XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin

2015-10-04 Ludwin, MAGIC-DANCE - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!!!!!!!
Rejestracja przedłużona do piątku, do godz.16.00

BLOK 1

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin0 01
2.Reut Dominik
Rusinek Patrycja
BALANS - Lublin
Reut Dominik
Rusinek Patrycja
Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS - Lublin0 02

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wardak Marcin
Wardak Natalia
ZAMEK - Lublin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaZAMEK - Lublin0 04
2.Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
MAGIC-DANCE - Lublin
Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
Leszczyński PatrykWaszyńska NataliaMAGIC-DANCE - Lublin0 06
3.Chupryniuk Nazar
Yakymets Yuliia
.
(Ukraina)
Chupryniuk Nazar
Yakymets Yuliia
Chupryniuk Nazar Yakymets Yuliia .
(Ukraina)
4.Khorishman Oleksandr
Benedychuk Amaliia
.
(Ukraina)
Khorishman Oleksandr
Benedychuk Amaliia
Khorishman Oleksandr Benedychuk Amaliia .
(Ukraina)
5.Kirilkov Vadym
Ostapchuk Anastasiia
.
(Ukraina)
Kirilkov Vadym
Ostapchuk Anastasiia
Kirilkov Vadym Ostapchuk Anastasiia .
(Ukraina)
6.Kuts Ivan
Koretska Kateryna
"Modern"
(Ukraina)
Kuts Ivan
Koretska Kateryna
Kuts Ivan Koretska Kateryna "Modern"
(Ukraina)
7.Zabolotskyy Dmytro
Cherenova Anastasiya
"Modern"
(Ukraina)
Zabolotskyy Dmytro
Cherenova Anastasiya
Zabolotskyy Dmytro Cherenova Anastasiya "Modern"
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin1 (+1)111
2.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
ZAMEK - Lublin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaZAMEK - Lublin0 02
3.Grytsenko Vladyslav
Petruk Yelyzaveta
.
(Ukraina)
Grytsenko Vladyslav
Petruk Yelyzaveta
Grytsenko Vladyslav Petruk Yelyzaveta .
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) D ST 5T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleksandr Serkov
Tkachuk Anastasiya
"Modern"
(Ukraina)
Oleksandr Serkov
Tkachuk Anastasiya
Oleksandr Serkov Tkachuk Anastasiya "Modern"
(Ukraina)
2.Stanislav Kernychyshun
Dariya Tkachuk
"Modern"
(Ukraina)
Stanislav Kernychyshun
Dariya Tkachuk
Stanislav Kernychyshun Dariya Tkachuk "Modern"
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) D LA 5T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin0 01
2.Stanislav Kernychyshun
Dariya Tkachuk
"Modern"
(Ukraina)
Stanislav Kernychyshun
Dariya Tkachuk
Stanislav Kernychyshun Dariya Tkachuk "Modern"
(Ukraina)

 

BLOK 2

14-15 (Junior 2) D ST 5T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość C (+1)1C1
2.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
3.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)113
4.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość0 04
5.Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM - Chełm0 06
6.Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
RYTM - Chełm
Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM - Chełm0 07
7.Vadym Semenyuk
Anastasiya Guk
"Modern"
(Ukraina)
Vadym Semenyuk
Anastasiya Guk
Vadym Semenyuk Anastasiya Guk "Modern"
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) D LA 5T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość C (+1)1C1
2.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość1 (+1)113
3.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04
4.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
5.Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM - Chełm0 06
6.Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
RYTM - Chełm
Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM - Chełm0 07
7.Anton Pavlychuk
Anna Huch
"Modern"
(Ukraina)
Anton Pavlychuk
Anna Huch
Anton Pavlychuk Anna Huch "Modern"
(Ukraina)
8.Vadym Semenyuk
Anastasiya Guk
"Modern"
(Ukraina)
Vadym Semenyuk
Anastasiya Guk
Vadym Semenyuk Anastasiya Guk "Modern"
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) C ST 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin0 02
2.Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER - Lublin0 03
3.Anton Pavlychuk
Anna Huch
"Modern"
(Ukraina)
Anton Pavlychuk
Anna Huch
Anton Pavlychuk Anna Huch "Modern"
(Ukraina)
4.Senchenko Anton
Mazur Dina
"Juris", Kijóv
(Ukraina)
Senchenko Anton
Mazur Dina
Senchenko Anton Mazur Dina "Juris", Kijóv
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) C LA 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin1 (+1)111
2.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin0 02
3.Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER - Lublin0 03

16+ (Powyżej 15) B ST 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin1 (+1)111
2.Syk Marcin
Pawlikowska Klaudia
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Pawlikowska Klaudia
Syk MarcinPawlikowska KlaudiaTAKT - Chełm0 02
3.Sergiyy Shushvar
Anna Huryk
"Modern:
(Ukraina)
Sergiyy Shushvar
Anna Huryk
Sergiyy Shushvar Anna Huryk "Modern:
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B LA 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Patryk
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Patryk
Bil Paulina
Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)111
2.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin1 (+1)112
3.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin0 03
4.Sergiyy Shushvar
Anna Huryk
"Modern:
(Ukraina)
Sergiyy Shushvar
Anna Huryk
Sergiyy Shushvar Anna Huryk "Modern:
(Ukraina)

 

BLOK 3

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
RIVIERA Warszawa
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA Warszawa1 (+1)111
2.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin1 (+1)112
3.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość1 (+1)113
4.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec0 04
5.Mazurek Daniel
Liwak Zofia
MYKA - Zamość
Mazurek Daniel
Liwak Zofia
Mazurek DanielLiwak ZofiaMYKA - Zamość0 05
6.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość0 06

16+ (Powyżej 15) C LA 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin1 (+1)111
2.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Dobosz Jakub
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
Dobosz Jakub
Siatka Kamila
Dobosz JakubSiatka KamilaRYTM - Chełm0 03
4.Karaś Karol
Gołębiowska Magdalena
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Karaś Karol
Gołębiowska Magdalena
Karaś KarolGołębiowska MagdalenaEM STUDIO - Opole Lubelskie

16+ (Powyżej 15) A ST 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin1 (+1)111
2.Wąsala Michał
Szerej Dominika
ZAMEK - Lublin
Wąsala Michał
Szerej Dominika
Wąsala MichałSzerej DominikaZAMEK - Lublin0 03
3.Arkadiy Hulovskyy
Yana Mykytyuk
Modern
(Ukraina)
Arkadiy Hulovskyy
Yana Mykytyuk
Arkadiy Hulovskyy Yana Mykytyuk Modern
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) A LA 5T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
MAGIC-DANCE - Lublin
Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
Maryniowski MaciejNiziołek KorneliaMAGIC-DANCE - Lublin0 02
2.Arkadiy Hulovskyy
Yana Mykytyuk
Modern
(Ukraina)
Arkadiy Hulovskyy
Yana Mykytyuk
Arkadiy Hulovskyy Yana Mykytyuk Modern
(Ukraina)

 

BLOK 4

14-15 (Junior 2) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie2
2.Anton Pavlychuk
Huch Anna
"Modern"
(Ukraina)
Anton Pavlychuk
Huch Anna
Anton Pavlychuk Huch Anna "Modern"
(Ukraina)
3.Semenyuk Vadym
Anastasiya Guk
"Modern"
(Ukraina)
Semenyuk Vadym
Anastasiya Guk
Semenyuk Vadym Anastasiya Guk "Modern"
(Ukraina)
4.Senchenko Anton
Mazur Dina
"Juris", Kijóv
(Ukraina)
Senchenko Anton
Mazur Dina
Senchenko Anton Mazur Dina "Juris", Kijóv
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
MAGIC-DANCE - Lublin
Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
Maryniowski MaciejNiziołek KorneliaMAGIC-DANCE - Lublin1
2.Wójcik Patryk
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Patryk
Bil Paulina
Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin3
3.Arkadiy Hulovskyy
Yana Mykytyuk
Modern
(Ukraina)
Arkadiy Hulovskyy
Yana Mykytyuk
Arkadiy Hulovskyy Yana Mykytyuk Modern
(Ukraina)
4.Sergiyy Shushvar
Anna Huryk
"Modern:
(Ukraina)
Sergiyy Shushvar
Anna Huryk
Sergiyy Shushvar Anna Huryk "Modern:
(Ukraina)