Rejestracja 10.45-11.30 próba parkietu 11.15-11.45 rozpoczęcie 12.00
8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T PREMIUM 0
10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | ROZHKOV Ruslan SELIVERSTOVA Anastasiya ESTET ? LVIV (Ukraina) | ROZHKOV Ruslan SELIVERSTOVA Anastasiya | ROZHKOV Ruslan | SELIVERSTOVA Anastasiya | ESTET ? LVIV (Ukraina) | | | | | |
2. | Spolitak Maksym Muzh Solomiya ESTET LVIV (Ukraina) | Spolitak Maksym Muzh Solomiya | Spolitak Maksym | Muzh Solomiya | ESTET LVIV (Ukraina) | | | | | |
10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T PREMIUM 0
10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T PREMIUM 0
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Wołoszyn Jakub Łukasik Izabela
| Wołoszyn Jakub Łukasik Izabela | Wołoszyn Jakub | Łukasik Izabela | | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Jankowski Kamil Czerwińska Aleksandra ZAMEK - Lublin | Jankowski Kamil Czerwińska Aleksandra | Jankowski Kamil | Czerwińska Aleksandra | ZAMEK - Lublin | 1 | | 1 | | 2 |
3. | Wichuła Hubert Kuś Oliwia FANTAN - Kraśnik | Wichuła Hubert Kuś Oliwia | Wichuła Hubert | Kuś Oliwia | FANTAN - Kraśnik | 0 | | 0 | | 3 |
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Borsuk Łukasz Adamczyk Oliwia FANTAN - Kraśnik | Borsuk Łukasz Adamczyk Oliwia | Borsuk Łukasz | Adamczyk Oliwia | FANTAN - Kraśnik | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Kuś Jakub Świca Aleksandra FANTAN - Kraśnik | Kuś Jakub Świca Aleksandra | Kuś Jakub | Świca Aleksandra | FANTAN - Kraśnik | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Piekarz Bartłomiej Kapica Dominika FANTAN - Kraśnik | Piekarz Bartłomiej Kapica Dominika | Piekarz Bartłomiej | Kapica Dominika | FANTAN - Kraśnik | 0 | | 0 | | 3 |
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Hejna Konrad Lisiecka Katarzyna RYTM - Chełm | Hejna Konrad Lisiecka Katarzyna | Hejna Konrad | Lisiecka Katarzyna | RYTM - Chełm | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Jacniacki Konrad Kapica Marcelina FANTAN - Kraśnik | Jacniacki Konrad Kapica Marcelina | Jacniacki Konrad | Kapica Marcelina | FANTAN - Kraśnik | 1 | | 1 | | 2 |
3. | Smolukh Roman Kosohova Silvana Bravo LVIV (Ukraina) | Smolukh Roman Kosohova Silvana | Smolukh Roman | Kosohova Silvana | Bravo LVIV (Ukraina) | | | | | |
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Jacniacki Konrad Kapica Marcelina FANTAN - Kraśnik | Jacniacki Konrad Kapica Marcelina | Jacniacki Konrad | Kapica Marcelina | FANTAN - Kraśnik | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Hejna Konrad Lisiecka Katarzyna RYTM - Chełm | Hejna Konrad Lisiecka Katarzyna | Hejna Konrad | Lisiecka Katarzyna | RYTM - Chełm | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Smolukh Roman Kosohova Silvana Bravo LVIV (Ukraina) | Smolukh Roman Kosohova Silvana | Smolukh Roman | Kosohova Silvana | Bravo LVIV (Ukraina) | | | | | |