Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu

2015-09-26 Opole, FALLAWAY Opole


Plik z wynikami
BLOK 1

Rozpoczęcie 10:00 Rejestracja par 08:30-09:30 Próba parkietu 08:30-09:30


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartczak Tymoteusz
Jaskulska Hanna
4STEP - Wrocław
Bartczak Tymoteusz
Jaskulska Hanna
Bartczak TymoteuszJaskulska Hanna4STEP - Wrocław1 (+1)111
2.Nowak Tytus
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Nowak Tytus
Żaba Karolina
Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
3.Sier Amadeusz
Marek Nadia
RYTM - Żory
Sier Amadeusz
Marek Nadia
Sier AmadeuszMarek NadiaRYTM - Żory0 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziedzic Mikołaj
Wróbel Sara
RETRO - Kępno
Dziedzic Mikołaj
Wróbel Sara
Dziedzic MikołajWróbel SaraRETRO - Kępno1 (+1)111
2.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
3.Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
A+S - Częstochowa
Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
Staroszczyk JulianKrupińska WeronikaA+S - Częstochowa1 (+1)111
4.Bąk Łukasz
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Bąk Łukasz
Lewek Hanna
Bąk ŁukaszLewek HannaRETRO - Kępno1 (+1)112
5.Jakubiak Jan
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Jakubiak Jan
Janczyk Antonina
Jakubiak JanJanczyk AntoninaRETRO - Kępno1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Widlarz Seweryn
Zając Anna
SUKCES - Jaworzno
Widlarz Seweryn
Zając Anna
Widlarz SewerynZając AnnaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)112
3.Samorek Nataniel
Karoń Iga
ZORBA - Mykanów
Samorek Nataniel
Karoń Iga
Samorek NatanielKaroń IgaZORBA - Mykanów1 (+1)113
4.Gonera Teodor
Wałowska Mariola
DANCE TEAM - Wrocław
Gonera Teodor
Wałowska Mariola
Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM - Wrocław0 04
5.Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
Lenarczyk ŁukaszGoranczewska JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki0 05
6.Mach Dawid
Mach Wiktoria
MAESTRO Opole
Mach Dawid
Mach Wiktoria
Mach DawidMach WiktoriaMAESTRO Opole0 06
7.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaDANCE TEAM - Wrocław0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice1 (+1)111
2.Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
Żukowski WiktorSzawernoga NataliaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)112
3.Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 03
4.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 04
5.Łukianowski Kacper
Polak Joanna
RETRO - Kępno
Łukianowski Kacper
Polak Joanna
Łukianowski KacperPolak JoannaRETRO - Kępno0 05

12-13 (Junior 1) C ST 0

12-13 (Junior 1) C LA 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik Oliwia1 (+1)111
2.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory1 (+1)112
3.Kopyto Sebastian
Żurek Patrycja
DANCE CENTER Kluczbork
Kopyto Sebastian
Żurek Patrycja
Kopyto SebastianŻurek PatrycjaDANCE CENTER Kluczbork0 03
4.Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM - Zabrze0 04

 

BLOK 2

Rozpoczęcie 13:00 Rejestracja par 11:30-12:30 Próba parkietu 12:00-12:30


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demel Kamil
Szymków-Stadnicka Julia
FALLAWAY Opole
Demel Kamil
Szymków-Stadnicka Julia
Demel KamilSzymków-Stadnicka JuliaFALLAWAY Opole1 (+1)111
2.Falkowski Igor
Kamuda Nikola
A+S - Częstochowa
Falkowski Igor
Kamuda Nikola
Falkowski IgorKamuda NikolaA+S - Częstochowa1 (+1)111
3.Janik Oskar
Wilczek Maja
A+S - Częstochowa
Janik Oskar
Wilczek Maja
Janik OskarWilczek MajaA+S - Częstochowa1 (+1)111
4.Otto Adam
Pawełczak Paulina
MAESTRO Opole
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO Opole1 (+1)111
5.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
6.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY Opole1 (+1)111
7.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
FALLAWAY Opole
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY Opole1 (+1)111
8.Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)111
9.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY Opole1 (+1)111
10.Bolibrzuch Paweł
Plenert Marta
FALLAWAY Opole
Bolibrzuch Paweł
Plenert Marta
Bolibrzuch PawełPlenert MartaFALLAWAY Opole0 02
11.Bołdyn Jakub
Warszawska Anna
FALLAWAY Opole
Bołdyn Jakub
Warszawska Anna
Bołdyn JakubWarszawska AnnaFALLAWAY Opole0 02
12.Cipko Cyprian
Musioł Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cipko Cyprian
Musioł Paulina
Cipko CyprianMusioł PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 02
13.Fabian Roman
Zakręt Klaudia
RETRO - Kępno
Fabian Roman
Zakręt Klaudia
Fabian RomanZakręt KlaudiaRETRO - Kępno0 02
14.Gońda Karol
Goraj Oliwia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Gońda Karol
Goraj Oliwia
Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ0 02
15.Jarczak Michał
Jurczenia Amelia
RETRO - Kępno
Jarczak Michał
Jurczenia Amelia
Jarczak MichałJurczenia AmeliaRETRO - Kępno0 02
16.Kujawa Patryk
Garbowska Kinga
DANCE CENTER Kluczbork
Kujawa Patryk
Garbowska Kinga
Kujawa PatrykGarbowska KingaDANCE CENTER Kluczbork0 02
17.Lipski Sławomir
Rosa Martyna
FALLAWAY Opole
Lipski Sławomir
Rosa Martyna
Lipski SławomirRosa MartynaFALLAWAY Opole0 02
18.Spaleniak Szymon
Lasota Anna
FALLAWAY Opole
Spaleniak Szymon
Lasota Anna
Spaleniak SzymonLasota AnnaFALLAWAY Opole0 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karwacki Tymoteusz
Waliszewska Klaudia
RETRO - Kępno
Karwacki Tymoteusz
Waliszewska Klaudia
Karwacki TymoteuszWaliszewska KlaudiaRETRO - Kępno1 (+1)111
2.Ptak Miłosz
Łukianowska Katarzyna
RETRO - Kępno
Ptak Miłosz
Łukianowska Katarzyna
Ptak MiłoszŁukianowska KatarzynaRETRO - Kępno1 (+1)112
3.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
ST NOVOMEX Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaST NOVOMEX Opole0 04
4.Groehlich Grzegorz
Plekaniec Nikola
ST NOVOMEX Opole
Groehlich Grzegorz
Plekaniec Nikola
Groehlich GrzegorzPlekaniec NikolaST NOVOMEX Opole0 05
5.Hołoś Dominik
Gajewska Amelia
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Gajewska Amelia
Hołoś DominikGajewska AmeliaRETRO - Kępno1 (+1)113

12-13 (Junior 1) D ST 5T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)111
2.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów1 (+1)112
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)113
4.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)114
5.Spaleniak Jakub
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Spaleniak Jakub
Szaporów Julia
Spaleniak JakubSzaporów JuliaFALLAWAY Opole0 05
6.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06
7.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory0 07
8.Parasiewicz Michał
Żelazko Zuzanna
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Parasiewicz Michał
Żelazko Zuzanna
Parasiewicz MichałŻelazko ZuzannaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 08

12-13 (Junior 1) D LA 5T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)111
2.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
3.Spaleniak Jakub
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Spaleniak Jakub
Szaporów Julia
Spaleniak JakubSzaporów JuliaFALLAWAY Opole1 (+1)113
4.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory1 (+1)114
5.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów0 05
6.Parasiewicz Michał
Żelazko Zuzanna
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Parasiewicz Michał
Żelazko Zuzanna
Parasiewicz MichałŻelazko ZuzannaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 06
7.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec0 07
8.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 08

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory1 (+1)111
2.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole0 03
4.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik0 04

16+ (Powyżej 15) D LA 5T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole0 01
2.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 02

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 (+1)111
2.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław1 (+1)112
3.Kloska Piotr
Holka Katarzyna
RETRO - Kępno
Kloska Piotr
Holka Katarzyna
Kloska PiotrHolka KatarzynaRETRO - Kępno1 (+1)113
4.Warchał Michał
Czarny Patrycja
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Warchał Michał
Czarny Patrycja
Warchał MichałCzarny PatrycjaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 04
5.Kloska Paweł
Wróbel Laura
RETRO - Kępno
Kloska Paweł
Wróbel Laura
Kloska PawełWróbel LauraRETRO - Kępno0 05
6.Schultz Michał
Olejnik Sara
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Olejnik Sara
Schultz MichałOlejnik SaraA+S - Częstochowa0 06
7.Domiański Michał
Kolińska Julia
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Domiański Michał
Kolińska Julia
Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle0 07

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 (+1)111
2.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław1 (+1)112
3.Schultz Michał
Olejnik Sara
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Olejnik Sara
Schultz MichałOlejnik SaraA+S - Częstochowa1 (+1)113
4.Kloska Paweł
Wróbel Laura
RETRO - Kępno
Kloska Paweł
Wróbel Laura
Kloska PawełWróbel LauraRETRO - Kępno0 04
5.Warchał Michał
Czarny Patrycja
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Warchał Michał
Czarny Patrycja
Warchał MichałCzarny PatrycjaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 05
6.Domiański Michał
Kolińska Julia
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Domiański Michał
Kolińska Julia
Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA K-Koźle0 06
7.Kloska Piotr
Holka Katarzyna
RETRO - Kępno
Kloska Piotr
Holka Katarzyna
Kloska PiotrHolka KatarzynaRETRO - Kępno0 07

 

BLOK 3

Rozpoczęcie 17:00 Rejestracja par 15:30-16:30 Próba parkietu 16:00-16:30


10-11 (Juvenile 2) D ST 4T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno1
2.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno2
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3
4.Droś Igor
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Dąbrowska Julia
Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4
5.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław5
6.Łuszczyszyn Piotr
Michałczak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Michałczak Oliwia
Łuszczyszyn PiotrMichałczak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra6
7.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław7

10-11 (Juvenile 2) D LA 4T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno1
2.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno2
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3
4.Droś Igor
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Dąbrowska Julia
Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4
5.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław5
6.Łuszczyszyn Piotr
Michałczak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Michałczak Oliwia
Łuszczyszyn PiotrMichałczak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra6
7.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław7

14-15 (Junior 2) C ST 5T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)111
2.Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek JakubGas Weronika1 (+1)112
3.Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
FALLAWAY Opole
Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY Opole1 (+1)113
4.Kosek Marcin
Paroń Oliwia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Paroń Oliwia
Kosek MarcinParoń OliwiaFALLAWAY Opole0 04
5.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory0 05
6.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków0 06
7.Drożdż Wiktor
Jagła Karolina
Drożdż Wiktor
Jagła Karolina
Drożdż WiktorJagła Karolina0 07

14-15 (Junior 2) C LA 5T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
FALLAWAY Opole
Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY Opole1 (+1)111
2.Słociński Emanuel
Kudzielko Zuzanna
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Kudzielko Zuzanna
Słociński EmanuelKudzielko ZuzannaRYTM - Żory1 (+1)112
3.Kozieł Jakub
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Kozieł Jakub
Benisz Klaudia
Kozieł JakubBenisz KlaudiaRYTM - Żory1 (+1)113
4.Kosek Marcin
Paroń Oliwia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Paroń Oliwia
Kosek MarcinParoń OliwiaFALLAWAY Opole1 (+1)114
5.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 05
6.Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek Jakub
Gas Weronika
Łysek JakubGas Weronika0 06
7.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków0 07
8.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory0 08
9.Drożdż Wiktor
Jagła Karolina
Drożdż Wiktor
Jagła Karolina
Drożdż WiktorJagła Karolina0 09

16+ (Powyżej 15) C ST 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole1 (+1)111
2.Okon Sebastian
Smolarek Agata
MAESTRO Opole
Okon Sebastian
Smolarek Agata
Okon SebastianSmolarek AgataMAESTRO Opole0 02
3.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA - Oława0 03

16+ (Powyżej 15) C LA 5T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze1 (+1)111
2.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)112
3.Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
ATHINA - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Żmuda Aleksandra
Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA - Oława0 03
4.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole0 04

16+ (Powyżej 15) B ST 5T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów1 (+1)112
3.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)113
4.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)114
5.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów1 (+1)115
6.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów1 (+1)116
7.Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
Mandryk MiłoszSzymczyk DominikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07
8.Szynal Paweł
Sych Ewa
IMPULS - Chorzów
Szynal Paweł
Sych Ewa
Szynal PawełSych EwaIMPULS - Chorzów0 08
9.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 09
10.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska Magdalena0 010
11.Nabiałczyk Bartosz
Jurek Marta
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Jurek Marta
Nabiałczyk BartoszJurek MartaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 011
12.Łyczba Radosław
Podolska Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Łyczba Radosław
Podolska Alicja
Łyczba RadosławPodolska AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 011
13.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze0 013
14.Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 014

16+ (Powyżej 15) B LA 5T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów1 (+1)111
2.Fogel Mateusz
Lewandowska Paulina
IMPULS - Chorzów
Fogel Mateusz
Lewandowska Paulina
Fogel MateuszLewandowska PaulinaIMPULS - Chorzów1 (+1)112
3.Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)113
4.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa0 04
5.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów0 05
6.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 06
7.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory0 07

16+ (Powyżej 15) A ST 5T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze1 (+1)111
2.Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
ZORBA - Mykanów
Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
Kolczarek MikołajKała IgaZORBA - Mykanów1 (+1)112
3.Bronowski Karol
Lorenc-Kozik Kamila
Bronowski Karol
Lorenc-Kozik Kamila
Bronowski KarolLorenc-Kozik Kamila S (+1)1S3
4.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Krasnowski Jakub
Kaczmarzyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Krasnowski Jakub
Kaczmarzyk Karolina
Krasnowski JakubKaczmarzyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław0 06
7.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 07
8.Rządkowski Kamil
Markiewicz Paulina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Rządkowski Kamil
Markiewicz Paulina
Rządkowski KamilMarkiewicz PaulinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 08
9.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa0 09

16+ (Powyżej 15) A LA 5T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)111
2.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów1 (+1)112
3.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław1 (+1)113
4.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CT WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH - Kalisz1 (+1)114
5.Maziak Szczepan
Ziółkowska Joanna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Maziak Szczepan
Ziółkowska Joanna
Maziak SzczepanZiółkowska JoannaST JABCZYŃSKA - Wrocław1 (+1)115
6.Holski Maciej
Żuber Roksana
POLISH CLUB - Warszawa
Holski Maciej
Żuber Roksana
Holski MaciejŻuber RoksanaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Bajll Artur
Rybarczyk Anna Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Bajll Artur
Rybarczyk Anna Maria
Bajll ArturRybarczyk Anna MariaPOLISH CLUB - Warszawa0 07
8.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 07
9.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin0 09
10.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów0 010
11.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 010