XII PUCHAR REKTORA AGH

2015-11-14 Kraków, SKT AGH - Kraków


Plik z wynikami
BLOK 1

10.00 rejestracja 8.30-9.30


10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.CiopałaFTS MichałFTS
PalmiFTS Alicja
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
CiopałaFTS MichałFTS
PalmiFTS Alicja
CiopałaFTS MichałFTSPalmiFTS AlicjaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka3 (+1)131
2.ŚledźFTS Miłosz
KrólFTS Emilia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
ŚledźFTS Miłosz
KrólFTS Emilia
ŚledźFTS MiłoszKrólFTS EmiliaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka4 (+1)142
3.KucharekFTS Mateusz
JakubiecFTS Emilia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
KucharekFTS Mateusz
JakubiecFTS Emilia
KucharekFTS MateuszJakubiecFTS EmiliaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka2 (+1)123
4.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)154
5.MłyńskiFTS Mateusz
FraniakFTS Emilia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
MłyńskiFTS Mateusz
FraniakFTS Emilia
MłyńskiFTS MateuszFraniakFTS EmiliaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka0 05
6.Dziereń Kamil
Szpunar Anna
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Szpunar Anna
Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA - Sosnowiec1 16
7.Ślipko Michał
Grabowska Emilia
ST FLASH DUO - Kraków
Ślipko Michał
Grabowska Emilia
Ślipko MichałGrabowska EmiliaST FLASH DUO - Kraków0 07
8.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków0 08

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)141
2.Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
ZŁOTA PARA - Dębica
Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA - Dębica5 (+1)152
3.Wojtusik Mikołaj
Siwek Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Siwek Aleksandra
Wojtusik MikołajSiwek AleksandraFANTAZJA - Kraków2 (+1)123
4.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków2 24
5.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
STARDANCE - Kraków
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE - Kraków4 45
6.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów5 56

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź6 (+1)161
2.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów5 (+1)152
3.Różanka Igor
Panek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Różanka Igor
Panek Aleksandra
Różanka IgorPanek AleksandraKLASA - Tarnów2 (+1)123
4.Korbut Aleksander
Zgłobicka Julia
FANTAZJA - Kraków
Korbut Aleksander
Zgłobicka Julia
Korbut AleksanderZgłobicka JuliaFANTAZJA - Kraków2 (+1)124
5.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice1 15
6.Spyra Dominik
Wojciuch Laura
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Wojciuch Laura
Spyra DominikWojciuch LauraWIR - Mysłowice0 06
7.Wieczorek Jakub
Jamborska Gabriela
FANTAZJA - Kraków
Wieczorek Jakub
Jamborska Gabriela
Wieczorek JakubJamborska GabrielaFANTAZJA - Kraków1 17
8.Ryz Michał
Dybała - Chmaj Wiktoria
ST FLASH DUO - Kraków
Ryz Michał
Dybała - Chmaj Wiktoria
Ryz MichałDybała - Chmaj WiktoriaST FLASH DUO - Kraków1 18

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
FANTAZJA - Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaFANTAZJA - Kraków9 (+1)191
2.Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas DominikKaczówka KarolinaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka7 (+1)172
3.Roman Jakub
Dorycka Dominika
FANTAZJA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA - Kraków4 (+1)143
4.Dudek Szymon
Samek Magdalena
STYL - Kraków
Dudek Szymon
Samek Magdalena
Dudek SzymonSamek MagdalenaSTYL - Kraków3 (+1)134
5.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica7 75
6.Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg SzymonGłodzik Justyna0 06
7.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec4 47
8.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka1 18
9.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 19
10.KmiecikFTS Jan
GluzińskaFTS Katarzyna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
KmiecikFTS Jan
GluzińskaFTS Katarzyna
KmiecikFTS JanGluzińskaFTS KatarzynaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec7 (+1)171
2.Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas DominikKaczówka KarolinaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka7 (+1)172
3.Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
SUKCES - Jaworzno
Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
Skórka JakubDziąbor EmiliaSUKCES - Jaworzno3 (+1)133
4.Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg SzymonGłodzik Justyna1 (+1)114
5.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
FANTAZJA - Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaFANTAZJA - Kraków8 85
6.Dudek Szymon
Samek Magdalena
STYL - Kraków
Dudek Szymon
Samek Magdalena
Dudek SzymonSamek MagdalenaSTYL - Kraków2 26
7.Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Dyrda Maciej
Małajowicz Gabriela
Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka2 27
8.Roman Jakub
Dorycka Dominika
FANTAZJA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA - Kraków2 28
9.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 19
10.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica6 610
11.KmiecikFTS Jan
GluzińskaFTS Katarzyna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
KmiecikFTS Jan
GluzińskaFTS Katarzyna
KmiecikFTS JanGluzińskaFTS KatarzynaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 01
2.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 02
3.Gryń Karol
Jaglarz Marta
SEMPRE - Kraków
Gryń Karol
Jaglarz Marta
Gryń KarolJaglarz MartaSEMPRE - Kraków0 03
4.Marek Łukasz
Marzec Anna
SEMPRE - Kraków
Marek Łukasz
Marzec Anna
Marek ŁukaszMarzec AnnaSEMPRE - Kraków0 04

 

BLOK 2

13.30 rejestracja 12.00-13.00


14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
STYL - Kraków
Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
Zaręba JakubSzarek OliwiaSTYL - Kraków2 (+1)121
2.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków4 (+1)142
3.Czopek Jan
Strączyńska Gabriela
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Czopek Jan
Strączyńska Gabriela
Czopek JanStrączyńska GabrielaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3 33
4.Nośko Mateusz
Jacek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Nośko Mateusz
Jacek Martyna
Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL - Rzeszów2 24
5.Szymański Szymon
Kopeć Daria
STYL - Kraków
Szymański Szymon
Kopeć Daria
Szymański SzymonKopeć DariaSTYL - Kraków1 15

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów6 (+1)161
2.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów0 02
3.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom5 53

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów6 (+1)161
2.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów1 (+1)112
3.Połetek Patryk
Dudek Lidia
STYL - Kraków
Połetek Patryk
Dudek Lidia
Połetek PatrykDudek LidiaSTYL - Kraków2 23
4.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom4 44

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków5 (+1)151
2.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków3 (+1)132
3.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów3 (+1)133
4.Czort Szymon
Spirytulska Alicja
Czort Szymon
Spirytulska Alicja
Czort SzymonSpirytulska Alicja4 (+1)144
5.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków4 45
6.Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
Otfinowski PiotrRembilas Anna MariaBAWINEK - Kraków3 36
7.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 37
8.Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
STYL - Kraków
Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
Marszałek MateuszKwiatkowska OlgaSTYL - Kraków1 18
9.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
STTS Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaSTTS Kraków2 29
10.Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
STYL - Kraków
Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSTYL - Kraków1 110

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków2 (+1)121
2.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+1)192
3.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów2 (+1)123
4.Pinkus Jakub
Doroz Klaudia
STYL - Kraków
Pinkus Jakub
Doroz Klaudia
Pinkus JakubDoroz KlaudiaSTYL - Kraków3 (+1)134
5.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
STTS Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaSTTS Kraków3 35
6.Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
STYL - Kraków
Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSTYL - Kraków1 16
7.Czajka Mateusz
Kurleto Izabella
Czajka Mateusz
Kurleto Izabella
Czajka MateuszKurleto Izabella1 17
8.Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Honkisz Wiktoria
Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE - Kraków3 37
9.Czort Szymon
Spirytulska Alicja
Czort Szymon
Spirytulska Alicja
Czort SzymonSpirytulska Alicja1 19
10.Żaba Jakub
Pajerska Krystyna
BAWINEK - Kraków
Żaba Jakub
Pajerska Krystyna
Żaba JakubPajerska KrystynaBAWINEK - Kraków0 09

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
DUET - Warszawa
Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
Lizurej TomaszGizler KamilaDUET - Warszawa14 (+1)1141
2.Bajll Artur
Rybarczyk Anna Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Bajll Artur
Rybarczyk Anna Maria
Bajll ArturRybarczyk Anna MariaPOLISH CLUB - Warszawa S (+1)1S2
3.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce11 113
4.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków0 04
5.Zużałek Mateusz
Lizak Aneta
BAWINEK - Kraków
Zużałek Mateusz
Lizak Aneta
Zużałek MateuszLizak AnetaBAWINEK - Kraków0 05

 

BLOK 3

18.00 rejestracja 16.30-17.30


16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków5 (+1)151
2.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków6 (+1)162
3.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno5 (+1)153
4.Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
SEMPRE - Kraków
Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE - Kraków2 (+1)124
5.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków4 45
6.Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał Helena4 46
7.Safin Kamil
Baran Patrycja
SEMPRE - Kraków
Safin Kamil
Baran Patrycja
Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE - Kraków1 17
8.Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
Szyrszeń DominikKoch AleksandraSOKÓŁ - Myślenice5 58
9.Pałac Sylwester
Książek Monika
SIGNUM DANCE - Hyżne
Pałac Sylwester
Książek Monika
Pałac SylwesterKsiążek MonikaSIGNUM DANCE - Hyżne1 19

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków7 (+1)171
2.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków5 (+1)152
3.Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Zięć Ryszard
Rębisz Katarzyna
Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH - Kraków5 (+1)153
4.Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał Helena6 (+1)164
5.Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
SEMPRE - Kraków
Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE - Kraków0 05
6.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno3 36
7.Safin Kamil
Baran Patrycja
SEMPRE - Kraków
Safin Kamil
Baran Patrycja
Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE - Kraków1 17
8.Pałac Sylwester
Książek Monika
SIGNUM DANCE - Hyżne
Pałac Sylwester
Książek Monika
Pałac SylwesterKsiążek MonikaSIGNUM DANCE - Hyżne1 18
9.Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
SOKÓŁ - Myślenice
Szyrszeń Dominik
Koch Aleksandra
Szyrszeń DominikKoch AleksandraSOKÓŁ - Myślenice5 59

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze9 (+1)191
2.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków6 (+1)162
3.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice7 (+1)173
4.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik6 (+1)164
5.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków2 (+1)125
6.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)146
7.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 17
8.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków5 57
9.Chorzępa Wiktor
Bać Anna
GASIEK - Rzeszów
Chorzępa Wiktor
Bać Anna
Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK - Rzeszów0 09
10.Mazur Krzysztof
Wójcik Agnieszka
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Krzysztof
Wójcik Agnieszka
Mazur KrzysztofWójcik AgnieszkaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 19
11.Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek KamilPiela Katarzyna0 011
12.Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków1 112
13.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków1 113
14.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków3 314
15.Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
STYL - Kraków
Łukasiewicz Łukasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSTYL - Kraków1 115
16.Gniadek-Zając Grzegorz
Sypek Beata
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Sypek Beata
Gniadek-Zając GrzegorzSypek BeataBAWINEK - Kraków1 116

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków2 (+1)121
2.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze9 (+1)192
3.Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków2 (+1)123
4.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków5 (+1)154
5.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom6 65
6.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 16
7.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice3 37
8.Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek Kamil
Piela Katarzyna
Dudek KamilPiela Katarzyna0 08

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
M-TEAM - Kraków
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer JustynaM-TEAM - Kraków3 (+1)131
2.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków2 (+1)122
3.Kudra Michał
Pijar Beata
ZŁOTA PARA - Dębica
Kudra Michał
Pijar Beata
Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA - Dębica4 (+1)143
4.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)154
5.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec2 25
6.Kęska Wojciech
Szałas Kamila
FANTAZJA - Kraków
Kęska Wojciech
Szałas Kamila
Kęska WojciechSzałas KamilaFANTAZJA - Kraków0 06
7.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
FANTAZJA - Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaFANTAZJA - Kraków4 47
8.Dudek Marek
Matlęga Karolina
STYL - Kraków
Dudek Marek
Matlęga Karolina
Dudek MarekMatlęga KarolinaSTYL - Kraków0 08
9.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg1 19
10.Chuchro Szymon
Pijar Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Szymon
Pijar Karolina
Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA - Dębica1 110

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kmita Sebastian
Rej Patrycja
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Rej Patrycja
Kmita SebastianRej PatrycjaSTYL - Kraków9 (+1)191
2.Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
SZOK - Gliwice
Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
Gavva LukaIzdebska ZuzannaSZOK - Gliwice4 (+1)142
3.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
M-TEAM - Kraków
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer JustynaM-TEAM - Kraków8 (+1)183
4.Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA - Kraków7 (+1)174
5.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)125
6.Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
BAWINEK - Kraków
Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK - Kraków3 (+1)136
7.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia7 77
8.Nowak Kamil
Baran Kinga
PLĄS - Kraków
Nowak Kamil
Baran Kinga
Nowak KamilBaran KingaPLĄS - Kraków7 78
9.Dudek Marek
Matlęga Karolina
STYL - Kraków
Dudek Marek
Matlęga Karolina
Dudek MarekMatlęga KarolinaSTYL - Kraków1 19
10.MajkutFTS Paweł
Lopushynska Iryna
STYL - Kraków
MajkutFTS Paweł
Lopushynska Iryna
MajkutFTS PawełLopushynska IrynaSTYL - Kraków1 19
11.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
FANTAZJA - Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaFANTAZJA - Kraków3 311
12.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków1 112
13.Kot Szymon
Dudys Anna
IMPULS - Chorzów
Kot Szymon
Dudys Anna
Kot SzymonDudys AnnaIMPULS - Chorzów0 013
14.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków1 113
15.Chuchro Szymon
Pijar Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Szymon
Pijar Karolina
Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA - Dębica0 015
16.Orczyk Michał
Kardaś Aleksandra
KLASA - Tarnów
Orczyk Michał
Kardaś Aleksandra
Orczyk MichałKardaś AleksandraKLASA - Tarnów0 016

16+ (Powyżej 15) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Borecki Jan
Szydłowska Anita
BAWINEK - Kraków
Borecki Jan
Szydłowska Anita
Borecki JanSzydłowska AnitaBAWINEK - Kraków1
2.Lemieszek Michał
Gola Dominika
LIDER - Lublin
Lemieszek Michał
Gola Dominika
Lemieszek MichałGola DominikaLIDER - Lublin2
3.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków3
4.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4
5.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków5
6.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków

16+ (Powyżej 15) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pragr Martin
Galandzarova Denisa
Marendi
(Czechy)
Pragr Martin
Galandzarova Denisa
Pragr MartinGalandzarova DenisaMarendi
(Czechy)
1
2.Borecki Jan
Szydłowska Anita
BAWINEK - Kraków
Borecki Jan
Szydłowska Anita
Borecki JanSzydłowska AnitaBAWINEK - Kraków2
3.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków3
4.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków4
5.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków
6.Zużałek Mateusz
Lizak Aneta
BAWINEK - Kraków
Zużałek Mateusz
Lizak Aneta
Zużałek MateuszLizak AnetaBAWINEK - Kraków