VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015

2015-12-12 Przemyśl, GOLDEN DANCE - Przemyśl


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:15 - 9:15, próba parkietu 8:30 - 9:30, start: 10:00

Rozpoczęcie 10:00 / Rejestracja par 8:15 - 9:15 / Próba parkietu 8:30 - 9:30


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Oliwia
Woińska Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyk Oliwia
Woińska Maja
Błaszczyk OliwiaWoińska MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl1, 1 (+1)11, 11
2.Łyszczarz Damian
Krzysztofczyk Amelka
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łyszczarz Damian
Krzysztofczyk Amelka
Łyszczarz DamianKrzysztofczyk AmelkaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)111
3.Ciszkiewicz Igor
Pusz Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Ciszkiewicz Igor
Pusz Zofia
Ciszkiewicz IgorPusz ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
4.Radoń Bartosz
Bielawska Nikola
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Bartosz
Bielawska Nikola
Radoń BartoszBielawska NikolaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
5.Radoń Wojtek
Śitarska Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Wojtek
Śitarska Martyna
Radoń WojtekŚitarska MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
6.Trojnar Eryk
Czernicka Oliwia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Trojnar Eryk
Czernicka Oliwia
Trojnar ErykCzernicka OliwiaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
7.Łach Hubert
Krupa Marlena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łach Hubert
Krupa Marlena
Łach HubertKrupa MarlenaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
8.Łocha Antoni
Katan Nikola
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Antoni
Katan Nikola
Łocha AntoniKatan NikolaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
9.Łocha Julian
Łyszczarz Gabriela
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Łyszczarz Gabriela
Łocha JulianŁyszczarz GabrielaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
10.Łocha Szymon
Nowakowska Zuzia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Szymon
Nowakowska Zuzia
Łocha SzymonNowakowska ZuziaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
11.Cichoński Krzysztof
Szelążek Emilia
A-Z - Przemyśl
Cichoński Krzysztof
Szelążek Emilia
Cichoński KrzysztofSzelążek EmiliaA-Z - Przemyśl 1
12.Dzierżawin Klaudia
Szymczak Kinga
A-Z - Przemyśl
Dzierżawin Klaudia
Szymczak Kinga
Dzierżawin KlaudiaSzymczak KingaA-Z - Przemyśl 1
13.Fluda Kacper
Dryzner Weronika
AKSEL - Rzeszów
Fluda Kacper
Dryzner Weronika
Fluda KacperDryzner WeronikaAKSEL - Rzeszów 1
14.Grata Nikodem
Pelc Nikola
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Pelc Nikola
Grata NikodemPelc NikolaAKSEL - Rzeszów 1
15.Kowal Jakub
Kubal-Marzec Julia
AKSEL - Rzeszów
Kowal Jakub
Kubal-Marzec Julia
Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL - Rzeszów 1
16.Macićkiewicz Patryk
Zielińska Zuzanna
GALA - Mielec
Macićkiewicz Patryk
Zielińska Zuzanna
Macićkiewicz PatrykZielińska ZuzannaGALA - Mielec 1
17.Muras Szymon
Ogiba Martyna
GALA - Mielec
Muras Szymon
Ogiba Martyna
Muras SzymonOgiba MartynaGALA - Mielec 1
18.Ochab Gracjan
Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ochab Gracjan
Cieniek Aleksandra
Ochab GracjanCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów 1
19.Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA - Mielec 1
20.Wójcik Jakub
Kaszuba Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Wójcik Jakub
Kaszuba Aleksandra
Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL - Rzeszów 1
21.Bielecka Julia
Bielecka Emilia
A-Z - Przemyśl
Bielecka Julia
Bielecka Emilia
Bielecka JuliaBielecka EmiliaA-Z - Przemyśl 2
22.Tarnawska Dominika
Wyskiel Daria
A-Z - Przemyśl
Tarnawska Dominika
Wyskiel Daria
Tarnawska DominikaWyskiel DariaA-Z - Przemyśl 2

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lula Mateusz
Chorążykiewicz Martyna
A-Z - Przemyśl
Lula Mateusz
Chorążykiewicz Martyna
Lula MateuszChorążykiewicz MartynaA-Z - Przemyśl2 (+1)121
2.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno4 (+1)141
3.Liweń Tymoteusz
Seredyńska Kinga
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Liweń Tymoteusz
Seredyńska Kinga
Liweń TymoteuszSeredyńska KingaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
4.Baran Szymon
Skubida Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Baran Szymon
Skubida Wiktoria
Baran SzymonSkubida WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 03

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Wacławski Szymon
Frydrych Milena
GRACJA - Krosno
Wacławski Szymon
Frydrych Milena
Wacławski SzymonFrydrych MilenaGRACJA - Krosno3 (+1)132
3.Stącel Jakub
Jemioła Antonina Mira
AKSEL - Rzeszów
Stącel Jakub
Jemioła Antonina Mira
Stącel JakubJemioła Antonina MiraAKSEL - Rzeszów2 23
4.Hop Hubert
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Hop Hubert
Olech Wiktoria
Hop HubertOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 04
5.Kęnska Kacper
Rabka Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kęnska Kacper
Rabka Wiktoria
Kęnska KacperRabka WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl-1 -15

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
GRACJA - Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaGRACJA - Krosno1
2.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
GRACJA - Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaGRACJA - Krosno2
3.Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl3
4.Babiak Paweł
Gaweł Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Gaweł Karolina
Babiak PawełGaweł KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl4
5.Biały Michał
Komorek Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Komorek Aleksandra
Biały MichałKomorek AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl5
6.Pieklak Paweł
Żywicka Paulina
BALANS - Lublin
Pieklak Paweł
Żywicka Paulina
Pieklak PawełŻywicka PaulinaBALANS - Lublin6

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sitarz Karol
Popiel Martyna
GRACJA - Krosno
Sitarz Karol
Popiel Martyna
Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA - Krosno2 (+1)121
2.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
3.Bahir Józef
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Bahir Józef
Szeląg Zuzanna
Bahir JózefSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl3 (+1)132
4.Grącki Artur
Wnuk-Janusz Nikola
AKSEL - Rzeszów
Grącki Artur
Wnuk-Janusz Nikola
Grącki ArturWnuk-Janusz NikolaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
5.Bukład Michał
Radochońska Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Bukład Michał
Radochońska Maja
Bukład MichałRadochońska MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 03

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Doroszuk Oktawiusz
Bielech Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Bielech Agata
Doroszuk OktawiuszBielech AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)111
2.Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)111
3.Łocha Kacper
Stecura Agnieszka
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Kacper
Stecura Agnieszka
Łocha KacperStecura AgnieszkaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)111
4.Niedźwiedź Bartosz
Zagrobelna Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Bartosz
Zagrobelna Emilia
Niedźwiedź BartoszZagrobelna EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
5.Pańko Gabriel
Dudek Dorota
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pańko Gabriel
Dudek Dorota
Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
6.Radoń Wiktor
Milanik Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Wiktor
Milanik Aleksandra
Radoń WiktorMilanik AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02

 

BLOK 2, rejestracja 11:00 - 11:45, próba parkietu 11:30 - 12:00, start: 12:30

Rozpoczęcie 12:30 / Rejestracja par 11:00 - 11:45 / Próba parkietu 11:30 - 12:00


Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babiak Miłosz
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Bukowska Malwina
Babiak MiłoszBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)111
2.Głowacz Michał
Pogorzelec Amelia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Pogorzelec Amelia
Głowacz MichałPogorzelec AmeliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)111
3.Kłusek Wiktor
Czarnicka Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kłusek Wiktor
Czarnicka Jagoda
Kłusek WiktorCzarnicka JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)111
4.Włoch Dominik
Zając Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Włoch Dominik
Zając Zuzanna
Włoch DominikZając ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)111
5.Dryla Filip
Bandyk Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dryla Filip
Bandyk Julia
Dryla FilipBandyk JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
6.Fugowski Karol
Pusz Łucja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Fugowski Karol
Pusz Łucja
Fugowski KarolPusz ŁucjaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
7.Kędzierski Michał
Paśko Urszula
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kędzierski Michał
Paśko Urszula
Kędzierski MichałPaśko UrszulaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
8.Pacławski Kamil
Rojek Alicja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Rojek Alicja
Pacławski KamilRojek AlicjaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
9.Stadnik Wiktor
Falger Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Stadnik Wiktor
Falger Zuzanna
Stadnik WiktorFalger ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
10.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów 1
11.Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z - Przemyśl 1
12.Czesielska Oliwia
Gęsiorska Julia
A-Z - Przemyśl
Czesielska Oliwia
Gęsiorska Julia
Czesielska OliwiaGęsiorska JuliaA-Z - Przemyśl 2
13.Haręza Kasjan
Zubilewicz Karolina
A-Z - Przemyśl
Haręza Kasjan
Zubilewicz Karolina
Haręza KasjanZubilewicz KarolinaA-Z - Przemyśl 2

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)151
2.Kwaśniewski Krzysztof
Paszkiewicz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Kwaśniewski Krzysztof
Paszkiewicz Patrycja
Kwaśniewski KrzysztofPaszkiewicz PatrycjaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
3.Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
GASIEK - Rzeszów
Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK - Rzeszów5 (+1)153
4.Konczewski Kacper
Kokocińska Amelia
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Kokocińska Amelia
Konczewski KacperKokocińska AmeliaGASIEK - Rzeszów1 (+1)114
5.Fehr Michał
Nowak Maria
GRACJA - Krosno
Fehr Michał
Nowak Maria
Fehr MichałNowak MariaGRACJA - Krosno3 (+1)135
6.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Wołczański Michał
Pelczar Emilia
GRACJA - Krosno
Wołczański Michał
Pelczar Emilia
Wołczański MichałPelczar EmiliaGRACJA - Krosno2 27
8.Płodzień Adrian
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Saja Oliwia
Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg1 18
9.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola0 09
10.Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 010
11.Chomik Jakub
Franków Amelia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Chomik Jakub
Franków Amelia
Chomik JakubFranków AmeliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 111
12.Bogacz Seweryn
Krawczyk Daria
SHOW DANCE - Rzeszów
Bogacz Seweryn
Krawczyk Daria
Bogacz SewerynKrawczyk DariaSHOW DANCE - Rzeszów1 112

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Kozieja Piotr
Gosztyła Michalina
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozieja Piotr
Gosztyła Michalina
Kozieja PiotrGosztyła MichalinaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E2
3.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E3
4.Furtek Dawid
Pasieka Julia
GRACJA - Krosno
Furtek Dawid
Pasieka Julia
Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA - Krosno5 (+1)154
5.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)145
6.Jankowski Kamil
Czerwińska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Jankowski Kamil
Czerwińska Aleksandra
Jankowski KamilCzerwińska AleksandraZAMEK - Lublin2 (+1)126
7.Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl1 17
8.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl1 18
9.Łobos Dominik
Drozd Weronika
SHOW DANCE - Rzeszów
Łobos Dominik
Drozd Weronika
Łobos DominikDrozd WeronikaSHOW DANCE - Rzeszów3 39
10.Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
Olchowy PawełGałęza MartynaA-Z - Przemyśl1 110
11.Wojnar Krystian
Haba Agata
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Haba Agata
Wojnar KrystianHaba AgataAKSEL - Rzeszów0 010
12.Kraśnik Kacper
Błaszczyszyn Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Błaszczyszyn Karolina
Kraśnik KacperBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 012
13.Niemiec Dawid
Opryszko Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niemiec Dawid
Opryszko Emilia
Niemiec DawidOpryszko EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 013
14.Banaś Wiktor
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Banaś Wiktor
Flis Gabriela
Banaś WiktorFlis GabrielaA-Z - Przemyśl0 014

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 13:30 - 14:15, próba parkietu 14:00 - 14:30, start: 15:00

Rozpoczęcie 15:00 / Rejestracja par 13:30 - 14:15 / Próba parkietu 14:00 - 14:30


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
ZŁOTA PARA - Dębica
Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA - Dębica7 (+1)171
2.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
3.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)123
4.Harłacz Jakub
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Stochła Weronika
Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 24
5.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno2 25
6.Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów3 36
7.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl2 27

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Różanka Igor
Panek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Różanka Igor
Panek Aleksandra
Różanka IgorPanek AleksandraKLASA - Tarnów5 (+1)151
2.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm6 (+1)162
3.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
4.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin7 (+1)174
5.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
ZAMEK - Lublin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaZAMEK - Lublin2 25
6.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06
7.Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
GASIEK - Rzeszów
Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK - Rzeszów1 17
8.Socha Adam
Dudek Wiktoria
GRACJA - Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaGRACJA - Krosno1 18
9.Bembenek Dominik
Pluta Magdalena
SIGNUM DANCE - Hyżne
Bembenek Dominik
Pluta Magdalena
Bembenek DominikPluta MagdalenaSIGNUM DANCE - Hyżne1 19
10.Kogut Maciej
Kozdra Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Kogut Maciej
Kozdra Natalia
Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE - Stalowa Wola1 110

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno8 (+1)182
3.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów C (+1)1C3
4.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
CHOCHLIK - Lubartów
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK - Lubartów6 (+1)164
5.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów4 45
6.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa1 16
7.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm3 37
8.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno6 68

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów8 (+1)181
2.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno C (+1)1C2
3.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa7 (+1)173
4.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
CHOCHLIK - Lubartów
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK - Lubartów5 54
5.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin0 05
6.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm1 16

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brej Adrian
Mitoraj Karolina
PODKARPACIE - Jasło
Brej Adrian
Mitoraj Karolina
Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE - Jasło8 (+1)181
2.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin5 52
3.Taper Jakub
Wolicka Sandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Taper Jakub
Wolicka Sandra
Taper JakubWolicka SandraMERENGUE - Stalowa Wola0 03

 

BLOK 4, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:00 - 17:30, start: 18:00

Rozpoczęcie 18:00 / Rejestracja par 16:30 - 17:30 / Próba parkietu 17:00 - 17:30


14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
CHOCHLIK - Lubartów
Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK - Lubartów5 (+1)151
2.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość3 (+1)132
3.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)123
4.Dudek Kacper
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dudek Kacper
Martowicz Maja
Dudek KacperMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 34
5.Janik Seweryn
Rząsa Barbara
SIGNUM DANCE - Hyżne
Janik Seweryn
Rząsa Barbara
Janik SewerynRząsa BarbaraSIGNUM DANCE - Hyżne1 15
6.Rozwadowski Filip
Nguyen Dac Paulina
MERENGUE - Stalowa Wola
Rozwadowski Filip
Nguyen Dac Paulina
Rozwadowski FilipNguyen Dac PaulinaMERENGUE - Stalowa Wola2 26
7.Nośko Mateusz
Jacek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Nośko Mateusz
Jacek Martyna
Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL - Rzeszów2 27

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość C (+1)1C1
2.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów3 (+1)132
3.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+1)153
4.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom9 (+1)194
5.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA - Dębica2 25
6.Pobidyński Wiktor
Pęcek Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Pęcek Weronika
Pobidyński WiktorPęcek WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06
7.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 57
8.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław0 08
9.Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 29

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów4 (+1)141
2.Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
3.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+1)163
4.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)164
5.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom6 65
6.Pobidyński Wiktor
Pęcek Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Pęcek Weronika
Pobidyński WiktorPęcek WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06
7.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość8 87
8.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm1 (+1)111
2.Rokosz Adrian
Kot Natasza
AKSEL - Rzeszów
Rokosz Adrian
Kot Natasza
Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Sulik Jakub
Jasińska Kamila
SAMBA - Tarnobrzeg
Sulik Jakub
Jasińska Kamila
Sulik JakubJasińska KamilaSAMBA - Tarnobrzeg5 53
4.Sendecki Adam
Strzałka Weronika
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Strzałka Weronika
Sendecki AdamStrzałka WeronikaTAKT - Jarosław1 14

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+1)151
2.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin8 (+1)182
3.Woźniak Paweł
Łokińska Julia
TAKT - Chełm
Woźniak Paweł
Łokińska Julia
Woźniak PawełŁokińska JuliaTAKT - Chełm2 23
4.Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK - Rzeszów1 14