Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015

2015-10-17 Hala Widowiskowo Sportowa w Skrzyszowie k/Tarnowa, STARDANCE - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA REJESTRACJA PRZEDŁUŻONA DO PIĄTKU! !!

BLOK 1

Rejestracja par (godz.) 9:00
Próba parkietu (godz.) 9:30
Rozpoczęcie (godz.) 10:00
Zakończenie (godz.) 12:30


8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiercioch Konrad
Sroka Wiktoria
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Wiercioch Konrad
Sroka Wiktoria
Wiercioch KonradSroka WiktoriaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 (+1)111
2.Ciscoń Jakub
Gadocha Martyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ciscoń Jakub
Gadocha Martyna
Ciscoń JakubGadocha MartynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 02
3.Dubel Nikodem
Kudzia Paulina
RAGTIME - Kęty
Dubel Nikodem
Kudzia Paulina
Dubel NikodemKudzia PaulinaRAGTIME - Kęty0 03

 

BLOK 2

Rejestracja par (godz.) 12:00
Próba parkietu (godz.) 12:30
Rozpoczęcie (godz.) 13:00
Zakończenie (godz.) 15:00


10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)111
2.Wawak Hubert
Marecik Natalia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Wawak Hubert
Marecik Natalia
Wawak HubertMarecik NataliaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka3 (+1)132
3.Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)113
4.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)114
5.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń Kamila5 (+1)155
6.Król Karol
Nuckowska Dominika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Król Karol
Nuckowska Dominika
Król KarolNuckowska DominikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 06
7.Rejmer Bartłomiej
Zgorzelak Kornelia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rejmer Bartłomiej
Zgorzelak Kornelia
Rejmer BartłomiejZgorzelak KorneliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07
8.Put Maciej
Tobjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Put Maciej
Tobjasz Wiktoria
Put MaciejTobjasz WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków0 08
9.Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
GASIEK - Rzeszów
Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK - Rzeszów2 29
10.Ślipko Michał
Grabowska Emilia
ST FLASH DUO - Kraków
Ślipko Michał
Grabowska Emilia
Ślipko MichałGrabowska EmiliaST FLASH DUO - Kraków0 010
11.Michalski Maciej
Słupek Aleksandra
LATINO - Żabno
Michalski Maciej
Słupek Aleksandra
Michalski MaciejSłupek AleksandraLATINO - Żabno0 011
12.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Keshishyan Arman
Vasylenko Jana
Keshishyan Arman
Vasylenko Jana
Keshishyan ArmanVasylenko Jana1 (+1)111
2.Raczek Kacper
Bysina Martyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Raczek Kacper
Bysina Martyna
Raczek KacperBysina MartynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 (+1)112
3.Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)133
4.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)134
5.Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
STARDANCE - Kraków
Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE - Kraków2 (+1)125
6.Kłosowski Tomasz
Kramarz Zuzanna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Kramarz Zuzanna
Kłosowski TomaszKramarz ZuzannaST CIEPŁY - Jaworzno0 06
7.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec0 07
8.Strózik Artur
Sioła Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Strózik Artur
Sioła Oliwia
Strózik ArturSioła OliwiaST FLASH DUO - Kraków1 18
9.Łabuda Piotr
Serafin Julia
ADEEM Nowy Sącz
Łabuda Piotr
Serafin Julia
Łabuda PiotrSerafin JuliaADEEM Nowy Sącz0 09
10.Kantor Dawid
Wasylewicz Anna
LATINO - Żabno
Kantor Dawid
Wasylewicz Anna
Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO - Żabno0 010
11.Stanek Michał
Prokop Karolina
ADEEM Nowy Sącz
Stanek Michał
Prokop Karolina
Stanek MichałProkop KarolinaADEEM Nowy Sącz0 010

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
STARDANCE - Kraków
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE - Kraków4 (+1)141
2.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków2 (+1)122
3.Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
ZŁOTA PARA - Dębica
Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA - Dębica3 33
4.Janczy Kacper
Ślęp Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Ślęp Emilia
Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg0 04
5.Samorek Nataniel
Karoń Iga
ZORBA - Mykanów
Samorek Nataniel
Karoń Iga
Samorek NatanielKaroń IgaZORBA - Mykanów2 (-1)-12

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów0 01
2.Ryłko Michał
Więckowska Maja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ryłko Michał
Więckowska Maja
Ryłko MichałWięckowska MajaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7 72
3.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
STARDANCE - Kraków
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE - Kraków3 33
4.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków0 04
5.Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski MateuszŻaba Weronika1 15

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów0 01
2.Ryłko Michał
Więckowska Maja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ryłko Michał
Więckowska Maja
Ryłko MichałWięckowska MajaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7 72
3.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
STARDANCE - Kraków
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE - Kraków3 33
4.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków0 04
5.Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski MateuszŻaba Weronika1 15

 

BLOK 3

Rejestracja par (godz.) 16:00
Próba parkietu (godz.) 16:30
Rozpoczęcie (godz.) 17:00
Zakończenie (godz.) 20:00


12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów4 (+1)141
2.Mazur Miłosz
Synoś Diana
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Synoś Diana
Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+1)162
3.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
ArtDance - Kraków
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance - Kraków7 (+1)173
4.Kotul Hubert
Rojek Julia
STARDANCE - Kraków
Kotul Hubert
Rojek Julia
Kotul HubertRojek JuliaSTARDANCE - Kraków2 (+1)124
5.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów4 45
6.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno2 26
7.Klimas Jakub
Grela Kamila
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Klimas Jakub
Grela Kamila
Klimas JakubGrela KamilaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 17
8.Ryz Michał
Dybała - Chmaj Wiktoria
ST FLASH DUO - Kraków
Ryz Michał
Dybała - Chmaj Wiktoria
Ryz MichałDybała - Chmaj WiktoriaST FLASH DUO - Kraków1 18
9.Sikora Marek
Wyjadłowska Aleksandra
STYL - Kraków
Sikora Marek
Wyjadłowska Aleksandra
Sikora MarekWyjadłowska AleksandraSTYL - Kraków0 09

12-13 (Junior 1) D ST 5T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)131
2.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów5 (+1)152
3.Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7 (+1)173
4.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka1 14
5.Jasiński Karol
Kulpa Domninika
ADEEM Nowy Sącz
Jasiński Karol
Kulpa Domninika
Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM Nowy Sącz0 05
6.Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 26
7.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno6 67

12-13 (Junior 1) D LA 5T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)151
2.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka2 (+1)122
3.Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów9 (+1)193
4.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów3 34
5.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno7 75
6.Jasiński Karol
Kulpa Domninika
ADEEM Nowy Sącz
Jasiński Karol
Kulpa Domninika
Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM Nowy Sącz0 06
7.Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 27

16-18 (Młodzież) C ST 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
STYL - Kraków
Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
Marszałek MateuszKwiatkowska OlgaSTYL - Kraków1 (+1)111
2.Rusin Przemysław
Wojtanowska Karolina
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Wojtanowska Karolina
Rusin PrzemysławWojtanowska KarolinaKLASA - Tarnów2 (+1)122
3.Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
RAGTIME - Kęty
Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME - Kęty8 83
4.Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 24

16-18 (Młodzież) C LA 5T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusin Przemysław
Wojtanowska Karolina
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Wojtanowska Karolina
Rusin PrzemysławWojtanowska KarolinaKLASA - Tarnów
2.Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
CLASSIC Tuchów
Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Tuchów

16-18 (Młodzież) B ST 5T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudek Marek
Matlęga Karolina
STYL - Kraków
Dudek Marek
Matlęga Karolina
Dudek MarekMatlęga KarolinaSTYL - Kraków

16-18 (Młodzież) B LA 5T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia8 (+1)181
2.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia6 (+1)162
3.Dudek Marek
Matlęga Karolina
STYL - Kraków
Dudek Marek
Matlęga Karolina
Dudek MarekMatlęga KarolinaSTYL - Kraków1 13
4.Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
Szafrański SebastianKlimas MarzenaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 14
5.Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 15