III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Puchar Burmistrza Gogolina" GPP Junior II

2015-11-11 Gogolin, MAESTRO Opole


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA PROGRAMU !!! ZMIANA PROGRAMU !!! ZMIANA PROGRAMU !!! ZMIANA PROGRAMU !!! ZMIANA PROGRAMU !!!

Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń, nastąpiła zmiana programu:

KAT. pow 15 C ST i pow 15 C LA - przeniesiona na 2gi blok (13:30) !!!

BLOK 1

Rozpoczęcie: godz. 10:00


Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frydel Bartosz
Nowara Lena
MAESTRO Opole
Frydel Bartosz
Nowara Lena
Frydel BartoszNowara LenaMAESTRO Opole1 (+1)111
2.Nowara Igor
Kopeć Sandra
MAESTRO Opole
Nowara Igor
Kopeć Sandra
Nowara IgorKopeć SandraMAESTRO Opole1 (+1)111
3.Stefaniszyn Błażej
Wandzioch Maja
MAESTRO Opole
Stefaniszyn Błażej
Wandzioch Maja
Stefaniszyn BłażejWandzioch MajaMAESTRO Opole1 (+1)111

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demel Kamil
Szymków-Stadnicka Julia
FALLAWAY Opole
Demel Kamil
Szymków-Stadnicka Julia
Demel KamilSzymków-Stadnicka JuliaFALLAWAY Opole Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
2.Gola Jakub
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Gola Jakub
Hołoś Daria
Gola JakubHołoś DariaRETRO - Kępno2 (+1)121
3.Janik Oskar
Wilczek Maja
A+S - Częstochowa
Janik Oskar
Wilczek Maja
Janik OskarWilczek MajaA+S - Częstochowa5 (+1)151
4.Kielan Marcel
Skrzypczyk Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Skrzypczyk Karolina
Kielan MarcelSkrzypczyk KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)131
5.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno4 (+1)141
6.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY Opole Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
7.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
8.Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)151
9.Tazbir Jakub
Borecka Kornelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Borecka Kornelia
Tazbir JakubBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
10.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY Opole Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
11.Bołdyn Jakub
Warszawska Anna
FALLAWAY Opole
Bołdyn Jakub
Warszawska Anna
Bołdyn JakubWarszawska AnnaFALLAWAY Opole2 218
12.Jamróz Kacper
Ściubidło Natalia
MAESTRO Opole
Jamróz Kacper
Ściubidło Natalia
Jamróz KacperŚciubidło NataliaMAESTRO Opole0 013
13.Lipski Sławomir
Rosa Martyna
FALLAWAY Opole
Lipski Sławomir
Rosa Martyna
Lipski SławomirRosa MartynaFALLAWAY Opole2 216
14.Machnik Rafał
Rejmer Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Machnik Rafał
Rejmer Wiktoria
Machnik RafałRejmer WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 213
15.Otto Adam
Pawełczak Paulina
MAESTRO Opole
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO Opole5 513
16.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław 1
17.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra
Karasiak PiotrFuks AleksandraESKADRA - Pabianice 1
18.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Wrocław
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Wrocław
19.Sadowski Kajetan
Pawlińska Justyna
ESENS - Wrocław
Sadowski Kajetan
Pawlińska Justyna
Sadowski KajetanPawlińska JustynaESENS - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frydel Adam
Kwiek Paulina
MAESTRO Opole
Frydel Adam
Kwiek Paulina
Frydel AdamKwiek PaulinaMAESTRO Opole1 (+1)111
2.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
3.Jędryszczak Paweł
Staś Pola
MAESTRO Opole
Jędryszczak Paweł
Staś Pola
Jędryszczak PawełStaś PolaMAESTRO Opole3 (+1)131
4.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
5.Nowak Tytus
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Nowak Tytus
Żaba Karolina
Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno4 (+1)141
6.Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała0 08
7.Kobędza Kamil
Bocianowska Barbara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kobędza Kamil
Bocianowska Barbara
Kobędza KamilBocianowska BarbaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 312
8.Sier Amadeusz
Marek Nadia
RYTM - Żory
Sier Amadeusz
Marek Nadia
Sier AmadeuszMarek NadiaRYTM - Żory2 28
9.Adamczyk Adrian
Zeuschner Natalia
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Adamczyk Adrian
Zeuschner Natalia
Adamczyk AdrianZeuschner NataliaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice 1
10.Broniszewski Marcel
Gurdzielek Anita
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Broniszewski Marcel
Gurdzielek Anita
Broniszewski MarcelGurdzielek AnitaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
11.Gruszecki Wojtek
Myćka Emilia
Dance Team Wrocław
Gruszecki Wojtek
Myćka Emilia
Gruszecki WojtekMyćka EmiliaDance Team Wrocław 11
12.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko4 (+1)141
2.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)153
4.Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)124
5.Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
MAESTRO Opole
Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO Opole1 (+1)115
6.Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
Wróblewski MarekPiotrowska MajaIGLICA - Wrocław2 (+1)126
7.Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
Żukowski WiktorSzawernoga NataliaDANCE TEAM - Wrocław5 (+1)157
8.Mazur Grzegorz
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Morawska Nicole
Mazur GrzegorzMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 28
9.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO Opole0 09
10.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice6 610
11.Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 311
12.Kuchta Mariusz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kuchta Mariusz
Kołosowska Julia
Kuchta MariuszKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 112
13.Weczerek Adrian
Cabaj Helena
KTT REWIA - Racibórz
Weczerek Adrian
Cabaj Helena
Weczerek AdrianCabaj HelenaKTT REWIA - Racibórz1 113
14.Lizura Jakub
Wziątek Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lizura Jakub
Wziątek Wiktoria
Lizura JakubWziątek WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 214
15.Łukianowski Kacper
Polak Joanna
RETRO - Kępno
Łukianowski Kacper
Polak Joanna
Łukianowski KacperPolak JoannaRETRO - Kępno2 215
16.Musioł Michael
Błach Manuela
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Błach Manuela
Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle1 116
17.Kaszoid Szymon
Frankowicz Julia
ST NOVOMEX Opole
Kaszoid Szymon
Frankowicz Julia
Kaszoid SzymonFrankowicz JuliaST NOVOMEX Opole1 117
18.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
ST NOVOMEX Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaST NOVOMEX Opole0 018
19.Groehlich Grzegorz
Plekaniec Nikola
ST NOVOMEX Opole
Groehlich Grzegorz
Plekaniec Nikola
Groehlich GrzegorzPlekaniec NikolaST NOVOMEX Opole0 019

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)141
2.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów5 (+1)152
3.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)173
4.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle3 (+1)134
5.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa1 15
6.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław7 76
7.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa4 47
8.Połetek Patryk
Dudek Lidia
STYL - Kraków
Połetek Patryk
Dudek Lidia
Połetek PatrykDudek LidiaSTYL - Kraków1 18
9.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 09

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa2 (+1)121
2.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów5 (+1)152
3.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa2 (+1)123
4.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)144
5.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra5 55
6.Połetek Patryk
Dudek Lidia
STYL - Kraków
Połetek Patryk
Dudek Lidia
Połetek PatrykDudek LidiaSTYL - Kraków2 26
7.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław7 77
8.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec2 28
9.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle2 29

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków4 (+1)141
2.Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
SEMPRE - Kraków
Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE - Kraków1 (+1)112
3.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik5 (+1)153
4.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław4 (+1)144
5.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań2 25
6.Pendzich Alan
Hassa Karolina
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Pendzich Alan
Hassa Karolina
Pendzich AlanHassa KarolinaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle2 26
7.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz1 17
8.Ziętal Szymon
Jaśkaniec Anna
PIONIER - Kłobuck
Ziętal Szymon
Jaśkaniec Anna
Ziętal SzymonJaśkaniec AnnaPIONIER - Kłobuck0 07
9.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka Weronika0 09

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań3 (+1)131
2.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków4 (+1)142
3.Pendzich Alan
Hassa Karolina
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Pendzich Alan
Hassa Karolina
Pendzich AlanHassa KarolinaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle3 (+1)133
4.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)134
5.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka Weronika0 05
6.Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
SEMPRE - Kraków
Kopieniak Krystian
Wokulska Natalia
Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE - Kraków0 06
7.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik2 27
8.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz1 18
9.Ziętal Szymon
Jaśkaniec Anna
PIONIER - Kłobuck
Ziętal Szymon
Jaśkaniec Anna
Ziętal SzymonJaśkaniec AnnaPIONIER - Kłobuck1 19

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory4 (+1)141
2.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice6 (+1)162
3.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze8 (+1)183
4.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik5 54
5.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków5 55
6.Holona Jakub
Kudła Paulina
MIX - Rybnik
Holona Jakub
Kudła Paulina
Holona JakubKudła PaulinaMIX - Rybnik0 06

 

BLOK 2

Rozpoczęcie: godz. 13:30


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl. D (+1)1D1
2.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)132
3.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik Emilia2 (+1)123
4.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaDANCE TEAM - Wrocław4 (+1)144
5.Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
Lenarczyk ŁukaszGoranczewska JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki4 (+1)145
6.Drogosz Igor
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Drogosz Igor
Arczewska Zofia
Drogosz IgorArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko5 (+1)156
7.Morawicki Jakub
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Skulska Ilona
Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA - Wrocław3 37
8.Gonera Teodor
Wałowska Mariola
DANCE TEAM - Wrocław
Gonera Teodor
Wałowska Mariola
Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM - Wrocław3 38
9.Mach Dawid
Lewandowska Weronika
MAESTRO Opole
Mach Dawid
Lewandowska Weronika
Mach DawidLewandowska WeronikaMAESTRO Opole0 09
10.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory1 110
11.Żojdzik Jakub
Chabałowska Dominika
WEGA - Lwówek Śl.
Żojdzik Jakub
Chabałowska Dominika
Żojdzik JakubChabałowska DominikaWEGA - Lwówek Śl.1 111
12.Nestorowski Miłosz
Majerowska Weronika
4STEP - Wrocław
Nestorowski Miłosz
Majerowska Weronika
Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika4STEP - Wrocław1 112
13.Lenarczyk Marek
Lisek Aleksandra
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Lenarczyk Marek
Lisek Aleksandra
Lenarczyk MarekLisek AleksandraDANCE TEAM Dobrzeń Wielki2 213
14.Skubański Marcel
Mazurek Amelia
ST NOVOMEX Opole
Skubański Marcel
Mazurek Amelia
Skubański MarcelMazurek AmeliaST NOVOMEX Opole0 014

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów6 (+1)163
4.Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)144
5.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice2 (+1)125
6.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec5 56
7.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory6 67
8.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna0 08
9.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec4 49
10.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole1 110
11.Golec Bartosz
Szczygieł Eliza Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Golec Bartosz
Szczygieł Eliza Magdalena
Golec BartoszSzczygieł Eliza MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 011
12.Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
Kubasik SzymonKosikowska AlicjaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 012
13.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa1 113

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)161
2.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole4 (+1)142
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
4.Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)164
5.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 (+1)115
6.Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
SUKCES - Jaworzno
Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
Skórka JakubDziąbor EmiliaSUKCES - Jaworzno2 (+1)126
7.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec5 57
8.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa3 38
9.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory5 59
10.Buczyński Filip
Janczewska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Buczyński Filip
Janczewska Julia
Buczyński FilipJanczewska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 510
11.Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
Kubasik SzymonKosikowska AlicjaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 011
12.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów2 211
13.Golec Bartosz
Szczygieł Eliza Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Golec Bartosz
Szczygieł Eliza Magdalena
Golec BartoszSzczygieł Eliza MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 013
14.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 014
15.Żojdzik Hubert
Kata Emilia
WEGA - Lwówek Śl.
Żojdzik Hubert
Kata Emilia
Żojdzik HubertKata EmiliaWEGA - Lwówek Śl.1 115

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
RIVIERA Warszawa
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA Warszawa7 (+1)171
2.Kowalik Damian
Gwiazdowicz Olga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalik Damian
Gwiazdowicz Olga
Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)162
3.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO Opole7 (+1)173
4.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno6 (+1)164
5.Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)135
6.Jędrycha Damian
Drabczyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Drabczyk Karolina
Jędrycha DamianDrabczyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 26
7.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory6 67
8.Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
STYL - Kraków
Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
Zaręba JakubSzarek OliwiaSTYL - Kraków1 18
9.Rutkowski Michał
Mazur Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Rutkowski Michał
Mazur Weronika
Rutkowski MichałMazur WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 09
10.Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle2 210
11.Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM - Zabrze1 111
12.Stadnik Jakub
Podolska Maja
ST NOVOMEX Opole
Stadnik Jakub
Podolska Maja
Stadnik JakubPodolska MajaST NOVOMEX Opole1 112

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki6 (+1)161
2.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa8 (+1)182
3.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry7 (+1)173
4.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory1 (+1)114
5.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław7 (+1)175
6.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 16
7.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna0 07
8.Koścień Bartosz
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Koza Dominika
Koścień BartoszKoza DominikaSUKCES - Częstochowa1 17
9.Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
STEP DANCE - Koluszki
Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE - Koluszki0 09
10.Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec3 310
11.Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
FALLAWAY Opole
Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY Opole3 310

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław7 (+1)172
3.Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Łężniak Karol
Lewicka Patrycja
Łężniak KarolLewicka PatrycjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów3 (+1)133
4.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów8 (+1)184
5.Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
STEP DANCE - Koluszki
Loba Przemysław
Aleksandra Ostalak
Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE - Koluszki1 15
6.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole4 46
7.Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
FALLAWAY Opole
Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY Opole5 57
8.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 18
9.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki1 19
10.Kozieł Jakub
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Kozieł Jakub
Benisz Klaudia
Kozieł JakubBenisz KlaudiaRYTM - Żory3 310

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów11 (+1)1111
2.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik5 (+1)152
3.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole7 (+1)173
4.Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Górniak KamilSzpila MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice6 (+1)164
5.Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
STYL - Kraków
Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
Marszałek MateuszKwiatkowska OlgaSTYL - Kraków1 15
6.Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel MarcinPietranek Monika8 86
7.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 07
8.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle1 18
9.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze1 19

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry11 (+1)1111
2.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole8 (+1)182
3.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole3 (+1)133
4.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów5 (+1)154
5.Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER Kluczbork7 75
6.Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA - Wrocław1 16
7.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze1 17
8.Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena
ZORBA - Mykanów
Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena
Szmulka ŁukaszPiątek MagdalenaZORBA - Mykanów4 48
9.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 09
10.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle1 110

 

BLOK 3

Rozpoczęcie: godz. 18:00


12-13 (Junior 1) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra1
2.Gadocha Mateusz
Bała Weronika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha MateuszBała WeronikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2

12-13 (Junior 1) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra1
2.Gadocha Mateusz
Bała Weronika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha MateuszBała WeronikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2
3.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole3

14-15 (Junior 2) ST Grand Prix Polski 9

Grand Prix Polski
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław-1 -11189
2.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 02158
3.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra0 03137
4.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory0 04116
5.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 35105
6.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik0 0695
7.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała2 2784
8.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 0879
9.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki6 6974

14-15 (Junior 2) LA Grand Prix Polski 14

Grand Prix Polski
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01261
2.Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO - Rybnik0 02218
3.Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
Pawłowski KacperMartyniec AnastazjaSUKCES - Jaworzno0 03189
4.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
IGLICA - Wrocław
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA - Wrocław0 04160
5.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra0 05145
6.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 06131
7.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław5 57116
8.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna0 08109
9.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa0 09102
10.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 31094
11.Kakakis Nikodem
Napora Magdalena
IGLICA - Wrocław
Kakakis Nikodem
Napora Magdalena
Kakakis NikodemNapora MagdalenaIGLICA - Wrocław3 31094
12.Mielczarek Adrian
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mielczarek Adrian
Junak Weronika
Mielczarek AdrianJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 41094
13.Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
ATHINA - Oława
Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA - Oława4 41373
14.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01465

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
STYL - Kraków
Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSTYL - Kraków5 (+1)151
2.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)112
3.Litorowicz Oskar
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Cicherska Natalia
Litorowicz OskarCicherska NataliaIGLICA - Wrocław1 (+1)113
4.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław4 (+1)144
5.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław10 (+1)1105
6.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)116
7.Chosta Bartłomiej
Wojaczek Monika
RONDO - Rybnik
Chosta Bartłomiej
Wojaczek Monika
Chosta BartłomiejWojaczek MonikaRONDO - Rybnik1 (+1)117
8.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów5 58
9.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 09
10.Basak Mateusz
Kubatta Sandra
GEMAR - Wrocław
Basak Mateusz
Kubatta Sandra
Basak MateuszKubatta SandraGEMAR - Wrocław4 410
11.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Opole1 111
12.Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA - Wrocław1 112
13.Stańczyk Jakub
Marszałek Magdalena
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Stańczyk Jakub
Marszałek Magdalena
Stańczyk JakubMarszałek MagdalenaST JABCZYŃSKA - Wrocław7 713
14.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 014
15.Skarka Michał
Fajkis Julia
SZOK - Gliwice
Skarka Michał
Fajkis Julia
Skarka MichałFajkis JuliaSZOK - Gliwice0 014
16.Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
Wojciechowski WojciechCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 016
17.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole0 017
18.Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha JakubSzemiel Kinga1 118
19.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice1 119

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
SZOK - Gliwice
Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
Gavva LukaIzdebska ZuzannaSZOK - Gliwice3 (+1)131
2.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów5 (+1)152
3.Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza11 (+1)1113
4.Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA - Wrocław12 (+1)1124
5.Nawrat Artur
Więcław Monika
TK Marendi
(Czechy)
Nawrat Artur
Więcław Monika
Nawrat ArturWięcław MonikaTK Marendi
(Czechy)
5
6.Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
Kramski MateuszJabłońska JuliaGRACJA - Zielona Góra10 (+1)1106
7.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław11 (+1)1117
8.Polewski Kamil
Jankowska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Jankowska Marta
Polewski KamilJankowska MartaZORBA - Mykanów4 48
9.Gruszka Jan
Sipowicz Joanna
IGLICA - Wrocław
Gruszka Jan
Sipowicz Joanna
Gruszka JanSipowicz JoannaIGLICA - Wrocław0 09
10.Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA - Kraków6 69
11.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory1 111
12.Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław2 212
13.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice3 313
14.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 014
15.Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel MarcinPietranek Monika1 115
16.Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
Wojciechowski WojciechCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 015
17.Góra Mateusz
Maślanka Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Góra Mateusz
Maślanka Julia
Góra MateuszMaślanka JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 017
18.Słoma Mariusz
Kowal Joanna
RIVIERA Warszawa
Słoma Mariusz
Kowal Joanna
Słoma MariuszKowal JoannaRIVIERA Warszawa0 018

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CT WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH - Kalisz S (+1)1S1
2.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław12 (+1)1122
3.Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa12 (+1)1123
4.Litorowicz Oskar
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Cicherska Natalia
Litorowicz OskarCicherska NataliaIGLICA - Wrocław1 (+1)114
5.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce11 115
6.Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
DUET - Warszawa
Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
Lizurej TomaszGizler KamilaDUET - Warszawa13 136
7.Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO - Rybnik0 07
8.Stoksik Sebastian
Libera Kinga
GRACJA - Zielona Góra
Stoksik Sebastian
Libera Kinga
Stoksik SebastianLibera KingaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 09