XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana Wieczystego

2015-12-20 Kraków, Okręg Małopolski


Plik z wynikami
BLOK 1

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaszuba Dawid
Warchoł Aleksandra
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Warchoł Aleksandra
Kaszuba DawidWarchoł AleksandraST CIEPŁY - Jaworzno EE1
2.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze EE2
3.Królikowski-Różycki Kamil
Gmochowska Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Gmochowska Justyna
Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa EE3
4.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)124
5.Musioł Szymon
Żero Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Żero Natalia
Musioł SzymonŻero NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 15
6.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 06
7.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno0 07

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 27

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik DD1
2.Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
SEMPRE - Kraków
Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE - Kraków DD2
3.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków DD3
4.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
FANTAZJA - Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaFANTAZJA - Kraków1 (+1)114
5.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań6 (+1)165
6.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław4 (+1)146
7.Kowalewski Dawid
Guettner Klara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Guettner Klara
Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA - Wrocław3 (+1)137
8.Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
BAWINEK - Kraków
Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK - Kraków2 28
9.Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 09
10.Safin Kamil
Baran Patrycja
SEMPRE - Kraków
Safin Kamil
Baran Patrycja
Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE - Kraków1 110
11.Feliks Szymon
Karcz Joanna
BAWINEK - Kraków
Feliks Szymon
Karcz Joanna
Feliks SzymonKarcz JoannaBAWINEK - Kraków0 011
12.Mazur Krzysztof
Jaśkaniec Anna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Krzysztof
Jaśkaniec Anna
Mazur KrzysztofJaśkaniec AnnaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 012
13.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław7 713
14.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska Monika3 314
15.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów3 315
16.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 016
17.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno5 517
18.Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
Szyrszeń DominikKoch AleksandraSOKÓŁ - Myślenice5 518
19.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice3 319
20.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków4 420
21.Gryń Karol
Jaglarz Marta
SEMPRE - Kraków
Gryń Karol
Jaglarz Marta
Gryń KarolJaglarz MartaSEMPRE - Kraków0 021
22.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków0 022
23.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE - Kraków0 023
24.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 024
25.Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
FORUM - Zabrze
Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM - Zabrze0 025
26.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka Weronika0 026
27.Jastrzębski Jakub
Kozak Agata
TAKT - Legnica
Jastrzębski Jakub
Kozak Agata
Jastrzębski JakubKozak AgataTAKT - Legnica1 127

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 30

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusin Mateusz
Klimas Angelika
FANTAZJA - Kraków
Rusin Mateusz
Klimas Angelika
Rusin MateuszKlimas AngelikaFANTAZJA - Kraków DD1
2.Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
Smużyński DamianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko DD2
3.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań DD3
4.Kowalewski Dawid
Guettner Klara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Guettner Klara
Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA - Wrocław3 (+1)134
5.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław4 (+1)145
6.Feliks Szymon
Karcz Joanna
BAWINEK - Kraków
Feliks Szymon
Karcz Joanna
Feliks SzymonKarcz JoannaBAWINEK - Kraków1 (+1)116
7.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE - Kraków1 (+1)117
8.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków D (+1)1D8
9.Owczarek Grzegorz
Pilarska Paulina
DI SOMMA - Raszyn
Owczarek Grzegorz
Pilarska Paulina
Owczarek GrzegorzPilarska PaulinaDI SOMMA - Raszyn0 09
10.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka Weronika0 010
11.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków5 511
12.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice3 312
13.Pendzich Alan
Hassa Karolina
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Pendzich Alan
Hassa Karolina
Pendzich AlanHassa KarolinaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle4 413
14.Solarz Marcin
Sołtysik Magdalena
SEMPRE - Kraków
Solarz Marcin
Sołtysik Magdalena
Solarz MarcinSołtysik MagdalenaSEMPRE - Kraków0 014
15.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków4 415
16.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska Monika4 416
17.Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
SEMPRE - Kraków
Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE - Kraków1 117
18.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik4 418
19.Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
Szyrszeń DominikKoch AleksandraSOKÓŁ - Myślenice5 519
20.Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
BAWINEK - Kraków
Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK - Kraków1 120
21.Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
BAWINEK - Kraków
Rejczyk Kamil
Dobrucka Łucja
Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK - Kraków0 021
22.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno3 322
23.Jastrzębski Jakub
Kozak Agata
TAKT - Legnica
Jastrzębski Jakub
Kozak Agata
Jastrzębski JakubKozak AgataTAKT - Legnica1 123
24.Safin Kamil
Baran Patrycja
SEMPRE - Kraków
Safin Kamil
Baran Patrycja
Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE - Kraków1 124
25.Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
FORUM - Zabrze
Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM - Zabrze0 025
26.Gryń Karol
Jaglarz Marta
SEMPRE - Kraków
Gryń Karol
Jaglarz Marta
Gryń KarolJaglarz MartaSEMPRE - Kraków0 026
27.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów1 127
28.Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 028
29.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze5 529
30.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 030

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 34

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory CC1
2.Korzępa Piotr
Oleksińska Aleksandra
PARADIS - Kłodzko
Korzępa Piotr
Oleksińska Aleksandra
Korzępa PiotrOleksińska AleksandraPARADIS - Kłodzko CC2
3.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik CC3
4.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole3 (+1)134
5.Szyszka Jacek
Kania Maria
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Szyszka Jacek
Kania Maria
Szyszka JacekKania MariaCORTE TOP DANCE - Warszawa4 (+1)145
6.Olender Mateusz
Michalska Emilia
Olender Mateusz
Michalska Emilia
Olender MateuszMichalska Emilia6 (+1)166
7.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)157
8.Szyrner Krystian
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Szyrner Krystian
Iskra Joanna
Szyrner KrystianIskra JoannaIGLICA - Wrocław1 (+1)118
9.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno2 29
10.Purta Bartosz
Bielawska Dominika
KADRYL - Białystok
Purta Bartosz
Bielawska Dominika
Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL - Białystok0 010
11.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków9 911
12.Jesień Krzysztof
Piętka Żaneta
RIVIERA Warszawa
Jesień Krzysztof
Piętka Żaneta
Jesień KrzysztofPiętka ŻanetaRIVIERA Warszawa0 012
13.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków4 413
14.Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków2 214
15.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź4 415
16.Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA - Tarnobrzeg6 616
17.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra8 817
18.Zieliński Dawid
Łokas Karolina
EVOLUTION - Kraków
Zieliński Dawid
Łokas Karolina
Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION - Kraków2 218
19.Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek KamilPiela Katarzyna0 019
20.Szumny Szymon
Kochan Kinga
FANTAZJA - Kraków
Szumny Szymon
Kochan Kinga
Szumny SzymonKochan KingaFANTAZJA - Kraków1 120
21.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków1 121
22.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME - Kęty1 122
23.Biela Ernest
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Zajda Dorota
Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK - Kraków1 123
24.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze0 024
25.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków0 025
26.Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
STYL - Kraków
Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSTYL - Kraków1 126
27.Holona Jakub
Kudła Paulina
MIX - Rybnik
Holona Jakub
Kudła Paulina
Holona JakubKudła PaulinaMIX - Rybnik0 027
28.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków1 128
29.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków3 329
30.Radzikowski Paweł
Rejmisz Anna
DANCE CENTER - Poznań
Radzikowski Paweł
Rejmisz Anna
Radzikowski PawełRejmisz AnnaDANCE CENTER - Poznań1 130
31.Gniadek-Zając Grzegorz
Sypek Beata
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Sypek Beata
Gniadek-Zając GrzegorzSypek BeataBAWINEK - Kraków1 131
32.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 132
33.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
IMAGE - Wyszków
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE - Wyszków0 033
34.Pasierb Adam
Zygmunt Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Pasierb Adam
Zygmunt Anna
Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA - Tarnobrzeg

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 37

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków CC1
2.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków CC2
3.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME - Kęty CC3
4.Machnio Damian
Sułkowska Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Sułkowska Weronika
Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom CC4
5.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole5 (+1)155
6.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik5 (+1)156
7.Szyrner Krystian
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Szyrner Krystian
Iskra Joanna
Szyrner KrystianIskra JoannaIGLICA - Wrocław1 (+1)117
8.Zieliński Dawid
Łokas Karolina
EVOLUTION - Kraków
Zieliński Dawid
Łokas Karolina
Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION - Kraków4 (+1)148
9.Purta Bartosz
Bielawska Dominika
KADRYL - Białystok
Purta Bartosz
Bielawska Dominika
Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL - Białystok1 (+1)119
10.Warzyc Mateusz
Tarnowska Tamara
ST NOVOMEX Opole
Warzyc Mateusz
Tarnowska Tamara
Warzyc MateuszTarnowska TamaraST NOVOMEX Opole2 210
11.Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków4 411
12.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra9 912
13.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź4 413
14.Szyszka Jacek
Kania Maria
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Szyszka Jacek
Kania Maria
Szyszka JacekKania MariaCORTE TOP DANCE - Warszawa2 214
15.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom8 815
16.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm2 216
17.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków0 017
18.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków3 318
19.Holona Jakub
Kudła Paulina
MIX - Rybnik
Holona Jakub
Kudła Paulina
Holona JakubKudła PaulinaMIX - Rybnik1 119
20.Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek KamilPiela Katarzyna0 020
21.Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
Raszyński MateuszAndrzejczak MartaFINEZJA - Poznań0 021
22.Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
GALA - Mielec
Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA - Mielec1 122
23.Hałaj Seweryn
Dybała Aleksandra
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Dybała Aleksandra
Hałaj SewerynDybała AleksandraRYTM - Chełm3 323
24.Jesień Krzysztof
Piętka Żaneta
RIVIERA Warszawa
Jesień Krzysztof
Piętka Żaneta
Jesień KrzysztofPiętka ŻanetaRIVIERA Warszawa0 024
25.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 125
26.Olender Mateusz
Michalska Emilia
Olender Mateusz
Michalska Emilia
Olender MateuszMichalska Emilia4 426
27.Radzikowski Paweł
Rejmisz Anna
DANCE CENTER - Poznań
Radzikowski Paweł
Rejmisz Anna
Radzikowski PawełRejmisz AnnaDANCE CENTER - Poznań1 127
28.Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA - Tarnobrzeg5 528
29.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno1 129
30.Szumny Szymon
Kochan Kinga
FANTAZJA - Kraków
Szumny Szymon
Kochan Kinga
Szumny SzymonKochan KingaFANTAZJA - Kraków1 130
31.Biela Ernest
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Zajda Dorota
Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK - Kraków1 131
32.Gniadek-Zając Grzegorz
Sypek Beata
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Sypek Beata
Gniadek-Zając GrzegorzSypek BeataBAWINEK - Kraków1 132
33.Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
STYL - Kraków
Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSTYL - Kraków1 133
34.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
IMAGE - Wyszków
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE - Wyszków0 034
35.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków3 335
36.Pasierb Adam
Zygmunt Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Pasierb Adam
Zygmunt Anna
Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA - Tarnobrzeg
37.Łęcki Kacper
Bryzek Dagmara
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
(Antigua i Barbuda)
Łęcki Kacper
Bryzek Dagmara
Łęcki KacperBryzek DagmaraCLASSIC DANCESPORT Warszawa
(Antigua i Barbuda)

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ruszkowski Tomasz
Mozdyniewicz Julia
PROGRESS - Warszawa
Ruszkowski Tomasz
Mozdyniewicz Julia
Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaPROGRESS - Warszawa1
2.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno2
3.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów3
4.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty4
5.Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
PROGRESS - Warszawa
Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS - Warszawa5
6.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno6
7.Ligus Norbert
Brol Maja
ZORBA - Mykanów
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol MajaZORBA - Mykanów7
8.Ryłko Michał
Więckowska Maja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ryłko Michał
Więckowska Maja
Ryłko MichałWięckowska MajaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów8
9.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl.9
10.Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO - Leszno10
11.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa11
12.Wojtusik Mikołaj
Siwek Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Siwek Aleksandra
Wojtusik MikołajSiwek AleksandraFANTAZJA - Kraków11
13.Zinkiewicz Maciej
Okoń Maja
RIVIERA Warszawa
Zinkiewicz Maciej
Okoń Maja
Zinkiewicz MaciejOkoń MajaRIVIERA Warszawa

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ruszkowski Tomasz
Mozdyniewicz Julia
PROGRESS - Warszawa
Ruszkowski Tomasz
Mozdyniewicz Julia
Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaPROGRESS - Warszawa1
2.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno2
3.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów3
4.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno4
5.Ligus Norbert
Brol Maja
ZORBA - Mykanów
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol MajaZORBA - Mykanów5
6.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty6
7.Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
PROGRESS - Warszawa
Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS - Warszawa7
8.Ryłko Michał
Więckowska Maja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ryłko Michał
Więckowska Maja
Ryłko MichałWięckowska MajaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów8
9.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl.9
10.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.11
11.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa11
12.Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO - Leszno11
13.Wojtusik Mikołaj
Siwek Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Siwek Aleksandra
Wojtusik MikołajSiwek AleksandraFANTAZJA - Kraków11
14.Zinkiewicz Maciej
Okoń Maja
RIVIERA Warszawa
Zinkiewicz Maciej
Okoń Maja
Zinkiewicz MaciejOkoń MajaRIVIERA Warszawa

12-13 (Junior 1) Open ST 28

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów1
2.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa2
3.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów3
4.Raczek Hubert
Kowalska Magdalena
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Raczek Hubert
Kowalska Magdalena
Raczek HubertKowalska MagdalenaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów4
5.Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
PROGRESS - Warszawa
Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski KacperKowal MałgorzataPROGRESS - Warszawa5
6.Mazur Jakub
Bozacka Julia
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Bozacka Julia
Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL - Rzeszów6
7.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra7
8.Zawora Marcin
Cierpich Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Zawora Marcin
Cierpich Karolina
Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA - Dębica8
9.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra9
10.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.10
11.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin11
12.Miś Jakub
Szpałek Agnieszka
Miś Jakub
Szpałek Agnieszka
Miś JakubSzpałek Agnieszka12
13.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
FANTAZJA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaFANTAZJA - Kraków13
14.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław14
15.Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE - Wodzisław Śl.15
16.Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
Szpakowicz RobertRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra16
17.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów17
18.Lichota Michał
Jedlikowska Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Lichota Michał
Jedlikowska Julia
Lichota MichałJedlikowska JuliaTWIST - Ostrowiec Św.18
19.Michalski Dawid
Stempka Sara
IMPULS - Chorzów
Michalski Dawid
Stempka Sara
Michalski DawidStempka SaraIMPULS - Chorzów19
20.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów20
21.Gadocha Mateusz
Bała Weronika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha MateuszBała WeronikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów21
22.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów22
23.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok23
24.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra24
25.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno25
26.Biedroń Tymoteusz
Magnuska Katarzyna
ArtDance - Kraków
Biedroń Tymoteusz
Magnuska Katarzyna
Biedroń TymoteuszMagnuska KatarzynaArtDance - Kraków26
27.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno27
28.Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
STTS Kraków
Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS Kraków28

12-13 (Junior 1) Open LA 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa1
2.Raczek Hubert
Kowalska Magdalena
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Raczek Hubert
Kowalska Magdalena
Raczek HubertKowalska MagdalenaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2
3.Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
KS DANCE MIX - Deszczno
Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
Myślicki DanielTąkiel LauraKS DANCE MIX - Deszczno3
4.Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
PROGRESS - Warszawa
Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski KacperKowal MałgorzataPROGRESS - Warszawa4
5.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.5
6.Mazur Jakub
Bozacka Julia
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Bozacka Julia
Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL - Rzeszów6
7.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów7
8.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8
9.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów9
10.Miś Jakub
Szpałek Agnieszka
Miś Jakub
Szpałek Agnieszka
Miś JakubSzpałek Agnieszka10
11.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
FANTAZJA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaFANTAZJA - Kraków11
12.Gadocha Mateusz
Bała Weronika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha MateuszBała WeronikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów12
13.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra13
14.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów14
15.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra15
16.Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
Szpakowicz RobertRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra16
17.Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE - Wodzisław Śl.17
18.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów18
19.Lichota Michał
Jedlikowska Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Lichota Michał
Jedlikowska Julia
Lichota MichałJedlikowska JuliaTWIST - Ostrowiec Św.19
20.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra20
21.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok21
22.Biedroń Tymoteusz
Magnuska Katarzyna
ArtDance - Kraków
Biedroń Tymoteusz
Magnuska Katarzyna
Biedroń TymoteuszMagnuska KatarzynaArtDance - Kraków22
23.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno22
24.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno22
25.Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
STTS Kraków
Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS Kraków22

14-15 (Junior 2) Open ST 28

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław1
2.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław2
3.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn3
4.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra4
5.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra5
6.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory6
7.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik7
8.Repecki Michał
Gura Alicja
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Gura Alicja
Repecki MichałGura AlicjaMYKA - Zamość8
9.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa9
10.Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik BartoszNowak Natalia10
11.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław11
12.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała12
13.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała13
14.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice14
15.Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
ATHINA - Oława
Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA - Oława15
16.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole17
17.Sobol Sergiusz
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Sobol Sergiusz
Meń Julia
Sobol SergiuszMeń JuliaKLASA - Tarnów18
18.Woś Kacper
Nechajewicz Kamila
FANTAZJA - Kraków
Woś Kacper
Nechajewicz Kamila
Woś KacperNechajewicz KamilaFANTAZJA - Kraków19
19.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała20
20.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra21
21.Góra Jakub
Ziębora Kinga
TWIST - Ostrowiec Św.
Góra Jakub
Ziębora Kinga
Góra JakubZiębora KingaTWIST - Ostrowiec Św.22
22.Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
Łężniak KarolLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów23
23.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.24
24.Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka KacperBabiarz Aleksandra25
25.Miśtal Szymon
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Lang Magdalena
Miśtal SzymonLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa26
26.Senderek Piotr
Kutera Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Senderek Piotr
Kutera Julia
Senderek PiotrKutera JuliaTWIST - Ostrowiec Św.27
27.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok28
28.Micał Kamil
Krystek Kinga
GASIEK - Rzeszów
Micał Kamil
Krystek Kinga
Micał KamilKrystek KingaGASIEK - Rzeszów

14-15 (Junior 2) Open LA 35

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.1
2.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław2
3.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
IGLICA - Wrocław
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA - Wrocław3
4.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin4
5.Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO - Rybnik5
6.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra6
7.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna7
8.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra8
9.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa9
10.Mielczarek Adrian
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mielczarek Adrian
Junak Weronika
Mielczarek AdrianJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza10
11.Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom11
12.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.12
13.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.13
14.Koścień Bartosz
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Koza Dominika
Koścień BartoszKoza DominikaSUKCES - Częstochowa14
15.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra15
16.Repecki Michał
Gura Alicja
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Gura Alicja
Repecki MichałGura AlicjaMYKA - Zamość16
17.Grzywaczewski Wiktor
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Nicpoń Marcelina
Grzywaczewski WiktorNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa17
18.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław18
19.Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
ATHINA - Oława
Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA - Oława19
20.Sobol Sergiusz
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Sobol Sergiusz
Meń Julia
Sobol SergiuszMeń JuliaKLASA - Tarnów21
21.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa22
22.Góra Jakub
Ziębora Kinga
TWIST - Ostrowiec Św.
Góra Jakub
Ziębora Kinga
Góra JakubZiębora KingaTWIST - Ostrowiec Św.23
23.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.24
24.Woś Kacper
Nechajewicz Kamila
FANTAZJA - Kraków
Woś Kacper
Nechajewicz Kamila
Woś KacperNechajewicz KamilaFANTAZJA - Kraków25
25.Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
Kosal Kamil
Struk Natalia
Kosal KamilStruk NataliaAXIS - Nowy Sącz26
26.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała27
27.Halicki Michał
Ziembińska Julia
KADRYL - Białystok
Halicki Michał
Ziembińska Julia
Halicki MichałZiembińska JuliaKADRYL - Białystok28
28.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec29
29.Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka Kacper
Babiarz Aleksandra
Górka KacperBabiarz Aleksandra30
30.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.31
31.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok32
32.Senderek Piotr
Kutera Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Senderek Piotr
Kutera Julia
Senderek PiotrKutera JuliaTWIST - Ostrowiec Św.33
33.Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.33
34.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok35
35.Micał Kamil
Krystek Kinga
GASIEK - Rzeszów
Micał Kamil
Krystek Kinga
Micał KamilKrystek KingaGASIEK - Rzeszów

16-18 (Młodzież) Open ST 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dębski Patryk
Domańska Patrycja
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Domańska Patrycja
Dębski PatrykDomańska PatrycjaJEDYNKA - Łódź1
2.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów2
3.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn3
4.Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów4
5.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok5
6.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław6
7.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj7
8.Kowal Marcin
Ziętara Dominika
PROGRESS - Warszawa
Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS - Warszawa8
9.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik9
10.Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
Polak MikołajStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała10
11.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław11
12.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra12
13.Rosiński Igor
Rosińska Izabela
MAKO - Sulejówek
Rosiński Igor
Rosińska Izabela
Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO - Sulejówek13
14.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna14
15.Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM - Chełm15
16.Zawistowski Kamil
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Zawistowski Kamil
Bunikowska Julia
Zawistowski KamilBunikowska JuliaMARGO - Leszno16
17.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra17
18.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów18
19.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra19
20.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok20
21.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów
22.Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
EVOLUTION - Kraków
Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION - Kraków

16-18 (Młodzież) Open LA 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
Suligowski DawidPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom1
2.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom2
3.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław3
4.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław4
5.Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
Szewczyk GrzegorzCichy MonikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów5
6.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry6
7.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7
8.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena8
9.Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka DawidBaniak Izabela9
10.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław10
11.Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
Polak MikołajStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała11
12.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra12
13.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra13
14.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra14
15.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok15
16.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok16
17.Dumanskyi Danylo
Kierasińska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Dumanskyi Danylo
Kierasińska Wiktoria
Dumanskyi DanyloKierasińska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.
18.Nowak Wiktor
Kamińska Sara
LIDER - Lublin
Nowak Wiktor
Kamińska Sara
Nowak WiktorKamińska SaraLIDER - Lublin
19.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dębski Patryk
Domańska Patrycja
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Domańska Patrycja
Dębski PatrykDomańska PatrycjaJEDYNKA - Łódź1
2.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów1
3.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn3
4.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław4
5.Kowal Marcin
Ziętara Dominika
PROGRESS - Warszawa
Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS - Warszawa5
6.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry6
7.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7
8.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków8
9.Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM - Chełm9
10.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra10
11.Suchowolec Kamil
Borowik Ewa
KADRYL - Białystok
Suchowolec Kamil
Borowik Ewa
Suchowolec KamilBorowik EwaKADRYL - Białystok11
12.Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
Hejmej DamianDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów1
2.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom2
3.Kosiński Albert
Róg Sandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosiński Albert
Róg Sandra
Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO - Tomaszów Maz.3
4.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów4
5.Chełmecki Kamil
Chwastowska Joanna
Chełmecki Kamil
Chwastowska Joanna
Chełmecki KamilChwastowska Joanna5
6.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków6
7.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław7
8.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8
9.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok9
10.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice10
11.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra11

19+ (Powyżej 18) Open ST 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra1
2.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław2
3.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków3
4.Góral Dawid
Budzik Aneta
Góral Dawid
Budzik Aneta
Góral DawidBudzik Aneta4
5.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok5
6.Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
Kolesnik RostislavWawrzynowicz KingaDANCE TEAM - Wrocław
7.Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
8.Wójcicki Michał
Hill Leah Marie
Anglia
(Wielka Brytania)
Wójcicki Michał
Hill Leah Marie
Wójcicki MichałHill Leah MarieAnglia
(Wielka Brytania)

19+ (Powyżej 18) Open LA 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Majda Michał
Krzysztoń Natalia
FANTAZJA - Kraków
Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Majda MichałKrzysztoń NataliaFANTAZJA - Kraków1
2.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2
3.Milcarz Paweł
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Milcarz Paweł
Staniek Dominika
Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3
4.Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4
5.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry5
6.Chernenko Sergii
Surówka Joanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Chernenko Sergii
Surówka Joanna
Chernenko SergiiSurówka JoannaCANTINERO - Tomaszów Maz.6
7.Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL - Rzeszów7
8.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska Sylwia8
9.Chosta Bartłomiej
Leszczyńska Daria
RONDO - Rybnik
Chosta Bartłomiej
Leszczyńska Daria
Chosta BartłomiejLeszczyńska DariaRONDO - Rybnik9
10.Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim Kinga10
11.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok11
12.Podraza Daniel
Filipowicz Agnieszka
STYL - Kraków
Podraza Daniel
Filipowicz Agnieszka
Podraza DanielFilipowicz AgnieszkaSTYL - Kraków12
13.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra
14.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin

35+ (Senior 1) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kolecki Marek
Gawlik Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kolecki Marek
Gawlik Ewa
Kolecki MarekGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1
2.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec2
3.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło3
4.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
FANTAZJA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaFANTAZJA - Kraków4
5.Żaba Andrzej
Frączek Katarzyna
BAWINEK - Kraków
Żaba Andrzej
Frączek Katarzyna
Żaba AndrzejFrączek KatarzynaBAWINEK - Kraków5
6.Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
KIEPURA - Sosnowiec
Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA - Sosnowiec

35+ (Senior 1) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec1
2.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło2
3.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań3

45+ (Senior 2) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa - Tarnów1
2.Tłuszcz Krzysztof
Drzymała-Tłuszcz Katarzyna
FANTAZJA - Kraków
Tłuszcz Krzysztof
Drzymała-Tłuszcz Katarzyna
Tłuszcz KrzysztofDrzymała-Tłuszcz KatarzynaFANTAZJA - Kraków2
3.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin3
4.Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
FANTAZJA - Kraków
Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
Ociepa RajmundWilczyńska AnettaFANTAZJA - Kraków4
5.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra5

45+ (Senior 2) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tłuszcz Krzysztof
Drzymała-Tłuszcz Katarzyna
FANTAZJA - Kraków
Tłuszcz Krzysztof
Drzymała-Tłuszcz Katarzyna
Tłuszcz KrzysztofDrzymała-Tłuszcz KatarzynaFANTAZJA - Kraków1
2.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin2
3.Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa - Tarnów3
4.Such Zbigniew
Czarnecka-Such Joanna
AKSEL - Rzeszów
Such Zbigniew
Czarnecka-Such Joanna
Such ZbigniewCzarnecka-Such JoannaAKSEL - Rzeszów4

55+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków1
2.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków2

55+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków1
2.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków2

35+ (Senior 1) E ST 1

START + E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kowalówka Jakub Wojciech
Sapała-Kowalówka Sabina
Kowalówka Jakub Wojciech
Sapała-Kowalówka Sabina
Kowalówka Jakub WojciechSapała-Kowalówka Sabina1

35+ (Senior 1) E LA 0

START + E

45+ (Senior 2) E ST 9

START + E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin1
2.Romański Roman Michał
Romańska Ewa Teresa
BAWINEK - Kraków
Romański Roman Michał
Romańska Ewa Teresa
Romański Roman MichałRomańska Ewa TeresaBAWINEK - Kraków2
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław3
4.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów4
5.Pacura Bogusław
Pacura Marta
SzT eMiKa - Tarnów
Pacura Bogusław
Pacura Marta
Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa - Tarnów5
6.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraSzT eMiKa - Tarnów6
7.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra7
8.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło8
9.Polanowski Paweł
Grabowska-Polanowska Beata
FANTAZJA - Kraków
Polanowski Paweł
Grabowska-Polanowska Beata
Polanowski PawełGrabowska-Polanowska BeataFANTAZJA - Kraków9

45+ (Senior 2) E LA 9

START + E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin1
2.Romański Roman Michał
Romańska Ewa Teresa
BAWINEK - Kraków
Romański Roman Michał
Romańska Ewa Teresa
Romański Roman MichałRomańska Ewa TeresaBAWINEK - Kraków2
3.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraSzT eMiKa - Tarnów3
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław4
5.Pacura Bogusław
Pacura Marta
SzT eMiKa - Tarnów
Pacura Bogusław
Pacura Marta
Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa - Tarnów5
6.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów6
7.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra7
8.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło8
9.Polanowski Paweł
Grabowska-Polanowska Beata
FANTAZJA - Kraków
Polanowski Paweł
Grabowska-Polanowska Beata
Polanowski PawełGrabowska-Polanowska BeataFANTAZJA - Kraków9

55+ (Senior 3 + Senior 4) E ST 3

łączone SENIOR III+IV START + E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice1
2.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków2
3.Kyc Andrzej
Kyc Anna
AKSEL - Rzeszów
Kyc Andrzej
Kyc Anna
Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL - Rzeszów3

55+ (Senior 3 + Senior 4) E LA 3

łączone SENIOR III+IV START + E
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice1
2.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków2
3.Kyc Andrzej
Kyc Anna
AKSEL - Rzeszów
Kyc Andrzej
Kyc Anna
Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL - Rzeszów3

35+ (Senior 1) C+D ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło1
2.Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik KarolLaurowska Anna2
3.Król Robert
Król Katarzyna
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle3
4.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
FANTAZJA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaFANTAZJA - Kraków4
5.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań5

35+ (Senior 1) C+D LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło1
2.Król Robert
Król Katarzyna
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle2
3.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
FANTAZJA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaFANTAZJA - Kraków3

45+ (Senior 2) C+D ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tłuszcz Krzysztof
Drzymała-Tłuszcz Katarzyna
FANTAZJA - Kraków
Tłuszcz Krzysztof
Drzymała-Tłuszcz Katarzyna
Tłuszcz KrzysztofDrzymała-Tłuszcz KatarzynaFANTAZJA - Kraków1

45+ (Senior 2) C+D LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Such Zbigniew
Czarnecka-Such Joanna
AKSEL - Rzeszów
Such Zbigniew
Czarnecka-Such Joanna
Such ZbigniewCzarnecka-Such JoannaAKSEL - Rzeszów1
2.Tłuszcz Krzysztof
Drzymała-Tłuszcz Katarzyna
FANTAZJA - Kraków
Tłuszcz Krzysztof
Drzymała-Tłuszcz Katarzyna
Tłuszcz KrzysztofDrzymała-Tłuszcz KatarzynaFANTAZJA - Kraków2

55+ (Senior 3 + Senior 4) C+D ST 5

łączone SENIOR III+IV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków1
2.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice2
3.Ciebień Adam
Bijak Bożena
AKSEL - Rzeszów
Ciebień Adam
Bijak Bożena
Ciebień AdamBijak BożenaAKSEL - Rzeszów3
4.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków4
5.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
PIONIER - Kłobuck
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataPIONIER - Kłobuck5

55+ (Senior 3 + Senior 4) C+D LA 3

łączone SENIOR III+IV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ciebień Adam
Bijak Bożena
AKSEL - Rzeszów
Ciebień Adam
Bijak Bożena
Ciebień AdamBijak BożenaAKSEL - Rzeszów1
2.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
PIONIER - Kłobuck
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataPIONIER - Kłobuck2
3.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków3

35+ (Senior 1) A+B ST 3

KLASY B, A, S
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kolecki Marek
Gawlik Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kolecki Marek
Gawlik Ewa
Kolecki MarekGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1
2.Żaba Andrzej
Frączek Katarzyna
BAWINEK - Kraków
Żaba Andrzej
Frączek Katarzyna
Żaba AndrzejFrączek KatarzynaBAWINEK - Kraków2
3.Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
KIEPURA - Sosnowiec
Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA - Sosnowiec

35+ (Senior 1) A+B LA 0

KLASY B, A, S

45+ (Senior 2) A+B ST 0

KLASY B, A, S

45+ (Senior 2) A+B LA 0

KLASY B, A, S

55+ (Senior 3 + Senior 4) A+B ST 0

łączone SENIOR III+IV KLASY B, A, S

55+ (Senior 3 + Senior 4) A+B LA 1

łączone SENIOR III+IV KLASY B, A, S
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków1

25+ (Dorośli 2) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków1
2.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
WIR - Mysłowice
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaWIR - Mysłowice2

25+ (Dorośli 2) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów1
2.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
WIR - Mysłowice
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaWIR - Mysłowice2
3.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków3