Festiwal Tańca Riviera 2015

2015-10-03 Warszawa, RIVIERA Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!!!!!!!
Rejestracja przedłużona do piątku, do godz.16.00
W przypadku problemu z rejestracją prosimy o zgłoszenie sms'em pod numer 668851637 do godz. 15.30

BLOK 1

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC - Warszawa1
2.Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa2

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska Marta1 (+1)111
2.Szczepański Dawid
Giera Patrycja
START - Płońsk
Szczepański Dawid
Giera Patrycja
Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART - Płońsk1 (+1)112
3.Pyrzyński Mateusz
Drwięga Katarzyna
IMAGE - Wyszków
Pyrzyński Mateusz
Drwięga Katarzyna
Pyrzyński MateuszDrwięga KatarzynaIMAGE - Wyszków0 03
4.Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz FilipPoliszczuk Milena0 04

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
ZAMEK - Lublin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaZAMEK - Lublin

12-13 (Junior 1) D ST 5T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA 5T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
RIVIERA Warszawa
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA Warszawa

 

BLOK 2

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz FilipPoliszczuk Milena

12-13 (Junior 1) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa1
2.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2
3.Serkowski Mikołaj Filip
Ornat Dominika
RIVIERA Warszawa
Serkowski Mikołaj Filip
Ornat Dominika
Serkowski Mikołaj FilipOrnat DominikaRIVIERA Warszawa3
4.Urbański Jakub
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Wilk Joanna
Urbański JakubWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom4
5.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa5

12-13 (Junior 1) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa1
2.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2
3.Serkowski Mikołaj Filip
Ornat Dominika
RIVIERA Warszawa
Serkowski Mikołaj Filip
Ornat Dominika
Serkowski Mikołaj FilipOrnat DominikaRIVIERA Warszawa3
4.Urbański Jakub
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Wilk Joanna
Urbański JakubWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom4

14-15 (Junior 2) D ST 5T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA 5T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Marek
Bućko Roksana
WIKA - Olsztyn
Wieczorek Marek
Bućko Roksana
Wieczorek MarekBućko RoksanaWIKA - Olsztyn

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Marek
Bućko Roksana
WIKA - Olsztyn
Wieczorek Marek
Bućko Roksana
Wieczorek MarekBućko RoksanaWIKA - Olsztyn

16+ (Powyżej 15) D ST 5T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 01
2.Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
IMPET - Warszawa
Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET - Warszawa0 02

16+ (Powyżej 15) D LA 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Machnio Damian
Sułkowska Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Sułkowska Weronika
Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)111
2.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 02
3.Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
IMPET - Warszawa
Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET - Warszawa0 03

 

BLOK 3

Rozpoczęcie: 18.00


14-15 (Junior 2) C ST 5T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa1 (+1)111
2.Mikuszewski Jakub
Kaczmarek Aleksandra
RIVIERA Warszawa
Mikuszewski Jakub
Kaczmarek Aleksandra
Mikuszewski JakubKaczmarek AleksandraRIVIERA Warszawa1 (+1)112
3.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków1 (+1)113
4.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa0 04
5.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 05
6.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków0 06

14-15 (Junior 2) C LA 5T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia1 (+1)111
2.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
3.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków1 (+1)113
4.Kochut Kamil
Krupa Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Kochut Kamil
Krupa Marta
Kochut KamilKrupa MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 04
5.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 05
6.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 06
7.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków0 07

14-15 (Junior 2) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Żarnovsky Tomasz
Przybytniowska Julia
Żarnovsky Tomasz
Przybytniowska Julia
Żarnovsky TomaszPrzybytniowska Julia1
2.Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom2
3.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice3

14-15 (Junior 2) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom1
2.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa2
3.Żarnovsky Tomasz
Przybytniowska Julia
Żarnovsky Tomasz
Przybytniowska Julia
Żarnovsky TomaszPrzybytniowska Julia3
4.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice4

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boguski Piotr
Boguska Ewa
RIVIERA Warszawa
Boguski Piotr
Boguska Ewa
Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA Warszawa1 (+1)111
2.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
3.Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
RIVIERA Warszawa
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA Warszawa1 (+1)113
4.Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
FANTAZJA - Kraków
Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
Jasiński PawełModzelewska AnetaFANTAZJA - Kraków0 04
5.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn0 05
6.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06
7.Kowalczyk Kamil
Zięba Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kowalczyk Kamil
Zięba Natalia
Kowalczyk KamilZięba NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogozik Jakub
Jahel Sara
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rogozik Jakub
Jahel Sara
Rogozik JakubJahel SaraCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)111
2.Szuba Michał
Albrechczyńska Martyna
RIVIERA Warszawa
Szuba Michał
Albrechczyńska Martyna
Szuba MichałAlbrechczyńska MartynaRIVIERA Warszawa1 (+1)112
3.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)113
4.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)114
5.Boguski Piotr
Boguska Ewa
RIVIERA Warszawa
Boguski Piotr
Boguska Ewa
Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA Warszawa0 05
6.Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
RIVIERA Warszawa
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA Warszawa0 06
7.Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
FANTAZJA - Kraków
Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
Jasiński PawełModzelewska AnetaFANTAZJA - Kraków0 07
8.Kowalczyk Kamil
Zięba Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kowalczyk Kamil
Zięba Natalia
Kowalczyk KamilZięba NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 08
9.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn0 09

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szarliński Maciej
Żytko Aneta
RIVIERA Warszawa
Szarliński Maciej
Żytko Aneta
Szarliński MaciejŻytko AnetaRIVIERA Warszawa1 (+1)111
2.Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
Suligowski DawidPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02
3.Zdziech Przemysław
Syzdoł Monika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Syzdoł Monika
Zdziech PrzemysławSyzdoł MonikaCENTRUM TAŃCA - Radom-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuchta Jakub
Wojszel Aleksandra
FENIKS - Białystok
Kuchta Jakub
Wojszel Aleksandra
Kuchta JakubWojszel AleksandraFENIKS - Białystok1 (+1)111
2.Wolski Wojciech
Wolska Karolina
ŁDK - Łódź
Wolski Wojciech
Wolska Karolina
Wolski WojciechWolska KarolinaŁDK - Łódź1 (+1)112
3.Piotrowski Patryk
Mazur Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Piotrowski Patryk
Mazur Anna
Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
4.Gawryś Adrian
Szulim Julia
MAKO - Sulejówek
Gawryś Adrian
Szulim Julia
Gawryś AdrianSzulim JuliaMAKO - Sulejówek0 04
5.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
RIVIERA Warszawa
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaRIVIERA Warszawa0 05

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE - Warszawa1 (+1)111
2.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
3.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce0 03
4.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn0 04

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce1 (+1)111
2.Giglewicz Piotr
Grygo Anna
Giglewicz Piotr
Grygo Anna
Giglewicz PiotrGrygo Anna1 (+1)112
3.Bajll Artur
Rybarczyk Anna Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Bajll Artur
Rybarczyk Anna Maria
Bajll ArturRybarczyk Anna MariaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)113
4.Snochowski Wiktor
Tygielska Karolina
DUET - Warszawa
Snochowski Wiktor
Tygielska Karolina
Snochowski WiktorTygielska KarolinaDUET - Warszawa0 04
5.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Holski Maciej
Żuber Roksana
POLISH CLUB - Warszawa
Holski Maciej
Żuber Roksana
Holski MaciejŻuber RoksanaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn0 07