XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP

2016-06-12 Karpacz,


Plik z wynikami

UWAGA

NOWY PODZIAŁ CZASOWY, NOWE GODZINY REJESTRACJI, SZCZEGÓŁY NA STRONIE TURNIEJU.

I BLOK START 9 00, rejestracja do 8 15
14-15D ST/LA, 14-15C ST/LA, 10-11 POC ST/LA, 16-18 POC komb., Pow.19 POC komb.
II BLOK START 12 30,
rejestracja do 11 30 12-13 POC komb., 16-20 POC ST
rejestracja do 12 30 16-20 POC LA

III BLOK START 15 30, rejestracja do 14 30
Pow.19 POC LA, 14-15POC ST/LA
IV BLOK (GALA) START 19 00, rejestracja do 18 00
RS Pow.19 POC ST, Senior 3 POC

BLOK 1, rejestracja do 8.15, start: 9.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno7 (+1)172
3.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra7 (+1)173
4.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno7 74
5.Kukuła Kacper
Hołub Gabriela
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kukuła Kacper
Hołub Gabriela
Kukuła KacperHołub GabrielaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 15
6.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn4 46
7.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna5 57

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna7 (+1)171
2.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno5 (+1)152
3.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno7 (+1)173
4.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn4 44
5.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra2 25
6.Kukuła Kacper
Hołub Gabriela
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kukuła Kacper
Hołub Gabriela
Kukuła KacperHołub GabrielaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 36
7.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 47

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra10 (+1)1101
2.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory3 33
4.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna0 04
5.Ochrymiuk Tymoteusz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Ochrymiuk Tymoteusz
Bożejowska Dominika
Ochrymiuk TymoteuszBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin1 15

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
Szpakowicz RobertRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda DominikMigda Weronika B (+1)1B3
4.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena5 54
5.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin3 35
6.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna0 06
7.Ochrymiuk Tymoteusz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Ochrymiuk Tymoteusz
Bożejowska Dominika
Ochrymiuk TymoteuszBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin2 27

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Mistrz. Polski/Polish Open 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sergeev Andrey
Golovina Polina
Arena Dance Club Saint-Petersburg
(Russia)
Sergeev Andrey
Golovina Polina
Sergeev AndreyGolovina PolinaArena Dance Club Saint-Petersburg
(Russia)
1
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 52
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno6 63
4.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn5 54
5.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław5 55
6.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa5 57
8.Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
Dawidowicz IreneuszMłynarska JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 08
9.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm3 39
10.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC - Warszawa4 410
11.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno3 312
12.Morawicki Jakub
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Skulska Ilona
Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 012
13.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 112
14.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Mistrz. Polski/Polish Open 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sergeev Andrey
Golovina Polina
Arena Dance Club Saint-Petersburg
(Russia)
Sergeev Andrey
Golovina Polina
Sergeev AndreyGolovina PolinaArena Dance Club Saint-Petersburg
(Russia)
1
2.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno6 62
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 63
4.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn5 54
5.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław5 55
6.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm3 36
7.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
Dawidowicz IreneuszMłynarska JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 08
9.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 19
10.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno3 310
11.Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech PatrykPeryga Oliwia4 411
12.Fehr Michał
Nowak Maria
GRACJA - Krosno
Fehr Michał
Nowak Maria
Fehr MichałNowak MariaGRACJA - Krosno3 311
13.Morawicki Jakub
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Skulska Ilona
Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 013
14.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC - Warszawa4 414
15.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa5 514
16.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 01
2.Sambor Jakub
Peszko Kinga
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Peszko Kinga
Sambor JakubPeszko KingaIGLICA - Wrocław0 02
3.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska Barbara0 03
4.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław1 14
5.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 15
6.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 06
7.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów0 07
8.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec13 138
9.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra3 39
10.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena0 010
11.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA
12.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów

19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
Konopiński DawidSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 02
3.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków0 04
5.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 05
6.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 36
7.Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
Słowikowski ŁukaszMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin0 07
8.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 08
9.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin0 09
10.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin0 010
11.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 411
12.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 512
13.Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
Maciejewski PrzemysławTyl KatarzynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 013
14.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 514

 

BLOK 2, rejestracja do 11.30, start: 12.30

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 01
2.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra10 104
5.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno6 65
6.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka Julia2 26
7.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07
8.Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata0 08
9.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin3 39
10.Ligus Norbert
Brol Maja
ZORBA - Mykanów
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol MajaZORBA - Mykanów0 010
11.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń0 011
12.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 012
13.Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov ArseniiMatusiak Marcelina5 513
14.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 014
15.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova Polina0 01
2.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 02
3.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska Oliwia0 03
4.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04
5.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka Anna0 05
6.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza Maria0 06
7.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław0 07
8.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 38
10.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 410
11.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
K-STUDIO Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO Krosno0 011
12.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik9 912
13.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 513
14.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 514
15.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 015
16.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 016
17.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin6 616
18.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 418
19.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin2 219
20.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław0 020
21.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 221
22.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin0 022
23.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów0 023
24.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec0 024
25.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 525

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 24

rejestracja do 12 30
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Główka Tomasz
Mycek Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Główka Tomasz
Mycek Aleksandra
Główka TomaszMycek AleksandraIGLICA - Wrocław1 12
3.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 03
4.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 04
5.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów0 05
6.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska Barbara0 06
7.Kosiński Albert
Róg Sandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosiński Albert
Róg Sandra
Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 07
8.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław0 07
9.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 09
10.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 010
11.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 011
12.Kucina Wojciech
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Pysiak Wiktoria
Kucina WojciechPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 012
13.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin0 013
14.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina0 014
15.Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO - Rybnik0 015
16.Magierowicz Mateusz
Tadla Jolanta
IGLICA - Wrocław
Magierowicz Mateusz
Tadla Jolanta
Magierowicz MateuszTadla JolantaIGLICA - Wrocław0 016
17.Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
Janiak MateuszKrużewska KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 017
18.Gavva Luka
Lubowicka Nikola
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Lubowicka Nikola
Gavva LukaLubowicka NikolaMASTER DANCE - Gliwice0 018
19.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin0 018
20.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 120
21.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 021
22.Górlicki Kamil
Szałowska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Górlicki Kamil
Szałowska Karolina
Górlicki KamilSzałowska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom
23.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA
24.Pawlak Kamil
Rafińska Klaudia
Pawlak Kamil
Rafińska Klaudia
Pawlak KamilRafińska Klaudia

 

BLOK 3, rejestracja do 14.30, start: 15.30

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 25

eliminacje (1/2 finał i finał w Gali Wieczornej)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01
2.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 03
4.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory0 04
5.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 25
6.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 16
7.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów0 07
8.Matłoka Mateusz
Gowor Oliwia
Matłoka Mateusz
Gowor Oliwia
Matłoka MateuszGowor Oliwia0 08
9.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin3 39
10.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin5 510
11.Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA - Zielona Góra0 011
12.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik0 011
13.Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE - Warszawa0 013
14.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 014
15.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 014
16.Micał Kamil
Małek Faustyna
GASIEK - Rzeszów
Micał Kamil
Małek Faustyna
Micał KamilMałek FaustynaGASIEK - Rzeszów4 416
17.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice0 017
18.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł Daria0 018
19.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 319
20.Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 020
21.Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik BartoszNowak Natalia0 021
22.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra2 222
23.Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
Szpakowicz RobertRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 022
24.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena0 024
25.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia0 025

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 29

eliminacje (1/2 finał i finał w Gali Wieczornej)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01
2.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
IGLICA - Wrocław
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA - Wrocław0 02
3.Górczak Kasper
Małczak Maja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Górczak Kasper
Małczak Maja
Górczak KasperMałczak MajaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 03
4.Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 04
5.Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO - Rybnik0 05
6.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa0 06
7.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów0 07
8.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 08
9.Miśtal Szymon
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Lang Magdalena
Miśtal SzymonLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa0 09
10.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 010
11.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.10 1010
12.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 012
13.Matłoka Mateusz
Gowor Oliwia
Matłoka Mateusz
Gowor Oliwia
Matłoka MateuszGowor Oliwia0 013
14.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 013
15.Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE - Warszawa0 015
16.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 316
17.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł Daria0 017
18.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin0 018
19.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1 118
20.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice1 120
21.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin5 521
22.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik0 022
23.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 023
24.Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
Szpakowicz RobertRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra6 623
25.Kycia Jakub
Knychas Zuzanna
Kycia Jakub
Knychas Zuzanna
Kycia JakubKnychas Zuzanna1 125
26.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin3 326
27.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra2 227
28.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena5 528
29.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 56

eliminacje (1/2 finał i finał w Gali Wieczornej)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Voronin Kirill
Kosenko Tatyana
Arena Dance Club
(Saint - Petersburg Russia)
Voronin Kirill
Kosenko Tatyana
Voronin KirillKosenko TatyanaArena Dance Club
(Saint - Petersburg Russia)
1
2.Popov Mikhail
Tamarova Veronika
Arena Dance Club Saint-Petersburg
(Russia)
Popov Mikhail
Tamarova Veronika
Popov MikhailTamarova VeronikaArena Dance Club Saint-Petersburg
(Russia)
2
3.Kaftan Konstantin
Zhukova Antonina
Arena Dance Club Saint-Petersburg
(Russia)
Kaftan Konstantin
Zhukova Antonina
Kaftan KonstantinZhukova AntoninaArena Dance Club Saint-Petersburg
(Russia)
3
4.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 04
5.Aleksandrov Kirill
Dubrovskaya Anastasia
Arena Dance Club Saint-Petersburg
(Russia)
Aleksandrov Kirill
Dubrovskaya Anastasia
Aleksandrov KirillDubrovskaya AnastasiaArena Dance Club Saint-Petersburg
(Russia)
5
6.Urazgildiev Evgenii
Sozhina Anna
Arena Dance Club Saint-Petersburg
(Russia)
Urazgildiev Evgenii
Sozhina Anna
Urazgildiev EvgeniiSozhina AnnaArena Dance Club Saint-Petersburg
(Russia)
6
7.Drmota Jakub
Baranowska Magdalena
Dance Concept
(Chiny)
Drmota Jakub
Baranowska Magdalena
Drmota JakubBaranowska MagdalenaDance Concept
(Chiny)
7
8.Milcarz Paweł
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Milcarz Paweł
Staniek Dominika
Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 18
9.Chernenko Sergey
Kierasińska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Chernenko Sergey
Kierasińska Wiktoria
Chernenko SergeyKierasińska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 19
10.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 010
11.Majda Michał
Krzysztoń Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Majda MichałKrzysztoń NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 011
12.Guogis Aristinas
Agne Malinauskaite
Toro
(Litwa)
Guogis Aristinas
Agne Malinauskaite
Guogis AristinasAgne MalinauskaiteToro
(Litwa)
12
13.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 113
14.Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
Ostrowski MateuszDykman MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 014
15.Gatnar Jiri
Sygiet Marta
ATHINA - Oława
Gatnar Jiri
Sygiet Marta
Gatnar JiriSygiet MartaATHINA - Oława0 015
16.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 016
17.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 017
18.Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 018
19.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 019
20.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska SylwiaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 020
21.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 020
22.Kosiński Albert
Róg Sandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosiński Albert
Róg Sandra
Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 020
23.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 023
24.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 024
25.Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 025
26.Matecki Adam
Sosińska Anna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Sosińska Anna
Matecki AdamSosińska AnnaSŁOŃCE - Poznań0 026
27.Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
POLISH CLUB - Warszawa
Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB - Warszawa-1 -126
28.Niedzielski Tomasz
Surówka Joanna
MAESTRO - Opole
Niedzielski Tomasz
Surówka Joanna
Niedzielski TomaszSurówka JoannaMAESTRO - Opole0 028
29.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław1 129
30.Duda Robert
Gąsior Natalia
IDEA - Kraków
Duda Robert
Gąsior Natalia
Duda RobertGąsior NataliaIDEA - Kraków0 030
31.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin0 031
32.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 032
33.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin5 533
34.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 334
35.Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
Lasota PiotrSzustkiewicz MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa-2 -235
36.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice7 736
37.Bąk Dominik
Halczak Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bąk Dominik
Halczak Joanna
Bąk DominikHalczak JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 237
38.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin0 037
39.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław6 639
40.Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
Mocek MateuszTomczak MagdalenaSŁOŃCE - Poznań4 439
41.Chosta Bartłomiej
Leszczyńska Daria
RONDO - Rybnik
Chosta Bartłomiej
Leszczyńska Daria
Chosta BartłomiejLeszczyńska DariaRONDO - Rybnik0 041
42.Dudarewicz Adam
Mazurek Iga
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Dudarewicz Adam
Mazurek Iga
Dudarewicz AdamMazurek IgaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 041
43.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 141
44.Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski RafałStępień Katarzyna-1 -141
45.Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO - Rybnik0 045
46.Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
Słowikowski ŁukaszMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin0 046
47.Bednarczuk Mateusz
Nieczyszczak Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Nieczyszczak Klaudyna
Bednarczuk MateuszNieczyszczak KlaudynaIGLICA - Wrocław0 047
48.Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
Maciejewski PrzemysławTyl KatarzynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 047
49.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin0 049
50.Nowak Patryk
Wanot Adrianna
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Wanot Adrianna
Nowak PatrykWanot AdriannaSŁOŃCE - Poznań0 049
51.Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
IMPULS - Chorzów
Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS - Chorzów4 449
52.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 152
53.Spych Aleksander
Żegalski Alicja
SŁOŃCE - Poznań
Spych Aleksander
Żegalski Alicja
Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE - Poznań0 052
54.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA
55.Świniarski Marcin
Sobczak Aneta
Świniarski Marcin
Sobczak Aneta
Świniarski MarcinSobczak Aneta
56.Matousek Jan
Svandova Ruth
STK-Praha
(Czechy)
Matousek Jan
Svandova Ruth
Matousek JanSvandova RuthSTK-Praha
(Czechy)

 

BLOK 4, rejestracja 17.00 - 18.00, start: 19.00

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 15

Rising Star
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska Oliwia0 01
2.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 02
3.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03
4.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 34
5.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 05
6.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
K-STUDIO Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO Krosno0 07
8.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław0 08
9.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań4 49
10.Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
Maciejewski PrzemysławTyl KatarzynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 010
11.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów0 011
12.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 511
13.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 213
14.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 514
15.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra

50+ (Senior 3) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.9 91
2.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice6 62
3.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 73
4.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów9 94
5.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław0 05

50+ (Senior 3) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01
2.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 72
3.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice3 33