OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznych

2015-12-06 Chełm, TAKT - Chełm


Plik z wynikami
BLOK 1

Rejestracja 8.30-9.30 próba parkietu 9.00-9.45 rozpoczęcie 10.00


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm6 (+1)161
2.Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
TAKT - Chełm
Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT - Chełm2 (+1)122
3.Wardak Marcin
Wardak Natalia
ZAMEK - Lublin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaZAMEK - Lublin4 43
4.Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
MAGIC-DANCE - Lublin
Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
Leszczyński PatrykWaszyńska NataliaMAGIC-DANCE - Lublin1 14
5.Błaszko Łukasz
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Błaszko Łukasz
Koziej Patrycja
Błaszko ŁukaszKoziej PatrycjaTAKT - Chełm1 15

10-11 (Juvenile 2) D ST 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm1
2.Niemiec Jakub
Petelska Patrycja
TAKT - Chełm
Niemiec Jakub
Petelska Patrycja
Niemiec JakubPetelska PatrycjaTAKT - Chełm2
3.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin3

10-11 (Juvenile 2) D LA 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm1
2.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin2
3.Niemiec Jakub
Petelska Patrycja
TAKT - Chełm
Niemiec Jakub
Petelska Patrycja
Niemiec JakubPetelska PatrycjaTAKT - Chełm3

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm5 (+1)151
2.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin6 (+1)162
3.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
ZAMEK - Lublin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaZAMEK - Lublin2 23
4.Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
TAKT - Chełm
Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
Kędzierawski JanPietrykowska MagdalenaTAKT - Chełm1 14

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin2 (+1)121
2.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm3 (+1)132
3.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST - Ostrowiec Św.9 (+1)193
4.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin1 14
5.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
CHOCHLIK - Lubartów
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK - Lubartów5 55
6.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska3 36
7.Sapiecha Piotr
Olesiejuk Magdalena
ZAMEK - Biała Podlaska
Sapiecha Piotr
Olesiejuk Magdalena
Sapiecha PiotrOlesiejuk MagdalenaZAMEK - Biała Podlaska1 17

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST - Ostrowiec Św. C (+1)1C1
2.Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin8 (+1)182
3.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)133
4.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin0 04
5.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
CHOCHLIK - Lubartów
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK - Lubartów5 55
6.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm1 16
7.Sapiecha Piotr
Olesiejuk Magdalena
ZAMEK - Biała Podlaska
Sapiecha Piotr
Olesiejuk Magdalena
Sapiecha PiotrOlesiejuk MagdalenaZAMEK - Biała Podlaska1 17

 

BLOK 2

Rejestracja 12.30-13.30 próba parkietu 13.00-13.45 rozpoczęcie 14.00


12-13 (Junior 1) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin1
2.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm2
3.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin

12-13 (Junior 1) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin1
2.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm2
3.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
CHOCHLIK - Lubartów
Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK - Lubartów4 (+1)141
2.Dziewa Miłosz
Adamczyk Monika
TAKT - Chełm
Dziewa Miłosz
Adamczyk Monika
Dziewa MiłoszAdamczyk MonikaTAKT - Chełm1 (+1)112
3.Stawicki Emil
Przybylska Wiktoria
TAKT - Chełm
Stawicki Emil
Przybylska Wiktoria
Stawicki EmilPrzybylska WiktoriaTAKT - Chełm0 03
4.Babiej Krzysztof
Petelska - Gruba Agata
TAKT - Chełm
Babiej Krzysztof
Petelska - Gruba Agata
Babiej KrzysztofPetelska - Gruba AgataTAKT - Chełm1 14

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)141
2.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)182
3.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość9 93
4.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość0 04
5.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 55
6.Suhoverov Alexei
Khaustova Svetlana
Stella
(Rosja)
Suhoverov Alexei
Khaustova Svetlana
Suhoverov AlexeiKhaustova SvetlanaStella
(Rosja)

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+1)151
2.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)162
3.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 53
4.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość8 84
5.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość0 05
6.Suhoverov Alexei
Khaustova Svetlana
Stella
(Rosja)
Suhoverov Alexei
Khaustova Svetlana
Suhoverov AlexeiKhaustova SvetlanaStella
(Rosja)

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość4 (+1)141
2.Podleśny Jakub
Mieczkowska Noemi
ZAMEK - Lublin
Podleśny Jakub
Mieczkowska Noemi
Podleśny JakubMieczkowska NoemiZAMEK - Lublin0 02
3.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
IMPULS - Biłgoraj
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS - Biłgoraj7 73

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość5 (+1)151
2.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
IMPULS - Biłgoraj
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS - Biłgoraj B (+1)1B2
3.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin5 53
4.Podleśny Jakub
Mieczkowska Noemi
ZAMEK - Lublin
Podleśny Jakub
Mieczkowska Noemi
Podleśny JakubMieczkowska NoemiZAMEK - Lublin0 04

 

BLOK 3

Rejestracja 16.30-17.30 próba parkietu 17.00-17.45 rozpoczęcie 18.00


14-15 (Junior 2) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Suhoverov Alexei
Khaustova Svetlana
Stella
(Rosja)
Suhoverov Alexei
Khaustova Svetlana
Suhoverov AlexeiKhaustova SvetlanaStella
(Rosja)

14-15 (Junior 2) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Suhoverov Alexei
Khaustova Svetlana
Stella
(Rosja)
Suhoverov Alexei
Khaustova Svetlana
Suhoverov AlexeiKhaustova SvetlanaStella
(Rosja)

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stańczuk Filip
Chomiuk Klaudia
ZAMEK - Biała Podlaska
Stańczuk Filip
Chomiuk Klaudia
Stańczuk FilipChomiuk KlaudiaZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)131
2.Tudrujek Marcin
Jędrasik Julia
Tudrujek Marcin
Jędrasik Julia
Tudrujek MarcinJędrasik Julia1 12
3.Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki KonradKapica Marcelina1 13

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stańczuk Filip
Chomiuk Klaudia
ZAMEK - Biała Podlaska
Stańczuk Filip
Chomiuk Klaudia
Stańczuk FilipChomiuk KlaudiaZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)131
2.Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki KonradKapica Marcelina3 32
3.Tudrujek Marcin
Jędrasik Julia
Tudrujek Marcin
Jędrasik Julia
Tudrujek MarcinJędrasik Julia0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)141
2.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin7 (+1)172
3.Woźniak Paweł
Łokińska Julia
TAKT - Chełm
Woźniak Paweł
Łokińska Julia
Woźniak PawełŁokińska JuliaTAKT - Chełm2 23
4.Niemiec Patryk
Turewicz Marta
TAKT - Chełm
Niemiec Patryk
Turewicz Marta
Niemiec PatrykTurewicz MartaTAKT - Chełm3 34
5.Dobosz Jakub
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
Dobosz Jakub
Siatka Kamila
Dobosz JakubSiatka KamilaRYTM - Chełm4 45

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin13 (+1)1131
2.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin2 (+1)122
3.Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
ZAMEK - Biała Podlaska
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK - Biała Podlaska9 (+1)193
4.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska2 24
5.Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
ZAMEK - Biała Podlaska
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK - Biała Podlaska1 15
6.Niemiec Patryk
Turewicz Marta
TAKT - Chełm
Niemiec Patryk
Turewicz Marta
Niemiec PatrykTurewicz MartaTAKT - Chełm0 06

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin A (+1)1A1
2.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska11 (+1)1112
3.Wójcik Patryk
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Patryk
Bil Paulina
Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin8 83
4.Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
ZAMEK - Biała Podlaska
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK - Biała Podlaska8 84
5.Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
ZAMEK - Biała Podlaska
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK - Biała Podlaska1 15