XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ

2015-12-06 ŚRODA ŚLĄSKA, ST JABCZYŃSKA - Wrocław


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:30-9:30, próba parkietu 8:30-9:30, start: 10:00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 20

H1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,S,C,Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Endel-Ragis Antoni
Hawalewicz Maja
DANCE TEAM - Wrocław
Endel-Ragis Antoni
Hawalewicz Maja
Endel-Ragis AntoniHawalewicz MajaDANCE TEAM - Wrocław
2.Augustyn Łukasz
Nowak Anna
IMPRESS Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Nowak Anna
Augustyn ŁukaszNowak AnnaIMPRESS Dzierżoniów
3.Balcerski Piotr
Lechowicz Luiza
IMPULS Prochowice
Balcerski Piotr
Lechowicz Luiza
Balcerski PiotrLechowicz LuizaIMPULS Prochowice
4.Baran Kamil
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Kamil
Górka Oliwia
Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT Legnica
6.Butalewicz Bartek
Malawska Amelia
IMPRESS Dzierżoniów
Butalewicz Bartek
Malawska Amelia
Butalewicz BartekMalawska AmeliaIMPRESS Dzierżoniów
7.Karpiński Kacper
Idzi Nadia
IMPRESS Dzierżoniów
Karpiński Kacper
Idzi Nadia
Karpiński KacperIdzi NadiaIMPRESS Dzierżoniów
8.Kaszuba Marcel
Krzymowska Jagoda
TAKT Legnica
Kaszuba Marcel
Krzymowska Jagoda
Kaszuba MarcelKrzymowska JagodaTAKT Legnica
9.Kobryń Paweł
Zagrobelna Natalia
IMPRESS Dzierżoniów
Kobryń Paweł
Zagrobelna Natalia
Kobryń PawełZagrobelna NataliaIMPRESS Dzierżoniów
10.Kotus Andrzej
Karpińska Aleksandra
IMPRESS Dzierżoniów
Kotus Andrzej
Karpińska Aleksandra
Kotus AndrzejKarpińska AleksandraIMPRESS Dzierżoniów
11.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS Prochowice
12.Krupa Michał
Melnarowicz Oliwia
TAKT Legnica
Krupa Michał
Melnarowicz Oliwia
Krupa MichałMelnarowicz OliwiaTAKT Legnica
13.Melski Alan
Chowaniec Joanna
TAKT Legnica
Melski Alan
Chowaniec Joanna
Melski AlanChowaniec JoannaTAKT Legnica
14.Miklasiewicz Mateusz
Sołtysiak Maria
IMPRESS Dzierżoniów
Miklasiewicz Mateusz
Sołtysiak Maria
Miklasiewicz MateuszSołtysiak MariaIMPRESS Dzierżoniów
15.Pych Janusz
Zasnarska Julia
TAKT Legnica
Pych Janusz
Zasnarska Julia
Pych JanuszZasnarska JuliaTAKT Legnica
16.Raba Antoni
Niemiec Wiktoria
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Raba Antoni
Niemiec Wiktoria
Raba AntoniNiemiec WiktoriaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
17.Sowa Aleksander
Pokorska Oliwia
HAVANA - Wałbrzych
Sowa Aleksander
Pokorska Oliwia
Sowa AleksanderPokorska OliwiaHAVANA - Wałbrzych
18.Turczyński Igor
Malawska Laura
IMPRESS Dzierżoniów
Turczyński Igor
Malawska Laura
Turczyński IgorMalawska LauraIMPRESS Dzierżoniów
19.Łukianowski Michał
Michalczyk Milena
INSPIRACJA - Wrocław
Łukianowski Michał
Michalczyk Milena
Łukianowski MichałMichalczyk MilenaINSPIRACJA - Wrocław
20.Żabczak Michał
Mistrzak Zuzanna
TAKT Legnica
Żabczak Michał
Mistrzak Zuzanna
Żabczak MichałMistrzak ZuzannaTAKT Legnica

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY Opole1 (+1)111
2.Samuel Miłosz
Waraczewska Maja
PARADIS - Kłodzko
Samuel Miłosz
Waraczewska Maja
Samuel MiłoszWaraczewska MajaPARADIS - Kłodzko2 (+1)121
3.Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
PARADIS - Kłodzko
Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
Wrześniewski Krzysztof KacperŚliwka JuliaPARADIS - Kłodzko2 (+1)121
4.Krogulec Miłosz
Obarska Maria
SPIN - Rawicz
Krogulec Miłosz
Obarska Maria
Krogulec MiłoszObarska MariaSPIN - Rawicz1 12
5.Przewoźnik Zbigniew
Rak Zofia
SPIN - Rawicz
Przewoźnik Zbigniew
Rak Zofia
Przewoźnik ZbigniewRak ZofiaSPIN - Rawicz1 12

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl. D (+1)1D1
2.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+1)162
3.Morawicki Jakub
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Skulska Ilona
Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA - Wrocław6 (+1)163
4.Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
Lenarczyk ŁukaszGoranczewska JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki5 (+1)154
5.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaDANCE TEAM - Wrocław4 45
6.Nestorowski Miłosz
Majerowska Weronika
4STEP - Wrocław
Nestorowski Miłosz
Majerowska Weronika
Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika4STEP - Wrocław1 16
7.Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Środecki Aleksander
Kaśków Weronika
Środecki AleksanderKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna3 37
8.Stadnik Mateusz
Hanysz Kinga
IMPULS - Prochowice
Stadnik Mateusz
Hanysz Kinga
Stadnik MateuszHanysz KingaIMPULS - Prochowice1 18
9.Florczyk Jakub Antoni
Madeja Julia
IMPULS - Prochowice
Florczyk Jakub Antoni
Madeja Julia
Florczyk Jakub AntoniMadeja JuliaIMPULS - Prochowice1 19

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
Wróblewski MarekPiotrowska MajaIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
AMOK - Leszno
Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
Henicz MiłoszRozmiarek MałgorzataAMOK - Leszno6 (+1)162
3.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno7 (+1)173
4.Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
Żukowski WiktorSzawernoga NataliaDANCE TEAM - Wrocław7 74
5.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra1 15
6.Anczkiewicz Jakub
Goszka Julia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Anczkiewicz Jakub
Goszka Julia
Anczkiewicz JakubGoszka JuliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław1 16

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)181
2.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole4 (+1)143
4.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 54
5.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno1 15
6.Englert Adam
Kuligowska Magdalena
SPIN - Rawicz
Englert Adam
Kuligowska Magdalena
Englert AdamKuligowska MagdalenaSPIN - Rawicz0 06

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)181
2.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole7 (+1)172
3.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 14
5.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 45
6.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno1 16
7.Englert Adam
Kuligowska Magdalena
SPIN - Rawicz
Englert Adam
Kuligowska Magdalena
Englert AdamKuligowska MagdalenaSPIN - Rawicz0 07

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Dawid
Guettner Klara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Guettner Klara
Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA - Wrocław2 (+1)121
2.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)112
3.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze7 (+1)173
4.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław6 (+1)164
5.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław2 (+1)125
6.Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek MikołajPiechel Monika4 46
7.Jastrzębski Jakub
Kozak Agata
TAKT - Legnica
Jastrzębski Jakub
Kozak Agata
Jastrzębski JakubKozak AgataTAKT - Legnica1 17
8.Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
Leszczyński WitoldKaczperska AnitaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 78
9.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice3 39
10.Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
Dyka AdrianPawłowska JoannaFILEMON - Szamotuły2 210
11.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka Weronika0 011

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Dawid
Guettner Klara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Guettner Klara
Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA - Wrocław2 (+1)121
2.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław2 (+1)122
3.Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek MikołajPiechel Monika7 (+1)173
4.Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
Dyka AdrianPawłowska JoannaFILEMON - Szamotuły5 (+1)154
5.Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
Leszczyński WitoldKaczperska AnitaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. D (+1)1D5
6.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów0 06
7.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice3 37
8.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław4 48
9.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka Weronika0 09
10.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze5 59
11.Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
SZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin
Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
Dereszewski AdamWitkowiak KamilaSZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin7 711
12.Jastrzębski Jakub
Kozak Agata
TAKT - Legnica
Jastrzębski Jakub
Kozak Agata
Jastrzębski JakubKozak AgataTAKT - Legnica1 111

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:30, próba parkietu 11:30-12:30, start: 13:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C1
2.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław C (+1)1C2
3.Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
Wiśniewski FilipPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Kowalczykowski Jakub
Gabrysz Zuzanna
FANTOM - Głogów
Kowalczykowski Jakub
Gabrysz Zuzanna
Kowalczykowski JakubGabrysz ZuzannaFANTOM - Głogów1 14

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)181
2.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław9 92
3.Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Pawłowska Aleksandra
Wiśniewski FilipPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 03

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra9 (+1)191
2.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta C (+1)1C2
3.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole2 (+1)123
4.Korzępa Piotr
Oleksińska Aleksandra
PARADIS - Kłodzko
Korzępa Piotr
Oleksińska Aleksandra
Korzępa PiotrOleksińska AleksandraPARADIS - Kłodzko2 (+1)124
5.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra8 85
6.Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
FRASZKA - Kamienna Góra
Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
Grochalski TomaszHomoncik AgataFRASZKA - Kamienna Góra2 26
7.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań1 17
8.Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
SZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin
Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
Dereszewski AdamWitkowiak KamilaSZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin0 08
9.Mistrzak Paweł
Pociejkin Adriana
TAKT - Legnica
Mistrzak Paweł
Pociejkin Adriana
Mistrzak PawełPociejkin AdrianaTAKT - Legnica0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barański Michał
Piotrowska Dagmara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Barański Michał
Piotrowska Dagmara
Barański MichałPiotrowska DagmaraST JABCZYŃSKA - Wrocław3 (+1)131
2.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole4 (+1)142
3.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta9 (+1)193
4.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań2 (+1)124
5.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów1 15
6.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra8 86
7.Szymczak Kamil
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymczak Kamil
Urban Greta
Szymczak KamilUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 17
8.Warzyc Mateusz
Tarnowska Tamara
ST NOVOMEX Opole
Warzyc Mateusz
Tarnowska Tamara
Warzyc MateuszTarnowska TamaraST NOVOMEX Opole2 28
9.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 49
10.Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
FRASZKA - Kamienna Góra
Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
Grochalski TomaszHomoncik AgataFRASZKA - Kamienna Góra3 310

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stańczyk Jakub
Marszałek Magdalena
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Stańczyk Jakub
Marszałek Magdalena
Stańczyk JakubMarszałek MagdalenaST JABCZYŃSKA - Wrocław9 (+1)191
2.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław A (+1)1A2
3.Łukasik Bartłomiej
Polak Monika
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Łukasik Bartłomiej
Polak Monika
Łukasik BartłomiejPolak MonikaST JABCZYŃSKA - Wrocław3 (+1)133
4.Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 54
5.Bolek Michał
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Bolek Michał
Mykicka Aleksandra
Bolek MichałMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław0 05
6.Łazuga Krzysztof
Mieczyńska Paulina
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Łazuga Krzysztof
Mieczyńska Paulina
Łazuga KrzysztofMieczyńska PaulinaST JABCZYŃSKA - Wrocław0 06

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław A (+1)1A1
2.Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
Kramski MateuszJabłońska JuliaGRACJA - Zielona Góra A (+1)1A2
3.Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
Winkler MiłoszJankowska MagdalenaDANCE CENTER - Poznań13 (+1)1133
4.Bolek Michał
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Bolek Michał
Mykicka Aleksandra
Bolek MichałMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław0 04
5.Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław2 25
6.Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
Łabiński WojciechZielazek AnnaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław0 06

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 15:30-16:30, próba parkietu 15:30-16:30, start: 17:00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA - Wrocław4 (+1)141
2.Stołecki Mateusz
Kuśnierzewska Izabela
AMETYST - Lubań
Stołecki Mateusz
Kuśnierzewska Izabela
Stołecki MateuszKuśnierzewska IzabelaAMETYST - Lubań5 (+1)152
3.Augustyniak Dominik
Światowska Iga
ALEX - Żagań
Augustyniak Dominik
Światowska Iga
Augustyniak DominikŚwiatowska IgaALEX - Żagań5 (+1)153
4.Hofbauer Mikołaj
Ragan Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Ragan Julia
Hofbauer MikołajRagan JuliaINSPIRACJA - Wrocław1 14
5.Marczak Paweł
Rolik Oliwia
AMETYST - Lubań
Marczak Paweł
Rolik Oliwia
Marczak PawełRolik OliwiaAMETYST - Lubań3 35
6.Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
Białokryty SzymonSztogryn ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 06
7.Słomka Łukasz
Ladra Patrycja
AMOK - Leszno
Słomka Łukasz
Ladra Patrycja
Słomka ŁukaszLadra PatrycjaAMOK - Leszno1 17

14-15 (Junior 2) Open ST 0

14-15 (Junior 2) Open LA 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barański Michał
Piotrowska Dagmara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Barański Michał
Piotrowska Dagmara
Barański MichałPiotrowska DagmaraST JABCZYŃSKA - Wrocław6 (+1)161
2.Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław5 (+1)152
3.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań3 (+1)133
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno2 24
5.Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
Łabiński WojciechZielazek AnnaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław1 15
6.Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
Kozelan JakubStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań2 26
7.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pająk Krzysztof
Romanowska Monika
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Pająk Krzysztof
Romanowska Monika
Pająk KrzysztofRomanowska MonikaST JABCZYŃSKA - Wrocław1 (+1)111
2.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice2 (+1)122
3.Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
Kozelan JakubStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań2 23
4.Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA - Wrocław2 24
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 15

16+ (Powyżej 15) Open ST 0

16+ (Powyżej 15) Open LA 0

45+ (Senior 2) D+Open ST 4T 4

Turniej dla par klas: F,E,D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól1
2.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól2
3.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól3
4.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4

45+ (Senior 2) D+Open LA 4T 3

Turniej dla par klas: F,E,D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól1
2.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól2
3.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3