ (Powyżej 15) A LA 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin4 (+1)141
2.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce9 92
3.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 13