III OTTT" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2015"

2015-10-03 Krosno, GRACJA - Krosno


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!!!!!!!
Rejestracja przedłużona do piątku, do godz.16.00

BLOK 1

Rejestracja par i próba parkietu par - godz. 8.30 - 9.30
Rozpoczęcie turnieju - godz. 10.00


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jezo Jakub
Drozd Maria
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Drozd Maria
Jezo JakubDrozd MariaGRACJA - Krosno
2.Kijowski Karol
Kijowska Maja
GRACJA - Krosno
Kijowski Karol
Kijowska Maja
Kijowski KarolKijowska MajaGRACJA - Krosno
3.Wais Kamil
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
Wais Kamil
Zakrzewska Aleksandra
Wais KamilZakrzewska AleksandraGRACJA - Krosno
4.Zajdel Bartłomiej
Kessler Maja
GRACJA - Krosno
Zajdel Bartłomiej
Kessler Maja
Zajdel BartłomiejKessler MajaGRACJA - Krosno

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazylak Mikołaj
Krempa Natalia
Bazylak Mikołaj
Krempa Natalia
Bazylak MikołajKrempa Natalia1 (+1)111
2.Tofilski Marcin
Michałek Julia
STARDANCE - Kraków
Tofilski Marcin
Michałek Julia
Tofilski MarcinMichałek JuliaSTARDANCE - Kraków1 (+1)112
3.Bukowski Michał
Guzek Natalia
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Guzek Natalia
Bukowski MichałGuzek NataliaGRACJA - Krosno0 05
4.Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA - Krosno0 04
5.Górka Igor
Wróblewska Urszula
AKSEL - Rzeszów
Górka Igor
Wróblewska Urszula
Górka IgorWróblewska UrszulaAKSEL - Rzeszów0 09
6.Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek Anna0 08
7.Szewczyk Piotr
Leszczewska Julia
GRACJA - Krosno
Szewczyk Piotr
Leszczewska Julia
Szewczyk PiotrLeszczewska JuliaGRACJA - Krosno0 07
8.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno0 03
9.Niedbała Kacper
Piskor Aleksandra
Niedbała Kacper
Piskor Aleksandra
Niedbała KacperPiskor Aleksandra1 (-1)-11

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
GRACJA - Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaGRACJA - Krosno1 (+1)111
2.Mazur Piotr
Kubas Sandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Piotr
Kubas Sandra
Mazur PiotrKubas SandraGASIEK - Rzeszów1 (+1)112
3.Wacławski Szymon
Frydrych Milena
GRACJA - Krosno
Wacławski Szymon
Frydrych Milena
Wacławski SzymonFrydrych MilenaGRACJA - Krosno1 (+1)113
4.Kuźniar Igor
Sączawa Iga
GASIEK - Rzeszów
Kuźniar Igor
Sączawa Iga
Kuźniar IgorSączawa IgaGASIEK - Rzeszów0 04
5.Płaza Maciej
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Płaza Maciej
Śnieżek Kinga
Płaza MaciejŚnieżek KingaGRACJA - Krosno0 05
6.Hop Hubert
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Hop Hubert
Olech Wiktoria
Hop HubertOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06
7.Kęnska Kacper
Rabka Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kęnska Kacper
Rabka Wiktoria
Kęnska KacperRabka WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
GRACJA - Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaGRACJA - Krosno0 01
2.Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów0 02
3.Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 03
4.Biały Michał
Komorek Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Komorek Aleksandra
Biały MichałKomorek AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl0 04

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątek Bartosz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Świątek Bartosz
Czub Weronika
Świątek BartoszCzub WeronikaGRACJA - Krosno1 (+1)111
2.Janczy Kacper
Ślęp Emilia
Janczy Kacper
Ślęp Emilia
Janczy KacperŚlęp Emilia1 (+1)112
3.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń Kamila1 (+1)113
4.Fehr Michał
Nowak Maria
GRACJA - Krosno
Fehr Michał
Nowak Maria
Fehr MichałNowak MariaGRACJA - Krosno0 04
5.Król Karol
Nuckowska Dominika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Król Karol
Nuckowska Dominika
Król KarolNuckowska DominikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Mruk Arkadiusz
Szczerba Aniela
STARDANCE - Kraków
Mruk Arkadiusz
Szczerba Aniela
Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE - Kraków0 06

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aszklar Kacper
Mleczak Anna
GRACJA - Krosno
Aszklar Kacper
Mleczak Anna
Aszklar KacperMleczak AnnaGRACJA - Krosno
2.Baran Wiktor
Mola Kaja
GRACJA - Krosno
Baran Wiktor
Mola Kaja
Baran WiktorMola KajaGRACJA - Krosno
3.Tereszkiewicz Mikołaj
Godek Martyna
GRACJA - Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Godek Martyna
Tereszkiewicz MikołajGodek MartynaGRACJA - Krosno

 

BLOK 2

Rejestracja par i próba parkietu - godz. 12.30 - 13.30
Rozpoczęcie turnieju - godz. 14.00


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
ZŁOTA PARA - Dębica
Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA - Dębica1 (+1)111
2.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów1 (+1)112
3.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
4.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków6 (+1)164
5.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno1 (+1)115
6.Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA - Tarnów0 06
7.Harłacz Jakub
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Stochła Weronika
Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07
8.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08
9.Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów0 09
10.Socha Jarosław
Lasek Aleksandra
GRACJA - Krosno
Socha Jarosław
Lasek Aleksandra
Socha JarosławLasek AleksandraGRACJA - Krosno0 010
11.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl0 011

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryznar Marcin
Lechwar Julia
PODKARPACIE - Jasło
Ryznar Marcin
Lechwar Julia
Ryznar MarcinLechwar JuliaPODKARPACIE - Jasło0 01
2.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
GRACJA - Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaGRACJA - Krosno0 02

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryznar Marcin
Lechwar Julia
PODKARPACIE - Jasło
Ryznar Marcin
Lechwar Julia
Ryznar MarcinLechwar JuliaPODKARPACIE - Jasło0 01
2.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
GRACJA - Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaGRACJA - Krosno0 02
3.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Furtek Dawid
Pasieka Julia
GRACJA - Krosno
Furtek Dawid
Pasieka Julia
Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA - Krosno1 (+1)111
2.Łobos Dominik
Drozd Weronika
Łobos Dominik
Drozd Weronika
Łobos DominikDrozd Weronika1 (+1)112
3.Złamaniec Rafał
Skóra Martyna
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Skóra Martyna
Złamaniec RafałSkóra MartynaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Kumor Bartłomiej
Bogacz Aleksandra
GRACJA - Krosno
Kumor Bartłomiej
Bogacz Aleksandra
Kumor BartłomiejBogacz AleksandraGRACJA - Krosno1 (+1)114
5.Tadla Mateusz
Musiał Patrycja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Tadla Mateusz
Musiał Patrycja
Tadla MateuszMusiał PatrycjaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)115
6.Jankowski Kamil
Czerwińska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Jankowski Kamil
Czerwińska Aleksandra
Jankowski KamilCzerwińska AleksandraZAMEK - Lublin0 06
7.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 07
8.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń Klaudia0 08
9.Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl0 08
10.Banaś Wiktor
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Banaś Wiktor
Flis Gabriela
Banaś WiktorFlis GabrielaA-Z - Przemyśl0 010
11.Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
Olchowy PawełGałęza MartynaA-Z - Przemyśl0 011
12.Bienia Jakub
Strzępek Marianna
GRACJA - Krosno
Bienia Jakub
Strzępek Marianna
Bienia JakubStrzępek MariannaGRACJA - Krosno0 012
13.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (-1)-13

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Mazur Miłosz
Synoś Diana
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Synoś Diana
Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)112
3.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka Zofia1 (+1)113
4.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno1 (+1)114
5.Socha Adam
Dudek Wiktoria
GRACJA - Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaGRACJA - Krosno0 06
6.Różanka Igor
Panek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Różanka Igor
Panek Aleksandra
Różanka IgorPanek AleksandraKLASA - Tarnów0 07
7.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
LATINO - Żabno
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaLATINO - Żabno0 08
8.Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
GASIEK - Rzeszów
Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK - Rzeszów0 09

12-13 (Junior 1) D ST 5T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno1 (+1)111
2.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)112
3.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno1 (+1)113
4.Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)114
5.Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)115
6.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno0 06
7.Płaneta Jakub
Dziędzioł Magdalena
Płaneta Jakub
Dziędzioł Magdalena
Płaneta JakubDziędzioł Magdalena0 07
8.Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa PawełNiziołek Natalia0 08
9.Pisula Kacper
Pietrukaniec Paulina
GRACJA - Krosno
Pisula Kacper
Pietrukaniec Paulina
Pisula KacperPietrukaniec PaulinaGRACJA - Krosno0 09
10.Buczyński Filip
Janczewska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Buczyński Filip
Janczewska Julia
Buczyński FilipJanczewska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 010
11.Tomkowicz Kamil
Blaszyńska Martyna
GRACJA - Krosno
Tomkowicz Kamil
Blaszyńska Martyna
Tomkowicz KamilBlaszyńska MartynaGRACJA - Krosno0 011

12-13 (Junior 1) D LA 5T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno1 (+1)111
2.Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)112
3.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno1 (+1)113
4.Buczyński Filip
Janczewska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Buczyński Filip
Janczewska Julia
Buczyński FilipJanczewska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)114
5.Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)115
6.Płaneta Jakub
Dziędzioł Magdalena
Płaneta Jakub
Dziędzioł Magdalena
Płaneta JakubDziędzioł Magdalena0 06
7.Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa PawełNiziołek Natalia0 07
8.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno0 08
9.Pisula Kacper
Pietrukaniec Paulina
GRACJA - Krosno
Pisula Kacper
Pietrukaniec Paulina
Pisula KacperPietrukaniec PaulinaGRACJA - Krosno0 08
10.Tomkowicz Kamil
Blaszyńska Martyna
GRACJA - Krosno
Tomkowicz Kamil
Blaszyńska Martyna
Tomkowicz KamilBlaszyńska MartynaGRACJA - Krosno0 010
11.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 011

 

BLOK 3

Rejestracja par i próba parkietu - godz. 16.30 - 17.30
Rozpoczęcie turnieju - godz. 18.00


14-15 (Junior 2) Open ST 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 01
2.Hawryluk Marcin
Pitera Gabriela
GRACJA - Krosno
Hawryluk Marcin
Pitera Gabriela
Hawryluk MarcinPitera GabrielaGRACJA - Krosno0 02
3.Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl0 03

14-15 (Junior 2) Open LA 5T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudzik Oliwer
Murias Kinga
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Murias Kinga
Dudzik OliwerMurias KingaAKSEL - Rzeszów0 01
2.Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02
3.Hawryluk Marcin
Pitera Gabriela
GRACJA - Krosno
Hawryluk Marcin
Pitera Gabriela
Hawryluk MarcinPitera GabrielaGRACJA - Krosno0 03
4.Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Kruszyna Wojciech
Wójcik Olivia
Kruszyna WojciechWójcik OliviaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 04
5.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05

16+ (Powyżej 15) C ST 5T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA 5T PREMIUM 0

16-18 (Młodzież) B ST 5T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Węklar Miłosz
Jurczak Anna
GRACJA - Krosno
Węklar Miłosz
Jurczak Anna
Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA - Krosno1 (+1)112
3.Ziajka Kamil
Stasz Patrycja
GRACJA - Krosno
Ziajka Kamil
Stasz Patrycja
Ziajka KamilStasz PatrycjaGRACJA - Krosno1 (+1)113
4.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04
5.Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
Płodzień HubertKuryś MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05
6.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06

16-18 (Młodzież) B LA 5T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Węklar Miłosz
Jurczak Anna
GRACJA - Krosno
Węklar Miłosz
Jurczak Anna
Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA - Krosno1 (+1)111
2.Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
Płodzień HubertKuryś MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)112
3.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
4.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna0 04
5.Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Wojciech
Czerczak Aleksandra
Wojciechowski WojciechCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 05
6.Kud Damian
Łysikowska Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Damian
Łysikowska Karolina
Kud DamianŁysikowska KarolinaGRACJA - Krosno0 06
7.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07

16+ (Powyżej 15) A ST 5T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
Polak MikołajStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)111
2.Góral Dawid
Budzik Aneta
Góral Dawid
Budzik Aneta
Góral DawidBudzik Aneta0 02
3.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna0 03

16+ (Powyżej 15) A LA 5T PREMIUM 0