MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach

2015-11-11 Kraków, SKT AGH - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

Kategoria SENIOR 3 i SENIOR 4 rozpoczyna od finałów (godz.18)
Można się zarejestrować do 17.00

Warunkiem startu w Mistrzostwach Polski jest posiadanie licencji PZTS.

Pary (tancerze), którzy nie uczestniczyli w tegorocznych mistrzostwach nie składali wniosku o nadanie licencji PZTS zobowiązani są do wypełnienia druku wniosku..
Druk do pobrania ze strony PTT, www.taniec.pl
Rodzice/ opiekunowie prawni tancerzy niepełnoletnich wypełniają dodatkową część wniosku (zgodę).

Uwaga!
Nie należy dokonywać opłat za licencję na konto PZTS – należności z tego tytułu pokrywa PTT.
Pary, które posiadają licencję PZTS nie składają powtórnych wniosków.


Do aplikowania o uzyskanie licencji niezbędne jest przesłanie również zaświadczenia lekarskiego o dopuszczeniu do uprawiania tańca sportowego.

Uprasza się tancerzy o sprawdzenie ważności badań lekarskich (ważność badań-zaświadczenia wynosi 6 miesięcy). Tancerze bez ważnych badań nie będą dopuszczeni do startu w Mistrzostwach.

Trzy dokumenty: skan wniosku, skan zaświadczenia lekarskiego oraz potwierdzenie wniesienia opłaty startowej (80zł) na konto ZG PTT należy przesłać
na adres e-mail: mistrzostwaptt@gmail.com


Uwaga!
Oryginały wniosku i zaświadczenia lekarskiego należy przedłożyć przy rejestracji na mistrzostwach.

BLOK 1

Rejestracja (16-20) godz. 8.30-9.15 Rejestracja (10-11) godz 9.15-9.45 Rozpoczęcie godz. 10.00


16-20 (Młodzież starsza) KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 01
2.Frach Dominik
Nabiałek Joanna
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach DominikNabiałek JoannaZORBA - Mykanów0 02
3.Tama Mikołaj
Kuśnierz Sylwia
AKSEL - Rzeszów
Tama Mikołaj
Kuśnierz Sylwia
Tama MikołajKuśnierz SylwiaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom3 34
5.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin0 05
6.Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów0 06
7.Adamczyk Dominik
Lasko Daria
ASTRA - Szczecin
Adamczyk Dominik
Lasko Daria
Adamczyk DominikLasko DariaASTRA - Szczecin9 97
8.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów3 38
9.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów3 39
10.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 110
11.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 211
12.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 012
13.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 113
14.Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
Grabowski DamianBorkowska PatrycjaASTRA - Szczecin2 214
15.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków3 315
16.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin2 216
17.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów5 516
18.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina1 118
19.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin6 619
20.Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
Suligowski DawidPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom1 120
21.Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
MAKO - Sulejówek
Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaMAKO - Sulejówek0 021
22.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 522
23.Doniec Paweł
Marzec Izabela
STYL - Kraków
Doniec Paweł
Marzec Izabela
Doniec PawełMarzec IzabelaSTYL - Kraków

 

BLOK 2

Rejestracja godz. 14.00 - 14.30 Rozpoczęcie godz. 15.00 Finały godz. 18.00


35+ (Senior 1) KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec0 01
2.Nowak Aleksander
Stec Marta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Nowak Aleksander
Stec Marta
Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 02
3.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
ST LEWANDOWSKI Bernard
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Bernard0 03
4.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło0 04
5.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań0 05
6.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań0 06
7.Król Robert
Król Katarzyna
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle0 07
8.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
FANTAZJA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaFANTAZJA - Kraków0 08

45+ (Senior 2) KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01
2.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
3.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław0 03
4.Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa - Tarnów0 04
5.Such Zbigniew
Czarnecka-Such Joanna
AKSEL - Rzeszów
Such Zbigniew
Czarnecka-Such Joanna
Such ZbigniewCzarnecka-Such JoannaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Proficz Adam
Proficz Anna
FANTAZJA - Kraków
Proficz Adam
Proficz Anna
Proficz AdamProficz AnnaFANTAZJA - Kraków0 07
8.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów0 08

55+ (Senior 3) KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków0 01
2.Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
ŁDK - Łódź
Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaŁDK - Łódź0 02
3.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków0 03
4.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków0 04
5.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole0 05

65+ (Senior 4) KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaTABOR - Jelenia Góra