MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT

2015-11-15 Kraków, SKT AGH - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana godziny rozpoczęcia bloku II i III
I - 10.00
II - 12.30
III - 15.30
IV - 19.00

BLOK 1

10.00 rozpoczęcie rejestracja 8.30-9.30


8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawiec Michał
Hennessy Emilia
EVOLUTION - Kraków
Morawiec Michał
Hennessy Emilia
Morawiec MichałHennessy EmiliaEVOLUTION - Kraków1 (+1)112
2.Wiercioch Konrad
Sroka Wiktoria
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Wiercioch Konrad
Sroka Wiktoria
Wiercioch KonradSroka WiktoriaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2 (+1)123
3.Ciscoń Jakub
Gadocha Martyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ciscoń Jakub
Gadocha Martyna
Ciscoń JakubGadocha MartynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 04
4.Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA - Tarnów0 05
5.Ciernia Gerard
Śliwa Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ciernia Gerard
Śliwa Natalia
Ciernia GerardŚliwa NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 06
6.Dubel Nikodem
Kudzia Paulina
RAGTIME - Kęty
Dubel Nikodem
Kudzia Paulina
Dubel NikodemKudzia PaulinaRAGTIME - Kęty0 07
7.Kumor Kacper
Korenko Polina
EVOLUTION - Kraków
Kumor Kacper
Korenko Polina
Kumor KacperKorenko PolinaEVOLUTION - Kraków

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 8

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów6 (+1)161
2.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków2 (+1)122
3.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków3 (+1)133
4.Wojtusik Mikołaj
Siwek Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Siwek Aleksandra
Wojtusik MikołajSiwek AleksandraFANTAZJA - Kraków3 (+1)134
5.Kowalski Nikodem Roch
Szczyrk Dominika
RAGTIME - Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Szczyrk Dominika
Kowalski Nikodem RochSzczyrk DominikaRAGTIME - Kęty3 35
6.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
STARDANCE - Kraków
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE - Kraków4 46
7.Szczyrk Mikołaj
Szymonek Julianna
RAGTIME - Kęty
Szczyrk Mikołaj
Szymonek Julianna
Szczyrk MikołajSzymonek JuliannaRAGTIME - Kęty0 07
8.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków1 18

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.MłyńskiFTS Mateusz
FraniakFTS Emilia
MłyńskiFTS Mateusz
FraniakFTS Emilia
MłyńskiFTS MateuszFraniakFTS Emilia1 (+1)111
2.Wawak Hubert
Marecik Natalia
Wawak Hubert
Marecik Natalia
Wawak HubertMarecik Natalia4 (+1)142
3.Saganiewicz Mikołaj
Bełz Victoria
Saganiewicz Mikołaj
Bełz Victoria
Saganiewicz MikołajBełz Victoria1 (+1)113
4.Foryś Maksymilian
Jakóbowska Waleria
RAGTIME - Kęty
Foryś Maksymilian
Jakóbowska Waleria
Foryś MaksymilianJakóbowska WaleriaRAGTIME - Kęty0 04
5.Zydroń Szymon
Popiołek Julia
KLASA - Tarnów
Zydroń Szymon
Popiołek Julia
Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA - Tarnów0 05
6.Ślipko Michał
Grabowska Emilia
ST FLASH DUO - Kraków
Ślipko Michał
Grabowska Emilia
Ślipko MichałGrabowska EmiliaST FLASH DUO - Kraków0 06
7.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 12

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków5 (+1)151
2.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów6 (+1)162
3.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
ArtDance - Kraków
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance - Kraków D (+1)1D3
4.Różanka Igor
Panek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Różanka Igor
Panek Aleksandra
Różanka IgorPanek AleksandraKLASA - Tarnów3 (+1)134
5.Oleksy Lukasz Piotr
Włodarczyk Aleksandra
Oleksy Lukasz Piotr
Włodarczyk Aleksandra
Oleksy Lukasz PiotrWłodarczyk Aleksandra1 (+1)115
6.Słomka Maciej
Gutowska Katarzyna
Słomka Maciej
Gutowska Katarzyna
Słomka MaciejGutowska Katarzyna0 06
7.Klimas Jakub
Grela Kamila
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Klimas Jakub
Grela Kamila
Klimas JakubGrela KamilaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 17
8.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty1 18
9.Gierdziewicz Krzysztof
Stefańska Emilia
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Stefańska Emilia
Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION - Kraków1 19
10.Korbut Aleksander
Zgłobicka Julia
FANTAZJA - Kraków
Korbut Aleksander
Zgłobicka Julia
Korbut AleksanderZgłobicka JuliaFANTAZJA - Kraków2 210
11.Ryz Michał
Chmaj Wiktoria
ST FLASH DUO - Kraków
Ryz Michał
Chmaj Wiktoria
Ryz MichałChmaj WiktoriaST FLASH DUO - Kraków1 110
12.Wieczorek Jakub
Jamborska Gabriela
FANTAZJA - Kraków
Wieczorek Jakub
Jamborska Gabriela
Wieczorek JakubJamborska GabrielaFANTAZJA - Kraków1 112

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 10

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
FANTAZJA - Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaFANTAZJA - Kraków C (+1)1C1
2.Roman Jakub
Dorycka Dominika
FANTAZJA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA - Kraków5 (+1)152
3.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów6 (+1)163
4.Smolarek Marcel
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME - Kęty2 (+1)124
5.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz1 15
6.Baron Jakub
Jakóbowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Jakóbowska Jolanta
Baron JakubJakóbowska JolantaRAGTIME - Kęty1 16
7.Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS - Nowy Sącz1 17
8.Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg SzymonGłodzik Justyna0 07
9.Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7 79
10.Jasiński Karol
Kulpa Domninika
ADEEM Nowy Sącz
Jasiński Karol
Kulpa Domninika
Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM Nowy Sącz0 010

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 11

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Braun Patryk
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Braun Patryk
Pyrdziak Katarzyna
Braun PatrykPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty2 (+1)121
2.Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów C (+1)1C2
3.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz2 (+1)123
4.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
FANTAZJA - Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaFANTAZJA - Kraków9 (+1)194
5.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów4 (+1)145
6.Roman Jakub
Dorycka Dominika
FANTAZJA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA - Kraków2 26
7.Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS - Nowy Sącz1 17
8.Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg SzymonGłodzik Justyna1 17
9.Baron Jakub
Jakóbowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Jakóbowska Jolanta
Baron JakubJakóbowska JolantaRAGTIME - Kęty1 19
10.Jasiński Karol
Kulpa Domninika
ADEEM Nowy Sącz
Jasiński Karol
Kulpa Domninika
Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM Nowy Sącz0 010
11.Smolarek Marcel
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME - Kęty1 110

16+ (Powyżej 15) F KOMB 6T PREMIUM 0

Puchar Okręgu

 

BLOK 2

12.30 rozpoczęcie rejestracja 11.00-12.00


8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 8

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bednarz Szymon
Pietrzak Dasze
Bednarz Szymon
Pietrzak Dasze
Bednarz SzymonPietrzak Dasze1
2.Plebanek Michał
Mróz Oliwia
STARDANCE - Kraków
Plebanek Michał
Mróz Oliwia
Plebanek MichałMróz OliwiaSTARDANCE - Kraków2
3.Kumor Kacper
Korenko Polina
EVOLUTION - Kraków
Kumor Kacper
Korenko Polina
Kumor KacperKorenko PolinaEVOLUTION - Kraków3
4.Morawiec Michał
Hennessy Emilia
EVOLUTION - Kraków
Morawiec Michał
Hennessy Emilia
Morawiec MichałHennessy EmiliaEVOLUTION - Kraków4
5.Wiercioch Konrad
Sroka Wiktoria
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Wiercioch Konrad
Sroka Wiktoria
Wiercioch KonradSroka WiktoriaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów5
6.Seweryn Jakub
Perczyńska Kinga
Seweryn Jakub
Perczyńska Kinga
Seweryn JakubPerczyńska Kinga6
7.Ciscoń Jakub
Gadocha Martyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ciscoń Jakub
Gadocha Martyna
Ciscoń JakubGadocha MartynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7
8.Ciernia Gerard
Śliwa Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ciernia Gerard
Śliwa Natalia
Ciernia GerardŚliwa NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów8

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 10

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty1
2.Ryłko Michał
Więckowska Maja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ryłko Michał
Więckowska Maja
Ryłko MichałWięckowska MajaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2
3.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków3
4.Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski MateuszŻaba Weronika4
5.CiopałaFTS Michał
PalmiFTS Alicja
CiopałaFTS Michał
PalmiFTS Alicja
CiopałaFTS MichałPalmiFTS Alicja5
6.ŚledźFTS Miłosz
KrólFTS Emilia
ŚledźFTS Miłosz
KrólFTS Emilia
ŚledźFTS MiłoszKrólFTS Emilia6
7.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów7
8.KucharekFTS Mateusz
JakubiecFTS Emilia
KucharekFTS Mateusz
JakubiecFTS Emilia
KucharekFTS MateuszJakubiecFTS Emilia8
9.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków9
10.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków10

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 10

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty1
2.Ryłko Michał
Więckowska Maja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ryłko Michał
Więckowska Maja
Ryłko MichałWięckowska MajaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2
3.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków3
4.Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski Mateusz
Żaba Weronika
Gętkowski MateuszŻaba Weronika4
5.CiopałaFTS Michał
PalmiFTS Alicja
CiopałaFTS Michał
PalmiFTS Alicja
CiopałaFTS MichałPalmiFTS Alicja5
6.ŚledźFTS Miłosz
KrólFTS Emilia
ŚledźFTS Miłosz
KrólFTS Emilia
ŚledźFTS MiłoszKrólFTS Emilia6
7.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów7
8.KucharekFTS Mateusz
JakubiecFTS Emilia
KucharekFTS Mateusz
JakubiecFTS Emilia
KucharekFTS MateuszJakubiecFTS Emilia8
9.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków9
10.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków10

12-13 (Junior 1) Open ST 10

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Raczek Hubert
Kowalska Magdalena
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Raczek Hubert
Kowalska Magdalena
Raczek HubertKowalska MagdalenaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1
2.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów2
3.Gadocha Mateusz
Bała Weronika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha MateuszBała WeronikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3
4.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
FANTAZJA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaFANTAZJA - Kraków4
5.Miś Jakub
Szpałek Agnieszka
Miś Jakub
Szpałek Agnieszka
Miś JakubSzpałek Agnieszka5
6.Dudek Szymon
Samek Magdalena
STYL - Kraków
Dudek Szymon
Samek Magdalena
Dudek SzymonSamek MagdalenaSTYL - Kraków6
7.Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas DominikKaczówka Karolina7
8.Ćwiek Krzysztof
Wrona Oliwia
STYL - Kraków
Ćwiek Krzysztof
Wrona Oliwia
Ćwiek KrzysztofWrona OliwiaSTYL - Kraków8
9.Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów9
10.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela10

12-13 (Junior 1) Open LA 10

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Raczek Hubert
Kowalska Magdalena
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Raczek Hubert
Kowalska Magdalena
Raczek HubertKowalska MagdalenaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1
2.Miś Jakub
Szpałek Agnieszka
Miś Jakub
Szpałek Agnieszka
Miś JakubSzpałek Agnieszka2
3.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów3
4.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
FANTAZJA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaFANTAZJA - Kraków4
5.Gadocha Mateusz
Bała Weronika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha MateuszBała WeronikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów5
6.Dudek Szymon
Samek Magdalena
STYL - Kraków
Dudek Szymon
Samek Magdalena
Dudek SzymonSamek MagdalenaSTYL - Kraków6
7.Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas DominikKaczówka Karolina7
8.Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Mizia-Ossoliński Bartosz
Dziubras Natalia
Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów8
9.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela9
10.Ćwiek Krzysztof
Wrona Oliwia
STYL - Kraków
Ćwiek Krzysztof
Wrona Oliwia
Ćwiek KrzysztofWrona OliwiaSTYL - Kraków10

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
STYL - Kraków
Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
Zaręba JakubSzarek OliwiaSTYL - Kraków3 (+1)131
2.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków5 (+1)152
3.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków0 03
4.Czopek Jan
Strączyńska Gabriela
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Czopek Jan
Strączyńska Gabriela
Czopek JanStrączyńska GabrielaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3 34

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7 (+1)171
2.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków2 (+1)122
3.Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance - Kraków1 13
4.Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
KLASA - Tarnów
Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
Skrzypek GabrielKras SylwiaKLASA - Tarnów1 14
5.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION - Kraków2 25

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7 (+1)171
2.Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance - Kraków2 (+1)122
3.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków1 13
4.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION - Kraków2 24
5.Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
KLASA - Tarnów
Skrzypek Gabriel
Kras Sylwia
Skrzypek GabrielKras SylwiaKLASA - Tarnów1 15

 

BLOK 3

15.30 rozpoczęcie rejestracja 14.00-15.00


16-20 (Młodzież starsza) Open ST 9

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków1
2.Domiter_FTS Hubert
Wąsacz_FTS Karolina
Domiter_FTS Hubert
Wąsacz_FTS Karolina
Domiter_FTS HubertWąsacz_FTS Karolina2
3.Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
STYL - Kraków
Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSTYL - Kraków3
4.Góral Dawid
Budzik Aneta
Góral Dawid
Budzik Aneta
Góral DawidBudzik Aneta5
5.Doniec Paweł
Marzec Izabela
STYL - Kraków
Doniec Paweł
Marzec Izabela
Doniec PawełMarzec IzabelaSTYL - Kraków6
6.Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
Hejmej DamianDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7
7.Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
FANTAZJA - Kraków
Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaFANTAZJA - Kraków8
8.Kudziełko Patryk
Urban Anna
RAGTIME - Kęty
Kudziełko Patryk
Urban Anna
Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME - Kęty9
9.Kruczała Michał
Matras Angelika
STYL - Kraków
Kruczała Michał
Matras Angelika
Kruczała MichałMatras AngelikaSTYL - Kraków

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 8

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Nowoświat Mikołaj
Buczek Karolina
STYL - Kraków
Nowoświat Mikołaj
Buczek Karolina
Nowoświat MikołajBuczek KarolinaSTYL - Kraków1
2.Jałocha Szymon
Plinta Olga
Jałocha Szymon
Plinta Olga
Jałocha SzymonPlinta Olga2
3.Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
Szewczyk GrzegorzCichy MonikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3
4.Stelmachowski Adam
Księżarczyk Donata
STYL - Kraków
Stelmachowski Adam
Księżarczyk Donata
Stelmachowski AdamKsiężarczyk DonataSTYL - Kraków4
5.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków5
6.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów6
7.Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
FANTAZJA - Kraków
Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaFANTAZJA - Kraków7
8.Kudziełko Patryk
Urban Anna
RAGTIME - Kęty
Kudziełko Patryk
Urban Anna
Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME - Kęty8

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek JakubGas Weronika3 (+1)131
2.Porębski Marek
Bielec Natalia
STYL - Kraków
Porębski Marek
Bielec Natalia
Porębski MarekBielec NataliaSTYL - Kraków2 (+1)122
3.BełzFTS Nicolas
SłowiakFTS Adrianna
BełzFTS Nicolas
SłowiakFTS Adrianna
BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna3 33
4.Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek WojciechJałocha Wiktoria0 04

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cinal Kacper
Kuźma Agata
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME - Kęty9 (+1)191
2.Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
Łężniak KarolLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów4 (+1)142
3.Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek WojciechJałocha Wiktoria1 (+1)113
4.Kurek Kamil
Rosik Paulina
EVOLUTION - Kraków
Kurek Kamil
Rosik Paulina
Kurek KamilRosik PaulinaEVOLUTION - Kraków5 54
5.Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek JakubGas Weronika1 15
6.BełzFTS Nicolas
SłowiakFTS Adrianna
BełzFTS Nicolas
SłowiakFTS Adrianna
BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna3 36
7.Ciszek Karol
Czarnik Weronika
CLASSIC Tuchów
Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC Tuchów6 67

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków5 (+1)151
2.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków7 (+1)172
3.Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
SEMPRE - Kraków
Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE - Kraków2 23
4.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków4 44
5.Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
Szyrszeń DominikKoch AleksandraSOKÓŁ - Myślenice5 55

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków D (+1)1D1
2.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków7 (+1)172
3.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków5 53
4.Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
Szyrszeń DominikKoch AleksandraSOKÓŁ - Myślenice5 54

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 13

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków7 (+1)171
2.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków6 (+1)162
3.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków3 (+1)133
4.Zieliński Dawid
Łokas Karolina
EVOLUTION - Kraków
Zieliński Dawid
Łokas Karolina
Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION - Kraków2 (+1)124
5.Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków2 (+1)125
6.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 16
7.Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek KamilPiela Katarzyna0 07
8.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME - Kęty0 08
9.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków1 18
10.Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
STYL - Kraków
Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSTYL - Kraków1 18
11.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków3 311
12.Szumny Szymon
Kochan Kinga
FANTAZJA - Kraków
Szumny Szymon
Kochan Kinga
Szumny SzymonKochan KingaFANTAZJA - Kraków1 112
13.Gniadek-Zając Grzegorz
Sypek Beata
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Sypek Beata
Gniadek-Zając GrzegorzSypek BeataBAWINEK - Kraków1 113

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków5 (+1)151
2.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME - Kęty2 (+1)122
3.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków3 (+1)133
4.Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków3 (+1)134
5.Zieliński Dawid
Łokas Karolina
EVOLUTION - Kraków
Zieliński Dawid
Łokas Karolina
Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION - Kraków1 15
6.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 16
7.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków5 57
8.Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek KamilPiela Katarzyna0 08
9.Szumny Szymon
Kochan Kinga
FANTAZJA - Kraków
Szumny Szymon
Kochan Kinga
Szumny SzymonKochan KingaFANTAZJA - Kraków1 19

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków4 (+1)141
2.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków5 (+1)152
3.Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
Otfinowski PiotrRembilas Anna MariaBAWINEK - Kraków4 (+1)143
4.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków6 (+1)164
5.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków1 (+1)115
6.Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
STYL - Kraków
Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
Marszałek MateuszKwiatkowska OlgaSTYL - Kraków1 16
7.Zużałek Mateusz
Burtan Barbara
BAWINEK - Kraków
Zużałek Mateusz
Burtan Barbara
Zużałek MateuszBurtan BarbaraBAWINEK - Kraków0 07
8.Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
Szafrański SebastianKlimas MarzenaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów5 58
9.Czort Szymon
Spirytulska Alicja
Czort Szymon
Spirytulska Alicja
Czort SzymonSpirytulska Alicja4 49
10.Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
RAGTIME - Kęty
Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME - Kęty8 89
11.Maciejczyk Jan
Cieślik Iwona
BAWINEK - Kraków
Maciejczyk Jan
Cieślik Iwona
Maciejczyk JanCieślik IwonaBAWINEK - Kraków2 211

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
CLASSIC Tuchów
Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Tuchów B (+1)1B1
2.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków3 (+1)132
3.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków1 (+1)113
4.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków3 34
5.Czort Szymon
Spirytulska Alicja
Czort Szymon
Spirytulska Alicja
Czort SzymonSpirytulska Alicja1 15
6.Czajka Mateusz
Kurleto Izabella
Czajka Mateusz
Kurleto Izabella
Czajka MateuszKurleto Izabella1 16
7.Żaba Jakub
Pajerska Krystyna
BAWINEK - Kraków
Żaba Jakub
Pajerska Krystyna
Żaba JakubPajerska KrystynaBAWINEK - Kraków0 07

 

BLOK 4

19.00 rozpoczęcie rejestracja 17.30-18.30


14-15 (Junior 2) Open ST 8

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra1
2.Gruszka Bartłomiej
Brągiel Magdalena
THOMAS DANCE - Kraków
Gruszka Bartłomiej
Brągiel Magdalena
Gruszka BartłomiejBrągiel MagdalenaTHOMAS DANCE - Kraków2
3.Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
Łężniak KarolLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3
4.Sami Gerard
Szczypka Natalia
Sami Gerard
Szczypka Natalia
Sami GerardSzczypka Natalia4
5.Sobol Sergiusz
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Sobol Sergiusz
Meń Julia
Sobol SergiuszMeń JuliaKLASA - Tarnów5
6.Cinal Kacper
Kuźma Agata
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME - Kęty6
7.Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
Kruszyna WojciechWójcik OliviaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7
8.Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek WojciechJałocha Wiktoria8

14-15 (Junior 2) Open LA 7

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra1
2.Mrowiec Adrian
Korzeniak Oliwia
Mrowiec Adrian
Korzeniak Oliwia
Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia2
3.Gruszka Bartłomiej
Brągiel Magdalena
THOMAS DANCE - Kraków
Gruszka Bartłomiej
Brągiel Magdalena
Gruszka BartłomiejBrągiel MagdalenaTHOMAS DANCE - Kraków3
4.Sobol Sergiusz
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Sobol Sergiusz
Meń Julia
Sobol SergiuszMeń JuliaKLASA - Tarnów4
5.Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
Kosal Kamil
Struk Natalia
Kosal KamilStruk NataliaAXIS - Nowy Sącz5
6.Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
Kruszyna WojciechWójcik OliviaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów6
7.Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek Wojciech
Jałocha Wiktoria
Klimek WojciechJałocha Wiktoria7

16-18 (Młodzież) Open ST 6

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Domiter_FTS Hubert
Wąsacz_FTS Karolina
Domiter_FTS Hubert
Wąsacz_FTS Karolina
Domiter_FTS HubertWąsacz_FTS Karolina1
2.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna2
3.Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
FANTAZJA - Kraków
Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaFANTAZJA - Kraków3
4.Dudek Marek
Matlęga Karolina
STYL - Kraków
Dudek Marek
Matlęga Karolina
Dudek MarekMatlęga KarolinaSTYL - Kraków4
5.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków5
6.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów6

16-18 (Młodzież) Open LA 13

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jałocha Szymon
Plinta Olga
Jałocha Szymon
Plinta Olga
Jałocha SzymonPlinta Olga1
2.Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
Szewczyk GrzegorzCichy MonikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2
3.Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka DawidBaniak Izabela3
4.Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Niezabitowska Katarzyna
Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów4
5.Dudek Marek
Matlęga Karolina
STYL - Kraków
Dudek Marek
Matlęga Karolina
Dudek MarekMatlęga KarolinaSTYL - Kraków5
6.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia6
7.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena7
8.PuchałaFTS Mateusz
KsiążekFTS Izabela
PuchałaFTS Mateusz
KsiążekFTS Izabela
PuchałaFTS MateuszKsiążekFTS Izabela8
9.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków9
10.Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
FANTAZJA - Kraków
Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaFANTAZJA - Kraków10
11.Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szafrański Sebastian
Klimas Marzena
Szafrański SebastianKlimas MarzenaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów11
12.Wojtas Jan
Baran Paulina
AXIS - Nowy Sącz
Wojtas Jan
Baran Paulina
Wojtas JanBaran PaulinaAXIS - Nowy Sącz12
13.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna13

19+ (Powyżej 18) Open ST 16

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Borecki Jan
Szydłowska Anita
BAWINEK - Kraków
Borecki Jan
Szydłowska Anita
Borecki JanSzydłowska AnitaBAWINEK - Kraków1
2.Duraj Maksymilian
Kubas Katarzyna
STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Kubas Katarzyna
Duraj MaksymilianKubas KatarzynaSTYL - Kraków2
3.Nowak Filip
Wróblewska Sandra
Nowak Filip
Wróblewska Sandra
Nowak FilipWróblewska Sandra3
4.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków4
5.Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
Hejmej DamianDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów5
6.Kęska Wojciech
Szałas Kamila
FANTAZJA - Kraków
Kęska Wojciech
Szałas Kamila
Kęska WojciechSzałas KamilaFANTAZJA - Kraków6
7.Jaglarz Tomasz
Wójcicka Dagmara
BAWINEK - Kraków
Jaglarz Tomasz
Wójcicka Dagmara
Jaglarz TomaszWójcicka DagmaraBAWINEK - Kraków7
8.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków8
9.Kruczała Michał
Matras Angelika
STYL - Kraków
Kruczała Michał
Matras Angelika
Kruczała MichałMatras AngelikaSTYL - Kraków9
10.Kucharski Mateusz
Waszkiewicz Dominika Anna
STYL - Kraków
Kucharski Mateusz
Waszkiewicz Dominika Anna
Kucharski MateuszWaszkiewicz Dominika AnnaSTYL - Kraków9
11.Latoś Krystian
Such Karolina
BAWINEK - Kraków
Latoś Krystian
Such Karolina
Latoś KrystianSuch KarolinaBAWINEK - Kraków11
12.Kłobuch Michał
Barwiołek Klaudia
BAWINEK - Kraków
Kłobuch Michał
Barwiołek Klaudia
Kłobuch MichałBarwiołek KlaudiaBAWINEK - Kraków12
13.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków13
14.Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
RAGTIME - Kęty
Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME - Kęty14
15.Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK - Kraków15
16.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
FANTAZJA - Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaFANTAZJA - Kraków16

19+ (Powyżej 18) Open LA 17

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Majda Michał
Krzysztoń Natalia
FANTAZJA - Kraków
Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Majda MichałKrzysztoń NataliaFANTAZJA - Kraków1
2.Borecki Jan
Szydłowska Anita
BAWINEK - Kraków
Borecki Jan
Szydłowska Anita
Borecki JanSzydłowska AnitaBAWINEK - Kraków2
3.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków3
4.FejklowiczFTS Piotr
NiedośpiałFTS Anna Maria
FejklowiczFTS Piotr
NiedośpiałFTS Anna Maria
FejklowiczFTS PiotrNiedośpiałFTS Anna Maria4
5.Tchórzewski Rafał
Komoniewska Sylwia Teresa
BAWINEK - Kraków
Tchórzewski Rafał
Komoniewska Sylwia Teresa
Tchórzewski RafałKomoniewska Sylwia TeresaBAWINEK - Kraków5
6.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków6
7.Kmita Sebastian
Rej Patrycja
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Rej Patrycja
Kmita SebastianRej PatrycjaSTYL - Kraków7
8.Duraj Maksymilian
Kubas Katarzyna
STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Kubas Katarzyna
Duraj MaksymilianKubas KatarzynaSTYL - Kraków8
9.Kądziela Eryk
Potaczek Sylwia
FANTAZJA - Kraków
Kądziela Eryk
Potaczek Sylwia
Kądziela ErykPotaczek SylwiaFANTAZJA - Kraków9
10.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków10
11.Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
BAWINEK - Kraków
Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK - Kraków10
12.Zużałek Mateusz
Lizak Aneta
BAWINEK - Kraków
Zużałek Mateusz
Lizak Aneta
Zużałek MateuszLizak AnetaBAWINEK - Kraków10
13.Legutko Tomasz
Szewczyk Anna
BAWINEK - Kraków
Legutko Tomasz
Szewczyk Anna
Legutko TomaszSzewczyk AnnaBAWINEK - Kraków13
14.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków13
15.Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
RAGTIME - Kęty
Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME - Kęty15
16.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
FANTAZJA - Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaFANTAZJA - Kraków16
17.Nowak Kamil
Baran Kinga
PLĄS - Kraków
Nowak Kamil
Baran Kinga
Nowak KamilBaran KingaPLĄS - Kraków

55+ (Senior 3) Open ST 5

Mistrzostwa Okręgu Senior I + II + III
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
FANTAZJA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaFANTAZJA - Kraków1
2.Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa - Tarnów2
3.Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
FANTAZJA - Kraków
Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
Ociepa RajmundWilczyńska AnettaFANTAZJA - Kraków3
4.Ciopała Mariusz
Marek Urszula
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Marek Urszula
Ciopała MariuszMarek UrszulaRAGTIME - Kęty4
5.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków5

55+ (Senior 3) Open LA 3

Mistrzostwa Okręgu Senior I + II + III
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
FANTAZJA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaFANTAZJA - Kraków1
2.Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa - Tarnów2
3.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków3