XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana Wieczystego

2015-12-19 Kraków, Okręg Małopolski


Plik z wynikami
BLOK 1

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalik Damian
Gwiazdowicz Olga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalik Damian
Gwiazdowicz Olga
Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY - Częstochowa DD1
2.Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
STYL - Kraków
Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
Zaręba JakubSzarek OliwiaSTYL - Kraków DD2
3.Frączak Wojciech
Dytko Paulina
DANCE TEAM - Wrocław
Frączak Wojciech
Dytko Paulina
Frączak WojciechDytko PaulinaDANCE TEAM - Wrocław DD3
4.Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)134
5.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków3 (+1)135
6.Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 56
7.Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
ATHINA - Oława
Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA - Oława1 17
8.Jędrycha Damian
Drabczyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Drabczyk Karolina
Jędrycha DamianDrabczyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 38
9.Rutkowski Michał
Mazur Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Rutkowski Michał
Mazur Weronika
Rutkowski MichałMazur WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 09
10.Baczyński Dawid
Baczyńska Daria
AXIS - Nowy Sącz
Baczyński Dawid
Baczyńska Daria
Baczyński DawidBaczyńska DariaAXIS - Nowy Sącz1 110
11.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 211
12.Nośko Mateusz
Jacek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Nośko Mateusz
Jacek Martyna
Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL - Rzeszów2 212
13.Szymański Szymon
Kopeć Daria
STYL - Kraków
Szymański Szymon
Kopeć Daria
Szymański SzymonKopeć DariaSTYL - Kraków1 113
14.Sowijak Tomasz
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Sowijak Tomasz
Biegała Julia
Sowijak TomaszBiegała JuliaMARGO - Leszno1 114
15.Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM - Zabrze1 115

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok CC1
2.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa CC2
3.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała CC3
4.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów4 (+1)144
5.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów C (+1)1C5
6.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno3 (+1)136
7.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 07
8.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom9 98
9.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
RIVIERA Warszawa
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA Warszawa2 29
10.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa5 510
11.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok7 711
12.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków2 212
13.Schultz Michał
Olejnik Sara
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Olejnik Sara
Schultz MichałOlejnik SaraA+S - Częstochowa1 113
14.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom2 214
15.Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
ATHINA - Oława
Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
Pustelnik PrzemysławProracka LauraATHINA - Oława1 115
16.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno2 216
17.Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA - Łódź0 017
18.DziuraFTS Kajetan
DzióbFTS Amelia
DziuraFTS Kajetan
DzióbFTS Amelia
DziuraFTS KajetanDzióbFTS Amelia1 118
19.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno0 019
20.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory0 020
21.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria3 321
22.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION - Kraków2 222

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa CC1
2.Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz. CC2
3.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów CC3
4.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)114
5.Gosławski-Żeligowski Mieszko
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Gosławski-Żeligowski Mieszko
Zduńczyk Paulina
Gosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk PaulinaESKADRA - Pabianice2 (+1)125
6.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)176
7.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)147
8.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów9 98
9.Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance - Kraków2 29
10.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno1 110
11.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa5 511
12.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok7 712
13.Schultz Michał
Olejnik Sara
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Olejnik Sara
Schultz MichałOlejnik SaraA+S - Częstochowa2 213
14.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra8 814
15.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok6 615
16.Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
ATHINA - Oława
Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
Pustelnik PrzemysławProracka LauraATHINA - Oława1 116
17.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
RIVIERA Warszawa
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA Warszawa2 217
18.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno0 018
19.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom6 619
20.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno2 220
21.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria5 521
22.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION - Kraków2 222
23.DziuraFTS Kajetan
DzióbFTS Amelia
DziuraFTS Kajetan
DzióbFTS Amelia
DziuraFTS KajetanDzióbFTS Amelia1 123
24.Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA - Łódź0 024
25.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków1 125

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 33

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin BB1
2.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała BB2
3.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław BB3
4.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.9 (+1)194
5.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki10 (+1)1105
6.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna1 (+1)116
7.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory5 (+1)157
8.Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
FALLAWAY Opole
Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY Opole4 (+1)148
9.Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek JakubGas Weronika3 39
10.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość4 410
11.Serkowski Mikołaj Filip
Kaczmarek Aleksandra
RIVIERA Warszawa
Serkowski Mikołaj Filip
Kaczmarek Aleksandra
Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraRIVIERA Warszawa0 011
12.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec7 712
13.Porębski Marek
Bielec Natalia
STYL - Kraków
Porębski Marek
Bielec Natalia
Porębski MarekBielec NataliaSTYL - Kraków4 413
14.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 214
15.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry11 1115
16.BełzFTS Nicolas
SłowiakFTS Adrianna
BełzFTS Nicolas
SłowiakFTS Adrianna
BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna3 316
17.Halicki Michał
Ziembińska Julia
KADRYL - Białystok
Halicki Michał
Ziembińska Julia
Halicki MichałZiembińska JuliaKADRYL - Białystok3 317
18.Drożdż Wiktor
Jagła Karolina
Drożdż Wiktor
Jagła Karolina
Drożdż WiktorJagła Karolina0 018
19.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów3 319
20.Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 120
21.Zaucha Szymon
Czaja Weronika
Zaucha Szymon
Czaja Weronika
Zaucha SzymonCzaja Weronika0 021
22.Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek WojciechJałocha Wiktoria0 022
23.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 023
24.Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
STEP DANCE - Koluszki
Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE - Koluszki0 024
25.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 125
26.Koścień Bartosz
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Koza Dominika
Koścień BartoszKoza DominikaSUKCES - Częstochowa1 126
27.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok1 127
28.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina4 428
29.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
FENIKS - Białystok
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS - Białystok2 229
30.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra0 030
31.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok2 231
32.Młodzieniak Denis
Krzak Aleksandra
PARADIS - Kłodzko
Młodzieniak Denis
Krzak Aleksandra
Młodzieniak DenisKrzak AleksandraPARADIS - Kłodzko0 032
33.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 033

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 33

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław BB1
2.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin BB2
3.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec BB3
4.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik9 (+1)194
5.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda8 (+1)185
6.Kubacki Kacper
Kałuzińska Kaja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kubacki Kacper
Kałuzińska Kaja
Kubacki KacperKałuzińska KajaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)116
7.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza11 (+1)1117
8.Ciszek Karol
Czarnik Weronika
CLASSIC Tuchów
Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC Tuchów B (+1)1B8
9.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole5 59
10.Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
FALLAWAY Opole
Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY Opole6 610
11.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.5 511
12.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość5 512
13.Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
Łężniak KarolLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów6 613
14.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 014
15.BełzFTS Nicolas
SłowiakFTS Adrianna
BełzFTS Nicolas
SłowiakFTS Adrianna
BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna3 315
16.Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek WojciechJałocha Wiktoria1 116
17.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina7 717
18.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin5 518
19.Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
STEP DANCE - Koluszki
Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE - Koluszki1 119
20.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok4 420
21.Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek JakubGas Weronika1 121
22.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 122
23.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok4 423
24.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA Praszka2 224
25.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów1 125
26.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 026
27.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec4 427
28.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 128
29.Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 129
30.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 030
31.Drożdż Wiktor
Jagła Karolina
Drożdż Wiktor
Jagła Karolina
Drożdż WiktorJagła Karolina0 031
32.Zaucha Szymon
Czaja Weronika
Zaucha Szymon
Czaja Weronika
Zaucha SzymonCzaja Weronika0 032
33.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
FENIKS - Białystok
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS - Białystok2 233

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 48

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Seweryn Daniel
Lorencik Katarzyna Maria
BAWINEK - Kraków
Seweryn Daniel
Lorencik Katarzyna Maria
Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK - Kraków BB1
2.Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
EVOLUTION - Kraków
Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION - Kraków BB2
3.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa BB3
4.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków BB4
5.Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Górniak KamilSzpila MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice BB5
6.Jagoda Maciej
Jaworska Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Jagoda Maciej
Jaworska Wiktoria
Jagoda MaciejJaworska WiktoriaAKTAN - Wrocław7 (+1)176
7.Piórkowski Przemysław
Kostańczuk Katarzyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piórkowski Przemysław
Kostańczuk Katarzyna
Piórkowski PrzemysławKostańczuk KatarzynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)127
8.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole9 (+1)198
9.Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)149
10.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik7 (+1)1710
11.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik4 (+1)1411
12.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm2 (+1)1212
13.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków8 813
14.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków2 214
15.Boguski Piotr
Boguska Ewa
RIVIERA Warszawa
Boguski Piotr
Boguska Ewa
Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA Warszawa2 215
16.Tchórzewski Sandro
Radwan Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Radwan Oliwia
Tchórzewski SandroRadwan OliwiaLATINA - Wolsztyn0 016
17.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 517
18.Czort Szymon
Spirytulska Alicja
Czort Szymon
Spirytulska Alicja
Czort SzymonSpirytulska Alicja4 418
19.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa5 519
20.Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
Otfinowski PiotrRembilas Anna MariaBAWINEK - Kraków4 420
21.Grygoruk Paweł
Krot Natalia
KADRYL - Białystok
Grygoruk Paweł
Krot Natalia
Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL - Białystok2 221
22.Rokosz Adrian
Kot Natasza
AKSEL - Rzeszów
Rokosz Adrian
Kot Natasza
Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL - Rzeszów3 322
23.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 323
24.Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
BAWINEK - Kraków
Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK - Kraków1 124
25.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna8 825
26.Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
RIVIERA Warszawa
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA Warszawa2 226
27.Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
RAGTIME - Kęty
Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME - Kęty8 827
28.Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
STYL - Kraków
Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
Marszałek MateuszKwiatkowska OlgaSTYL - Kraków1 128
29.Zużałek Mateusz
Burtan Barbara
BAWINEK - Kraków
Zużałek Mateusz
Burtan Barbara
Zużałek MateuszBurtan BarbaraBAWINEK - Kraków0 029
30.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno4 430
31.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów5 531
32.Wikieł Paweł
Lipiec Marta
MAKO - Sulejówek
Wikieł Paweł
Lipiec Marta
Wikieł PawełLipiec MartaMAKO - Sulejówek0 032
33.Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
Szafrański SebastianKlimas MarzenaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów5 533
34.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań4 434
35.Orłowski Mateusz
Pych Izabela
TAKT - Legnica
Orłowski Mateusz
Pych Izabela
Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT - Legnica4 435
36.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 036
37.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 137
38.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
RIVIERA Warszawa
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaRIVIERA Warszawa3 338
39.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom2 239
40.Zięba Mateusz
Kulig Karolina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Zięba Mateusz
Kulig Karolina
Zięba MateuszKulig KarolinaST CIEPŁY - Jaworzno1 140
41.Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 241
42.Knopik Karol
Ozga Natalia
ATHINA - Oława
Knopik Karol
Ozga Natalia
Knopik KarolOzga NataliaATHINA - Oława2 242
43.Maciejczyk Jan
Cieślik Iwona
BAWINEK - Kraków
Maciejczyk Jan
Cieślik Iwona
Maciejczyk JanCieślik IwonaBAWINEK - Kraków2 243
44.Bajerski Paweł
Abram Agnieszka
NARCYZ Kraków
Bajerski Paweł
Abram Agnieszka
Bajerski PawełAbram AgnieszkaNARCYZ Kraków4 444
45.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno2 245
46.Grzybowski Marek
Dębowska Barbara Joanna
BAWINEK - Kraków
Grzybowski Marek
Dębowska Barbara Joanna
Grzybowski MarekDębowska Barbara JoannaBAWINEK - Kraków1 146
47.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków1 147
48.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 048

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 36

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra BB1
2.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków BB2
3.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice BB3
4.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin BB4
5.Pinkus Jakub
Doroz Klaudia
STYL - Kraków
Pinkus Jakub
Doroz Klaudia
Pinkus JakubDoroz KlaudiaSTYL - Kraków4 (+1)145
6.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole7 (+1)176
7.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom9 (+1)197
8.Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
Matykiewicz ZbyszkoPinkowska KatarzynaBRASIL - WARSZAWA10 (+1)1108
9.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów9 (+1)199
10.Żaba Jakub
Pajerska Krystyna
BAWINEK - Kraków
Żaba Jakub
Pajerska Krystyna
Żaba JakubPajerska KrystynaBAWINEK - Kraków0 010
11.Piórkowski Przemysław
Kostańczuk Katarzyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piórkowski Przemysław
Kostańczuk Katarzyna
Piórkowski PrzemysławKostańczuk KatarzynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 111
12.Osiński Maciej
Jędrasek Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - Radom
Osiński Maciej
Jędrasek Aleksandra
Osiński MaciejJędrasek AleksandraCENTRUM TAŃCA - Radom1 112
13.Sitek Sebastian
Miernik Natalia Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Miernik Natalia Wiktoria
Sitek SebastianMiernik Natalia WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 813
14.Rogozik Jakub
Jahel Sara
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rogozik Jakub
Jahel Sara
Rogozik JakubJahel SaraCENTRUM TAŃCA - Radom6 614
15.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków2 215
16.Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE - Stalowa Wola5 516
17.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań9 917
18.Czinar Mateusz
Grzechnik Ariana
Czinar Mateusz
Grzechnik Ariana
Czinar MateuszGrzechnik Ariana0 018
19.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław1 119
20.Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
EVOLUTION - Kraków
Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION - Kraków0 020
21.Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA - Wrocław2 221
22.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów1 122
23.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 123
24.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa1 124
25.Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
STYL - Kraków
Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSTYL - Kraków1 125
26.Grzybowski Marek
Dębowska Barbara Joanna
BAWINEK - Kraków
Grzybowski Marek
Dębowska Barbara Joanna
Grzybowski MarekDębowska Barbara JoannaBAWINEK - Kraków1 126
27.Sulawa Piotr
Krysta Agnieszka
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Sulawa Piotr
Krysta Agnieszka
Sulawa PiotrKrysta AgnieszkaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 127
28.Boguski Piotr
Boguska Ewa
RIVIERA Warszawa
Boguski Piotr
Boguska Ewa
Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA Warszawa0 028
29.Orłowski Mateusz
Pych Izabela
TAKT - Legnica
Orłowski Mateusz
Pych Izabela
Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT - Legnica4 429
30.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 030
31.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno1 131
32.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów4 432
33.Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK - Rzeszów1 133
34.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 034
35.Czort Szymon
Spirytulska Alicja
Czort Szymon
Spirytulska Alicja
Czort SzymonSpirytulska Alicja1 135
36.Wikieł Paweł
Lipiec Marta
MAKO - Sulejówek
Wikieł Paweł
Lipiec Marta
Wikieł PawełLipiec MartaMAKO - Sulejówek0 036

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 70

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno AA1
2.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra AA2
3.Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL - WARSZAWA AA3
4.Trytko Michał
Surowiec Tatiana
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Trytko Michał
Surowiec Tatiana
Trytko MichałSurowiec TatianaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice AA4
5.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław AA5
6.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław AA6
7.Kaźmierczak Jakub
Grzelaczyk Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Kaźmierczak Jakub
Grzelaczyk Nikola
Kaźmierczak JakubGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM - Wrocław12 (+1)1127
8.Kęska Wojciech
Szałas Kamila
FANTAZJA - Kraków
Kęska Wojciech
Szałas Kamila
Kęska WojciechSzałas KamilaFANTAZJA - Kraków1 (+1)118
9.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław13 (+1)1139
10.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra A (+1)1A10
11.Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY - Jaworzno11 (+1)11111
12.Florek Maciej
Grabowska Karina Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Florek Maciej
Grabowska Karina Agnieszka
Florek MaciejGrabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA - Łódź1 (+1)1112
13.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość3 (+1)1313
14.Stańczyk Jakub
Marszałek Magdalena
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Stańczyk Jakub
Marszałek Magdalena
Stańczyk JakubMarszałek MagdalenaST JABCZYŃSKA - Wrocław10 (+1)11014
15.Chosta Bartłomiej
Wojaczek Monika
RONDO - Rybnik
Chosta Bartłomiej
Wojaczek Monika
Chosta BartłomiejWojaczek MonikaRONDO - Rybnik3 (+1)1315
16.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna10 (+1)11016
17.Basak Mateusz
Kubatta Sandra
GEMAR - Wrocław
Basak Mateusz
Kubatta Sandra
Basak MateuszKubatta SandraGEMAR - Wrocław5 517
18.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 218
19.Zawistowski Kamil
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Zawistowski Kamil
Bunikowska Julia
Zawistowski KamilBunikowska JuliaMARGO - Leszno5 519
20.Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 020
21.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów7 721
22.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów6 622
23.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków2 223
24.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
GRACJA - Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaGRACJA - Krosno2 224
25.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów4 425
26.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Opole3 326
27.Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
STYL - Kraków
Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSTYL - Kraków6 627
28.Łukasik Bartłomiej
Polak Monika
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Łukasik Bartłomiej
Polak Monika
Łukasik BartłomiejPolak MonikaST JABCZYŃSKA - Wrocław3 328
29.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia2 229
30.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 630
31.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok2 231
32.Rosiński Igor
Rosińska Izabela
MAKO - Sulejówek
Rosiński Igor
Rosińska Izabela
Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO - Sulejówek10 1032
33.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra0 033
34.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 034
35.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno0 035
36.Dobrowolski Dominik
Urman Monika
AKSEL - Rzeszów
Dobrowolski Dominik
Urman Monika
Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL - Rzeszów5 536
37.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa8 837
38.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec3 338
39.Pulczyński Michał
Gawlik Daria
JEDYNKA - Łódź
Pulczyński Michał
Gawlik Daria
Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA - Łódź1 139
40.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok5 540
41.Suchowolec Kamil
Borowik Ewa
KADRYL - Białystok
Suchowolec Kamil
Borowik Ewa
Suchowolec KamilBorowik EwaKADRYL - Białystok7 741
42.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec3 342
43.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 043
44.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze1 144
45.Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK - Kraków0 045
46.Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
FANTAZJA - Kraków
Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaFANTAZJA - Kraków0 046
47.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała10 1047
48.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska2 248
49.Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
RAGTIME - Kęty
Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME - Kęty1 149
50.Janas Dawid
Roznowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Roznowska Julia
Janas DawidRoznowska JuliaSUKCES - Częstochowa0 050
51.Kudra Michał
Pijar Beata
ZŁOTA PARA - Dębica
Kudra Michał
Pijar Beata
Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA - Dębica7 751
52.Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
GASIEK - Rzeszów
Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK - Rzeszów4 452
53.Kudziełko Patryk
Urban Anna
RAGTIME - Kęty
Kudziełko Patryk
Urban Anna
Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME - Kęty1 153
54.Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów1 154
55.Chuchro Szymon
Pijar Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Szymon
Pijar Karolina
Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA - Dębica1 155
56.Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
Scąber AleksanderKula ZuzannaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 156
57.Dudek Marek
Matlęga Karolina
STYL - Kraków
Dudek Marek
Matlęga Karolina
Dudek MarekMatlęga KarolinaSTYL - Kraków0 057
58.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
FANTAZJA - Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaFANTAZJA - Kraków4 458
59.Grzelak Karol
Kulesa Magda
DANCE TEAM - Wrocław
Grzelak Karol
Kulesa Magda
Grzelak KarolKulesa MagdaDANCE TEAM - Wrocław0 059
60.Węgrzyn Kamil
Miśkiewicz Gabriela
Węgrzyn Kamil
Miśkiewicz Gabriela
Węgrzyn KamilMiśkiewicz Gabriela0 060
61.Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 561
62.Spych Aleksander
Żegalski Alicja
SŁOŃCE - Poznań
Spych Aleksander
Żegalski Alicja
Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE - Poznań1 162
63.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok1 163
64.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena0 064
65.Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA - Wrocław2 265
66.Plata Dawid
Rudkowska Julita
AKTAN - Wrocław
Plata Dawid
Rudkowska Julita
Plata DawidRudkowska JulitaAKTAN - Wrocław0 066
67.Wojtas Jan
Baran Paulina
AXIS - Nowy Sącz
Wojtas Jan
Baran Paulina
Wojtas JanBaran PaulinaAXIS - Nowy Sącz0 067
68.Karliński Kamil
Grempka Anna
EVOLUTION - Kraków
Karliński Kamil
Grempka Anna
Karliński KamilGrempka AnnaEVOLUTION - Kraków
69.Romanowski Mateusz
Niedźwiecka Karolina
DUET - Warszawa
Romanowski Mateusz
Niedźwiecka Karolina
Romanowski MateuszNiedźwiecka KarolinaDUET - Warszawa
70.WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
WalatFTS PiotrKowalska Julia

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 58

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków AA1
2.Wójcik Patryk
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Patryk
Bil Paulina
Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin AA2
3.Piotrowski Patryk
Mazur Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Piotrowski Patryk
Mazur Anna
Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa AA3
4.Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
KS DANCE MIX - Deszczno
Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
Kaczałko TomaszGromadzka SaraKS DANCE MIX - Deszczno AA4
5.Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
SZOK - Gliwice
Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
Gavva LukaIzdebska ZuzannaSZOK - Gliwice AA5
6.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław AA6
7.Polewski Kamil
Jankowska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Jankowska Marta
Polewski KamilJankowska MartaZORBA - Mykanów8 (+1)187
8.Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1 (+1)118
9.Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA - Wrocław A (+1)1A9
10.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)1210
11.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)1711
12.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory2 (+1)1212
13.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów A (+1)1A13
14.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów8 (+1)1814
15.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów13 1315
16.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa13 1316
17.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno8 817
18.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska11 1118
19.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 119
20.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka Katarzyna0 020
21.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra3 321
22.Nowak Kamil
Baran Kinga
PLĄS - Kraków
Nowak Kamil
Baran Kinga
Nowak KamilBaran KingaPLĄS - Kraków7 722
23.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
KS DANCE MIX - Deszczno
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX - Deszczno5 523
24.Kowal Marcin
Ziętara Dominika
PROGRESS - Warszawa
Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS - Warszawa8 824
25.Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
FANTAZJA - Kraków
Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaFANTAZJA - Kraków0 025
26.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 026
27.Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Scąber Aleksander
Kula Zuzanna
Scąber AleksanderKula ZuzannaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 127
28.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA0 028
29.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia9 929
30.PuchałaFTS Mateusz
KsiążekFTS Izabela
PuchałaFTS Mateusz
KsiążekFTS Izabela
PuchałaFTS MateuszKsiążekFTS Izabela2 230
31.Hawro Michał
Knopik Kinga
IGLICA - Wrocław
Hawro Michał
Knopik Kinga
Hawro MichałKnopik KingaIGLICA - Wrocław0 031
32.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory2 232
33.Fogel Mateusz
Lewandowska Paulina
IMPULS - Chorzów
Fogel Mateusz
Lewandowska Paulina
Fogel MateuszLewandowska PaulinaIMPULS - Chorzów7 733
34.Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL - WARSZAWA0 034
35.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok6 635
36.Legutko Tomasz
Szewczyk Anna
BAWINEK - Kraków
Legutko Tomasz
Szewczyk Anna
Legutko TomaszSzewczyk AnnaBAWINEK - Kraków0 036
37.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 137
38.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
FANTAZJA - Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaFANTAZJA - Kraków3 338
39.Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
GASIEK - Rzeszów
Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK - Rzeszów1 139
40.Gruchlik Maciej
Radzik Paulina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gruchlik Maciej
Radzik Paulina
Gruchlik MaciejRadzik PaulinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 140
41.Wolski Wojciech
Wolska Karolina
ŁDK - Łódź
Wolski Wojciech
Wolska Karolina
Wolski WojciechWolska KarolinaŁDK - Łódź5 541
42.Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 142
43.Styś Szymon
Michalska Iga
POLISH CLUB - Warszawa
Styś Szymon
Michalska Iga
Styś SzymonMichalska IgaPOLISH CLUB - Warszawa0 043
44.Dudek Marek
Matlęga Karolina
STYL - Kraków
Dudek Marek
Matlęga Karolina
Dudek MarekMatlęga KarolinaSTYL - Kraków1 144
45.Bogdański Wiktor
Paluch Magdalena
ROCKSTEP - Radom
Bogdański Wiktor
Paluch Magdalena
Bogdański WiktorPaluch MagdalenaROCKSTEP - Radom3 345
46.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów1 146
47.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków1 147
48.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 348
49.Makowski Jerzy
Gronowska Weronika
POLISH CLUB - Warszawa
Makowski Jerzy
Gronowska Weronika
Makowski JerzyGronowska WeronikaPOLISH CLUB - Warszawa0 049
50.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków1 150
51.Bajerski Paweł
Abram Agnieszka
NARCYZ Kraków
Bajerski Paweł
Abram Agnieszka
Bajerski PawełAbram AgnieszkaNARCYZ Kraków0 051
52.Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
RAGTIME - Kęty
Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME - Kęty1 152
53.Zięba Mateusz
Kulig Karolina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Zięba Mateusz
Kulig Karolina
Zięba MateuszKulig KarolinaST CIEPŁY - Jaworzno0 053
54.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
RIVIERA Warszawa
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaRIVIERA Warszawa0 054
55.Wojtas Jan
Baran Paulina
AXIS - Nowy Sącz
Wojtas Jan
Baran Paulina
Wojtas JanBaran PaulinaAXIS - Nowy Sącz1 155
56.Karliński Kamil
Grempka Anna
EVOLUTION - Kraków
Karliński Kamil
Grempka Anna
Karliński KamilGrempka AnnaEVOLUTION - Kraków
57.Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
Szafrański SebastianKlimas MarzenaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
58.WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
WalatFTS Piotr
Kowalska Julia
WalatFTS PiotrKowalska Julia

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 28

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borówka Paweł
Majorczyk Dominika
PASJA Lublin
(Polska)
Borówka Paweł
Majorczyk Dominika
Borówka PawełMajorczyk DominikaPASJA Lublin
(Polska)
1
2.Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała SS2
3.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław SS3
4.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik9 (+1)194
5.Macała Karol Józef
Fok Nathalia
STYL - Kraków
Macała Karol Józef
Fok Nathalia
Macała Karol JózefFok NathaliaSTYL - Kraków4 (+1)145
6.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)116
7.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA2 (+1)127
8.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 48
9.Jaglarz Tomasz
Wójcicka Dagmara
BAWINEK - Kraków
Jaglarz Tomasz
Wójcicka Dagmara
Jaglarz TomaszWójcicka DagmaraBAWINEK - Kraków7 79
10.Loppe Dominik
Wójcicka Julka
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Wójcicka Julka
Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA - Sosnowiec1 110
11.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków3 311
12.Krasnowski Jakub
Kaczmarzyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Krasnowski Jakub
Kaczmarzyk Karolina
Krasnowski JakubKaczmarzyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza11 1112
13.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 213
14.Połeć Jakub
Nietupska Magdalena
PROGRESS - Warszawa
Połeć Jakub
Nietupska Magdalena
Połeć JakubNietupska MagdalenaPROGRESS - Warszawa0 014
15.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom3 315
16.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA0 016
17.Rządkowski Kamil
Markiewicz Paulina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Rządkowski Kamil
Markiewicz Paulina
Rządkowski KamilMarkiewicz PaulinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 517
18.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin5 518
19.Pabis Maciej
Półka Nikola
ST CIEPŁY - Jaworzno
Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY - Jaworzno0 019
20.Sobieraj Paweł -
Szafarz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Sobieraj Paweł -
Szafarz Aleksandra
Sobieraj Paweł -Szafarz AleksandraJEDYNKA - Łódź1 120
21.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna2 221
22.Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM - Chełm2 222
23.Latoś Krystian
Such Karolina
BAWINEK - Kraków
Latoś Krystian
Such Karolina
Latoś KrystianSuch KarolinaBAWINEK - Kraków1 123
24.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok2 224
25.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry2 225
26.Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
Żmijewski DominikWalkiewicz MarzenaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2 226
27.Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
Hejmej DamianDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 (-1)-10
28.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 (-1)-15

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 46

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
Janiak MateuszKrużewska KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk SS1
2.FejklowiczFTS Piotr
NiedośpiałFTS Anna Maria
FejklowiczFTS Piotr
NiedośpiałFTS Anna Maria
FejklowiczFTS PiotrNiedośpiałFTS Anna Maria SS2
3.Nowak Wiktor
Kamińska Sara
LIDER - Lublin
Nowak Wiktor
Kamińska Sara
Nowak WiktorKamińska SaraLIDER - Lublin SS3
4.Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
Spręga SewerynBobryk KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk SS4
5.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków1 (+1)115
6.Duraj Maksymilian
Kubas Katarzyna
STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Kubas Katarzyna
Duraj MaksymilianKubas KatarzynaSTYL - Kraków4 (+1)146
7.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry8 (+1)187
8.Tchórzewski Rafał
Komoniewska Sylwia Teresa
BAWINEK - Kraków
Tchórzewski Rafał
Komoniewska Sylwia Teresa
Tchórzewski RafałKomoniewska Sylwia TeresaBAWINEK - Kraków5 (+1)158
9.Dumanskyi Danylo
Kierasińska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Dumanskyi Danylo
Kierasińska Wiktoria
Dumanskyi DanyloKierasińska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)129
10.Bil Jakub
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Bil Jakub
Łysik Agnieszka
Bil JakubŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa1 (+1)1110
11.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 011
12.Tama Mikołaj
Kuśnierz Sylwia
AKSEL - Rzeszów
Tama Mikołaj
Kuśnierz Sylwia
Tama MikołajKuśnierz SylwiaAKSEL - Rzeszów1 112
13.Cacko Łukasz
Kosmalska Aneta
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Cacko Łukasz
Kosmalska Aneta
Cacko ŁukaszKosmalska AnetaCORTE TOP DANCE - Warszawa1 113
14.Zhukov Dmytro
Pluta Dorota
DI SOMMA - Raszyn
Zhukov Dmytro
Pluta Dorota
Zhukov DmytroPluta DorotaDI SOMMA - Raszyn1 114
15.Frach Dominik
Nabiałek Joanna
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach DominikNabiałek JoannaZORBA - Mykanów2 215
16.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra2 216
17.Kmita Sebastian
Rej Patrycja
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Rej Patrycja
Kmita SebastianRej PatrycjaSTYL - Kraków0 017
18.Filipowski Mateusz
Pietrzyk Sylwia
POLISH CLUB - Warszawa
Filipowski Mateusz
Pietrzyk Sylwia
Filipowski MateuszPietrzyk SylwiaPOLISH CLUB - Warszawa0 018
19.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków1 119
20.Kądziela Eryk
Potaczek Sylwia
FANTAZJA - Kraków
Kądziela Eryk
Potaczek Sylwia
Kądziela ErykPotaczek SylwiaFANTAZJA - Kraków1 121
21.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław0 022
22.Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka DawidBaniak Izabela1 123
23.Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 024
24.Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
AKSEL - Rzeszów
Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
Martoń BartoszBielenda JustynaAKSEL - Rzeszów2 225
25.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 026
26.Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
Szewczyk GrzegorzCichy MonikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 027
27.Koźlak Szymon
Kiersnowska Maria
DZIUPLA - Poznań
Koźlak Szymon
Kiersnowska Maria
Koźlak SzymonKiersnowska MariaDZIUPLA - Poznań0 028
28.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok4 429
29.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 430
30.Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
MAGIC-DANCE - Lublin
Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
Maryniowski MaciejNiziołek KorneliaMAGIC-DANCE - Lublin1 131
31.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów1 132
32.Boluk Bartłomiej
Skuła Eliza
DANCE TEAM - Wrocław
Boluk Bartłomiej
Skuła Eliza
Boluk BartłomiejSkuła ElizaDANCE TEAM - Wrocław0 033
33.Stelmachowski Adam
Księżarczyk Donata
STYL - Kraków
Stelmachowski Adam
Księżarczyk Donata
Stelmachowski AdamKsiężarczyk DonataSTYL - Kraków0 034
34.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław1 135
35.Stoksik Sebastian
Libera Kinga
GRACJA - Zielona Góra
Stoksik Sebastian
Libera Kinga
Stoksik SebastianLibera KingaGRACJA - Zielona Góra0 036
36.Łukasik Bartłomiej
Polak Monika
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Łukasik Bartłomiej
Polak Monika
Łukasik BartłomiejPolak MonikaST JABCZYŃSKA - Wrocław0 037
37.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 138
38.Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
ZORBA - Mykanów
Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA - Mykanów1 139
39.Spych Aleksander
Żegalski Alicja
SŁOŃCE - Poznań
Spych Aleksander
Żegalski Alicja
Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE - Poznań0 040
40.Pabis Maciej
Półka Nikola
ST CIEPŁY - Jaworzno
Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY - Jaworzno1 141
41.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 042
42.Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY - Jaworzno1 143
43.Zużałek Mateusz
Lizak Aneta
BAWINEK - Kraków
Zużałek Mateusz
Lizak Aneta
Zużałek MateuszLizak AnetaBAWINEK - Kraków0 043
44.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań
45.Pietryjas Daniel
Szarkowicz Sonia
WIR - Mysłowice
Pietryjas Daniel
Szarkowicz Sonia
Pietryjas DanielSzarkowicz SoniaWIR - Mysłowice
46.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin

16+ (Powyżej 15) S ST 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze1
2.Ples Wojciech
Częczek Julia
MERENGUE - Stalowa Wola
Ples Wojciech
Częczek Julia
Ples WojciechCzęczek JuliaMERENGUE - Stalowa Wola2
3.Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE - Warszawa3
4.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn4
5.Dębski Patryk
Domańska Patrycja
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Domańska Patrycja
Dębski PatrykDomańska PatrycjaJEDYNKA - Łódź5
6.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław6
7.Lozinszek Aleksander
Błażek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Błażek Barbara
Lozinszek AleksanderBłażek BarbaraWIR - Mysłowice7
8.Frach Dominik
Nabiałek Joanna
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach DominikNabiałek JoannaZORBA - Mykanów8
9.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj9
10.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok10
11.Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
ZORBA - Mykanów
Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
Kolczarek MikołajKała IgaZORBA - Mykanów11
12.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów12
13.Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
Kolesnik RostislavWawrzynowicz KingaDANCE TEAM - Wrocław

16+ (Powyżej 15) S LA 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1
2.Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2
3.Chernenko Sergii
Surówka Joanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Chernenko Sergii
Surówka Joanna
Chernenko SergiiSurówka JoannaCANTINERO - Tomaszów Maz.3
4.Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim Kinga4
5.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry5
6.Kosiński Albert
Róg Sandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosiński Albert
Róg Sandra
Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO - Tomaszów Maz.6
7.Podraza Daniel
Filipowicz Agnieszka
STYL - Kraków
Podraza Daniel
Filipowicz Agnieszka
Podraza DanielFilipowicz AgnieszkaSTYL - Kraków7
8.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena8
9.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska Sylwia
10.Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL - Rzeszów
11.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin