III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas

2015-11-22 Cmolas, ELIDA - Mielec


Plik z wynikami
BLOK 1

Rozpoczęcie 9.30 / Rejestracja par 8.15-9.00 / Próba parkietu 8.45-9.15


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jezo Jakub
Drozd Maria
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Drozd Maria
Jezo JakubDrozd MariaGRACJA - Krosno1 (+1)111
2.Grata Nikodem
Pelc Nikola
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Pelc Nikola
Grata NikodemPelc NikolaAKSEL - Rzeszów 1
3.Kowal Jakub
Kulig Maria
AKSEL - Rzeszów
Kowal Jakub
Kulig Maria
Kowal JakubKulig MariaAKSEL - Rzeszów 1
4.Marcićkiewicz Patryk
Zielińska Zuzanna
GALA - Mielec
Marcićkiewicz Patryk
Zielińska Zuzanna
Marcićkiewicz PatrykZielińska ZuzannaGALA - Mielec 1
5.Ochab Gracjan
Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ochab Gracjan
Cieniek Aleksandra
Ochab GracjanCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów 1
6.Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA - Mielec 1
7.Wójcik Jakub
Kaszuba Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Wójcik Jakub
Kaszuba Aleksandra
Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL - Rzeszów 1
8.Maziarz Dominik
Łakomy Natalia
TAKT - Chorzelów
Maziarz Dominik
Łakomy Natalia
Maziarz DominikŁakomy NataliaTAKT - Chorzelów 2
9.Muras Szymon
Ogiba Martyna
GALA - Mielec
Muras Szymon
Ogiba Martyna
Muras SzymonOgiba MartynaGALA - Mielec 2
10.Płaza Nadia
Micek Zuzanna
SHOW DANCE - Rzeszów
Płaza Nadia
Micek Zuzanna
Płaza NadiaMicek ZuzannaSHOW DANCE - Rzeszów 2
11.Fluda Kacper
Ujda Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Fluda Kacper
Ujda Gabriela
Fluda KacperUjda GabrielaAKSEL - Rzeszów

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazylak Mikołaj
Krempa Natalia
TAKT - Chorzelów
Bazylak Mikołaj
Krempa Natalia
Bazylak MikołajKrempa NataliaTAKT - Chorzelów3 (+1)131
2.Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA - Mielec3 (+1)131
3.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno4 (+1)141
4.Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA - Krosno2 (+1)122
5.Lebida Oskar
Dudek Anna
TAKT - Chorzelów
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek AnnaTAKT - Chorzelów2 (+1)122
6.Rybka Jakub
Bździkot Nina
TAKT - Chorzelów
Rybka Jakub
Bździkot Nina
Rybka JakubBździkot NinaTAKT - Chorzelów1 (+1)112
7.Breński Antoni
Biały Julia
STARDANCE - Kraków
Breński Antoni
Biały Julia
Breński AntoniBiały JuliaSTARDANCE - Kraków0 03
8.Górka Igor
Wróblewska Urszula
AKSEL - Rzeszów
Górka Igor
Wróblewska Urszula
Górka IgorWróblewska UrszulaAKSEL - Rzeszów1 13
9.Kołodziej Oskar
Lazarowicz Roksana
STARDANCE - Kraków
Kołodziej Oskar
Lazarowicz Roksana
Kołodziej OskarLazarowicz RoksanaSTARDANCE - Kraków0 03
10.Niedbała Kacper
Piskor Aleksandra
TAKT - Chorzelów
Niedbała Kacper
Piskor Aleksandra
Niedbała KacperPiskor AleksandraTAKT - Chorzelów1 13
11.Paduch Marcin
Madej Nadia
GALA - Mielec
Paduch Marcin
Madej Nadia
Paduch MarcinMadej NadiaGALA - Mielec1 13
12.Proszowski Hubert
Dydo Emilia
STARDANCE - Kraków
Proszowski Hubert
Dydo Emilia
Proszowski HubertDydo EmiliaSTARDANCE - Kraków0 03

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Piotr
Kubas Sandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Piotr
Kubas Sandra
Mazur PiotrKubas SandraGASIEK - Rzeszów5 (+1)151
2.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
GRACJA - Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaGRACJA - Krosno E (+1)1E2
3.Wacławski Szymon
Frydrych Milena
GRACJA - Krosno
Wacławski Szymon
Frydrych Milena
Wacławski SzymonFrydrych MilenaGRACJA - Krosno2 (+1)123
4.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
CHA CHA - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaCHA CHA - Kielce0 04
5.Płaza Maciej
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Płaza Maciej
Śnieżek Kinga
Płaza MaciejŚnieżek KingaGRACJA - Krosno1 15
6.Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA - Tarnów0 06

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burghard Norbert
Jaworska Julia
GALA - Mielec
Burghard Norbert
Jaworska Julia
Burghard NorbertJaworska JuliaGALA - Mielec 1
2.Miga Sebastian
Wachta Liwia
ELIDA - Mielec
Miga Sebastian
Wachta Liwia
Miga SebastianWachta LiwiaELIDA - Mielec 1
3.Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec 2
4.Kulig Kajetan
Paszkiewicz Wiktoria
SHOW DANCE - Rzeszów
Kulig Kajetan
Paszkiewicz Wiktoria
Kulig KajetanPaszkiewicz WiktoriaSHOW DANCE - Rzeszów 2

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grącki Artur
Wnuk-Janusz Nikola
AKSEL - Rzeszów
Grącki Artur
Wnuk-Janusz Nikola
Grącki ArturWnuk-Janusz NikolaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
3.Kotowski Gracjan
Sochacka Hanna
SHOW DANCE - Rzeszów
Kotowski Gracjan
Sochacka Hanna
Kotowski GracjanSochacka HannaSHOW DANCE - Rzeszów1 (+1)112
4.Sitarz Karol
Popiel Martyna
GRACJA - Krosno
Sitarz Karol
Popiel Martyna
Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA - Krosno1 13
5.Zawierucha Wiktor
Mrozowska Gabriela
ELIDA - Mielec
Zawierucha Wiktor
Mrozowska Gabriela
Zawierucha WiktorMrozowska GabrielaELIDA - Mielec1 13

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Wołczański Michał
Pelczar Emilia
GRACJA - Krosno
Wołczański Michał
Pelczar Emilia
Wołczański MichałPelczar EmiliaGRACJA - Krosno2 (+1)122
3.Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
GASIEK - Rzeszów
Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK - Rzeszów4 (+1)143
4.Świątek Bartosz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Świątek Bartosz
Czub Weronika
Świątek BartoszCzub WeronikaGRACJA - Krosno5 (+1)154
5.Zydroń Szymon
Popiołek Julia
KLASA - Tarnów
Zydroń Szymon
Popiołek Julia
Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA - Tarnów1 (+1)115
6.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)136
7.Dziereń Kamil
Szpunar Anna
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Szpunar Anna
Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)127
8.Fehr Michał
Nowak Maria
GRACJA - Krosno
Fehr Michał
Nowak Maria
Fehr MichałNowak MariaGRACJA - Krosno2 (+1)128
9.Chruściel Mateusz
Batko Martyna
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Batko Martyna
Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA - Tarnów1 19
10.Sołopa Łukasz
Bulwa Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Sołopa Łukasz
Bulwa Dominika
Sołopa ŁukaszBulwa DominikaSAMBA - Tarnobrzeg1 110
11.Konczewski Kacper
Kokocińska Amelia
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Kokocińska Amelia
Konczewski KacperKokocińska AmeliaGASIEK - Rzeszów0 011
12.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola0 012
13.Płodzień Adrian
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Saja Oliwia
Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg1 113
14.Mida Dominik
Franus Emilia
AXIS - Nowy Sącz
Mida Dominik
Franus Emilia
Mida DominikFranus EmiliaAXIS - Nowy Sącz0 014
15.Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA - Tarnów0 015
16.Skóra Dawid
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Skóra Dawid
Machała Maja
Skóra DawidMachała MajaELIDA - Mielec1 116
17.Bogacz Seweryn
Krawczyk Daria
SHOW DANCE - Rzeszów
Bogacz Seweryn
Krawczyk Daria
Bogacz SewerynKrawczyk DariaSHOW DANCE - Rzeszów1 117
18.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów0 017
19.Drogosz Szymon
Kwiecień Emilia
CHA CHA - Kielce
Drogosz Szymon
Kwiecień Emilia
Drogosz SzymonKwiecień EmiliaCHA CHA - Kielce0 019
20.Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 020
21.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów8 (+1)181
2.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)152
3.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST - Ostrowiec Św.8 (+1)183
4.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica8 (+1)184
5.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno6 (+1)165
6.Rybka Konrad
Sosińska Julia
TAKT - Chorzelów
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaTAKT - Chorzelów5 56
7.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 47
8.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów8 88
9.Gęśla Jakub
Buniowska Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Buniowska Aleksandra
Gęśla JakubBuniowska AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 18
10.Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 28
11.Krempa Paweł
Niziołek Natalia
TAKT - Chorzelów
Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa PawełNiziołek NataliaTAKT - Chorzelów1 111
12.Rojowiec Krzysztof
Pawełek Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Rojowiec Krzysztof
Pawełek Gabriela
Rojowiec KrzysztofPawełek GabrielaGASIEK - Rzeszów0 011

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec9 (+1)191
2.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów9 (+1)192
3.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST - Ostrowiec Św.8 (+1)183
4.Rybka Konrad
Sosińska Julia
TAKT - Chorzelów
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaTAKT - Chorzelów6 (+1)164
5.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno C (+1)1C5
6.Król Szymon
Małochleb Lilianna
KLASA - Tarnów
Król Szymon
Małochleb Lilianna
Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA - Tarnów4 46
7.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica6 67
8.Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 38
9.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 29
10.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno1 110
11.Krempa Paweł
Niziołek Natalia
TAKT - Chorzelów
Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa PawełNiziołek NataliaTAKT - Chorzelów2 211
12.Rojowiec Krzysztof
Pawełek Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Rojowiec Krzysztof
Pawełek Gabriela
Rojowiec KrzysztofPawełek GabrielaGASIEK - Rzeszów0 012
13.Gęśla Jakub
Buniowska Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Buniowska Aleksandra
Gęśla JakubBuniowska AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 113

 

BLOK 2

Rozpoczęcie 13.30 / Rejestracja par 12.15-13.00 / Próba parkietu 12.30-13.15


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów7 (+1)171
2.Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
ZŁOTA PARA - Dębica
Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA - Dębica6 (+1)162
3.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków4 (+1)143
4.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
TAKT - Chorzelów
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaTAKT - Chorzelów3 (+1)134
5.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25
6.Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów3 36
7.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 17
8.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
TAKT - Chorzelów
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT - Chorzelów0 08
9.Janczy Kacper
Ślęp Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Ślęp Emilia
Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg0 09
10.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno2 210

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa2 (+1)121
2.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
3.Kozieja Piotr
Gosztyła Michalina
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozieja Piotr
Gosztyła Michalina
Kozieja PiotrGosztyła MichalinaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)153
4.Furtek Dawid
Pasieka Julia
GRACJA - Krosno
Furtek Dawid
Pasieka Julia
Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA - Krosno3 (+1)134
5.Złamaniec Rafał
Skóra Martyna
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Skóra Martyna
Złamaniec RafałSkóra MartynaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E5
6.Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)156
7.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 47
8.Krupa Piotr
Rżany Aleksandra
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Rżany Aleksandra
Krupa PiotrRżany AleksandraELIDA - Mielec1 18
9.Łobos Dominik
Drozd Weronika
SHOW DANCE - Rzeszów
Łobos Dominik
Drozd Weronika
Łobos DominikDrozd WeronikaSHOW DANCE - Rzeszów3 39
10.Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
Wijas JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce1 110
11.Wojnar Krystian
Haba Agata
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Haba Agata
Wojnar KrystianHaba AgataAKSEL - Rzeszów0 011
12.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec0 012
13.Tomczyk Rafał
Andreasik Eliza
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Rafał
Andreasik Eliza
Tomczyk RafałAndreasik ElizaSAMBA - Tarnobrzeg0 013
14.Mida Dawid
Mida Paulina
AXIS - Nowy Sącz
Mida Dawid
Mida Paulina
Mida DawidMida PaulinaAXIS - Nowy Sącz0 014

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów D (+1)1D2
3.Amano Mario
Szpond Klaudia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Amano Mario
Szpond Klaudia
Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów3 (+1)133
4.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów D (+1)1D4
5.Różanka Igor
Panek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Różanka Igor
Panek Aleksandra
Różanka IgorPanek AleksandraKLASA - Tarnów3 35
6.Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK - Kielce0 06
7.Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
GASIEK - Rzeszów
Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK - Rzeszów1 17
8.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków6 (+1)161
2.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość7 (+1)172
3.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec4 (+1)143
4.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość1 14
5.Nośko Mateusz
Jacek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Nośko Mateusz
Jacek Martyna
Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL - Rzeszów2 25
6.Dudek Kacper
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dudek Kacper
Martowicz Maja
Dudek KacperMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 36
7.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 17

12-13 (Junior 1) Open ST 0

12-13 (Junior 1) Open LA 0

 

BLOK 3

Rozpoczęcie 18.00 / Rejestracja par 16.45-17.30 / Próba parkietu 17.00-17.45


14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cisiński-Nguyen Krystian
Surdel Ewa
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Surdel Ewa
Cisiński-Nguyen KrystianSurdel EwaELIDA - Mielec2 (+1)121
2.Kaszuba Dawid
Warchoł Aleksandra
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Warchoł Aleksandra
Kaszuba DawidWarchoł AleksandraST CIEPŁY - Jaworzno2 (+1)122
3.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze1 (+1)113
4.Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA - Tarnobrzeg1 14
5.Południak Jakub
Bialic Karolina
SIGNUM DANCE - Hyżne
Południak Jakub
Bialic Karolina
Południak JakubBialic KarolinaSIGNUM DANCE - Hyżne2 25
6.Widerski Michał
Stelmach Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Widerski Michał
Stelmach Oliwia
Widerski MichałStelmach OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg2 26

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)171
2.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów1 (+1)112
3.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa4 (+1)143
4.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)144
5.Kaczmarski Kamil
Szkutnik Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kaczmarski Kamil
Szkutnik Natalia
Kaczmarski KamilSzkutnik NataliaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)125
6.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA - Dębica2 (+1)126
7.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7 77
8.Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg4 48
9.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola3 39
10.Węgierek Mateusz
Michoń Aleksandra
GALA - Mielec
Węgierek Mateusz
Michoń Aleksandra
Węgierek MateuszMichoń AleksandraGALA - Mielec4 410
11.Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance - Kraków1 111
12.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 512
13.Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA - Tarnobrzeg0 013
14.Schultz Michał
Olejnik Sara
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Olejnik Sara
Schultz MichałOlejnik SaraA+S - Częstochowa1 114
15.Pobidyński Wiktor
Pęcek Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Pęcek Weronika
Pobidyński WiktorPęcek WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 (-1)-10

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES - Częstochowa5 (+1)151
2.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów2 (+1)122
3.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)173
4.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+1)164
5.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)145
6.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów8 (+1)186
7.Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Grodzińska Dominika
Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance - Kraków2 27
8.Kaczmarski Kamil
Szkutnik Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kaczmarski Kamil
Szkutnik Natalia
Kaczmarski KamilSzkutnik NataliaSAMBA - Tarnobrzeg1 18
9.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 58
10.Węgierek Mateusz
Michoń Aleksandra
GALA - Mielec
Węgierek Mateusz
Michoń Aleksandra
Węgierek MateuszMichoń AleksandraGALA - Mielec4 410
11.Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA - Tarnobrzeg0 011
12.Schultz Michał
Olejnik Sara
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Olejnik Sara
Schultz MichałOlejnik SaraA+S - Częstochowa2 211
13.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA - Dębica0 013
14.Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg4 413
15.Pobidyński Wiktor
Pęcek Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Pęcek Weronika
Pobidyński WiktorPęcek WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków7 (+1)171
2.Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
ELIDA - Mielec
Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA - Mielec4 (+1)142
3.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 04
5.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 05
6.Pałac Sylwester
Książek Monika
SIGNUM DANCE - Hyżne
Pałac Sylwester
Książek Monika
Pałac SylwesterKsiążek MonikaSIGNUM DANCE - Hyżne1 16

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków1 (+1)111
2.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków6 (+1)162
3.Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
ELIDA - Mielec
Synowiec Wiktor
Stachowicz Karolina
Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA - Mielec4 (+1)143
4.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 04
5.Zając Kacper
Piszczela Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Zając Kacper
Piszczela Klaudia
Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL - Rzeszów1 15
6.Pałac Sylwester
Książek Monika
SIGNUM DANCE - Hyżne
Pałac Sylwester
Książek Monika
Pałac SylwesterKsiążek MonikaSIGNUM DANCE - Hyżne1 16

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków8 (+1)181
2.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków1 12
3.Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków2 23

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Rapacz Marcin Zbigniew
Napiórkowska Adrianna Ewa
Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków4 (+1)141
2.Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
GALA - Mielec
Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA - Mielec1 12
3.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków6 63

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna5 (+1)151
2.Węklar Miłosz
Jurczak Anna
GRACJA - Krosno
Węklar Miłosz
Jurczak Anna
Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA - Krosno12 (+1)1122
3.Kudra Michał
Pijar Beata
ZŁOTA PARA - Dębica
Kudra Michał
Pijar Beata
Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA - Dębica5 (+1)153
4.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków6 (+1)164
5.Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK - Kraków0 05
6.Potyrała Jakub
Kornaś Urszula Paulina
AXIS - Nowy Sącz
Potyrała Jakub
Kornaś Urszula Paulina
Potyrała JakubKornaś Urszula PaulinaAXIS - Nowy Sącz2 26
7.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 27
8.Chuchro Szymon
Pijar Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Szymon
Pijar Karolina
Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA - Dębica1 18
9.Karliński Kamil
Grempka Anna
EVOLUTION - Kraków
Karliński Kamil
Grempka Anna
Karliński KamilGrempka AnnaEVOLUTION - Kraków0 08
10.Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
Płodzień HubertKuryś MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 210

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mospan Mateusz
Majgier Martyna
MERENGUE - Stalowa Wola
Mospan Mateusz
Majgier Martyna
Mospan MateuszMajgier MartynaMERENGUE - Stalowa Wola2 (+1)121
2.Kmita Sebastian
Rej Patrycja
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Rej Patrycja
Kmita SebastianRej PatrycjaSTYL - Kraków11 (+1)1112
3.Węklar Miłosz
Jurczak Anna
GRACJA - Krosno
Węklar Miłosz
Jurczak Anna
Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA - Krosno11 (+1)1113
4.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa Klaudia9 (+1)194
5.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna10 (+1)1105
6.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów12 126
7.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa9 97
8.Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
GALA - Mielec
Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA - Mielec1 18
9.Kasza Konrad
Skiba Wiktoria Sandra
GALA - Mielec
Kasza Konrad
Skiba Wiktoria Sandra
Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA - Mielec1 19
10.Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 110
11.Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
Płodzień HubertKuryś MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 311
12.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 112
13.Karliński Kamil
Grempka Anna
EVOLUTION - Kraków
Karliński Kamil
Grempka Anna
Karliński KamilGrempka AnnaEVOLUTION - Kraków0 013