Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015

2015-10-18 Hala Widowiskowo Sportowa w Skrzyszowie k/Tarnowa, STARDANCE - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA REJESTRACJA PRZEDŁUŻONA DO PIĄTKU! !!

BLOK 1

Rejestracja par (godz.) 9:00Próba parkietu (godz.) 9:30Rozpoczęcie (godz.) 10:00Zakończenie (godz.) 12:30


8-9 (Juvenile 1) E KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plebanek Michał
Mróz Oliwia
STARDANCE - Kraków
Plebanek Michał
Mróz Oliwia
Plebanek MichałMróz OliwiaSTARDANCE - Kraków0 01

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
STYL - Kraków
Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
Zaręba JakubSzarek OliwiaSTYL - Kraków1 (+1)111
2.Czopek Jan
Strączyńska Gabriela
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Czopek Jan
Strączyńska Gabriela
Czopek JanStrączyńska GabrielaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3 (+1)132
3.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków3 33
4.Szymański Szymon
Kopeć Daria
STYL - Kraków
Szymański Szymon
Kopeć Daria
Szymański SzymonKopeć DariaSTYL - Kraków1 14

14-15 (Junior 2) D ST 5T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów4 (+1)141
2.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)132
3.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA - Dębica1 13
4.Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
KLASA - Tarnów
Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
Skrzypek GabrielKras SylwiaKLASA - Tarnów1 14
5.Połetek Patryk
Dudek Lidia
STYL - Kraków
Połetek Patryk
Dudek Lidia
Połetek PatrykDudek LidiaSTYL - Kraków1 15

14-15 (Junior 2) D LA 5T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)151
2.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów4 (+1)142
3.Połetek Patryk
Dudek Lidia
STYL - Kraków
Połetek Patryk
Dudek Lidia
Połetek PatrykDudek LidiaSTYL - Kraków2 23
4.Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
KLASA - Tarnów
Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
Skrzypek GabrielKras SylwiaKLASA - Tarnów1 14
5.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA - Dębica0 05

12-13 (Junior 1) Open ST 5T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) Open LA 5T PREMIUM 0

 

BLOK 2

Rejestracja par (godz.) 12:00 Próba parkietu (godz.) 12:30 Rozpoczęcie (godz.) 13:00 Zakończenie (godz.) 15:00


14-15 (Junior 2) C ST 5T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)131
2.Danak Marcin
Włoch Angelika
EVOLUTION - Kraków
Danak Marcin
Włoch Angelika
Danak MarcinWłoch AngelikaEVOLUTION - Kraków6 (+1)162
3.Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 13
4.Skrobot Przemysław
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Skrobot Przemysław
Cygan Kinga
Skrobot PrzemysławCygan KingaKLASA - Tarnów1 14
5.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05

14-15 (Junior 2) C LA 5T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
Łężniak KarolLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2 (+1)121
2.Ciszek Karol
Czarnik Weronika
CLASSIC Tuchów
Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC Tuchów6 (+1)162
3.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
IMPULS - Biłgoraj
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS - Biłgoraj8 (+1)183
4.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04
5.Cinal Kacper
Kuźma Agata
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME - Kęty8 85
6.Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 16

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków4 (+1)141
2.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków3 (+1)132
3.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków5 (+1)153
4.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów2 (+1)124
5.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków4 45
6.Podzoba Szymon
Klimas Angelika
KARISMA Kraków
Podzoba Szymon
Klimas Angelika
Podzoba SzymonKlimas AngelikaKARISMA Kraków2 26
7.Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
ELIDA - Mielec
Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA - Mielec3 37
8.Grokholskyi Denys
Wyrwa Emilia
Grokholskyi Denys
Wyrwa Emilia
Grokholskyi DenysWyrwa Emilia0 08

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków6 (+1)161
2.Grokholskyi Denys
Wyrwa Emilia
Grokholskyi Denys
Wyrwa Emilia
Grokholskyi DenysWyrwa Emilia2 (+1)122
3.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków5 (+1)153
4.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków3 (+1)134
5.Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
ELIDA - Mielec
Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA - Mielec3 35
6.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków4 46
7.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów1 17
8.Podzoba Szymon
Klimas Angelika
KARISMA Kraków
Podzoba Szymon
Klimas Angelika
Podzoba SzymonKlimas AngelikaKARISMA Kraków2 28

16+ (Powyżej 15) D ST 5T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków5 (+1)151
2.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice4 (+1)142
3.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków5 (+1)153
4.Rusin Mateusz
Knaś Gabriela
Rusin Mateusz
Knaś Gabriela
Rusin MateuszKnaś Gabriela5 (+1)154
5.Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)155
6.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków1 (+1)116
7.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków1 17
8.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 17
9.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków3 39
10.Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
STYL - Kraków
Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSTYL - Kraków1 110
11.Banaszkiewicz Krzysztof
Orzechowska Sylwia Natalia
BAWINEK - Kraków
Banaszkiewicz Krzysztof
Orzechowska Sylwia Natalia
Banaszkiewicz KrzysztofOrzechowska Sylwia NataliaBAWINEK - Kraków7 711
12.Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek KamilPiela Katarzyna0 011
13.Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
GALA - Mielec
Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA - Mielec1 113
14.Gniadek-Zając Grzegorz
Sypek Beata
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Sypek Beata
Gniadek-Zając GrzegorzSypek BeataBAWINEK - Kraków1 114

16+ (Powyżej 15) D LA 5T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków4 (+1)141
2.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków1 (+1)112
3.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME - Kęty1 (+1)113
4.Machnio Damian
Sułkowska Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Sułkowska Weronika
Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)124
5.Banaszkiewicz Krzysztof
Orzechowska Sylwia Natalia
BAWINEK - Kraków
Banaszkiewicz Krzysztof
Orzechowska Sylwia Natalia
Banaszkiewicz KrzysztofOrzechowska Sylwia NataliaBAWINEK - Kraków7 (+1)175
6.Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
GALA - Mielec
Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA - Mielec1 16
7.Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA - Tarnobrzeg4 47
8.Rusin Mateusz
Knaś Gabriela
Rusin Mateusz
Knaś Gabriela
Rusin MateuszKnaś Gabriela4 48
9.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 19
10.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków4 410
11.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice3 311
12.Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek KamilPiela Katarzyna0 012
13.Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
STYL - Kraków
Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSTYL - Kraków1 113

14-15 (Junior 2) Open ST 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszka Bartłomiej
Brągiel Magdalena
THOMAS DANCE - Kraków
Gruszka Bartłomiej
Brągiel Magdalena
Gruszka BartłomiejBrągiel MagdalenaTHOMAS DANCE - Kraków0 01
2.Cinal Kacper
Kuźma Agata
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME - Kęty1 12
3.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice0 03

14-15 (Junior 2) Open LA 5T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01
2.Gruszka Bartłomiej
Brągiel Magdalena
THOMAS DANCE - Kraków
Gruszka Bartłomiej
Brągiel Magdalena
Gruszka BartłomiejBrągiel MagdalenaTHOMAS DANCE - Kraków0 02
3.Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
Kruszyna WojciechWójcik OliviaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 03
4.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice1 14
5.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05

 

BLOK 3

Rejestracja par (godz.) 16:00Próba parkietu (godz.) 16:30Rozpoczęcie (godz.) 17:00Zakończenie (godz.) 20:00


16+ (Powyżej 15) C ST 5T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciurko Hubert
Rykowska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Rykowska Aleksandra
Ciurko HubertRykowska AleksandraAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków4 (+1)142
3.Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
Otfinowski PiotrRembilas Anna MariaBAWINEK - Kraków3 (+1)133
4.Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 24
5.Rusin Przemysław
Wojtanowska Karolina
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Wojtanowska Karolina
Rusin PrzemysławWojtanowska KarolinaKLASA - Tarnów2 25
6.Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
STYL - Kraków
Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSTYL - Kraków1 16

16+ (Powyżej 15) C LA 5T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
CLASSIC Tuchów
Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Tuchów11 (+1)1111
2.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków3 (+1)132
3.Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
STYL - Kraków
Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSTYL - Kraków1 13
4.Rusin Przemysław
Wojtanowska Karolina
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Wojtanowska Karolina
Rusin PrzemysławWojtanowska KarolinaKLASA - Tarnów1 14
5.Grzybowski Marek
Dębowska Barbara Joanna
BAWINEK - Kraków
Grzybowski Marek
Dębowska Barbara Joanna
Grzybowski MarekDębowska Barbara JoannaBAWINEK - Kraków1 15

16+ (Powyżej 15) B ST 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
STYL - Kraków
Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSTYL - Kraków3 (+1)131
2.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna2 22
3.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków1 13

16+ (Powyżej 15) B LA 5T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kmita Sebastian
Rej Patrycja
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Rej Patrycja
Kmita SebastianRej PatrycjaSTYL - Kraków7 (+1)171
2.Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+1)192
3.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia7 (+1)173
4.Nowak Kamil
Baran Kinga
PLĄS - Kraków
Nowak Kamil
Baran Kinga
Nowak KamilBaran KingaPLĄS - Kraków7 (+1)174
5.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa9 (+1)195
6.Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 16
7.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków3 37
8.MajkutFTS Paweł
LopushynskaFTS Iryna
STYL - Kraków
MajkutFTS Paweł
LopushynskaFTS Iryna
MajkutFTS PawełLopushynskaFTS IrynaSTYL - Kraków1 17
9.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna7 79
10.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna0 010
11.Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
Hejmej DamianDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 111

16+ (Powyżej 15) A ST 5T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków3 (+1)131
2.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna1 (+1)112
3.Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
Hejmej DamianDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 (+1)113
4.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków2 (+1)124
5.Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
Polak MikołajStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 45
6.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa1 16
7.Góral Dawid
Budzik Aneta
Góral Dawid
Budzik Aneta
Góral DawidBudzik Aneta0 08

16+ (Powyżej 15) A LA 5T PREMIUM 0