XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015

2015-12-05 Siemianowice Śląskie, FLAMENCO - Siemianowice


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.00-9.30, próba parkietu 8.00-9.30, start: 10.00

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oślizło Filip
Duda Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Oślizło Filip
Duda Wiktoria
Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)131
2.Raczek Kacper
Bysina Martyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Raczek Kacper
Bysina Martyna
Raczek KacperBysina MartynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów4 (+1)142
3.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków1 (+1)113
4.Brudny Błażej
Chlebik Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Brudny Błażej
Chlebik Zofia
Brudny BłażejChlebik ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04
5.Wojna Kacper
Gomoluch Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wojna Kacper
Gomoluch Natalia
Wojna KacperGomoluch NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05
6.Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
STTS Kraków
Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS Kraków0 06
7.Bogacz Dawid
Fischbock Inga
DREAM - Poznań
Bogacz Dawid
Fischbock Inga
Bogacz DawidFischbock IngaDREAM - Poznań0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko D (+1)1D1
2.Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)152
3.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko6 (+1)163
4.Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec7 (+1)174
5.Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS - Chorzów3 (+1)135
6.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice4 46
7.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice2 27
8.Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 38
9.Wacławek Mateusz
Madeja Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Madeja Agnieszka
Wacławek MateuszMadeja AgnieszkaIMPULS - Chorzów1 19
10.Kuchta Mariusz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kuchta Mariusz
Kołosowska Julia
Kuchta MariuszKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 110
11.Spyra Dominik
Wojciuch Laura
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Wojciuch Laura
Spyra DominikWojciuch LauraWIR - Mysłowice1 111
12.Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice3 312
13.Mazur Grzegorz
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Morawska Nicole
Mazur GrzegorzMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (-1)-12

12-13 (Junior 1) D ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)151
2.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec8 (+1)182
3.Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas DominikKaczówka Karolina9 (+1)193
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)164
5.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory7 75
6.Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg SzymonGłodzik Justyna1 16
7.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 17
8.Mateja Igor
Porębska Agnieszka
FORUM - Zabrze
Mateja Igor
Porębska Agnieszka
Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM - Zabrze0 08
9.Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS - Nowy Sącz1 19
10.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 110

12-13 (Junior 1) D LA 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA - Sosnowiec7 (+1)171
2.Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
SUKCES - Jaworzno
Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
Skórka JakubDziąbor EmiliaSUKCES - Jaworzno8 (+1)182
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec C (+1)1C3
4.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec8 (+1)184
5.Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas DominikKaczówka Karolina9 (+1)195
6.Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg SzymonGłodzik Justyna1 16
7.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory5 57
8.Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS - Nowy Sącz1 18
9.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 18
10.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
PERFECT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT - Będzin0 010
11.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 110
12.Mateja Igor
Porębska Agnieszka
FORUM - Zabrze
Mateja Igor
Porębska Agnieszka
Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM - Zabrze0 012

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaszuba Dawid
Warchoł Aleksandra
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Warchoł Aleksandra
Kaszuba DawidWarchoł AleksandraST CIEPŁY - Jaworzno3 (+1)131
2.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze2 (+1)122
3.Musioł Szymon
Żero Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Żero Natalia
Musioł SzymonŻero NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03
4.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 04

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-13.30, próba parkietu 12.00-13.30, start: 14.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
PERFECT - Będzin
Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT - Będzin1 (+1)111

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kobędza Kamil
Bocianowska Barbara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kobędza Kamil
Bocianowska Barbara
Kobędza KamilBocianowska BarbaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Banaś Wiktor
Ulbrich Klaudia
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Banaś Wiktor
Ulbrich Klaudia
Banaś WiktorUlbrich KlaudiaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice2 22
3.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała3 35
4.Lupa Witold
Pieniak Rozalia
KIEPURA - Sosnowiec
Lupa Witold
Pieniak Rozalia
Lupa WitoldPieniak RozaliaKIEPURA - Sosnowiec0 06
5.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 33
6.Adamczyk Adrian
Zeuschner Natalia
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Adamczyk Adrian
Zeuschner Natalia
Adamczyk AdrianZeuschner NataliaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice 4

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl. E (+1)1E1
2.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin1 (+1)112
3.Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)123
4.Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
PERFECT - Będzin
Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT - Będzin0 04
5.Dziereń Kamil
Szpunar Anna
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Szpunar Anna
Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA - Sosnowiec2 25
6.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków1 16
7.Suszek Witold
Suszek Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Suszek Witold
Suszek Natalia
Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 07

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
STYL - Kraków
Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
Zaręba JakubSzarek OliwiaSTYL - Kraków5 (+1)151
2.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory D (+1)1D2
3.Jędrycha Damian
Drabczyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Drabczyk Karolina
Jędrycha DamianDrabczyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)133
4.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 54
5.Wielogórski Adam
Drab Paulina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wielogórski Adam
Drab Paulina
Wielogórski AdamDrab PaulinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 25
6.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków7 76
7.Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM - Zabrze1 17

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 01

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)171
2.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)162
3.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry9 (+1)193
4.Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
Kużdżał DominikRyk KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec4 44
5.Porębski Marek
Bielec Natalia
STYL - Kraków
Porębski Marek
Bielec Natalia
Porębski MarekBielec NataliaSTYL - Kraków3 35
6.Rokita Bartłomiej
Kulczycka Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Rokita Bartłomiej
Kulczycka Weronika
Rokita BartłomiejKulczycka WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno2 26

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)111
2.Czajkowski Daniel
Hanulak Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Hanulak Alicja
Czajkowski DanielHanulak AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
3.Ciszek Karol
Czarnik Weronika
CLASSIC Tuchów
Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC Tuchów9 (+1)193
4.Cinal Kacper
Kuźma Agata
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME - Kęty B (+1)1B4
5.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+1)195
6.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec4 46
7.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 17
8.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA Praszka2 28
9.Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec1 19
10.Rokita Bartłomiej
Kulczycka Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Rokita Bartłomiej
Kulczycka Weronika
Rokita BartłomiejKulczycka WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno2 210
11.Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
Kużdżał DominikRyk KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec1 111

 

BLOK 3, rejestracja 16.00-17.30, próba parkietu 16.00-17.30, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków D (+1)1D1
2.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków6 (+1)162
3.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze6 (+1)163
4.Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
Smużyński DamianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko1 (+1)114
5.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław5 55
6.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno5 56
7.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 07
8.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 08
9.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz1 18

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
Smużyński DamianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko1 (+1)111
2.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków7 (+1)172
3.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków2 (+1)123
4.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz2 (+1)124
5.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik3 35
6.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno3 36
7.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław4 47
8.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze5 58
9.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory7 (+1)171
2.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice9 (+1)192
3.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik8 (+1)183
4.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME - Kęty1 (+1)114
5.Zieliński Dawid
Łokas Karolina
EVOLUTION - Kraków
Zieliński Dawid
Łokas Karolina
Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION - Kraków2 25
6.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków8 86
7.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków4 47
8.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków3 38
9.Holona Jakub
Kudła Paulina
MIX - Rybnik
Holona Jakub
Kudła Paulina
Holona JakubKudła PaulinaMIX - Rybnik0 09
10.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 110

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME - Kęty4 (+1)141
2.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków5 (+1)152
3.Zieliński Dawid
Łokas Karolina
EVOLUTION - Kraków
Zieliński Dawid
Łokas Karolina
Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION - Kraków3 (+1)133
4.Holona Jakub
Kudła Paulina
MIX - Rybnik
Holona Jakub
Kudła Paulina
Holona JakubKudła PaulinaMIX - Rybnik1 (+1)114
5.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice3 35
6.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków3 36
7.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków0 07
8.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 18

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Górniak KamilSzpila MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice8 (+1)181
2.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole8 (+1)182
3.Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
EVOLUTION - Kraków
Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION - Kraków1 (+1)113
4.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)154
5.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice6 (+1)165
6.Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
STYL - Kraków
Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
Marszałek MateuszKwiatkowska OlgaSTYL - Kraków1 16
7.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik6 67
8.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 27
9.Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
RAGTIME - Kęty
Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME - Kęty8 89
10.Zięba Mateusz
Kulig Karolina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Zięba Mateusz
Kulig Karolina
Zięba MateuszKulig KarolinaST CIEPŁY - Jaworzno1 110
11.Maciejczyk Jan
Cieślik Iwona
BAWINEK - Kraków
Maciejczyk Jan
Cieślik Iwona
Maciejczyk JanCieślik IwonaBAWINEK - Kraków2 211

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza B (+1)1B1
2.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole B (+1)1B2
3.Szynal Paweł
Sych Ewa
IMPULS - Chorzów
Szynal Paweł
Sych Ewa
Szynal PawełSych EwaIMPULS - Chorzów6 (+1)163
4.Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
Matykiewicz ZbyszkoPinkowska KatarzynaBRASIL - WARSZAWA8 84
5.Piórkowski Przemysław
Kostańczuk Katarzyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piórkowski Przemysław
Kostańczuk Katarzyna
Piórkowski PrzemysławKostańczuk KatarzynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
EVOLUTION - Kraków
Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION - Kraków0 06
7.Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
STYL - Kraków
Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
Marszałek MateuszKwiatkowska OlgaSTYL - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław6 (+1)161
2.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze1 (+1)112
3.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)133
4.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno8 (+1)184
5.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna7 (+1)175
6.Szynal Paweł
Sych Ewa
IMPULS - Chorzów
Szynal Paweł
Sych Ewa
Szynal PawełSych EwaIMPULS - Chorzów0 06
7.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
FANTAZJA - Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaFANTAZJA - Kraków4 47
8.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno0 08
9.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 09
10.Nabiałczyk Bartosz
Jurek Marta
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Jurek Marta
Nabiałczyk BartoszJurek MartaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 19
11.Palenta Szymon
Wrótniak Anna
FLAMENCO - Siemianowice
Palenta Szymon
Wrótniak Anna
Palenta SzymonWrótniak AnnaFLAMENCO - Siemianowice1 111
12.Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK - Kraków0 012

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kmita Sebastian
Rej Patrycja
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Rej Patrycja
Kmita SebastianRej PatrycjaSTYL - Kraków13 (+1)1131
2.Polewski Kamil
Jankowska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Jankowska Marta
Polewski KamilJankowska MartaZORBA - Mykanów7 (+1)172
3.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna12 (+1)1123
4.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno8 (+1)184
5.Janas Dawid
Roznowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Roznowska Julia
Janas DawidRoznowska JuliaSUKCES - Częstochowa1 15
6.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory1 16
7.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice1 17
8.Paszek Wojciech
Gwóźdź Paulina
IMPULS - Chorzów
Paszek Wojciech
Gwóźdź Paulina
Paszek WojciechGwóźdź PaulinaIMPULS - Chorzów0 08
9.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
FANTAZJA - Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaFANTAZJA - Kraków3 39

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0