XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "FLAMENCO 2015"

2015-10-04 Siemianowice Śląskie, FLAMENCO - Siemianowice


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!!!!!!!
Rejestracja przedłużona do piątku, do godz.16.00.
W przypadku problemów z rejestracja prosimy o zgłoszenia par poprzez SMS pod numer 501-663-006 lub mailowo skt_flamenco@op.pl.

BLOK 1

Rejestracja par i próba parkietu 8.00-9.30 Eliminacje i finały 10.00-12.00


10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawak Hubert
Marecik Natalia
Wawak Hubert
Marecik Natalia
Wawak HubertMarecik Natalia1 (+1)111
2.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)112
3.Król Karol
Nuckowska Dominika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Król Karol
Nuckowska Dominika
Król KarolNuckowska DominikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 03
4.Greczka Jakub
Graczyk Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Greczka Jakub
Graczyk Natalia
Greczka JakubGraczyk NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04
5.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)111
2.Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS - Chorzów1 (+1)113
4.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice1 (+1)114
5.Kuchta Mariusz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kuchta Mariusz
Kołosowska Julia
Kuchta MariuszKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 06
7.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
ArtDance - Kraków
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance - Kraków0 07
8.Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 08
9.Tomaszewski Fabian
Bąkowska Anna
RYTM - Żory
Tomaszewski Fabian
Bąkowska Anna
Tomaszewski FabianBąkowska AnnaRYTM - Żory0 09

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup Kinga1 (+1)111
2.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów1 (+1)112
3.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)113
4.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory1 (+1)114
5.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec0 05
6.Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka Dominika0 06
7.Smolarek Marcel
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME - Kęty0 07
8.Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 08
9.Gardzielewski Wojciech Stanisław
Rzeźnik Marta
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Gardzielewski Wojciech Stanisław
Rzeźnik Marta
Gardzielewski Wojciech StanisławRzeźnik MartaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz0 09
10.Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
RAGTIME - Kęty
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME - Kęty0 010

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup Kinga1 (+1)111
2.Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 (+1)112
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)113
4.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)114
5.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory0 05
6.Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
RAGTIME - Kęty
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME - Kęty0 06
7.Smolarek Marcel
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME - Kęty0 07
8.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów0 08
9.Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka Dominika0 09
10.Gardzielewski Wojciech Stanisław
Rzeźnik Marta
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Gardzielewski Wojciech Stanisław
Rzeźnik Marta
Gardzielewski Wojciech StanisławRzeźnik MartaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz0 010

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory1 (+1)111
2.Jędrycha Damian
Drabczyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Drabczyk Karolina
Jędrycha DamianDrabczyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO Opole1 (+1)113
4.Kowalik Damian
Gwiazdowicz Olga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalik Damian
Gwiazdowicz Olga
Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Wielogórski Adam
Drab Paulina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wielogórski Adam
Drab Paulina
Wielogórski AdamDrab PaulinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 06
7.Szymański Szymon
Kopeć Daria
STYL - Kraków
Szymański Szymon
Kopeć Daria
Szymański SzymonKopeć DariaSTYL - Kraków0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 2

Rejestracja par i próba parkietu 12.00-13.30 Eliminacje i finały 14.00-16.00


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Janik Oskar
Wilczek Maja
A+S - Częstochowa
Janik Oskar
Wilczek Maja
Janik OskarWilczek MajaA+S - Częstochowa0 02
3.Cipko Cyprian
Musioł Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cipko Cyprian
Musioł Paulina
Cipko CyprianMusioł PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 07
4.Machnik Rafał
Rejmer Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Machnik Rafał
Rejmer Wiktoria
Machnik RafałRejmer WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04
5.Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 06
6.Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03
7.Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
PERFECT - Będzin
Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT - Będzin0 05

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) D ST 4T 0

10-11 (Juvenile 2) D LA 4T 0

12-13 (Junior 1) Open ST 0

12-13 (Junior 1) Open LA 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozieł Jakub
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Kozieł Jakub
Benisz Klaudia
Kozieł JakubBenisz KlaudiaRYTM - Żory1 (+1)111
2.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole1 (+1)112
3.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik1 (+1)113
4.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory0 04
5.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec0 05
6.Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec0 06

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)111
2.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)112
3.Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec0 03
4.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04
5.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory0 05

16+ (Powyżej 15) E LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków1 (+1)111
2.Grokholskyi Denys
Wyrwa Emilia
Grokholskyi Denys
Wyrwa Emilia
Grokholskyi DenysWyrwa Emilia1 (+1)112
3.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków1 (+1)113
4.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław0 04
5.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków0 05
6.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik0 06

16+ (Powyżej 15) E ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków1 (+1)111
2.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik1 (+1)112
3.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)113
4.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków0 04
5.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków0 05
6.Grokholskyi Denys
Wyrwa Emilia
Grokholskyi Denys
Wyrwa Emilia
Grokholskyi DenysWyrwa Emilia0 06

 

BLOK 3

Rejestracja par i próba parkietu 16.00-17.30 Eliminacje i finały 18.00-21.00


16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory1 (+1)111
2.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze1 (+1)112
3.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik1 (+1)113
4.Rusin Mateusz
Knaś Gabriela
Rusin Mateusz
Knaś Gabriela
Rusin MateuszKnaś Gabriela1 (+1)114
5.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice0 05
6.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 06
7.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków0 07
8.Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
STYL - Kraków
Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSTYL - Kraków0 08
9.Biela Ernest
Zajda Dorota
SEMPRE - Kraków
Biela Ernest
Zajda Dorota
Biela ErnestZajda DorotaSEMPRE - Kraków0 09
10.Jungiewicz Michał
Murat Marta
STTS Kraków
Jungiewicz Michał
Murat Marta
Jungiewicz MichałMurat MartaSTTS Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków1 (+1)111
2.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze1 (+1)112
3.Rusin Mateusz
Knaś Gabriela
Rusin Mateusz
Knaś Gabriela
Rusin MateuszKnaś Gabriela1 (+1)113
4.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 04
5.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice0 05
6.Biela Ernest
Zajda Dorota
SEMPRE - Kraków
Biela Ernest
Zajda Dorota
Biela ErnestZajda DorotaSEMPRE - Kraków0 06
7.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków1 (+1)111
2.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole1 (+1)112
3.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik1 (+1)113
4.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice0 04
5.Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
Otfinowski PiotrRembilas Anna MariaBAWINEK - Kraków0 05
6.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 06
7.Kwiatek Dorian
Ślusarczyk Sylwia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Kwiatek Dorian
Ślusarczyk Sylwia
Kwiatek DorianŚlusarczyk SylwiaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków1 (+1)111
2.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze1 (+1)113
4.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole0 04
5.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik0 05
6.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 06

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów1 (+1)112
3.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)113
4.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)114
5.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów1 (+1)115
6.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów1 (+1)116
7.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów1 (+1)117
8.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 08
9.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 09
10.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena0 010
11.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Opole0 010
12.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze0 010
13.Palenta Szymon
Wrótniak Anna
FLAMENCO - Siemianowice
Palenta Szymon
Wrótniak Anna
Palenta SzymonWrótniak AnnaFLAMENCO - Siemianowice0 013
14.Szynal Paweł
Sych Ewa
IMPULS - Chorzów
Szynal Paweł
Sych Ewa
Szynal PawełSych EwaIMPULS - Chorzów0 014
15.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna0 015
16.Kowal Albert
Kaniowska Magdalena
FLAMENCO - Siemianowice
Kowal Albert
Kaniowska Magdalena
Kowal AlbertKaniowska MagdalenaFLAMENCO - Siemianowice0 016
17.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 017
18.Kęska Wojciech
Szałas Kamila
FANTAZJA - Kraków
Kęska Wojciech
Szałas Kamila
Kęska WojciechSzałas KamilaFANTAZJA - Kraków

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów A (+1)1A1
2.Gołąb Artur
Jureczko Marta
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Gołąb Artur
Jureczko Marta
Gołąb ArturJureczko MartaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice1 (+1)112
3.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów1 (+1)113
4.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna1 (+1)114
5.Fogel Mateusz
Lewandowska Paulina
IMPULS - Chorzów
Fogel Mateusz
Lewandowska Paulina
Fogel MateuszLewandowska PaulinaIMPULS - Chorzów1 (+1)115
6.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków1 (+1)116
7.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena1 (+1)117
8.Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)118
9.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA - Kraków0 010
11.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów0 010
12.Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
IMPULS - Chorzów
Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS - Chorzów0 012
13.Palenta Szymon
Wrótniak Anna
FLAMENCO - Siemianowice
Palenta Szymon
Wrótniak Anna
Palenta SzymonWrótniak AnnaFLAMENCO - Siemianowice0 013
14.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice0 014
15.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 015
16.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 015
17.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice0 017
18.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory0 017
19.Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
ZORBA - Mykanów
Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
Kolczarek MikołajKała IgaZORBA - Mykanów0 019
20.Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel MarcinPietranek Monika0 020

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze1 (+1)111
2.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów1 (+1)112
3.Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
ZORBA - Mykanów
Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
Kolczarek MikołajKała IgaZORBA - Mykanów1 (+1)113
4.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik1 (+1)114
5.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 05
6.Krasnowski Jakub
Kaczmarzyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Krasnowski Jakub
Kaczmarzyk Karolina
Krasnowski JakubKaczmarzyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 06
7.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice0 07
8.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 08

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice1 (+1)111
2.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
Kowalczyk KonradŁągiewka WiktoriaZORBA - Mykanów1 (+1)113
4.Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
ZORBA - Mykanów
Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak MateuszBorecka IzabelaZORBA - Mykanów1 (+1)114
5.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów1 (+1)115
6.Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
DUET - Warszawa
Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
Lizurej TomaszGizler KamilaDUET - Warszawa0 06
7.Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO - Rybnik0 07
8.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 08
9.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice0 09
10.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 010
11.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 011

14-15 (Junior 2) Open ST 0

14-15 (Junior 2) Open LA 0